Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Militantní křesťanští homofobové a feministky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

pá únor 26, 2010 10:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Snad převažuje poptávka po uměle blaženém růžovém světě plném umělých růžových jistot, kam žádné nerůžové zprávy nedoléhají. Hluchota k nerůžovým zprávám ovšem nezmění nic na tom, že z Vltavy občas vystrčí hlavu nějaký ten mlok, který si na pohodářích z růžové pohádky s chutí smlsne.


Ano, a "mlok" taky může být třeba nejenom homofob Laughing ale třeba taky lupič, nebo jenom blázen... A pak ať si popovídá s mojí botkou Laughing

Nicméně, pokud si bude smlsávat výšplechty na svém vlastním bogu, tak ať si užívá...

PS: Teď sem se polekal, protože jeden náš velký spisovatel měl knížku o jakési válce s mloky Shocked

PPS: Nepřijde vám to poněkud přehnané? Myslím potenciální vražednost Krečmerů, a jejich spojování s masovým vyvražďováním?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 10:19 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Všimli jste si, že když se tu plká o tuňácích, parfémech, ponožkách nebo třeba o militantních důchodcích, tak nikdo nemá námitky, ale jakmile člověk loktem zavadí o téma homofobie, hned začné být všelijak napomínán a umravňován? Ještě by prošla homofobie někde v Malajsii nebo v Polsku, ale jakmile jde o homofoba ze Spořilova, už je oheň na střeše.


Snad převažuje poptávka po uměle blaženém růžovém světě plném umělých růžových jistot, kam žádné nerůžové zprávy nedoléhají. Hluchota k nerůžovým zprávám ovšem nezmění nic na tom, že z Vltavy občas vystrčí hlavu nějaký ten mlok, který si na pohodářích z růžové pohádky s chutí smlsne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 9:28 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No tak já se tedy omlouvám a kaju za své hříchy, z nichž největší je asi bagatelizace homofobie v České republice. Embarassed

To fórum se jmenuje, pokud vím, gay.komunita.cz. Nebo bylo někdy a někde potají přejmenováno na Fórum vymítačů homofobie alias Duhový exorcismus? Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 9:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Všimli jste si, že když se tu plká o tuňácích, parfémech, ponožkách nebo třeba o militantních důchodcích, tak nikdo nemá námitky, ale jakmile člověk loktem zavadí o téma homofobie, hned začné být všelijak napomínán a umravňován? Ještě by prošla homofobie někde v Malajsii nebo v Polsku, ale jakmile jde o homofoba ze Spořilova, už je oheň na střeše.

Nechápu to už proto, že tohle fórum se jmenuje tak jak se jmenuje.

Surprised


Tak to zásadně nesouhlasím Laughing Když se mluvilo o holení a kosmetice, tak sem byl řádně napomenut Laughing

Hm, no, tak forum se jmenuje, jak se jmenuje...

A právě proto, jak se jmenuje, tak si někteří z nás nemyslí, že by mělo být skladištěm odkazů na žumpy.

Oni sem opravdu přijdou i nějací lidé, kteří mají problém s CO... a problém typu vyhození z domova na mráz, a nikoliv problémek.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 9:19 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Všimli jste si, že když se tu plká o tuňácích, parfémech, ponožkách nebo třeba o militantních důchodcích, tak nikdo nemá námitky, ale jakmile člověk loktem zavadí o téma homofobie, hned začné být všelijak napomínán a umravňován? Ještě by prošla homofobie někde v Malajsii nebo v Polsku, ale jakmile jde o homofoba ze Spořilova, už je oheň na střeše.

Nechápu to už proto, že tohle fórum se jmenuje tak jak se jmenuje.

Surprised
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 9:08 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Ehm, když tedy současná společenská situace není zralá pro recidivu podobného zla, což si také myslím, proč tedy použití tohoto příměru? Připadá mi to tedy poněkud paranoidní.

Co se týká různých Kretschmerů, Paulczyňských, Laholů, Hofírků a jiných exotů (pravda, Paulczyňský není až takový exot), zaprvé si nemyslím že by měli v české společnosti takové slovo a jejich názory, byť halasně roztrubované, takovou váhu, a zadruhé, lidi s takovýmito názory budou prostě ve společnosti vždycky a nemá smysl proti nim nijak argumentovat. Ti se nedají přesvědčit, protože to ani nechtějí. u nich ta "homofobie" není kvůli nedostatku informací jako u mnoha lidí, ale u většiny (možná ne asi u Paulczyňského, to je prachsprostý populista a pragmatik) je to čistý fanatismus, podobně jako těžko přesvědčíte fanatiky náboženské, komunistické apod. A ostatně takoví se vyskytují i v dost tolerantních zemích jako je Nizozemí a nikdo s tím nic neudělá. A pokud někdo dští síru kvůli své zakomplexovanosti, tak tam nemá smysl bojovat proti nějaké homofobii. Zamindrákovaný člověk si prostě vždycky něco vymyslí aby mohl rozsévat jed a nenávist kolem sebe a takový se naváží skoro do všech a do všeho. Takový člověk se ovšem dá napravit.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 8:49 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Jeden židovský psychiatr, který přežil koncentrák, zformuloval svoje poznání do věty, která zněla zhruba takto: "Věř každému, kdo ti říká, že tě chce zabít." To je ještě poměrně mírná analýza, protože lidí, kteří se podíleli na aparátu genocidy muselo být ve skutečnosti víc než těch, kteří za Výmarské republiky říkali: Já bych ty židáky (jehovisty, zednáře, komouše, homosexuály) všecky vystřilel. To samozřejmě neznamená, že současná společenská situace je zralá pro recidivu podobného zla.

S Václavem souhlasím téměř ve všem a jsem rád, že je tu konečně někdo, kdo vidí věci podobně jako já. Waky zastává podivný názor, že problém, o kterém se mlčí, neexistuje (pokud ovšem nejde o poznaňského slona Smile ). Podobnou reakci vyvolalo, když jsem sem dal odkaz na jakýsi homofobní výlev Paulczyňského - nevšímat si, nereagovat! - prý ho nikdo nezná a já mu jen zbytečně dělám popularitu. Ukázalo se, že v této maličké komunitě o něm věděli už dřív minimálně tři lidé (kromě mě tuším ttomp a sergej). Zdvořile bych doporučoval trochu vyšší míru ohledů k lidem, jejichž nejvnitřnější zkušenosti a pocity nemohu sdílet, a trochu méně poučování o tom, co je pro ně dobré. Děkuji.


Džova, šmarjá Laughing no, tak asi v každém vězení, nebo koncentráku to celkem platí, ale, ehm, minimálně někteří z nás zrovna nevypadají, že žijí v koncentráku, že. Laughing

A ano, kdyby osoba, kterou znám (jako doktor, který mě posílal z rampy napravo, nebo kamarád), by mi řekla, že mě chce zabít, tak asi zpozorním. Ale v běžnym životě? Proboha, čeho se tak bojíš? Že si Tě najde Kretschmer, nebo DS?

A z čeho, btw vyplývá, že dnešní ČR je jako Výmarská republika?

Jo, a jinak - waky to asi myslela to, že jistým pánům netřeba dělat popularitu větší Laughing

Tvoje zdvořilost je velmi, vyjímečně, milá, nicméně - každý tady má bolestně osobní zkušenosti. Resp. je má každý člověk na zemi. A sdílet je můžeme v nějaké míře, a možná ne zcela. Jenže to už je jaksi na každém.

Jaksi tak nějak "úplně mimochodem" - když se má brát do úvahy něčí zkušenost s tím, co je stráááášlivě špatné, nemá se brát taky do úvahy něčí zkušenost s tím, co je dobré? Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 7:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Poznámka napůl technická Citovat

Václav napsal:
ttomp napsal:
Až nereálně jednoduchý... Wink


Tak. A proto to u části lidí tak zabírá.


U kterejch tady to, na co upozorňoval ttomp zabírá? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 5:31 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Jeden židovský psychiatr, který přežil koncentrák, zformuloval svoje poznání do věty, která zněla zhruba takto: "Věř každému, kdo ti říká, že tě chce zabít." To je ještě poměrně mírná analýza, protože lidí, kteří se podíleli na aparátu genocidy muselo být ve skutečnosti víc než těch, kteří za Výmarské republiky říkali: Já bych ty židáky (jehovisty, zednáře, komouše, homosexuály) všecky vystřilel. To samozřejmě neznamená, že současná společenská situace je zralá pro recidivu podobného zla.

S Václavem souhlasím téměř ve všem a jsem rád, že je tu konečně někdo, kdo vidí věci podobně jako já. Waky zastává podivný názor, že problém, o kterém se mlčí, neexistuje (pokud ovšem nejde o poznaňského slona Smile ). Podobnou reakci vyvolalo, když jsem sem dal odkaz na jakýsi homofobní výlev Paulczyňského - nevšímat si, nereagovat! - prý ho nikdo nezná a já mu jen zbytečně dělám popularitu. Ukázalo se, že v této maličké komunitě o něm věděli už dřív minimálně tři lidé (kromě mě tuším ttomp a sergej). Zdvořile bych doporučoval trochu vyšší míru ohledů k lidem, jejichž nejvnitřnější zkušenosti a pocity nemohu sdílet, a trochu méně poučování o tom, co je pro ně dobré. Děkuji.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 5:31 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Poznámka napůl technická Citovat

ttomp napsal:
Až nereálně jednoduchý... Wink


Tak. A proto to u části lidí tak zabírá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 5:04 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Poznámka napůl technická Citovat

Waky napsal:
... mohou tedy nabýt nesprávné, ale celkem logické domněnky, že zvýšený počet návštěv ... vedoucích ze stránek gay komunity, znamená pravděpodobně to, že "sodomité" se cítí osloveni a bylo by tedy potřeba poučovat je více a více a že tato zvolená cesta je nejen správná, ale také úspěšná.

Pokud by to byla pravda, tak by se tady už přece nějakej ten inkvizitor objevil a aspoň pozdravil („Shoříte v pekle!“), ne? Jejich hlavní zbraní je přece překvapení. Teda překvapení a strach... Smile

BTW Soudit feministky podle webu feministky.com, je jako soudit gaye podle plechovky růžovýho balakrylu. Very Happy
Obecně je to stejný jako s tím Qéčkem. Vzít si jeden web, jeden půlhodinovej televizní pořad, jedno cokoliv a podle nich zhodnotit (případně rovnou odsoudit) celou skupinu lidí, kterých většina s tím nemá nic společnýho (kromě pár drobností Smile), je hrozně jednoduchý. Až nereálně jednoduchý... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 4:47 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Mě si s bf fotili japonský turisti na Karlově Mostě.... a nebáli sme se, že by to dali Jamamotovi Laughing


To jste pro ně byli fakt taková atrakce? Čím jste si tu pozornost zasloužili? Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 4:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Martin napsal:
Nota bene, nejsem velkým přítelem myšlenky "dějinného zápasu gayů" Mr. Green


To jsme přinejmenším dva. Jenže nevybojuju-li si svůj životní prostor a nebudu ho hájit, nebudu ho mít. Budu-li ho hájit s klapkami na očích, nebudu ho mít taky.

Mít svůj životní prostor pro mne znamená také nemuset se skrytě plazit kanálama s neustálou obavou, kdy mne pan Kretschmer a jeho panoši odvezou s růžovým trojúhelníkem na kabátě do nejbližšího koncentráku. Sledovat, jestli pan Kretschmer už náhodou nestartuje náklaďák, je v mém nejvlastnějším zájmu.


To je myšlený zcela vážně? Laughing

Přece v čechách, ani nikde jinde, nikdo, kdo by měl jakoukoliv moc to provést, žádnej koncentrák neplánuje. Ani Ahmadíneřád, podle některých asi zloduch formátu Ernsta Stavro Blofelda, dokonce Laughing

Takže bych možná trošku potlačil válečné vzpomínky, a v tomhle ohledu se uklidnil Smile

Btw - když myslíme na růžové trojůhelníky.... ehm, je tu nějaká spolehlivá statistika? Když předpokládáme 10 000 000 obětí, tak by milion z nich museli být taky gayové... byli vybíráni na základě orientace?

A konečně, kdo po tobě chce, aby ses plazil kanálama? Mě si s bf fotili japonský turisti na Karlově Mostě.... a nebáli sme se, že by to dali Jamamotovi Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 4:24 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nota bene, nejsem velkým přítelem myšlenky "dějinného zápasu gayů" Mr. Green


To jsme přinejmenším dva. Jenže nevybojuju-li si svůj životní prostor a nebudu ho hájit, nebudu ho mít. Budu-li ho hájit s klapkami na očích, nebudu ho mít taky.

Mít svůj životní prostor pro mne znamená také nemuset se skrytě plazit kanálama s neustálou obavou, kdy mne pan Kretschmer a jeho panoši odvezou s růžovým trojúhelníkem na kabátě do nejbližšího koncentráku. Sledovat, jestli pan Kretschmer už náhodou nestartuje náklaďák, je v mém nejvlastnějším zájmu. Že by mne v tom případě pan Kocáb nezachránil, mějme za jisté na 120 %.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 3:52 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Poznámka napůl technická Citovat

Václav napsal:
Waky napsal:
Myslíte, že právě toho jste chtěli dosáhnout?


Waky, můžu psát jen za sebe, a stručně odpovím, že vše, co uvádíš s otazníkem, dělám s přesvědčením, že je to žádoucí.


Ehm, bylo to položené jako otázka/y, ale myslím, že to bylo míněné spíše jako otázka rétorická... Že si nějací pošahanci budou moct provádět duševní onanii nad tím, že půlka čtenářů jejich stránek jsou z gay.komunity, osobně nepovažuju za pozitivní, ani žádoucí.

Václav napsal:
Jsem si jistý, že s výjimkou pia fraus je pravda jediným možným začátkem léčby čehokoli. A že takovéhle projevy homofobního myšlení existují (byť jako extrém) a nějakým způsobem ovlivňují veřejné mínění, pravda prostě je.


Proč by to měla být vyjímka? Laughing

A btw - proč mluvíš o léčbě? Very Happy Myslíš léčbu společnosti, léčbu homofobie, nebo čeho?

Václav napsal:
Bylo by málo šťastné, kdyby mladí našinci, kteří na 004.cz možná vůbec poprvé nacházejí seriózní informace o G/L světě, získali pocit, že naprosto celý svět uznává, že být gayem je to největší životní terno, které může člověka potkat, a že všichni lidé bez výjimky je budou uznale plácat po rameni a naříkat, jaká je to nespravedlnost osudu, že se také nenarodili jako gayové.


No, celý svět to neuznává. Ale myslíš si vážně, že když si je člověk poněkud nejistý tím, jak bude žít svůj život, tak je nejlepší mu ukázat tu největší žumpu a vykoupat ho v ní?

Btw - nejsem moc velkým přítelem naříkání nad osudem Wink

Václav napsal:
Vše, čeho se zdařilo pro gaye dobýt, vyžadovalo a vyžaduje zápas. Zápasy se nevyhrávají tím, že se budeme tvářit, že protivník neexistuje, nýbrž jen tehdy, poznáme-li ho co nejdůkladněji. Nechtít protivníka vidět je počátkem pádu do zahnívajícího sebeuspokojení, a tím i počátkem cesty ke ztrátě všeho, co se zatím povedlo.


Nemíním tím nikoho urazit, to nemám ve zvyku, raději urážím myšlenku, než člověka. Ale gayové, kteří si toto myslí, nemohou spíše zápasit se sebou, než s homofobií?

Nota bene, nejsem velkým přítelem myšlenky "dějinného zápasu gayů" Mr. Green
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 3:14 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Poznámka napůl technická Citovat

Waky napsal:
Myslíte, že právě toho jste chtěli dosáhnout?


Waky, můžu psát jen za sebe, a stručně odpovím, že vše, co uvádíš s otazníkem, dělám s přesvědčením, že je to žádoucí.

Jsem si jistý, že s výjimkou pia fraus je pravda jediným možným začátkem léčby čehokoli. A že takovéhle projevy homofobního myšlení existují (byť jako extrém) a ovlivňují veřejné mínění, pravda prostě je.

Bylo by pěkně hloupé, kdyby mladí našinci, kteří na 004.cz možná vůbec poprvé nacházejí seriózní informace o G/L světě, získali pocit, že naprosto celý svět uznává, že být gayem je to největší životní terno, které může člověka potkat, a že všichni lidé bez výjimky je budou uznale plácat po rameni a naříkat, jaká je to nespravedlnost osudu, že se také nenarodili jako gayové.

Vše, čeho se zdařilo pro gaye dobýt, vyžadovalo a vyžaduje zápas. Zápasy se nevyhrávají tím, že se budeme tvářit, že protivník neexistuje, nýbrž jen tehdy, poznáme-li ho co nejdůkladněji. Nechtít protivníka vidět je počátkem pádu do zahnívajícího sebeuspokojení, a tím i počátkem cesty ke ztrátě všeho, co se zatím povedlo.

Omlouvám se za poněkud hysterický tón, ale po četbě většiny Tvých postů zde mne tyto Tvé otázky překvapily.

BTW: ten domněle feministický WEB je parodie, bohapustá sranda (po dalším zkoumání zjistíš, že i vtipně zavedený kšeftík). Také mne napoprvé zmátl, dnes se v širokém okruhu známých navzájem upozorňujeme na novinky (některé podezírám, že se stali horlivými přispěvateli).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 12:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Feministky a odlehčující příklad boje proti homofobii Citovat

Waky napsal:
Z čehož je vidět, že alkohol sbližuje nejen národy, ale i náboženská vyznání a sexuální orientace Laughing


A proč je asi v Bibli zakázaný? Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 12:25 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Feministky a odlehčující příklad boje proti homofobii Citovat

Jinak, ty psychopatické stránky feministek jsou fakt hustý Confused Nemám ráda feministky, a tyhle stránky jim v mých očích mnoho kreditu nepřidaly.
....
Na závěr ještě jeden příklad ze života o konci jedné homofobie - na odlehčení tématu:
Moji dva kamarádi se znají už snad dvacet let, vždycky se měli dost rádi a výborně si rozuměli. Pak se dost dlouho neviděli a mezitím se jejich životy začaly ubírat poněkud jinými směry - jeden po různých zmatcích zjistil, že je gay, druhý je HT a z prapodivného důvodu jej oslovil katolicismus, který sice praktikuje více než vlažně, leč převzal zde panující názor na homosexualitu, totiž že je to zvrácená nenormálnost a rozhodně by se neměla nijak podporovat.
Po několikaleté pauze se tito dva setkali, při prvním setkání došlo nešťastnou náhodou na rozhovor o registrovaném partnerství, což jejich psychickému souznění moc nepomohlo ... leč i přesto se domluvili, že zajdou na pivo, když se tak dlouho neviděli, a přinejmenším zavzpomínají na dobré časy.
Skutečně se sešli, vyrazili na pivo, a pak je tři dny nikdo neviděl. Už po nich byla docela sháňka Laughing Když se objevili, vypadali poněkud přepadle, nepamatovali si, kde vlastně byli a o čem tam mluvili, měli ji jak vidle a postrádali několik důležitých věcí, které zapomněli na své hospodní pouti, ale vypadali v nejlepší shodě. Od této doby byla causa homofobie zcela zapomenuta.
....
Z čehož je vidět, že alkohol sbližuje nejen národy, ale i náboženská vyznání a sexuální orientace Laughing
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 12:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

1. Naprostý souhlas s waky Very Happy Né, že bych sem tedy už něco podobného nepsal Laughing

2. No, jsou to takoví moudří křesťané, naplnění Pravdou i Láskou Laughing Teda s jednou věcí, kterou psal Nick, mě napadla zajímavá teologická otázka. Když už je v celku v církevních kruzích relativně jednota v záležitosti duše u ženy, má "křehkou dětskou duši", kterou je možné poškodit, i mladý gay? Think

3. Za Justiniána Velikého se praktikovalo utětí všech údů, před tím upálenim, tak třeba by se to mohlo oživit, v duchu jednoho z posledních ekumenických císařů. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 12:12 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Poznámka napůl technická Citovat

Chtěla jsem jen připodotknout jeden opomíjený aspekt této problematiky, který může v zápalu rozhorlení nad těmi bláboly snadno uniknout: Tím, že na ně dáváme odkazy, zvyšujeme všem těmhle nesmyslným článkům, blogům a psychopatologickým fórům (Tradicio) sledovanost. Stále si myslím, že tyhle bludné výplody šílených myslí už asi sotva čte někdo jiný než jejich autoři sami ... takto mají zaručený čerstvý příliv čtenářů. Nevím, jestli zrovna tohle máte vyhledáváním a umisťováním odkazů v úmyslu. Kromě toho není tak těžké zjistit, odkud se kdo na jejich stránky dostal, mohou tedy nabýt nesprávné, ale celkem logické domněnky, že zvýšený počet návštěv např. vlákna Homosexismus a terorismus, či jak se ten blábol přesně jmenuje, vedoucích ze stránek gay komunity, znamená pravděpodobně to, že "sodomité" se cítí osloveni a bylo by tedy potřeba poučovat je více a více a že tato zvolená cesta je nejen správná, ale také úspěšná.
....
Myslíte, že právě toho jste chtěli dosáhnout?
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 9:47 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

yhn napsal:
Já myslim, že naražení na kůl by bylo takový stylový… Smile Confused


To myslíš pro pana Kretschmera? Možná: odříkaného největší krajíc.

Ze začátku jsem si myslel, že to fórum je snad sranda ve stylu http://www.feministky.com/. Ale není, tihle lidé smysl pro humor opravdu postrádají.

Nečetl jsem to celé, to se nedá, ale už jen vyskytující se tam myšlenka, aby se o připravovaném násilí nepsalo ve fóru otevřeně, protože to škodí církvi, napovídá hodně, a bez jakýchkoli srandiček: to fórum je zralé pro soustavnou pozornost ze strany policie.

O novém panu arcibiskupovi vím minimum, myslím jen, že v mediální době je výběr člověka s vizáží bolševického papaláše opravdu nešťastný. Nebylo by ale rozhodně špatné, kdyby ho nějaké G/L sdružení (jistě se řada ze zde přítomných v nějakém angažuje) "prokleplo" žádostí, aby k tomu "křesťanskému" diskusnímu fóru zaujal veřejné stanovisko.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 2:08 am
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Máme být tedy před popravou mučeni - nabízelo by se třeba vlpetení do kola, čtvrcení nebo nebo hodně oblíbené upalování. Cool


Já myslim, že naražení na kůl by bylo takový stylový… Smile Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 1:48 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

V tom případě by bylo dobré kontaktovat nějaké odborníky na torturu. O vládním manuálu proti homofobii pro školy totiž napsal:

citace:
s. 26, příspěvek z 26.01.10 10:41, poslední odstavec: Ježíš řekl (Mat 18,6): "Kdo by svedl k hříchu jednoho z těchto nepatrných, kteří ve mne věří, pro toho by bylo lépe, aby mu pověsili na krk mlýnský kámen a potopili ho do mořské hlubiny." Z toho vyvozuji, že trest smrti pro ty, kdo kazí dětské duše, je ještě malým trestem. Větší trest my zde na zemi neumíme uložit kromě toho, že to umírání pro někoho způsoboem popravy učiníme bolestnější. Jsem přesvědčen, že takoví zasluhují smrt a že je to třeba veřejně říkat.


Máme být tedy před popravou mučeni - nabízelo by se třeba vlpetení do kola, čtvrcení nebo nebo hodně oblíbené upalování. Surprised

odkaz zde
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne pá únor 26, 2010 9:39 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 26, 2010 12:31 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Tak sem se zase pobavil. Na tom katolickém fóru jsem si zde Nickem odkazované vlákno zvané "Homosexismus a jeho terorismus II. " začal číst první příspěvky (Nickův odkaz je až na stranu 28 ) a hned v prvním někdo píše toto:

citace:
Já pamatuji, jak v r. 2002 byly v Praze poprvé vylepeny billboardy propagující sňatky sodomitů. Byli na nich dva usmívající se pánové a napsáno "Nikomu neuškodí, někomu pomůže" rozuměj - zákon o registrovaném partnerství. Za 2 týdny se rozlila v Praze povodeň největší za několik staletí. Bohužel, nikdo spojitost neviděl.


No vida, takže oni kromě teologie se zabývají i meteorologií a hydrologií. Asi podám žalobu na Český hydrometeorologický ústav, že zatajují pravou příčinu povodní. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 25, 2010 11:24 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Naopak, tohle je přesně to, co je potřeba jim ukázat. Myslim že mi to udělalo radost na celej tejden... ehm... jako malej Embarassed
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt únor 25, 2010 9:17 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Sestra Šojdrová Citovat

Sestra Šojdrová mne potěšila již mnohokrát. Nejvíce snad v už neexistujícím diskusním pořadu ČT "Na hraně", kde se horlivě a erudovaně zapojila do diskuse o G/L problematice. Krom jiného tam přítomným našincům sdělila - se srdcem přetékajícím křesťanskou láskou, vybroušeným společenským taktem a všeobjímající něhou lidovecké ženy - pozoruhodný poznatek: "Ale normální nejste!!!"

Velmi jsem ocenil, že Naše Milovaná obětovala tomuto zjevení Pravdy i své politické přesvědčení - vždyť procentní zastoupení lidoveckých voličů ve společnosti se takřka blíží zastoupení gayů... Lidovci si na prahu 21. století rozhodně nemohli vybrat lepší (například bystřejší) místopředsedkyni.

Nickovi samozřejmě děkuji za objev pana Kretschmera, který voláním po obnovení trestnosti homosexuálních skutků postihl tu největší metlu lidstva, za což je pro něj v ráji připravován pohodlný pokojíček určitě už teď.

Něco ale Nickovi vytknout musím: Fuck You a to video - to jsou příliš skromné dárky, uvedení si určitě zaslouží něco onačejšího.

Jak obdarovat ty konzervativce, s tím mám trochu problém. Pokud ministrům navrhují "přemýšlet o cestách, jak by bylo možné zrušit antidiskriminační zákon a zákon o registrovaném partnerství", pak mluví nám všem z duše. Ale co jim vadí na genderově korektním jazyku? Já jsem hodně starý pán (jak ostatně i fotka napovídá), ale třeba na genderově korigované pohádky (např. "O cínové vojandě", "O neposlušné prasničce" či "O Mrazničce") těším se tuze!


Naposledy upravil Vaclav dne pá únor 26, 2010 1:28 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 25, 2010 1:26 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Švicalandiske diölekt ist zeja lustij un' kamichš... Citovat

Toto video věnuji dvěma milovaným bytostem, a sice Michalu Kretschmerovi a poslankyni Šojdrové. jako bonus přidávám i jeden politický subjekt - Konzervativní stranu.

Fuck you! tanzt

Uživatelé, kteří mají zakázáno komentovat tento post: Teheránec
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 13 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist