Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Vadí vám opravování gramatiky na fóru GK?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Vadí vám opravování gramatiky na fóru GK?
Ano
47%
 47%  [ 9 ]
Ne
36%
 36%  [ 7 ]
Já sám chyby vyhledávám a opravuji je
15%
 15%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 19
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:43 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Myslím, že Slánský, ač komunista, taky ke stáru zapšknul Laughing

Ale Slánský se přece "stáru" vůbec nedožil, ne ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:41 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Martin: Jen mírně trapně se opakujeme Laughing Laughing Laughing(Podle času je jasné, že jsem to Martinovo nemohl vidět, rozdíl je minuta).
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!


Naposledy upravil Litomyšlák dne pá červen 19, 2009 1:45 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:40 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Nebo ti připadá normální, že solokovi nadává do komunistů a v zápětí chce, aby mu vycházel vstříc? To je skutečně osobitý přístup Wink

A mimochodem, stručně a jasně jsi tu tvrdil, že mu nadávám do komunistů.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:39 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

TXB napsal:
...Nebo ti připadá normální, že solokovi nadává do komunistů a v zápětí chce, aby mu vycházel vstříc? To je skutečně osobitý přístup Wink

_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:38 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Ve vlákně Ještě mi nebylo 15 a jsem gay máš vysvětlení
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:36 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No, a kde je že solok je komunista? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

A to jsem někde tvrdil? Přikládá mu prvky chování, o kterých sám píše, že jsou typické pro komunisty z padesátých let. To má ke slušnosti hodně daleko.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:35 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Myslím, že Slánský, ač komunista, taky ke stáru zapšknul Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:32 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Laughing
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:31 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

TXB: zapšklý a úzkoprsý by mohl být v 50. letech spíš jako znárodněný statkář, než jako radostně se rozmachující komunista. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:27 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Ať dělám co dělám, nic tam nevidím, čím to asi bude? Že by tím, že jsem to neřekl? Shocked
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, a kde je že solok je komunista? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:19 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Martin:

citace:
jako někdy v 50. letech, kdy tu byli komunisti (raději nebudu říkat názor na jejich systém). Z 50. let taky pramení tvá zapšklost a úzkoprsost.


Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To TXB: Citovat

Nevim jak můžeš srovnávat auta, oblečení atd. kde se dá normálně bavit s "mně/mě" - informační hodnotu to má, ale co na to odpovědět? "Díky, toho sem si nevšiml." To by asi diskuse trošku zamrzla.

Jinak solokovi do komunistů nenadával, jenom připoměl 50. léta, která sem zatáhl solok "před 50 lety se lidé za hrubku..." před 50 lety byla 50. léta, ne? Wink

A promiň, ale že něco nechápeš, co komu na čem vadí, nemusí být chyba Litomyšláka.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:16 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Honza: Naprosto souhlasím, i s učiteli. Ale koneckonců proč svoji práci tahají i tam, kde si o ní nepožádali (alespoň já ne)?
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:12 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Litomyšlák napsal:
Adam: Když bych potřeboval naučit se pořádně rodnou češtinu, tak bych asi nešel na gay fórum, ne? A pokud by jsi tu chtěl zavést absolutní spisovnou češtinu, moc lidí by tu nezůstalo a vy by jste si pravděpodobně dál brebentili o gramatice. Možná to je tím, že jsem puberťák, ale tohle bude vadit navždycky. Pokud prostě TAK toužíte mě a jiné opravovat, tak proč si prostě nezaložíte...Dejme tomu "Gramatickou komunitu".
Za nic se nestydím, říkám svůj názor a pokud tak strašně neovládám svůj rodný jazyk, opravdu bych se měl stráááášně stydět za to, že neumím psát na fóru Gay komunita, určené o povídání si mezi lidmi (pokud to tak není, tak proč sem chodím?).
SIENX: OT překlepy mi nevadí, protože překlep někdy i je pramenem opravování textů.


Tatare. 4 chyby, to je za pět!


TXB: Ty do mě možná ne, ale ostatní ano (ale nevadí mi to, já nejsem zapšklý stařík co se umí bavit jen o češtině)
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:09 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

TXB napsal:
SIEENX: Vždyť do Litomyšláka nikdo kvůli chybám nerýpe. Co pár lidí (včetně mě) nechápe, jsou jeho podrážděné reakce na opravování chyb. Nebo ti připadá normální, že solokovi nadává do komunistů a v zápětí chce, aby mu vycházel vstříc? To je skutečně osobitý přístup Wink

Já jsem solokovi nadával do komunistů? Tak to jsem teda opravdu úplně blbej, když nevím, co píšu. Já jsem říkal, že nevím proč bych měl žít v 50. letech a že z nich pramení i jeho zapšklost a úzkoprsost, o tom že je solok komunista jsem se ani nezmínil.

Už jsem psal, že mi korektoři připomínají našeho učitele na češtinu. Já tu NEJSEM ve škole, abych se tu učil češtinu, ale abych se něco dozvěděl o ostatních HM.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:05 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Re: Gramatické opravy Citovat

Waky napsal:

Každopádně Solokovi se tato činnost v poslední době evidentně zalíbila. Litomyšláku, zkus to nechat nepovšimnuto, možná ho to časem samo od sebe přestane bavit Wink

Dobrý vtip, už vidím, jak to naše samozvané neoficiální opravovače chyb přestane bavit Laughing
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Je to otřepaná fráze, ale je to tak...učitel není povolání, ale diagnóza Laughing

Znám i jiná povolání, která se mění na diagnózy: doktor, právník, policajt, íťák, ... na učitele bych nenadával, nebýt jich, byli bychom všichni blbými.

A navíc tohle povolání vyžaduje hooodně odvahy. Já bych nechtěl trávit denně několik hodin v jedné místnosti s bandou hormonálně rozbouřených adolescentů a být proti nim sám a neozbrojen !

Adam napsal:
Kdo má ty pubertální vejšpechty plný hrubek číst. Spíš než řvát, že ti vadí, když tě někdo optavuje, Litomyšláku a ostatní, byste měli držet zobák a stydět se.

Teda já žasnu, jak ty seš netolerantní - ty skončíš jako zapšklý stařík, který úmyslně jezdí narvanou tramvají v dopravní špičce, aby mohl mládeži nadávat, že ho nepustí sednout.

Si vzpomeň na sebe v jejich věku. Určitě jsi byl roztomilé dítě, které ze všeho nejradši hovořilo se staropanenskými tetičkami a přímo zbožňovalo otázku: "Tak co, Adámku, nezlobí tě paní učitelka ?".

Waky napsal:
Každopádně Solokovi se tato činnost v poslední době evidentně zalíbila. Litomyšláku, zkus to nechat nepovšimnuto, možná ho to časem samo od sebe přestane bavit Wink

Jako admin a druhý nejvyšší vůdce fóra bys mohla všechny ty (zbytečné) opravovací a následné příspěvky smazat a případně poučit Soloka, že mu Vodafone založil spešl topic, kde se může ukájet ve svých jazykovědných choutkách zcela neomezeně.

TXB napsal:
Nebo ti připadá normální, že solokovi nadává do komunistů a v zápětí chce, aby mu vycházel vstříc? To je skutečně osobitý přístup Wink

I když si jinak učitelů vážím, tak mě ta Solokova (a spol.) opravovací epidemie, která tu poslední dobou vypukla, taky začínala srát a už jsem chtěl všechny "češtináře" poslat do prdele. Jenže - posílej na tomhle fóru někoho zrovna tam ...

SIEENX napsal:
tady tyhle dohady o gramatice jsou jedniné co se mi tady nelíbí

Souhlas, už je to tu jak v jazykovědném ústavu ČSAV.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:34 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

No tak mi to tak připadá , s tím komunistou jsem to neviděl , tak nemůžu říct...tady tyhle dohady o gramatice jsou jedniné co se mi tady nelíbí jinač jsem ale hodně rád že tohle forum existuje Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:25 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

SIEENX: Vždyť do Litomyšláka nikdo kvůli chybám nerýpe. Co pár lidí (včetně mě) nechápe, jsou jeho podrážděné reakce na opravování chyb. Nebo ti připadá normální, že solokovi nadává do komunistů a v zápětí chce, aby mu vycházel vstříc? To je skutečně osobitý přístup Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:23 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Jestli můj příspěvek vyzněl nějak rýpavě, tak se omlouvám, vůbec to nebyl úmysl, pokud to tak vypadá, tak se omlouvám, Litomyšláka jsem zmiňovala jen v souvislosti s tím, že se vůči gramatickým opravám nejdůrazněji ohradil.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 11:51 am
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Proč pořád do litomyšláka tak rýpete vždyt ty chyby nejsou až tak hrozné a určitě každý ví jak to myslí snad. Až se divím že ho tu to ještě baví s takovou... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 11:45 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Nastavení moderátorských oprávnění Citovat

Funkce Zamykání vláken a Přesuny jsou bohužel v současné "moderátorské výbavě" nedostupné, proto je nemůžu používat. Mám možnost příspěvky upravovat a mazat, to je vše.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 10:45 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Myslím že tu narážíme hlavně na jedno specifikum tohoto diskuzního fóra. Tím je absence moderátorů. Přispívám ještě na dvě tři další fóra a tam když někdo začne opravovat chyby v příspěvcích a Offtopic diskuze přeroste, je moderátory promptně přesunuta do vlákna „Čeština“.

Stejně tak, pokud si někdo splete tlačítka a založí nové vlákno místo odpovědi, nebo založí vlákno tam, kde vůbec nepatří, je úkolem moderátorů takové diskuze přesouvat, slučovat, nebo mazat. Tady ne. I když někdo založí vlákno, které zde nemá co dělat, i když někdo (Libor) založí podruhé úplně stejné vlákno, nechává se tu vše vyhnít jako na kompostu. Říkejte si tomu svoboda projevu, já tomu říkám bordel.

V případě absence moderátorů záleží jen na přispěvatelích, a jejich smyslu pro pořádek a čistotu. Vezmeme–li v potaz, že fórum je veřejné, je bordel nevyhnutelný. Představte si, jak by asi vypadaly veřejné budovy typu nádraží, kdyby v nich nikdo neuklízel.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 10:40 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Gramatické opravy Citovat

Já bych to tak nehrotila.
Sama většinou chyby vidím, protože mám vystudovanou češtinu rovněž (ba dokonce na pedagogické fakultě Laughing), opravovat se mi moc nikoho nechce, protože nevím, zda by to vedlo ještě k něčemu jinému než ke zjitření atmosféry a nervozitě - tj. všichni budou mírně vzteklí a psát budou úplně stejně jako předtím, a to nepovažuju za příliš vábný výsledek.
Každopádně Solokovi se tato činnost v poslední době evidentně zalíbila. Litomyšláku, zkus to nechat nepovšimnuto, možná ho to časem samo od sebe přestane bavit Wink
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 9:26 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Adam: Když bych potřeboval naučit se pořádně rodnou češtinu, tak bych asi nešel na gay fórum, ne? A pokud by jsi tu chtěl zavést absolutní spisovnou češtinu, moc lidí by tu nezůstalo a vy by jste si pravděpodobně dál brebentili o gramatice. Možná to je tím, že jsem puberťák, ale tohle bude vadit navždycky. Pokud prostě TAK toužíte mě a jiné opravovat, tak proč si prostě nezaložíte...Dejme tomu "Gramatickou komunitu".
Za nic se nestydím, říkám svůj názor a pokud tak strašně neovládám svůj rodný jazyk, opravdu bych se měl stráááášně stydět za to, že neumím psát na fóru Gay komunita, určené o povídání si mezi lidmi (pokud to tak není, tak proč sem chodím?).
SIENX: OT překlepy mi nevadí, protože překlep někdy i je pramenem opravování textů.


Tatare. 4 chyby, to je za pět!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:19 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

To je dobře řečeno, ale bohužel se tu soukromě gramatika neřeší.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:10 am
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

gay.komunita.cz je veřejné fórum – veřejný prostor – náměstí.
Styl psaní na fóru je většinou to, čeho si člověk u ostatních všimne jako prvního. Je to něco jako oblečení lidí na onom náměstí. Když někdo píše s chybami, je to teda trochu, jako by chodil ve špinavém oblečení. Jaká je ale adekvátní reakce? Málokdo by asi na náměstí začal vykřikovat: „Podívejte, to je ale prase!“ Spíš by mohl onoho „nečistého“ soukromě upozornit a ten to mohl napravit.
Toho fleku si stejně většina lidí všimne sama, tak není potřeba ho dál veřejně rozmazávat. Very Happy

PS: Omlouvám se, jestli jsem se teď třeba trochu pokecal. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:09 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

To souhlasím a už jsem řekl, že když někdo píše opravdu příšerně, tak to tu korekci potřebuje.
ALE, auta, fotky atd. atd. se řeší v oddělených vláknech, korekce naprosto bezvýznamných chyb se objevují téměř všude. Až bude vlákno pro Češtinu (a jako že je, ale nějak to nepomáhá) a téma nebude prosakovat (opět kromě příšerných případů) jinam, tak budu spokojený. Zatím se proto skoro nic nedělá.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 12:03 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Mezi významem slova "vědomý" a "záměrný" je rozdíl.

Každý na to máme trochu jiný názor, ale rozhodně (a zvlášť po příspěvcích, které se na fóru objevily v poslední době) mi nepřijde, že by solokovy pravopisné posty měly podprůměrnou informační hodnotu.

Pomalu všemi tématy se prolínají auta, hromadná doprava, umění, politika... a nikomu to nevadí. Proč by v tom výčtu nemohl figurovat i český jazyk? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist