Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Pozvání od holky na rande
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

po září 08, 2008 9:40 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jaksefurtmenovat? napsal:
Tomáš napsal:
Souhlasím s TXB a máslem, že návštěva kina ještě neznamená, že se ní budeš muset líbat. Dokonce se ani nemusíte osahávat v přítmí kinosálu.
Ach ty naivko, snad si nemyslíš, že půjdou do kina na film. Rolling Eyes

Fakt tomu věřím. Ty si to v kině většinou rozdáváš se svým partnerem? Většina holek nemusí na prvním rande zajít dál, než k puse na rozločenou. Jestli je to nymfomanka, tak bude mít youngman alespoň výmluvu: sexuální dysfunkce na tyhle typy působí jak česnek na upíra.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 08, 2008 9:30 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Souhlasím s TXB a máslem, že návštěva kina ještě neznamená, že se ní budeš muset líbat. Dokonce se ani nemusíte osahávat v přítmí kinosálu.
Ach ty naivko, snad si nemyslíš, že půjdou do kina na film. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 08, 2008 9:23 am
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: youngmane, youngmane... Co čeho ses to zase namočil? Z toho děláš, potažmo i ostatní, strašnou tragédii. Proboha, když slušně odmítneš holku, tak ji to fakt nepoznamená do konce života, představ, že se s tím dokonce smíří docela brzy.

Způsob "nemám čas ani v pondělí, ani v pátek, příští týden mám taky plný a celkově tenhle měsíc jsem děsně vytížený", není vlastně ani úsměvný, je jen děsivě srabácký. Sorry, ale je to tak.

Ta holka tě nechtěla zabít, dokonce si myslím, že tě ani neplánovala znásilnit - chtěla s tebou jen jít do kina! Proto nevidím důvod, proč by člověk nemohl sebrat odvahu a slušnost a jednat přímo. Ona si zaslouží, abys k ní byl férový - zdráháš-li se ještě vyoutovat, je to tvoje věc, ale jsou i další cesty, jak se vymluvit, resp. zachovat si tvář.

Souhlasím s TXB a máslem, že návštěva kina ještě neznamená, že se ní budeš muset líbat. Dokonce se ani nemusíte osahávat v přítmí kinosálu.

Můžeš použít jakoukoliv výmluvu - nejsi zralý na vztah, procházíš těžkým obdobím, už o někoho usiluješ, jsi tajě zamilovaný do své profesorky... Jestli je to fajn holka, můžete být kamarádi, tak proč si to pohnojit tím, že budeš dělat mrtvého brouka. Ta výmluva může být sebevětší klišé, to je fuk, účel to plní a působí to lépe, než strčit hlavu do písku.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 08, 2008 9:00 am
Autor Zpráva
Jaksefurtmenovat?
uživatel+


Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 231
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Předmět: Citovat

youngman napsal:
asi budu muset použít zase výmluvu typu: "bohužel mi do toho něco vlezlo ..."
btw. je docela mazaná dala mi na výběr dva termíny Evil or Very Mad asi proto kdybych už v některém z nich měl naplánované zase něco jiného
Ty jo, ta po tobě jede jak slepica po flusu.
Ach jo děcka, a proč si těch bab vůbec všímáte, když vidíte jak to pak dopadá? Já to mám jednoduchý: nedělám nic co by zavdávalo příčinu domnívat se že o ni mám zájem a válet po sobě holku nechám jedině v buzinci když mám jistotu že ví co jsem zač. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 11:19 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
youngman: To byla hyperbola. Wink Místo výmluv si zasloužila slyšet nějaký důvod, který by byl pravdivý a který by (nechceš-li) neobsahoval slovo gay.

tvoji nadsázku jsem pochopil, nicméně kamarádka mi říkala, že nic v tomto smyslu ať žádné holce nepíši, že ji to akorát dorazí ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 11:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman: To byla hyperbola. Wink Místo výmluv si zasloužila slyšet nějaký důvod, který by byl pravdivý a který by (nechceš-li) neobsahoval slovo gay.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 11:01 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

TXB napsal:
youngman napsal:
znám jak tato pozvání do kina končí ...

Pokud si dobře vzpomínám, byl jsem s klukem v kině jednou. Když film skončil, sedli jsme ještě na hodinku do kavárny, pokecali a rozloučili se. Víckrát jsme se neviděli, ani si nenapsali.

Takže by mě taky zajímalo, jakže má taková návštěva kina končit. Myslel jsem, že v tomhle ohledu nebude mezi HT a HS velký rozdíl, ale když to tady čtu, říkám si, jestli přecijen ti heteráci nebudou větší prasata Razz


jak má nebo nemá návštěva kina končit nikde není psáné, záleží na aktérech, nicméně vzhledem k okolnostem a zkušenostem by to jen u pokecu v kavárně nezůstalo, z mé strany tedy v tomto případě zůstalo, ale je lepší předejít té situaci kdyby to (i když jen z jedné strany) tak nemělo být, asi by té holce nebylo moc příjemné kdybych se s ní odmítl líbat
pozn. to kino by nebylo rozhodně naše první setkání
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:54 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

bright napsal:
Souhlasím s máslem. Měls jí aspoň říct, že má na tvůj vkus moc velká prsa e/nebo moc malý klitoris, nebo tak něco. Twisted Evil

už vidím jak ty bys hodnotil jaká prsa holka má natož její klitoris Laughing vždyť pro tebe je holka jako svěcená voda pro čerta, takže už vidím jak něco podobného píšeš ty nějaké holce
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:46 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

youngman napsal:
znám jak tato pozvání do kina končí ...

Pokud si dobře vzpomínám, byl jsem s klukem v kině jednou. Když film skončil, sedli jsme ještě na hodinku do kavárny, pokecali a rozloučili se. Víckrát jsme se neviděli, ani si nenapsali.

Takže by mě taky zajímalo, jakže má taková návštěva kina končit. Myslel jsem, že v tomhle ohledu nebude mezi HT a HS velký rozdíl, ale když to tady čtu, říkám si, jestli přecijen ti heteráci nebudou větší prasata Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:45 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Souhlasím s máslem. Měls jí aspoň říct, že má na tvůj vkus moc velká prsa e/nebo moc malý klitoris, nebo tak něco. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:41 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

máslo napsal:
youngman: Tak to právě asi nevim, jak taková kina končí.... určitě si ale nemyslim, že nutně musí končit prvotřídní šukačkou

to jistě ne, ale ani líbání apod. není to o co bych s holkou stál, předešlé zkušenosti mi na do smrti stačí

máslo napsal:
já nějak nevim, ale způsob projevu nezájmu stylem nemám čas je takový ne moc fér

ok, co lepšího jsem jí měl napsat ? to víš já se v holkách moc nevyznám Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:25 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

youngman: Tak to právě asi nevim, jak taková kina končí.... určitě si ale nemyslim, že nutně musí končit prvotřídní šukačkou

já nějak nevim, ale způsob projevu nezájmu stylem nemám čas je takový ne moc fér
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:16 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Pokud tě pozvala, měl jsi jít. Co ty víš, kdy zase budeš mít příležitost se zadarmo dostat do kina Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:08 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Já myslim, že takhle jí odmítnout nebylo pěkné Confused

já vím, ale co jsem měl dělat, znám jak tato pozvání do kina končí ...
ve skutečnosti jsem ji ale neodmítl, jen jsem vyjádřil, že nemám zájem
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:03 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

theby napsal:
a nemohla se to nejak dozvědět? např si zagooglit? já úplně vidim SMS: hmm tak ty se mnou nikam nepujdes... tak si to tam uzij s tema buzerantama. //chudinka má vztek si myslela jak tě nabalí a ono ne Cool

tak zjistit si to o mě fakt nemohla, navíc i ta moje kamarádka mi tvrdila, když jsem se jí před cca měsícem vyoutoval, že ji nikdy nenapadlo že bych mohl být gay
to že je naštvané je evidentní, bohužel, moc radost z toho nemám, doufám že po mojí kamarádce nebude vyzvídat proč jí nechci ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 10:02 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Já myslim, že takhle jí odmítnout nebylo pěkné Confused
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 9:57 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Citovat

a nemohla se to nejak dozvědět? např si zagooglit? já úplně vidim SMS: hmm tak ty se mnou nikam nepujdes... tak si to tam uzij s tema buzerantama. //chudinka má vztek si myslela jak tě nabalí a ono ne Cool
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 9:55 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

theby: neee, kamarádka 1 by jí to určitě neřekla, tím jsem si jist , ale co myslela těmi tečkami by mě skutečně zajímalo Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 9:51 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Citovat

youngman napsal:
theby napsal:
A proč se nespřátelíte jako kamarádi? to může bejt oboustraně fajn... když jí napíšeš že jsi gay tak to možná i pochopí a pokud neni tupá což asi není jak píšeš bude to začátek jednoho velkého přátelství Laughing (viz. casablanka)

to by bylo jistě nejlepší řešení dané situace ..., ale jak už jsem napsal zatím nejsem vyoutovaný k velké většině svých blízkých přátel, takže toto řešení nepřichází dost dobře v úvahu ..., ale jako kamarádka by byla asi fajn, nicméně já se nyní potřebuji více soustředit na vztahy s kluky

no u mejch spolužáku zabralo asi tohle: no řekni to komu chceš ale nemusíš se s tim zrovna moc rozšiřovat ... vydroželo to cca 1/2 roku no ale jak už jsem psal... nechci to to zkazit mezi přáteli tak tomu dej čas Smile -> napadlo tě že se kámoška 2 ptala kámošky 1 a ta jí to řekla? ->viz "..."
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 9:46 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

theby napsal:
A proč se nespřátelíte jako kamarádi? to může bejt oboustraně fajn... když jí napíšeš že jsi gay tak to možná i pochopí a pokud neni tupá což asi není jak píšeš bude to začátek jednoho velkého přátelství Laughing (viz. casablanka)

to by bylo jistě nejlepší řešení dané situace ..., ale jak už jsem napsal zatím nejsem vyoutovaný k velké většině svých blízkých přátel, takže toto řešení nepřichází dost dobře v úvahu ..., ale jako kamarádka by byla asi fajn, nicméně já se nyní potřebuji více soustředit na vztahy s kluky
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 9:40 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Citovat

A proč se nespřátelíte jako kamarádi? to může bejt oboustraně fajn... když jí napíšeš že jsi gay tak to možná i pochopí a pokud neni tupá což asi není jak píšeš bude to začátek jednoho velkého přátelství Laughing (viz. casablanka)
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 9:34 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

už jsem jí napsal že nemůžu ani v úterý ani v pátek že už něco mám (opět výmluva, jako minulý týden) a ona mi odepsala že to dávají sice i v sobotu ale že bych stejně nešel (chytrá holka) a "ať si to s těma ... užiji" nevím co tedy myslela těma tečkama, ale zřejmě už definitivně pochopila že u mě nepochodí, mám jí na to něco odepsat? nebo to nechat být
abych pravdu řekl moc dobrý pocit z toho nemám, je to docela milá a pěkná holka, ale ...
jsem osobně zvědav jestli o mě projeví zájem i nějací kluci, tak jako ho občas projevují holky ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 9:05 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Citovat

já osobně (moje ujetá rešení radši nezkoušejte Cool ) bych bud napsal kamarádce ať jí slušně a mile vysvětlí že to "nejde" nebo... Twisted Evil ... byhc jí vzal do kina skouknul bych film a po něm bych jí tak nějak dojákovitě řekl: jsi moc milá, ale promiň jsem totiž gay Smile a co ty víš co udělá Laughing ...
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 8:59 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

youngman napsal:
asi budu muset použít zase výmluvu typu: "bohužel mi do toho něco vlezlo ..."

Do kina s ní nechoď. S tím není radno si zahrávat. A nemohla by ji ta Tvá kamarádka vysvětlit, aby Tě nechala na pokoji?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 8:24 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

asi budu muset použít zase výmluvu typu: "bohužel mi do toho něco vlezlo ..."
btw. je docela mazaná dala mi na výběr dva termíny Evil or Very Mad asi proto kdybych už v některém z nich měl naplánované zase něco jiného
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 8:21 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Běž s ní prostě do kina... kino je fajn a že z toho nic nebude? Ani u HT to přece nemusí vždycky klapnout Smile.

se ti řekne běž s ní do kina, minulý týden se po mě v tom disko klubu už docela válela a to jsme tam byli s ostatními, pak nechci vidět co po mě bude chtít když budeme sami v kině ... ist_depressiv
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 8:18 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Běž s ní prostě do kina... kino je fajn a že z toho nic nebude? Ani u HT to přece nemusí vždycky klapnout Smile.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2008 8:08 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: pozvání na rande od holky Citovat

mám takový "problém": o prázdninách jsme se s kamarády chodili často večer bavit a moje kamarádka tam přivedla jednu svoji kamarádku kterou jsem dříve moc neznal, stalo se to, že se do mě nějak zakoukala a teď mě pořád atakuje SMSkama jestli někam spolu nepůjdem apod. už dvakrát jsem se z toho vyvlékl, dnes mi ale napsala znovu SMS ve které mě na férovku pozvala na rande do kina Confused, už fakt nevím jak jí mám naznačit, že prostě pro ni nejsem ten pravý ..., samozřejmě mohl bych jí napsat pravý důvod, proč to není možné, ale to zatím není dost dobře možné (nevědí to zatím o mě ani všichni dobří přátelé), něco podobného se mi stalo už víckrát, ale v tomto případě je ta holka obzvlášť vytrvalá Confused a navíc docela dobrá kamarádka té mé kamarádky (která tedy už ví jak se věci mají), když to je nějaká neznámá holka tak je to celkem jednoduché, ale v tomto případě už nevím jak se jí slušně zbavit Question Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist