Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Nezařaditelné Vsazené boty na cestu do Těrchové, smí gay jezdit lanovkou?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

čt září 11, 2008 10:46 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin & Bart: Vymýšlet ta témata je právě onou přidanou hodnotou, která se tu od nás všech očekává, neboť bez otázek není odpovědí, natož diskuzí o nich. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 10:34 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
mohl bych někde sehnat seznam košer gay témat, které poučí, pobaví, vedou k zamyšlení? Very Happy

Také bych rád poprosil o takový seznam, abych se napříště vyvaroval závažných chyb a nezahlcoval GK příspěvky "jejichž informační hodnota je nulová". Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 9:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já jenom ze zvědavosti.. mohl bych někde sehnat seznam košer gay témat, které poučí, pobaví, vedou k zamyšlení? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 8:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

K tomu, o čem psal Adam: Možná by některým prospělo, kdyby se zamysleli nad tím, k čemu bodyia tohle fórum stvořil, a že veřejné fórum je narozdíl od soukromé korespondence a chatu určeno ke čtení široké veřejnosti. Tedy má poučit, pobavit, vést k zamyšlení...
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 8:42 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: Naposledy jsme se tu krásně pohádali k tématu loni, když jsme někomu radili ohledně análního sexu. Very Happy Tvá následující půlroční pauza výrazně snížila absolutní počet tvých příspěvků. Razz
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne čt září 11, 2008 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 8:35 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: 4 Adam Citovat

Adam napsal:
Vždycky jsem měl rád bonzáky...

Vždycky jsem měl rád srabaře, co se schovaj za anonymitu internetu a nadávaj ostatním, (tím nemířím na tebe) to je fakt děsný hrdinství. A hádej, na co mají některé diskusní servery - škoda, že GK ne - moderátory ?

Adam napsal:
Nezůstalo nic gay. Možná by nebylo od věci prostě všechny topicy, které nemají souvislost s gay tématikou, pro které bylo toto fórum určeno, vymazat. Ostatně nemají ani žádnou informační hodnotu, ani nepředávají zkušenosti, pro které sem asi většina lidí zabrousí.

Jo, jestli tady chceš vytvořit duhovou rezervaci, tak klidně, ale v tom případě dej včas vědět, abych stihnul prchnout. Hm, koukam, že na 1000 příspěvků to už asi nedotáhnu, žádný košer gay téma mě nenapadá.

Adios.


Naposledy upravil Honza dne čt září 11, 2008 8:54 pm, celkově upraveno 4 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 8:18 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: 4 Jaksefurtmenovat Citovat

Další hlas ze záhrobí:

Honza napsal:
A dík, že jsi mi ušetřil jednu PM adminovi. Smile


Vždycky jsem měl rád bonzáky...

Myslím, že bodyiovi je úplně jedno, co se tu děje. Ale jestli se to bude i nadále ubírat tímto směrem, tak bych se nedivil, kdyby to tu celé vypnul.

bright: Naprostý souhlas. Nezůstalo nic gay. Možná by nebylo od věci prostě všechny topicy, které nemají souvislost s gay tématikou, pro které bylo toto fórum určeno, vymazat. Ostatně nemají ani žádnou informační hodnotu, ani nepředávají zkušenosti, pro které sem asi většina lidí zabrousí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 8:08 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bright: to máš jedno, buran jako buran, tady máme zas jednoho českého. A IMHO: pokud gayové lezou po kopcích, tak proč by si o tom nemohli pokecat na gay komunitě ? Je tu hafo jiných témat, která nejsou ani trochu buzní, přece se nebudem bavit fur dokola o CO, kabelkách, GAYfilmech, GAYklubech, GAYxxx ... :-§.

Ale fakt je, že kdybych tušil, jak se to tu od samého začátku zvrtne, tak bych tohle téma fakt nezakládal. No co - poučení pro příště. Tak sorry.

Waky: souhlas, gaye nedělá jen jeho teploušství, skoro bych řekl, že je to ta méně podstatná část mého já.

definice: gay kluk je úplně normální kluk, jen s tím nepatrným rozdílem, že spí s klukem.

Jaksefurtmenovat?: jestli ti nedocvaklo, co jsem psal, tak sory, ale musíš být fakt totální xxxxx. A o tom, kdo je sráč a debil, mám ve zvyku diskutovat face to face a ručně, ne jako nějaký předpos... srabař po netu. Už mě nebavíš, takže sorry, tohle je poslední má reakce na tvý kydy.


Naposledy upravil Honza dne čt září 11, 2008 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 7:41 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Re: 4 Jaksefurtmenovat Citovat

Ze záhrobí Hozovi:
1)Jenom říkám co si myslím. Proč se do mě musíš navážet ještě ty, kterého
jsem netituloval, se svýma žblebtama o mindrácích, netuším. Mám pocit, že si
tak trochu hraješ na pana důležitého a spravedlivého.
2)Aha. Takže já tu prudím a urážím, protože jsem si dovolil
s někým nesouhlasit ohledně lanovek, reaguju na jeho žblebty a dělám si legraci
z masňáků. Zatímco když někdo reaguje na moje žblebty, naváží se do mě, blábolí
kraviny, jejichž nesmyslnost si může každý ověřit, a snaží se mě za každou cenu
nasrat, tak to není pruzení, to je jenom legrace. Tak už je mi to jasný.
3)Musím tě upozornit, že urážka padla jenom jedna na konci. Já mám totiž
alergii zase na sráče a debily. Neurážím tu kdekoho na potkání a nahodile, ale
teprve tehdy, když už pro dotyčného opravdu ale opravdu nenalézám žádná jiná
vhodná oslovení.
4)Asi čekáš, že před takovým hyperkorektním slušňákem důležitým jak ředitel
vápenky, jako jsi ty, si sednu na prdel spíš já, že?
5)Právě jsi mě přesvědčil, že jsi úplně stejnej sráč jako prvně jmenovaný.
A teď si můžeš napsat adminovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 7:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Idea Ono to může být tím, že gayství není tak obsáhlým tématem...

Pro mne je jedno, jestli se pohádame o coming-outu, nebo o lanovkách, když výsledek je beztak, že názor mají obě strany stejný.

A to, kdo se jak nudí, lze dovodit z počtu příspěvků Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 5:46 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: brightovi Citovat

Waky: Chtěl jsem tím vyjádřit, že o věcech, které nás spojují, se přeme s menší pravděpodobností než o věcech, které nemáme společné a které sem lidi vnášejí z nepochopení zaměření tohoto fóra, které je, jak z jeho názvu vyplývá, diskuzním gay fórem, a nikoli chatem pro buzny, které se nudí anebo kterým žádní jiní gayové nerozumí, tak žijí aspoň virtuálně.
Neříkám, že tu nelze diskutovat i o zvláštních tématech, které zajímají jen podmnožinu gayů, ale všeho moc škodí. Přít se tu "do krve" např. o výletech po slovenských horách a zahlcovat nás fotkami a zážitky z vlastní dovolené mi přijde dost uhozený. Informační hodnota a hodnota vyplývající z diskuze o problému je v těchto případech nulová.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 5:26 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: brightovi Citovat

bright napsal:
Všimněte si, že většinou se "pohádáme" o věcech, které nejsou gay....

Možná to bude tím, že leckdo je nejdřív člověk a teprve potom gay, bisexuál nebo heterák. Tudíž nepřistupuje ke světu selektivně skrz filtr své sexuální orientace a zajímá se o věci a hádá se o nich bez ohledu na ni.
bright napsal:
A tohle vlákno nemám rád, protože jako mnoho jiných tady obsahově nijak (ani vzdáleně) nesouvisí s gay v názvu tohoto fóra.

Myslíš, že toto fórum by mělo sloužit k úzce zaměřené odborné debatě na témata úzce zaměřená na "gay"? Snad to není nutné tak hrotit ....
(Dovoluju si určitou míru hubatosti spoléhajíc na to, že už jsem jeden z místních "veteránů", ač jako osoba jsem dost podezřele málo gay ....)
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 4:05 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Faktická poznámka: Buran je ruský raketoplán. Anxious A tohle vlákno nemám rád, protože jako mnoho jiných tady obsahově nijak (ani vzdáleně) nesouvisí s gay v názvu tohoto fóra. Confused Všimněte si, že většinou se "pohádáme" o věcech, které nejsou gay a které se proto mohou řešit na libovolných, tématicky zaměřených stránkách.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 2:12 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
btw ta lanovka je fakt hnusná Smile

No furt lepší, než trojpotah vysokého napětí Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 2:04 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: 4 Jaksefurtmenovat Citovat

Jaksefurtmenovat? napsal:
no já nevím jestli jsi naši plodnou diskuzi četl, ale já si tu své mindráky rozhodně neléčím.

A co teda předvádíš, pokud to není léčení mindráků ? Sorry, asi jsem tvou logiku nepochopil - a prosím, nesnaž se mi ji vysvětlovat, nezájem.

Jaksefurtmenovat? napsal:
zkrátka když už někdo prudí a chytá někoho za slovo, tak to má dotáhnout do konce a buďto prokázat svou pravdu nebo ji přiznat tomu druhému. jenže onen kašpar blábolí svoje nesmysly do posledního dechu a nakonec z toho po sráčsku vycouvá a tváří se dál jak mistr světa, neboť jeho jedinou zábavou na tomto fóru je prudit a dělat se zajímavým.

Pokud jsem si stačil všimnout, tak například v tomhle topicu od samého začátku prudíš především ty. A že Bart už nemá zájem reagovat na tvoje urážky se nedivím, ono se říká, že moudřejší ustoupí.

Jaksefurtmenovat? napsal:
chápu, že jsem se asi dotkl tvého oblíbence, ale co už. snad jednou poznáš, kdo si tu léčí své mindráky doopravdy.

Na tomhle serveru je asi 44.000 příspěvků. ale nevzpomínám si, že by někdo, mimo tebe, urážel ostatní nicky při diskusi výrazy jako sráč a debil. Nejde o to, jestli je Bart můj oblíbenec, ale o to, že ty se chováš jako křupík, a na takovýhle vygumovaný týpky, jako seš ty, mám alergii.

Jaksefurtmenovat? napsal:
add "tvůj" topic: já jsem vždycky myslel, že vlákno je tu pro všechny, jestli nejsi jeho moderátor a přivlastňuješ si právo rozhodovat o tom co tam kdo píše, pak nejednáš správně. tenhle přivlastňovací tón se mi taky z tvé strany nezamlouvá.

Ty máš asi nejen problém se slušným chováním, ale i s chápáním psaného textu, že. Já jsem nepsal vůbec nic o "svém topicu", ani si ho nepřivlastňuju, text zněl doslova takto: " ...já jsem tenhle topic nezaložil proto, aby sis tu léčil svý mindráky...", a jestli se ti nezamlouvá, že jsem tě upozornil na základní pravidla slušnosti, tak sorry, mě se zas nezamlouvá cip, co si myslí, že si před ním všichni sednou na prd..., a když k tomu nedojde, chová se jak ten ruskej raketoplán - t. j. buran.

Jaksefurtmenovat? napsal:
a tohle je moje poslední reakce.
těšilo mě.

Nápodobně. A dík, že jsi mi ušetřil jednu PM adminovi. Smile


Naposledy upravil Honza dne čt září 11, 2008 7:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 10:02 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat?:

Není zbytečné kvůli hádce s jedním člověkem opouštět fórum?
To tady není dost místa pro oba?
Opravdu poslední reakce?
Opravdu trest smrti?
tak tedy sbohem
a díky za
ryby
...



btw ta lanovka je fakt hnusná Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2008 9:29 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Jaksefurtmenovat?:

Hele, já jsem tenhle topic nezaložil proto, aby sis tu léčil svý mindráky. Jestli se chceš do někoho nasírat a urážet, tak si na to laskavě založ svý vlastní téma.

A přečti si pravidla serveru, fakt tu nikdo neni zvědavej na týpka, co si léčí komplexy, protože má křivý zuby, malýho ptáka, nebo cokoli jinýho.


Pravidlo č.3: Zákaz vulgarismů
Znamená to, že v jednotlivých diskusních fórech můžete klít a nadávat, pokud to považujete za nutné, ale všechny hrubé vulgarismy jsou zakázány. ...

no já nevím jestli jsi naši plodnou diskuzi četl, ale já si tu své mindráky rozhodně neléčím. já jsem tomu kašparovi říkal už od rána, ať mě neprudí, ale když si holt někdo nedá pokoj... zkrátka když už někdo prudí a chytá někoho za slovo, tak to má dotáhnout do konce a buďto prokázat svou pravdu nebo ji přiznat tomu druhému. jenže onen kašpar blábolí svoje nesmysly do posledního dechu a nakonec z toho po sráčsku vycouvá a tváří se dál jak mistr světa, neboť jeho jedinou zábavou na tomto fóru je prudit a dělat se zajímavým. chápu, že jsem se asi dotkl tvého oblíbence, ale co už. snad jednou poznáš, kdo si tu léčí své mindráky doopravdy.

add "tvůj" topic: já jsem vždycky myslel, že vlákno je tu pro všechny, jestli nejsi jeho moderátor a přivlastňuješ si právo rozhodovat o tom co tam kdo píše, pak nejednáš správně. tenhle přivlastňovací tón se mi taky z tvé strany nezamlouvá.

add pravidla: pravidla samozřejmě znám, kdybys pořádně četl, tak bys věděl, že jsem na své pochybení sám upozornil, proto taky z tohoto fóra odcházím, neboť jsem je porušil a jsem zvyklý své chyby přiznávat a nést za ně odpovědnost. jelikož účet nemohu ze své vůle zrušit, využívám ještě poslední příležitosti reagovat na příspěvky, které se mě týkají, a tohle je moje poslední reakce.
těšilo mě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 10:55 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Za 1. nepatří to do tématu "Trocha poezie"? Shocked

Za 2. no, záleží na brightově funkci. Myslim, že konzul má 12, tribunus plebs 14, a diktátor 16. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 10:50 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No, počet nosičů lektiky je přímo úměrný nobilitě nošeného. Laughing


No jo, tak to aby se sešli všichni švarní ogaři z okolních dědin a udělali obrovský průvod, část by stála špalírem podél trasy a na konci by postavili slavobránu s nápisem "Když už i k nám přišel Bright, je to u nás už all right" Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 7:51 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat?:

Hele, já jsem tenhle topic nezaložil proto, aby sis tu léčil svý mindráky. Jestli se chceš do někoho nasírat a urážet, tak si na to laskavě založ svý vlastní téma.

A přečti si pravidla serveru, fakt tu nikdo neni zvědavej na týpka, co si léčí komplexy, protože má křivý zuby, malýho ptáka, nebo cokoli jinýho.


Pravidlo č.3: Zákaz vulgarismů
Znamená to, že v jednotlivých diskusních fórech můžete klít a nadávat, pokud to považujete za nutné, ale všechny hrubé vulgarismy jsou zakázány. ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 7:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mne fascinuje hlavně to, že lidi se můžou pohádat a pozurážet na libovolném tématu... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 2:59 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Já už to nevydržím a já něco řeknu Citovat

Jaksefurtmenovat? napsal:
Víš hovno, plkáš blbosti a jsi největší debil a sráč, jakého toto fórum vyplodilo.

Mám rád kultivované debaty s inteligentními lidmi. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 1:57 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Já už to nevydržím a já něco řeknu Citovat

Pokud bych si spletl Aljašku s Novým Zélandem, tak prosím. Ale kdybys nebyl blbým bartem, tak bys věděl, že Vrátna a Bílý potok jsou od sebe vzdálené asi 4km, jsou obě součástí Těrchové a prakticky je to na Rozsutec z obou míst úplně stejná štreka, absolvoval jsem totiž obě. Ale ty ses asi nikdy nesplet ani nepřepsal.
Jaká je zásadní nesrovnalost mezi 4 a 4,5 hodiny, když uvážíme, že nejsem blázen který to měří na setiny na stopkách, to taky nechápu.

Takže já nakonec řeknu, co už mám delší dobu a zvlášť dnes od rána na srdci a na jazyku:

Barte: Víš hovno, plkáš blbosti a jsi největší debil a sráč, jakého toto fórum vyplodilo.



Tak, konečně jsem použil invektivního vulgarismu, můžete mě klidně zrušit. Těšilo mě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 12:34 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jaksíku, nejdříve se vytahuješ, jak jsi z Vrátné vyběhl na Velký Rozsutec za čtyři hodinky, vzápětí to změníš na 4 a půl, potom zjistíš, že ve Vrátné jsi vůbec nebyl!!! Vždyť Ty za chvíli přijdeš na to, že jsi špacíroval někde na Vysočině, a ne ve Fatře. Laughing Laughing Laughing
Tím končím tuto plodnou diskusi.

Editace Waky, 24.11.2009, odstranění nadbytečné citace
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 12:10 pm
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Hele Bártíku tak co teda?
Bojíš se, že prohraješ kalhoty?
Neboj. V sázce jsou jen boty podle mého výběru + úhrada cesty do Těrchové a zpět.
Cool Laughing Nevím jak ty, ale já když někomu řeknu vsaď boty, tak to myslím smrtelně vážně. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 10:30 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Bart: Jéé sorry, já sem to splet. Původně jsem vlastně nechtěl říct z Vrátné ale z Bílého potoka, co já bych dělal ve vrátné, fujtajxl. Ale to je jedno, ono to vyjde skoro nastejno! Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 9:24 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
sergej: Jenom dvěma? Crying or Very sad Very Happy


No, počet nosičů lektiky je přímo úměrný nobilitě nošeného. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 9:12 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Tvoje starý bačkory nebo turistické boty podle mého výběru?
Ať vím v jaké kategorii se pohybujeme. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 8:56 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat? napsal:
Vsaď boty nebo drž pysk!

Sázím boty!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 10, 2008 8:51 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Jaksefurtmenovat? napsal:

dobře, 4 a půl.

No vida, už přidáváš! Laughing

Mně už se chce dlouho něco říct. A já něco řeknu Confused
Pokud by šlo o sázku, tak to klidně vrátím na ty 4 hodiny. Ale jestli jde jenom o tvoje blbé plkání, tak třeba za 2 dny, mně je to jedno. Vsaď boty nebo drž pysk!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist