Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Evropská unie
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

ne květen 15, 2011 12:07 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ibid. Mr. Green
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 15, 2011 12:04 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Je-li toto manifestace lidské slušnosti a úrovně (M.), resp. sebeironie (bright), pak jsem věru rád, že těmito vlastnostmi nedisponuji. Confused

Zvlášť Martina bych rád požádal, aby mě dalšího bombardování slušností a "úrovní" v této podobě napříště ušetřil. Možná jednou přijdeš na to, že je to i v tvém vlastním zájmu, protože způsob, jakým se tu ztrapňuješ, škodí ponejvíce tobě samému. Děkuji.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 14, 2011 11:44 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG: Dovedeno do důsledků, každý by mohl mít vysokou školu nebýt špatných vyučujících, kteří zpátečnicky lpí na mentálních schopnostech studentů. Chybí mi holt víra ve světlé zítřky, kdy budou kompetentní učitelé tančit všude. Laughing Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 14, 2011 9:51 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
bright, Martin: Vaše předvídatelné výmluvy jen potvrzují platnost starého aforismu, že neexistují špatní žáci, nýbrž jen špatní (nekompetentní) učitelé. Wink


Když někoho nepoučí ani dočasný ban, tak je tu diagnosťák... nebo v tvém případě zajímavé zařízení v severním městě Laughing Budeš tam v paláci...nikdo ti nebude moc odporovat, personál se bude pohybovat tiše v bílých pláštích po parku, a všichni tě budou ujišťovat, jak jsi tam v bezpečí před zlým skřítkem Krečmerem Laughing A když tě přepadne strach z Iránu, tak dostaneš malinkou včeličku. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 14, 2011 6:38 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright, Martin: Vaše předvídatelné výmluvy jen potvrzují platnost starého aforismu, že neexistují špatní žáci, nýbrž jen špatní (nekompetentní) učitelé. Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 14, 2011 6:16 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ono když pokusy někoho něco naučit tolikrát selžou... asi každému dojde, že se jedná o "lost cause" Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 14, 2011 6:04 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG: Učit někoho sebeironii je stejně pošetilé jako učit padlou dívku poctivosti. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 14, 2011 6:13 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Třeba takový kníže Salina z Viscontiho Geparda...


Toho ovšem v knižní předloze rozvášněná prostitutka oslovuje "knížáku", což v našich poměrech vyvolává zase další, nečekané asociace.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 14, 2011 12:23 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Rád se od brighta přiučím sebeironii a od Martina lidské slušnosti. Nevím jen, proč jste tyto vzácné dary před ostatními tak dlouho tajili. Tak se nenechejte prosit a začněte. Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 13, 2011 5:04 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG: Pokud nerozpoznáváš (sebe)ironii obecně, tím méně ji můžeš nalézt v mých 6.153 příspěvcích. Wink
Slušnost posuzuji podle činů, nikoli korektní mluvy pro veřejnost.
PS: A díky tomuto příspěvku jsem přišel o první gól. Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 13, 2011 3:51 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
když to řekne někdo jiný vypadá stále jako kníže. Také se tomu řiká úroveň. Wink
Laughing
Pod pojmy kníže a úroveň si představuji někoho, ehm, kdo nenese tak výrazné stopy dědičného opotřebení a kdo působí aspoň o malinko oudševněleji. Třeba takový kníže Salina z Viscontiho Geparda...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 13, 2011 1:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
bright: Občan K. Sch. možná reprezentuje jistou emoční zdrženlivost charkteristickou pro aristokracii, ale slušnost - s tím jeho "čištěním špinavých záchodů" (coby vládním úkolu), "prdelemi" a kdovíčím - zrovna ne. Jadrnost možná.

O možnosti, že Komárek mluvil tenkrát ironicky, jsem samozřejmě přemýšlel, ale po úvaze jsem ji zavrhl. Ten lesk v očích, ta dikce... Btw, marně vzpomínám, kdy jsem naposledy v třech tisícovkách tvých příspěvků zaznamenal nějaké stopy po sebeironii, a nemohu si vzpomenout. Jistě je to dáno jen mojí slábnoucí pamětí.


To zřejmě bude, mj. i proto, že bright nemá příspěvků 3 000, ale přes 6 000.

Ad Komárek - no, a Hrušínský taky zabil celou famílii - ten lesk v očích, ta dikce... ten témbr Laughing

Ad slušnost knížete - ono bright spíše myslel lidskou slušnost.

Když někdo řekne "do pr*ele", tak vypadá jak lůza, zatímco když to řekne někdo jiný vypadá stále jako kníže. Také se tomu řiká úroveň. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 12, 2011 11:25 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright: Občan K. Sch. možná reprezentuje jistou emoční zdrženlivost charkteristickou pro aristokracii, ale slušnost - s tím jeho "čištěním špinavých záchodů" (coby vládním úkolu), "prdelemi" a kdovíčím - zrovna ne. Jadrnost možná.

O možnosti, že Komárek mluvil tenkrát ironicky, jsem samozřejmě přemýšlel, ale po úvaze jsem ji zavrhl. Ten lesk v očích, ta dikce... Btw, marně vzpomínám, kdy jsem naposledy v třech tisícovkách tvých příspěvků zaznamenal nějaké stopy po sebeironii, a nemohu si vzpomenout. Jistě je to dáno jen mojí slábnoucí pamětí.

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 12, 2011 7:58 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Martin Komárek se jednou v Událostech, komentářích rozplýval: "Na této židli přede mnou seděl pan kníže - moje žena si mě teď bude víc vážit!" Stud, stud!

Další důkaz toho, že je ti sebeironický humor naprosto cizí.

Btw, nedávno jsem viděl dokument o historii Komárkovic rodiny. Mít takové prarodiče jako on, tak jsem nadšen z lidské slušnosti, kterou prezentuje právě Schwarzenberg.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt květen 12, 2011 1:43 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:

Bart: Hurá, nechte si narůst plnovousy a vydejte se do Řáholce! Mr. Green

No jo, třeba i na to dojde. Ale ta podoba, zvlášť co se mluvy týče, je až neuvěřitlená! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 12, 2011 1:39 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Takovej Álois von Dolní Lhota je určitě lepší, než Lojza ze Lhoty,


Až na to, že se jedná o jednu a tu samou věc Laughing Pán ze Šternberka také není znám jako Freiherr von Sternberg, že. Laughing

Jinak jsi opět nepochopil... inženýr JE jiný titul, ale mínil jsem to jako projev základní slušnosti. Wink

Bart: Hurá, nechte si narůst plnovousy a vydejte se do Řáholce! Mr. Green
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 12, 2011 7:39 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Předobraz Citovat

Dokonalý předobraz toho, o němž se tu diskutuje:
http://www.youtube.com/watch?v=GF-AbCFOKFs
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 12, 2011 12:01 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Princi Charlesovi se v České republice neříká "pane Windsore" prostě proto, že je příslušníkem vládnoucí dynastie jiného státu - to by bylo nezvořilé především vůči GB. Stejně tak by bylo ovšem nemístné oslovovat např. podezřelého lobbistu Mensdorffa-Pouillyho "vaše hraběcí milosti" nebo dokonce "vaše osvícenosti".

Karel VII. ze Schwarzenbergu zajisté nefiguruje na domácí scéně - a v politice zvláště - jako občan Švýcarské konfederace. Činí mi jisté ironické potěšení vyjadřovat se o něm jako o "občanu Schwarzenbergovi".

Martin Komárek se jednou v Událostech, komentářích rozplýval: "Na této židli přede mnou seděl pan kníže - moje žena si mě teď bude víc vážit!" Stud, stud!
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 11:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: šlechtické tituly Citovat

pemel napsal:
Jeho Jasnost Karel VII. kníže ... Jeho královská Výsost princ .,,

proč mi to pokaždý připomene Trautmberka a Laholu ? Very Happy Very Happy Very Happy

pemel napsal:
P.S.: Naučit se nazpaměť jednotlivé paragrafy a porozumět právu v celé jeho šíři, jsou dvě zcela odlišné věci. Wink

tak to jistě Very Happy A taky je dobrý používat mozek a uvědomit si, že ve 21. století jsou knížové a princové dobrý tak možná do pohádek a zkostnatělý Anglie.

Martin napsal:
Ono bych řekl, že je to spíše na úrovni - říkat "dobrý den pane inženýre", než "čau pepo". Wink

No to jo, jenže to je trochu jiný titul, bo pan inženýr musel máknout, aby byl inženýr, zatím co panu hraběti či panu princi stačí k titulu jen dostatečná rodová degenerace.

Bright: ono i dnes se najdou tydýti, kteří se za nemalý peníz nechají adoptovat nějakým šlechtickým rodem aby se dostali k titulu. Takovej Álois von Dolní Lhota je určitě lepší, než Lojza ze Lhoty, A sousedky máca je Anna Rose z Růžového Paloučku, jen na to neslyší.


Naposledy upravil Honza dne čt květen 12, 2011 12:10 am, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 11:26 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: šlechtické tituly Citovat

Honza napsal:
Bývalí šlechtici nesmějí užívati svého rodného jména s přídomkem nebo dodatkem vyznačujícím šlechtictví.

Prvák, Jeho Jasnost nerovná se Karl Fürst von Schwarzenberg. Druhák, jiné osoby je smějí oslovovat jak jim libo, což dovodili už za první republiky.
Btw, málokdo ví, že mnozí naši drazí buditelé - politici, právníci, podnikatelé a vědci přijali různé šlechtické tituly (rytíř, svobodný pán), aby se po r. 1918 tvářili sami nebo jejich životopisci, že nic takového nikdy nebylo. Plebs holt pokrytectví obdivuje ve stejné míře jako zdobení se různými tituly.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 10:45 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: šlechtické tituly Citovat

Honza: Tenhle zákon je mi samozřejmě velmi dobře znám; nicméně Jeho Jasnost Karel VII. kníže Schwarzenberg je rovněž občanem Švýcarské konfederace a ta, nemýlím-li se, šlechtické tituly nikdy nezakázala. Idea Nepovšiml jsem si, že by byl např. Jeho královská Výsost Charles, princ z Walesu u nás někým oslovován "pane Windsore". Laughing Jakožto občanu Spojeného království mu totiž jeho šlechtický titul po právu náleži.

P.S.: Naučit se nazpaměť jednotlivé paragrafy a porozumět právu v celé jeho šíři, jsou dvě zcela odlišné věci. Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 10:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Ono bych řekl, že je to spíše na úrovni - říkat "dobrý den pane inženýre", než "čau pepo". Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 10:24 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: šlechtické tituly Citovat

pemel napsal:
Mám jen faktickou poznámku. Karlovi VII. knížeti Schwarzenbergovi náleží oslovení Jeho Jasnost, nikoliv Jeho Výsost.


Myslím, že knížovi už náleží leda tak velký kulový a jedinej šlechtic je Karl von Bahnhof Smile

ZÁKON 61/1918 Sb.
ze dne 10. prosince 1918, jímž se zrušují šlechtictví, řády a tituly

§ 1
Šlechtictví a řády, jakož i veškerá z nich plynoucí práva se zrušují, rovněž tak tituly, pokud byly udělovány jako pouhá vyznamenání. V platnosti zůstávají takové tituly, na které lze splněním předepsaných podmínek nabýti právního nároku (titul doktorský, inženýrský atd.), pak tituly, jež vyjadřují skutečně zastávanou úřední hodnost a vyznamenání udělovaná vysokými školami (čestné doktoráty a pod.).

Bývalí šlechtici nesmějí užívati svého rodného jména s přídomkem nebo dodatkem vyznačujícím šlechtictví.

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 8:52 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

bright: V tom případě nemám námitek. Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 8:49 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jsem trochu napřed. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 7:40 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: šlechtické tituly Citovat

bright napsal:
To Jeho Výsost je jiná liga.

Co se týká meritu věci, souhlasím. Wink Mám jen faktickou poznámku. Karlovi VII. knížeti Schwarzenbergovi náleží oslovení Jeho Jasnost, nikoliv Jeho Výsost. Oslovení Jeho/Její Výsost náleží příslušníkům královských rodin (např. Jeho královská Výsost princ William, vévoda z Cambridge). Toť můj malý heraldický exkurs. Cool Více informací zde Arrow Titulatura - jak oslovit šlechtice

_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st květen 11, 2011 3:02 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Honza: Na gay fóru probíráme zásadně jen hrdinské politické gay činy. Proto zde nemůže být zmínka než o ČSSD, Jiřím ...


Nevšiml jsem si, že by tu byl takový požadavek a Jiřího tu zmiňuješ ty a Martin.

bright napsal:
Zajímalo by mě, v čem konkrétně: ...


Myslím, že bych napříč všema stranama našel hafo politiků, kterým by se daly sázet stejné nebo podobné otázky, třeba Čunek, Dlouhý, ... a už jsem řekl, že nebudu vykopávat po jednom všechny politické mrtvoly, takže to uzavřu asi tímhle: Životnost ministra je nepřímo úměrná jeho velkohubým slibům, čehož důkazem jsou zejména Langr a John.

Martin napsal:
Diskuse s lidmi, kteří nebyli u toho, když se rozdávala vtipná kaše, ...


Pokus o sebereflexi ?

Martin napsal:
Honza: no já bych se o zelených mozcích na tvém místě moc nezmińoval Laughing


No a nutí tě snad někdo být na mém místě ? Smile

Martin napsal:
Ad konkrétní příspěvky... stačí posunout stránku. Nevim jak za tvého mládí, ale za mého bylo zvykem, že "slabší" žáci sedí doma a učí se, nevim proč bych ti hledal info pár dní staré. Wink


Za mého mládí JE zvykem odpovídat na konkrétní otázku konkrétně, což se ti jaksi nedaří.

Martin napsal:
... která nám přinesla RP, které na foru sice ještě po x letech nikdo neuzavřel, ale je zásadně důležité? Laughing

... RP které na foru uzavřel třeba Petr_K, stačí se kouknout na jeho starší příspěvky: http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?p=36704&highlight=#36704
btw: ty znáš všech 1172 registrovaných uživatelů?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 10, 2011 11:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

http://www.novinky.cz/domaci/233013-pryc-s-imperialistickymi-stvaci-agitovali-v-praze-mladi-komuniste.html

Tu máme mládež zdravou a dravou! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 10, 2011 12:37 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No to jistě, tak si do té doby budu dělat srandu z těch, na které již dolehl plnou vahou Laughing

Ale ne, srandou nás neděs, vždyť už jsi tak hezky začal ztrácet svůj vtipnokašovitý humor!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 10, 2011 12:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No to jistě, tak si do té doby budu dělat srandu z těch, na které již dolehl plnou vahou Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist