Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Vadí vám opravování gramatiky na fóru GK?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Vadí vám opravování gramatiky na fóru GK?
Ano
47%
 47%  [ 9 ]
Ne
36%
 36%  [ 7 ]
Já sám chyby vyhledávám a opravuji je
15%
 15%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 19
      Na začátek stránky  

ne červen 21, 2009 8:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jů já mam ještě školní rok vydání 64, tak můžeme nalistovat Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 21, 2009 7:55 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Rolling Eyes
Nevím, proč bych měl, necítím k tomu nějakou povinnost. Ovšem ve škole je mám. Ale toto není škola.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červen 21, 2009 7:08 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Litomyšlák napsal:
Říkáš to úplně přesně. Naštěstí se tohle (doufám) už vyřešilo.

Koupil sis konečně pravidla? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 21, 2009 12:00 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Říkáš to úplně přesně. Naštěstí se tohle (doufám) už vyřešilo.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 11:49 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Jestli si vzpomínám, tak to začalo všechno solokovými "školometskými" poznámkami. Které začaly být poněkud otravné a trapné. Zvlášť když už bylo vidět, že to není jen vtipné špičkování ohledně pravopisu (to znám i z jiných fór), ale mentorování "hloupého žáčka" Panem učitelem (či podučitelem). Pochopil bych to, kdyby tu někdo opravdu psal doslova jak čuně s hrubkami v každé větě, ale takhle tu snad nikdo nepsal, jen sem tam chyby, ale takové, co se vidí běžně (viz mě/mně) a ne chyby typu "kopito" či "zpjev".
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 8:24 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Netuším. Teď tedy aspoň ne. Toho, čeho jsem chtěl dosáhnout, jsem dosáhl a jsem spokojen.
Na to co se před tím psalo jsem odpovědět chtěl, bylo to mířeno většinou na mě a chtěl jsem se k tomu vyjádřit.
Koneckonců je kromě Češtiny toto vlákno k tomu uzpůsobené.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 8:02 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Kam vlastně tahle diskuze vede? Podle mě nikam.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 6:56 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Mne teda ne. Ale nedá mi to, abych neodpověděl na něco, co je nejen na mě mířeno.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 6:48 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Pánové (a dámo), že vás to baví? Rolling Eyes
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 6:22 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Martin napsal:
Btw - ono je spíš na zamyšlení, zda není projevem mikroskopického sebevědomí "nachytávat" jako učitel češtiny, či čeho, ve svém volném čase 15 letýho kluka na "mně/mě" Neutral

Jinak sorry, ale budete pro mě debílkové, se kterými nemá cenu se bavit. A už vůbec ne na úrovni.

Pokud se, Martine, chceš zalíbit novým uživatelům a být s nimi "kamarád", tak prosím, ale jen tě upozorňuju, že ta snaha je až trapně nápadná.

Můj názor na tento "směšný" příspěvěk: Martin se někoho nemůže zastat??? To jsem nevěděl, že nemůže, jenom kvůli tomu, že jsem tu nováček (znamená to něco? Ne...). A když se s námi nechceš bavit (bohudík), tak sem prostě nechoď.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 6:02 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

jojx napsal:
musím k tématu něco málo podotknout
3.
to, že má někdo odpor k rodnému jazyku nezakládá povinnost ostatních lidí to respektovat - naše společnost je v tomhletom úplně pitomá, když si pod vlajkou úplně falešného výkladu lidských práv nechává šlapat po hodnotách, které pro budoucí přežití nutně potřebuje

resumé

všichni:
poučujte citlivě

Litomyšlák:
nepyskuj na ostatní a uč se - hrdinu okolí to z tebe neudělá, ale dá ti to nakonec dobrej pocit

Já nemám odpor k rodnému jazyku. Já mám odpor k opravování, o které jsem si neřekl a bylo mířené na mě.
Učím se a chci se dostat na nějakou pořádnou školu-považuju to za prioritu. Ale k učení není fórum, které tu navštěvuji (myslím tím gramatiku).
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 5:58 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

solok napsal:
Je každopádně vidět, že jsem se dotkl citlivého tématu. Jinak by tady kolem toho nebyl takový humbuk. Zřejmě ti, kteří dělají chyby, se za to v hloubi duše stydí, a maskují to siláckými řečmi, že jim na tom nesejde.

Mě je úplně jedno, co si o mně pomyslíš, takže se nemám za co stydět. Mne štvou jiné věci a už jsem je tu opravdu hodněkrát psal Rolling Eyes
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 5:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

jojx: Nemůžu bohužel postihnout jaké dojmy v kom vyvolávám... Ovšem "zastánce" gramatiky jsem nikdy za hlupáky neoznačil.

Jinak máš samozřejmě pravdu v tom, že bych si zasloužil -

jojx napsal:
facku přes půl hlavy


- jak známo mravní a intelektuální převaha se vždy nejlépe projevuje užitím násilí Laughing

Příměr s blinkrem trošku pokulhává - na běžné silnici to odnese plech, na dálnici se můžeš i zabít. Doufám, že sem si zase trošku nezakroutil Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 5:06 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adam: Psaní velkých písmen na začátku věty, teček na konci a čárek mezi větami v souvětí je imho gramatika (ale je tady dost učitelů češtiny, kteří mě když tak opraví Smile ).
O typografii* ani o slohu jsem nepsal, tudíž jsem si je, zcela jistě záměrně, nespletl. Wink

* Typografie je záležitost písma - řeší uspořádání jednotlivých znaků (např. mezery mezi písmeny), jejich grafickou podobu, typ písma, jeho tvorbu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 3:55 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

ttomp napsal:
Jojx ve svým příspěvku nepoužívá velká písmena, tečky a někdy ani čárky, a přesto mám pocit (i když jojxe vůbec neznám), že je mnohem inteligentnější než průměrný oligofrenik, zvládl učivo 5. třídy základní školy a není „debílek“. Very Happy Jak to?
Není někdy důležitější to, co kdo říká, než jak to říká? Wink


Pleteš si typografii, styl, a gramatiku. Zcela jistě záměrně. S debílky po debílkovsku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 2:58 pm
Autor Zpráva
ttomp
guru


Založen: 7.5.2008
Příspěvky: 566
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Jojx ve svým příspěvku nepoužívá velká písmena, tečky a někdy ani čárky, a přesto mám pocit (i když jojxe vůbec neznám), že je mnohem inteligentnější než průměrný oligofrenik, zvládl učivo 5. třídy základní školy a není „debílek“. Very Happy Jak to?
Není někdy důležitější to, co kdo říká, než jak to říká? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 2:21 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: nepřekrucuj Wink

za to, že vyvoláváš v komkoliv dojem, že hloupí jsou ti, kdo vyžadují dodržení elementárních pravidel zasloužíš facku přes půl hlavy

je to o vlcích a o vytí, když nechce aby se do něj lidi trefovali že to neumí, musí se to naučit a nebo je ignorovat a bavit se s lidma, kterým to nevadí

je to jako když někdo nedává blinkr, protože to považuje za zbytečnou buzeraci a já ho považuju za pitomce, on mě může považovat taky za pitomce ale já kvůli tomu nepřestanu dávat blinkr a budu do něj rejpat - tak zní dohoda

chceš bejt frajer a dělat chyby programově? mít z toho životní styl? pak se ale musíš napřed dokonale naučit jak je nedělat

vytáčí mě jak tahle společnost podporuje lidi kteří nic neumí a vydávají to za světonázor
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 2:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jupí, nebudeš se už semnou bavit. Né že by ty poslední 2 roky, kdy to taky neděláš, znamenaly v mém životě nějaký přelom Very Happy

Jinak ty tomu můžeš říkat lemplovitost, někdo jiný uvolněnost... Taky nechodím s odpadkama v glazé rukavičkách a cylindru.

Tak nápadná jako tvoje snaha si každého znepřátelit? Shocked Ale otevřel si mi oči - odteď budu hledat kamarády v ústavu pro jazyk český.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 1:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Btw - ono je spíš na zamyšlení, zda není projevem mikroskopického sebevědomí "nachytávat" jako učitel češtiny, či čeho, ve svém volném čase 15 letýho kluka na "mně/mě" Neutral


15 let je věk trestní odpovědnosti, ukončení základní školní docházky, sexuální způsobilosti... jakkoliv by se o tom posledním dalo zrovna na tohmle místě pochybovat. Pokud si myslíš, Martine, že se člověk musí inteligentně projevovat pouze ve škole nebo na jiných "oficiálních" místech, pak to vypovídá o tvojí lemplovitosti. Někteří z nás mají elementární úctu k rodnému jazyku i mimo školu a nabytého vzdělání jsou schopni používat pořád, ne jen tehdy, když se jim zachce.
Tudíž chce-li někdo, aby jeho názory byly brány vážně, musí prokázat, že je inteligentnější než průměrný oligofrenik, a být natolik "vzdělaným člověkem", že zvládne učivo nejvýše 5. třídy základní školy. Jinak sorry, ale budete pro mě debílkové, se kterými nemá cenu se bavit. A už vůbec ne na úrovni.

Pokud se, Martine, chceš zalíbit novým uživatelům a být s nimi "kamarád", tak prosím, ale jen tě upozorňuju, že ta snaha je až trapně nápadná.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 1:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mi přijde docela vtipný, že Litomyšlák píše v celku bez chyb, ale znenadání je to celé o něm, má malé sebevědomí a musí se učit jazyky, seč ho bude fackovat hanba.. Laughing

Btw - ono je spíš na zamyšlení, zda není projevem mikroskopického sebevědomí "nachytávat" jako učitel češtiny, či čeho, ve svém volném čase 15 letýho kluka na "mně/mě" Neutral
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 11:58 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

musím k tématu něco málo podotknout

ne, že bych souhlasil s tím jak to Adam říká nahrubo, ale základ je vlastně pravda

největší problém nejsou chyby v češtině, ani téměř mezigenerační propast, která se tu otvírá, ale nedostatek přehledu, prosté dobré vůle a naslouchání

1.
pokud někoho chceme poučovat o chybách, nemělo by se to dít způsobem, ve kterém jsou obsaženy negativní osobně hodnotící prvky - umět a neumět není spojeno s tím jestli je někdo dobrý nebo špatný člověk

přemrštěné reakce po té, co je člověk upozorněn na chyby, je věc malého sebevědomí (vlastní zkušenost) a proto nedělejte z Litomyšláka debila, když to bude potřeba dá si to dostatečně sežrat i sám (upřímnost sám k sobě se nedá do nikoho nafackovat z vnějšku)

2.
Litomyšlák chodí do školy a považuje to za zásadní tragedii - to je v jeho věku normální, vzdělání je mu nuceno, obtěžuje ho, pohrdá jím - to je jeho volba

to že se jednou bude fackovat až po něm budou chtít jazyky (včetně češtiny) a bude platit desetitisíce za různý kurzy je jeho boj - i kdybychom ho tady tisíckrát ujistili, že to tak bude, je to nepřenosná zkušenost a bude si naprosto neodůvodněně myslet, že jeho se to netýká (protože cokoliv)

3.
to, že má někdo odpor k rodnému jazyku nezakládá povinnost ostatních lidí to respektovat - naše společnost je v tomhletom úplně pitomá, když si pod vlajkou úplně falešného výkladu lidských práv nechává šlapat po hodnotách, které pro budoucí přežití nutně potřebuje

resumé

všichni:
poučujte citlivě

Litomyšlák:
nepyskuj na ostatní a uč se - hrdinu okolí to z tebe neudělá, ale dá ti to nakonec dobrej pocit
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 20, 2009 9:54 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Je každopádně vidět, že jsem se dotkl citlivého tématu. Jinak by tady kolem toho nebyl takový humbuk. Zřejmě ti, kteří dělají chyby, se za to v hloubi duše stydí, a maskují to siláckými řečmi, že jim na tom nesejde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 10:47 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Vyjádření k situaci Citovat

Trocha nadhledu a pružnosti by vůbec nevadila... :)

V uvažování o jazyce se mluví o funkčních stylech - čili užití jazyka podle funkce sdělení. Tady na GK se přece nepíšou zákony ani slohovky, ale normálně se tu plká (kecá, povídá, mele, mudruje, plácá, žvástá, rozumuje), a z hlediska smyslu diskusního fóra nějaká ta neobratnost a nespisovnost, někdy nonšalantní, jindy buranská, nemusí být na překážku.

Všeho moc škodí. A nic se nemá přehánět. To platí pro oba extrémy.

Ale taky je pravda, že fórum se v posledních týdnech dost změnilo. Je to jako když člověk přepne z čété dvojky na Novu. ;)

Ještě bych se přimlouval, aby přestalo to pronásledování "básní mimo Básně" (nebo výzvy k němu). Na příslušných poetických vláknech jsou taky tuny špatné prózy, ale nikdo ji nemaže a ani k tomu nenabádá. :)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 2:27 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Anóóóó spasitel přišel. Moc ti děkuji.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 2:24 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Vyjádření k situaci Citovat

Zdejší atmosféra začíná kvůli gramatickým opravám a následným reakcím na ně povážlivě houstnout, tak bych Vás chtěla poprosit o následující:

1. Všechny gramatické opravy dávejte do nitě Čeština. Pomocí citace si tam můžete přenést požadovaný text a realizovat se rozebíráním gramatických jevů a jejich odůvodňováním. (Opravy mimo toto vlákno budu od této chvíle buď mazat nebo stěhovat do této nitě ... ale klasické přesuny nemám umožněné, takže bych musela používat citace a dávat to jako své příspěvky. To asi budu dělat jen u nějakých podstatných. - Každopádně jsem už přesvědčená, že nám takové hidopišské lpění na pravopise nestojí za to, abychom se tady všichni pohádali.)
Naopak všechny prosím, aby vlákno "čeština" nechali pouze pro gramatické diskuse a nepsali tam např. "básně své výroby" ... Hippie Wink

2. Všechny názory na "causu pravopis" jakož i připomínky k jejímu řešení dávejte do tohoto vlákna a nikam jinam. Pokud Vám připadá, že jsem vymyslela úplnou blbost, tak mi to sem napište a můžeme společně vymyslet jiné řešení.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:58 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

To je pěkné OT. Nevadí Smile
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Soudruh Husák byl nějaký soudruh !

BTW: je zajímavé, že vpodstatě všichni naši prezidenti byli v base - jen Klause to teprve čeká. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Konec konců Husákovo odhodlání taky nějaká basa a obvinění z buržoasního nacionalismu nezlomily Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:51 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Honza napsal:
Martin napsal:
Myslím, že Slánský, ač komunista, taky ke stáru zapšknul Laughing

Ale Slánský se přece "stáru" vůbec nedožil, ne ?


No právě, ale předtim jistojistě zapšknul. Laughing

Kdepak: kritika a sebekritika: mocná zbraň dělnické třídy.

Jako správný komunista jistě nezapšknul ale naopak - měl radost, že drtivá pěst dělnické třídy rázně a nekompromisně, leč stranicky disciplinovaně a revoučně spravedlivě udeřila a rozdrtila tak hnízdo zapšklého a hnijícího imperialistického odporu, který byl o to nebezpečnější, protože dokázal nahlodat i takové soudruhy, jako byl třebas soudruh Slánský. Smile


Naposledy upravil Honza dne pá červen 19, 2009 1:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 19, 2009 1:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Martin napsal:
Myslím, že Slánský, ač komunista, taky ke stáru zapšknul Laughing

Ale Slánský se přece "stáru" vůbec nedožil, ne ?


No právě, ale předtim jistojistě zapšknul. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist