Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Co ti dneska udělalo radost?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101, 102  Další

st duben 05, 2006 3:25 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Kniha Citovat

Dnes jsem si koupil novou knihu. Jmenuje se Tvář bohyně Isis a autorkou je Judith Tarr. Kromě toho, že jsem rád, že mám zase něco nového na čtení (i když mám nekoupeno asi deset knih dohromady o několika tisících stran... jéje, kdy já to všechno přečtu Confused Very Happy ), velice mne potěšily některé řádky hned z prvních kapitol této knížky. Ve druhé kapitole se píše:

"Kdyby Dione poslouchala, slyšela by rytmus více než deseti jazyků najednou, od rozkošné melodičnosti řečtiny a zvučnosti latiny až po rychlé hrdelní hlásky obchodní perštiny. Někdo zpíval píseň v egypštině. byl to vysoký jasný hlas, který mohl být školen jedině v chrámu, ale téma písně bylo zcela světské a velmi řecké, o chlapci se zadečkem jako broskvička" Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Wink Embarassed

...dál se píše (Dione o svém synovi Timoleonovi):

"Jako vždy při pohledu na něj Dione potlačila vzdech. Se svýma velkýma očima a lesklými černými kudrnami jí coby matce připadal příliš hezký na to, aby mohla zůstat klidná. Občas si pomyslela, že by možná bylo moudřejší dát ho do chrámu, kde by byl v bezpečí jak před vlastní ješitností, tak před dotěrnostmi mužů, kteří mají rádi krásné chlapce."


Hihihihi Razz doufám, že zbytek knihy bude také tak zajímavý Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 04, 2006 12:36 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

V Brně se kupony ještě lepí? jestli jo, to je moooc blbé, to se potom blbě shání do sbírky.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 9:01 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

llukynek napsal:
Mark napsal:
Dneska jsem po dlouhé době udělal dobrý skutek, tak mám fajn pocit. Když jsem šel z oběda zpět do pracovního procesu, tak jsem našel na zemi šalinkartu (předplatní jízdenku MHD) s nově nalepeným kupónem na další čtvrtletí - tedy s cenou přes 1000,- Kč. Jméno na průkazce bylo cizokrajné, patrně rumunské, dle fotky to byla dívka a dle datumu narození moje vrstevnice. Jenže krom těchto údajů nic dalšího. Tak jsem zkusil zavolat do jedné významné softwarové firmy, která má nově pobočku naproti, jestli náhodou tam nemají tuto zaměstnankyni. A ono jo, takže jsem doslal na slečnu mail a telefon. No domluva s ní byla sice kostrbatá, protože vysvětlit někomu po telefonu cestu k nám do firmy mi dělá problém i v češtině, natož v angličtině. No nakonec se zadařilo a průkazka je zpět v kapse z které vypadla.



To je hezkýýýýýý Very Happy

Móóóc hezký, gratuluju Marku Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 8:45 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Dneska jsem po dlouhé době udělal dobrý skutek, tak mám fajn pocit. Když jsem šel z oběda zpět do pracovního procesu, tak jsem našel na zemi šalinkartu (předplatní jízdenku MHD) s nově nalepeným kupónem na další čtvrtletí - tedy s cenou přes 1000,- Kč. Jméno na průkazce bylo cizokrajné, patrně rumunské, dle fotky to byla dívka a dle datumu narození moje vrstevnice. Jenže krom těchto údajů nic dalšího. Tak jsem zkusil zavolat do jedné významné softwarové firmy, která má nově pobočku naproti, jestli náhodou tam nemají tuto zaměstnankyni. A ono jo, takže jsem doslal na slečnu mail a telefon. No domluva s ní byla sice kostrbatá, protože vysvětlit někomu po telefonu cestu k nám do firmy mi dělá problém i v češtině, natož v angličtině. No nakonec se zadařilo a průkazka je zpět v kapse z které vypadla.



To je hezkýýýýýý Very Happy
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 8:41 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Dneska jsem po dlouhé době udělal dobrý skutek, tak mám fajn pocit. Když jsem šel z oběda zpět do pracovního procesu, tak jsem našel na zemi šalinkartu (předplatní jízdenku MHD) s nově nalepeným kupónem na další čtvrtletí - tedy s cenou přes 1000,- Kč. Jméno na průkazce bylo cizokrajné, patrně rumunské, dle fotky to byla dívka a dle datumu narození moje vrstevnice. Jenže krom těchto údajů nic dalšího. Tak jsem zkusil zavolat do jedné významné softwarové firmy, která má nově pobočku naproti, jestli náhodou tam nemají tuto zaměstnankyni. A ono jo, takže jsem doslal na slečnu mail a telefon. No domluva s ní byla sice kostrbatá, protože vysvětlit někomu po telefonu cestu k nám do firmy mi dělá problém i v češtině, natož v angličtině. No nakonec se zadařilo a průkazka je zpět v kapse z které vypadla.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 4:08 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Jo, jel jsem v tom v ČB, ale 15m, sólo, při představě, jak se to naklánělo a jak se natáčí poslední náprava v těch 70, no, hodně rychle jsem přesedlal na něco staršího.
Ale radost mi dnes udělal telefonát kamaráda, že nám v Jihlavě z nových vozů asi žádný nevyjel, protože jela 311, což je nejstarší bus tohoto typu u DP v ČR.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 2:57 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: .. Citovat

Jel jsme novým třínápravovým Solarisem..Smile JE to zvláštní pocit. NAvíc tenhleten je už z nové generace Takže z venčí i zevnitř je autobus útulnější a pohlednějšíSmile) Solarisy mám raději než Irisbusy. Ikdyž Solaris snáz vzplane..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 10:17 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jaro a kluci Citovat

Jaro. Je teplo, zpivaji ptaci, kluci jsou nejaci pritazlivejsi.. Embarassed Zapaluji se me litka. Waky me vcera napsala peknou smsku. O tom, ze vse funguje jak ma, kdyz se me libi kluci s, kterymi bych zit nechtel Smile Udelala me velikou radost. A to jaro tez
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 8:03 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Slunicko Citovat

fiosdar napsal:
slnko, usmieval som sa spolu s nim, je krasne vidiet po dlhom case slnko, ktore nehryzie, ale hreje.


Very Happy Tak tak
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 6:39 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

slnko, usmieval som sa spolu s nim, je krasne vidiet po dlhom case slnko, ktore nehryzie, ale hreje.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 3:25 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Mě hlavně děsí, že to není taková povrchní škodolibost, ale vychází to z nejzaššího nitra. No a samozřejmě podobné poznámky půjdou dál, nevím jak dlouho, asi dokud mi sám nedá vysvětlení, proč mu to tak trvalo. Neuvěřitelně se šťorám ve věcech. Horší jak baba Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 10:37 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Abys pochopil. Nevím jak to cítí on, ale ač ho mám rád tak ho zároveň nenávidím za to, že neměl toliki odvahy mi říc aspoň po telefonu že už má někoho jiného, chápu, že se mu tento způsob nemusel zamlouvat, ale pokud se už sám ozvu a přímo na tohole se ptám, tak čekám odpověď a ne, že se odpovědi bude vyhýbat po následujících 14 dní. Tak ani nevím, jaké postavení mám k němu zaujmout. Něco mi říká srdce, něco rozum a něco vychování, ač se toto vše zároveň vylučuje.

Úplně tě chápu Zdendo a myslím si že vím co cítíš.

Tvůj bývalý partner se k tobě nezachoval správně a tak jak by jsi očekával protože nebyl upřímný a nedokázal ti to říct na rovinu. Možná se tak náhle zamiloval do toho druhého že to nebyl schopen sám ovládnout a bojoval vnitřně sám se sebou, ačkoliv chtěl tak nenašel odvahu jak ti to říct... a nebo je neupřímnost jeho přirozená vlastnost a hlavu si s tím nelámal, to fakt nevím. V každém případě ale na tom cos mu napsal není nic špatného a určitě si to nemusíš nijak vyčítat, a že jsi při tom cítil jisté zadostiučinění to je naprosto přirozené.
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 8:55 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Abys pochopil. Nevím jak to cítí on, ale ač ho mám rád tak ho zároveň nenávidím za to, že neměl toliki odvahy mi říc aspoň po telefonu že už má někoho jiného, chápu, že se mu tento způsob nemusel zamlouvat, ale pokud se už sám ozvu a přímo na tohole se ptám, tak čekám odpověď a ne, že se odpovědi bude vyhýbat po následujících 14 dní. Tak ani nevím, jaké postavení mám k němu zaujmout. Něco mi říká srdce, něco rozum a něco vychování, ač se toto vše zároveň vylučuje.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 8:53 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
....................................
Jen kdybyste byli tak laskavi a řekli, jak to na Vás všechny působí.Ď

Na mě to Zdendo nepůsobí jako pomsta, možná je v tom trochu škodolibosti ale jak píše Fiosdar je to lidská vlastnost. Napsal jsi mu ale vlastně pravdu, co si našel to má... Důležité je že se ti při tom ulevilo no né? Laughing

Víš ono záleží na okolnostech za jakých jste se rozešli, zda se na sebe hněváte a nebo chcete i po rozchodu zůstat dobrými kamarády. V každém případě to cos mu napsal není nic špatného, byl jsi k němu pouze upřímný a napsal jsi to co si skutečně myslíš, dobrý kamarád by se vlastně kvůli tomu ani naštvat neměl... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 7:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Teplo Citovat

Stari i novi pratele. Dnes jsem absolvoval nadherne lidsky tepla setkani. S teplimy kluky Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:21 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Radost Citovat

Udělalo mě radost, že jsem dnes ráno posloucchal radio. Vcera vecer nebyl tak zasadovy morous. A ted, ze v radiu moc krasne hrajou a povidaji o vede..A,ze sbiram uvolnenost i pred klukama Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 10:24 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Bude to znít dětinsky, infantilně a kdovíjak ještě. Sice asi vapadám jak ta největší svině pod sluncem, ale strašnou radost mi POPRVÉ v životě udělalo neštěstí druhého. Je teda pravdou, že jsem ještě nikoho nikdy nenáviděl(s odpuštěním, ale nasralo mě to, že mi nyní už bývalý nedokázal říci, že je konec a natahoval to po cca 14 dní), tak to možná bude produkt tohoto, ale abyste pochopili. Včera se mi ozval ex a jak tak kecáme (samozřejmě moje odpovědi byly plné lehké ironie), ale jak mi napsal co dělá jeho láska, nemohl jsem si neodpustit sarkastickou pozn. No optal jse se, co děláte(chtěl jsem ještě dodat- kromě sexu, ale nějak jsem to dokonce napsal, tak rychle zase mazal) no a odpověděl, "ani se neptej" "kouří", já-cigarety?(bylo to jasné, ale nerýpnout si, to se nedalo) a odepsal "jj, to nesnáším". V tuhle chvíli se moje duše poprvé "napřímila" od rozchodu a s obrovským úsměvem a úlevou,vše co jsem cítil a držel v sobě napsal do jedné jednoduché věty-co sis našel, to máš. Věděl, že kouří a já jsem osoba, co když někoho vidí s cigaretou, tak to může být sebekrásnější, ale pro mě prostě ta osoba končí. Takové zabostiučinění jsem nikdy nezažil. Nemstím se, ale tohle bylo lepší jak jakákoli pomsta.

Jen kdybyste byli tak laskavi a řekli, jak to na Vás všechny působí.Ď


hm, normalne. skodoradost je ludska vlastnost.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

so březen 25, 2006 10:06 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Bude to znít dětinsky, infantilně a kdovíjak ještě. Sice asi vapadám jak ta největší svině pod sluncem, ale strašnou radost mi POPRVÉ v životě udělalo neštěstí druhého. Je teda pravdou, že jsem ještě nikoho nikdy nenáviděl(s odpuštěním, ale nasralo mě to, že mi nyní už bývalý nedokázal říci, že je konec a natahoval to po cca 14 dní), tak to možná bude produkt tohoto, ale abyste pochopili. Včera se mi ozval ex a jak tak kecáme (samozřejmě moje odpovědi byly plné lehké ironie), ale jak mi napsal co dělá jeho láska, nemohl jsem si neodpustit sarkastickou pozn. No optal jse se, co děláte(chtěl jsem ještě dodat- kromě sexu, ale nějak jsem to dokonce napsal, tak rychle zase mazal) no a odpověděl, "ani se neptej" "kouří", já-cigarety?(bylo to jasné, ale nerýpnout si, to se nedalo) a odepsal "jj, to nesnáším". V tuhle chvíli se moje duše poprvé "napřímila" od rozchodu a s obrovským úsměvem a úlevou,vše co jsem cítil a držel v sobě napsal do jedné jednoduché věty-co sis našel, to máš. Věděl, že kouří a já jsem osoba, co když někoho vidí s cigaretou, tak to může být sebekrásnější, ale pro mě prostě ta osoba končí. Takové zabostiučinění jsem nikdy nezažil. Nemstím se, ale tohle bylo lepší jak jakákoli pomsta.

Jen kdybyste byli tak laskavi a řekli, jak to na Vás všechny působí.Ď
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 21, 2006 6:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Radost Citovat

Skola, svete div se Smile Prednaska a seminar s podporovaneho zamestnavani. Neco tak andherneho. Ta mlada doktorka co to uci je opravdu trida..Mam tento predmet moc rad..Je blizky i me praxi Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 5:48 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: L Citovat

Me udelal radost kamarad, no vazne. Predstavil me sveho pritele:-)) Slusi jim to Twisted Evil Potesila me ta duvera. Diky za info Zdendo Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 5:45 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

oficiálně Škoda 24 Tr, ale spíš by to mělo být- Škoda-Karosa 24Tr Citelis, neb Škoda 24 Tr značí výzbroj a zbytek verzi autobusu, ze kterého to zbastlili. No kamaráda jsem nefotil, není moc můj typ, hlavně mu je jen 15 a na takových fotkách je jen jeden motiv.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 20, 2006 10:35 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Radost Citovat

zdenda napsal:
tal llukynkuv příběh a taky to, že dnes přišel do Jihl. další nový trolejbus. Jme čirou náhodou vešli s kamarádem na peron, že půjdem na párek v rohlíku a najednou co to tu nestojí. Hned k nemu a ofotit ze všech stran


Co to bylo za znacku a za model? Ja potkal v Pardubicich pokusne Trolino a Man.. Very Happy Musis mit z toho velikou radost. Nevyfotil jsi nam omylem trolejbus i s kamaradem? Smile Smile

Me potesili mi kamaradi. Vcera me oznamili, ze se v zari "budou brat". Tedy, ze se rozhodli po 7 letech vztahu jit do registrovaneho partnerstvi..Bylo me z toho trochu smutno. Ale mam z nich velikou radost Smile No a pak jsem mel k snidani moc dobre jablko Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 10:02 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

tal llukynkuv příběh a taky to, že dnes přišel do Jihl. další nový trolejbus. Jme čirou náhodou vešli s kamarádem na peron, že půjdem na párek v rohlíku a najednou co to tu nestojí. Hned k nemu a ofotit ze všech stran
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 2:47 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citát Citovat

Radost me udelal i citat, ktery jsme si pripojil do podpisu. Je nadherny Twisted Evil skoro jako kluk Embarassed Twisted Evil hihi vtipkuji. To nejde srovnavat
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 2:46 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Radost Citovat

Krradost udělal jeden pár v čajovně. Strašně bezva kluci. Dostal jsme o dnich kaminek. Bylo citit, že k sobe patri. Mo jsme nemluvil. Ale bylo to krasne. Videt dva zamilovane kluky jinde nez v baru. Bylo to fakt bezvadne. ani jme nemuseli moc mluvit..NEchtel jsem je rusit. Ty vzacne chvil eplne lasky, porozumenia citu..Tak jsem si nerekl o cislo..to me trochu mrzi..Ale i tak to byla nadhera. UDelalo me to velikou radost
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so březen 18, 2006 2:40 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

...Bylo to v prváku. Jel jsem zase do školy a čekal jsem na nádraží v Pardubicích. Je to vždycky strašná nuda, a tak jsem se díval na lidi kolem sebe a v tom jsem si všiml páru kluků. Myslím, že se drželi za ruce. Prošli kolem mě a já se na ně díval. Pak se zastavili na druhém konci haly a začali se líbat. Všude bylo plno lidí, oni se líbali a já jsem se najednou naplnil pocitem neuvěřitelného štěstí a hrdosti. Pak odešli na nástupiště a já jsem tam pořád seděl a přemýšlel. Napadlo mě, že bych jim mohl aspoň něco říct, tak jsem se za nimi rozběhl a našel jsem je na 3. nástupišti. Stáli tam spolu, objímali se a povídali si. Zeptal jsem se, jestli je můžu na chvíli vyrušit, a oni řekli, že ano. Popřál jsem jim tedy, aby jim to dlouho vydrželo a aby se měli stále rádi. Děkovali mi a já jsem odešel. Šel jsem na svoje nástupiště a stále na ně myslel. Byly asi 3 minuty před příjezdem mého vlaku a já se rozhodl, že se za nimi ještě vrátím a požádám je o číslo. Utíkal jsem za nimi...Jeden už byl ve vlaku, otevřené okýnko a druhý stál vedle vlaku a zase si povídali. Poprosil jsem je o číslo, roztřesenou rukou si jej napsal na ruku a rychle utíkal na svůj vlak... Bohužel jsem to číslo napsal asi špatně... Už nikdy jsem je neviděl, i když jsem se po nich pokaždé, když jsem byl v Pardubicích, díval...

Vím jen jedno, vlak jednoho z nich odjížděl směrem na Vsetín...

Byl to úžasný zážitek...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:53 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Da.juv des Citovat

Libor napsal:
da.jo napsal:
Libor napsal:
Twisted Evil


já nevim... mě ta tvá specializace děsí Rolling Eyes


Proč? Máš o ní nějaké informace. Mohu Ti poskytnout studie?I potvrzeni, ze jsme pri pracis lidmi s mentalnim postizenim pry dobry. Treba co se tyka ucit je vitirat, krajet cibuli, varit, hospodarit s penezi... Nehodlam s nikym spat ani z nikoho delat gaye... Kdybych byl tak spatny tak bych asi nedostaval nabidky stat se lektorem. rpednaset nebo vest skupiny socialniho uceni...

Vysvetli me proc Te to desi? Ceho se bojis, kdyz me vlastne neznas?

Jiste mam jeste hodne prace a zrani pred sebou. Verim, ze ty dozrajes nez se stanes pravnikem. Vis, pusobis na me jako spravny pravnik. Ale rekneme nekdy spis vic jako pravnik nezjako clovek. A toje skoda


hej, co sa tyka pravnikov, aj da.jo bude jednym ? (Jesus save the village Very Happy ).

myslim si, ze jeho skor desi predstava prace s ment. postihnutymi ako takymi. Taki ludia su odsuvani na okraj spolocnosti, zatvarani a drzani doma (to je moj nazor). Sam mam mentalne retardovanu sesternicu, takze viem, ake to je niekedy tazke s niekym takym jednat...

A budem naozaj, naozaj velmi rad, ak sa nebude urazat, ani negativne poukazovat na pravnicku profesiu ako taku. To , ze su ludia hovada, zakony chybne napisane a ze moralka a etika su pojmy podobne pojmu flogiston, este neznamena, ze clovek tym ziviaci sa je zruda, ne-clovek. Inak Ta budem zalovat za urazku na cti Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:30 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Da.juv des Citovat

da.jo napsal:
Libor napsal:
Twisted Evil


já nevim... mě ta tvá specializace děsí Rolling Eyes


Proč? Máš o ní nějaké informace. Mohu Ti poskytnout studie?I potvrzeni, ze jsme pri pracis lidmi s mentalnim postizenim pry dobry. Treba co se tyka ucit je vitirat, krajet cibuli, varit, hospodarit s penezi... Nehodlam s nikym spat ani z nikoho delat gaye... Kdybych byl tak spatny tak bych asi nedostaval nabidky stat se lektorem. rpednaset nebo vest skupiny socialniho uceni...

Vysvetli me proc Te to desi? Ceho se bojis, kdyz me vlastne neznas?

Jiste mam jeste hodne prace a zrani pred sebou. Verim, ze ty dozrajes nez se stanes pravnikem. Vis, pusobis na me jako spravny pravnik. Ale rekneme nekdy spis vic jako pravnik nezjako clovek. A toje skoda
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Re: Psychopedie Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 15, 2006 3:12 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Psychopedie Citovat

da.jo napsal:
Libor napsal:
pedagogiku dospivajicich a dospelyc s mentalnim postizenim


hm Confused


Priste s dam pozor na preklepy. Procpak se mracis..Je to krasna specalizace studia.. Ikdyz me ceka jeste mnoho prace na sobe i na vedomostech Twisted Evil
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101, 102  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 99 z 102
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101, 102  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist