Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Přítel bez empatie
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt říjen 01, 2009 5:09 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

To Hippie: kam na to chodím?... Těžká otázka... Zkušenosti, spousta věcí, ke kterým jsem došel sám... má duševní vyspělost ( Question )... nevím... Mám podle ostatních dar řešení problémů Wink těžko se to popisuje...

A pak také píšu svou knihu, to jsi trefil Wink
To Rausek: souhlas. Ale myslím, že Burrison to už vyřešil. Teda doufám v to.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt říjen 01, 2009 4:48 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Myslím, že Litomyšlák to tady svými příspěvky vystihl nejlépe. Takže abych to shrnul - chyby nejsou nikdy jen na jedné straně a vždy bychom měli řeštit hlavně ty které své, těmi však může snadno být i to, že toho druhého neupozorníme na jeho chyby. Důležitá je komunikace, mluvit o problémech a snažit se je řešit, bez toho to prostě nejde.

Každá nepříjemná vlastnost má dvě možnosti řešení - buď se ten, koho se to týká, pokusí změnit, nebo ten, koho štve se ji pokusí tolerovat. Občas to ale může být velmi nepříjemné a pak se musíme sami sebe ptát, jestli má cenu vztah, ve kterém jeden trpí. Pokud jeden ve vztahu miluje více, tak pochopitelně má i větší motivaci se přizpůsobovat, ale i to by nemělo přesáhnout meze. Jakmile jsi totiž ve vztahu, kdy trpíš ačkoliv miluješ a druhej, ačkoliv třeba, taky miluje s tím nic nedělá nebo nemůže dělat aniž by taky netrpěl, tak je asi lepší to ukončit, než čekat až se začnete štvát tak, že už ani jiná možnost nezbyde...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 27, 2009 9:49 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

ach jo,Litomyšláku kam na ty řeči chodíš??????????(pls řekniXD)

ty snad básník?
či spisovatel
nebo člověk
jemuž inspiraci
dá i datel?

opravdu,
okouzlen tím vším
žádám tě o radu
řekni kolik toho vím?

pokládám-li
se za básníka však
mému "umu"
chybí hlavní část?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 10:36 pm
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Co tím myslíš?
Každej, absolutně každej vztah ti něco přinese, zkušenosti, třeba lásku na celý život, ale i bolest. Jenže člověk se díky té bolesti naučí odolávat a neudělat podobnou chybu.
Všechny mé vztahy, obzvlášť ten dvouroční stál za to... Přineslo mi to radost, zkušenosti, lásku a bolest. Ze všeho jsem se poučil a o tom to je... proto to stálo za to a jsem za to rád...
Všechno v životě a život samotný má podle mě cenu a všechno stojí za to... protože ti to vždy přinese něco pozitivního, jen si člověk musí uvědomit co..


hezky řečeno:)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 9:46 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

To jistě.. Smile

A ano...čilej jsem, říkaj to všichni Very Happy ... snad mi to i zůstane Wink Very Happy
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 9:43 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Všechny mé vztahy, obzvlášť ten dvouroční stál za to...


Teda na to, že je ti teprve 15 let, seš docela čilej. Smile

Ale máš pravdu, každej vztah něco přinese (a odnese). Jen je dobrý držet - aspoň zezačátku - nohy na zemi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 9:05 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Co tím myslíš?
Každej, absolutně každej vztah ti něco přinese, zkušenosti, třeba lásku na celý život, ale i bolest. Jenže člověk se díky té bolesti naučí odolávat a neudělat podobnou chybu.
Všechny mé vztahy, obzvlášť ten dvouroční stál za to... Přineslo mi to radost, zkušenosti, lásku a bolest. Ze všeho jsem se poučil a o tom to je... proto to stálo za to a jsem za to rád...
Všechno v životě a život samotný má podle mě cenu a všechno stojí za to... protože ti to vždy přinese něco pozitivního, jen si člověk musí uvědomit co..
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 8:21 pm
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Ano to souhlasím. Většinou jsou chyby na obou stranách.
Ovšem tak i tak... ten "vztah" nemá cenu... opravdu ne...


A jakej vztah má cenu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 7:36 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Ano to souhlasím. Většinou jsou chyby na obou stranách.
Ovšem tak i tak... ten "vztah" nemá cenu... opravdu ne...
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 7:33 pm
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Je otázka, jestli ten druhý chce, i s prostorem, lásku dávat.
Částečně s tebou nesouhlasím, máš ale pravdu v tom, že je třeba prostoru. Ovšem to není případ Burrisona, jak jsem to četl, když jsme si psali přes soukromky... Myslím, že mu dal místa dost. On toho jen nevyužívá..


Samozřejmě že nevidím do jejich vztahu jen přes pár písmenek. Tuším ale že nebude vina jen na jedné straně. Vždycky je na obou. A nejlepší co je třeba udělat hledat u sebe...... proč si hledám takové partnery, kamarády....atd......... proč mi to vadí???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 7:28 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Je otázka, jestli ten druhý chce, i s prostorem, lásku dávat.
Částečně s tebou nesouhlasím, máš ale pravdu v tom, že je třeba prostoru. Ovšem to není případ Burrisona, jak jsem to četl, když jsme si psali přes soukromky... Myslím, že mu dal místa dost. On toho jen nevyužívá..
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 24, 2009 7:18 pm
Autor Zpráva
erthos
uživatel


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Mno trošku téma znám. Na vztah i na lásku musí být dva. Pokud jeden z páru dává lásku i za toho druhého, pokud se snaží tak moc, že v tom vztahu ten druhý nemá šanci dát něco ze sebe, chtělo by to prostě ubrat. Dát tomu druhému šanci tu lásku projevit.

Je to jako bys každý den nosil příteli desítky různých dárků........ a říkal mu že ho tak miluješ a že tak projevuješ svou lásku......... a budeš mu vyčítat, miluje mě vůbec, když mi nenosí dárky? Láska je o prostoru. Je třeba nechat tomu druhému životní prostor k tomu aby se mohl projevit tak jak on sám skutečně chce.

můj názor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 23, 2009 1:36 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Naprosto souhlasím...
Jsou to i mé zkušenosti... Wink
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 23, 2009 10:53 am
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Četl jsem tuhle diskusi o Burissonově problému a dovolil bych si taky reagovat. Doufám, že se nikoho nedotknu, protože to vážně nemám v úmyslu.
Burissone z toho, jak líčíš, že se snažíš příteli všemožně dokázal svou lásku, věnuješ mu pozornost a snažíš se mu dát vše, co mu na očích vidíš, ve mě vyvolává pocit, že si za to trošku můžeš sám. Troufám si hádat, že pravděpodobně budeš spíše submisivní typ a tvůj přítel si toho je pravděpodobně velmi dobře vědom. Chápu, že ho miluješ, ale taky asi sám víš, že si od něj nenecháš na*rat na hlavu. Víc než mluvení a dávání poslední šance bys spíš měl bouchnout pěstí do stolu a dám mu najevo, že od něj očekáváš trochu respektu. Nic víc nežádej, nic míň nepřijímej. Abys nakonec nedopadl tak, že mu dáš ještě 30 posledních šancí a on s tebou bude stále zametat.
Tohle je můj názor a trošku i zkušenost. Neber to zle...
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 23, 2009 10:08 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Technická - přesun Citovat

Téma jsem rozdělila (Původně "Jaké máte chloupky v podpaží"), ne proto, že bych chtěla komukoli něco vytknout, ale protože se odchýlilo od původního o podpaží ... berte to nikoli jako mou impertinenci, ale jako projev předsevzetí začít tady trochu uklízet.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 10:40 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Těma to začíná a vraždou to končí. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 10:26 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Very Happy
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 9:06 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Takových je spousta... myslím, že téměř každý si prošel něčím podobným... a není zač Wink
(a hlavně je tahle konverzace dost OT z chloupků v podpaží Very Happy )


To je pravda - ale chloupky v podpaždí to může začinat Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 6:26 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Takových je spousta... myslím, že téměř každý si prošel něčím podobným... a není zač Wink
(a hlavně je tahle konverzace dost OT z chloupků v podpaží Very Happy )
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 4:16 pm
Autor Zpráva
Burisson
tester


Založen: 21.9.2009
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

Oba máte pravdu. Všechno, co píšete je přesně tak. Na druhou stranu mám ale stále zapnutý rozum, takže aby mně úplně vysál se mu nepodaří. Dám mu poslední možnost se změnit. Jen v tom, co mi skutečně vadí, abych zjistil, jestli mu na mně - na našem vztahu - záleží. Pokud neuvidím snahu, tak s ním skončím. Moc vám děkuju za odpovědi. Tak vím, že to není jenom můj názor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 22, 2009 11:11 am
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

A zkusil jsi s ním o tom mluvit? Třeba to je jen nedostatek komunikace - i to si mi už stalo. Ale zkušenost mi říká, že většinou je příčina přesně taková, jak ji popsal Litomyšlák - a pak to nemá cenu. Nakonec skončíš "nakopnutý" kamsi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 21, 2009 10:02 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Ano, řekl bych, že takový vztach nemá cenu... připomíná mi jeden z mých vztahů... sprostě Tě využívá, využívá Tvé lásky...
Pokud se šeredně pletu, omlouvám se.
Každopádně si myslím, že Ti brzo ublíží, stejně jako mě ublížil jeden (vlastně všichni Very Happy ) z mých ex... Dávej si na to pozor...
Poněvadž když by jsi pro někoho klidně snesl i modré z nebe a vůbec udělal všechno, aby byl šťastný, tak jsi strašně lehko zmanipulovatelný a využitelný... ten dotyčný musí být sobec, kterému jde jen o to užít si na zamilované duši.. Wink
Přeju Ti hodně sil Wink
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 21, 2009 9:51 pm
Autor Zpráva
Burisson
tester


Založen: 21.9.2009
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

Intimnosti, intimnosti. Jsem čerstvý člen gay komunity, protože doteď jsem příspěvky jenom četl, ale teď bych chtěl poradit. Mám kluka, kterého moc miluju. Všelijak mu to dokazuju. Snažím se dělat, co mu na očích vidím. Snažím se dělat mu radost. Myslím na něj v jednom kuse. Dokonce bych se dokázal kvůli něj změnit ! On se ale měnit očividně nechce. Nechce dělat nic jinak, než jak to dělal do teď, když byl sám. Nezajímají ho moje potřeby. Nezajímají ho moje pocity. Nezajímá ho prostě nic, co se netýká jeho. Kolikrát už jsem si říkal, jestli má cenu nějaký vztah s ním vybudovat. Měl už někdo z vás vztah, kdy jeden z vás toho druhého miloval tak, že by pro něj udělal cokoliv, ale ten druhý nedokázal z vlastního pocitu říct ani " miluju tě? " Má takový vztah vůbec cenu? A aby se tento příspěvek hodil do intimností, tak jen malý pohled do naší postele. V sexu mu jde hlavně o to, aby on " dělal ", co mu dělá dobře a co se mu líbí. Co dělá dobře mi a co bych rád dělal, mimochodem to nejsou žádné prasárny, mi zakazuje.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist