Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Čeština
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

st červen 24, 2009 12:36 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nám tady vznikl takový paradox... Think Nevycválaní výrostci mluví slušně a elita národa používá expresivních výrazů a výhrůžek Think Mr. Green
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 12:22 am
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Burani spolu / češtináří spolu / důchodci spolu / Mladí spolu / Hezký večer

Naposledy upravil SIEENX dne st červen 24, 2009 12:40 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 12:12 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jak se nám ty debaty proplétají, že?

Chování haštěřivých důchodkyň má s pouštěním mobilů nahlas v autobuse jeden společný jmenovatel, a tím je prostý nezájem o druhé lidi.

Možná, že je ale výsadou teenagerů říkat mezi řádky a za každým druhým slovem "seru na tebe Vodafone". A v tu chvíli zůstane asi na tobě, abys projevil světácký přehled. Respektu se nedovoláš, ani hlasováním. Jsi člověk, který toho hodně umí a není potřeba abys kamkoli odcházel, pokud vůči tobě někdo neudržuje ani základní slušnost. Za chvíli bys neměl kam utíkat. Naopak, když zůstaneš, můžeš být docela fajn vzorem toho, že lidé dovedou komunikovat i poměrně slušně.

SIEENX se to buď naučí nebo ne. Podle toho zůstane nadosmrti buranem akceptovaným pouze mezi burany a nebo ne. My nakonec stratifikaci společnosti potřebujeme, aby se nemohlo stávat, že dokonalým příkladem nevychovanosti budou i předsedové obou největších politickýh stran.

Ustávat v boji s blby a nevychovanci jen proto, že se nám dočasně nedostává sil je zločin na lidstvu Smile
Ale neztrácej nadhled, prosím.
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 12:04 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já nějak nevidím tu bezohlednost.

Nechce se mu "to" po sobě číst. Tečka. Číst to po něm ani nemáme, ani nemusíme, jenom můžeme.

Domácí úkol to není, není to ani CVčko, ani nic podobného. Je to pravda prostředek pro komunikaci na "volném diskusním foru". Komunikace bývá obvykle jednodušší a rychlejší ( viz SMS ) pokud se vyhneme pompézní mluvě a sázíme myšlenky ať už do huby, nebo na klávesnici, jak nás napadají. Skutečně to tu není chat, ale ani dopisování s akademiky.

Obávám se, že kdo si sem bude co psát a jak je spíš věc dotyčného. Jinak ano komunikace by měla být stručná, výstižná a jasná. Takový Sienxův příspěvek i byl. Že nevládne čárkami (jako i jiní, kteří za to nejsou na pranýři, překvapivě) to jsme si všimli, ale srozumitelnosti textu to nějak zásadně neubralo. Například já jsem pochopil. Že to může dělat problémy někomu jinému se mi nezdá.

Osobně bych řekl, že je to signál začít hledat chybu jinde než u všech ostatních. Btw - už na to narážím podruhé, ale o generačním rozdílu se vůbec nedá hovořit.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 11:58 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Jo není nad to psát si z lidmi programovacím jazykem. To je určitě lepší než psát jako člověk ale z Chybami ( Jo chyby dělá každý i ty všichni )

A ještě bych dodal jestli mi to dobře došlo , tak tím že ve větě není čárka se ta věta nedá číst? Někdo nemá představivost a nebo jen rád rýpe .

Určitě to bude tím generačním rozdílem s tebe bude opravdu milý důchodce
kterého každý zcela rád pustí si sednout .

Jo a ty sisi začal já jen pokračuju / z mladýma se nehádám s těma si rozumím ty mladý asi nebudeš.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 11:43 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Bezohlednost Citovat

Dobře, jak si přeješ, toto je poslední příspěvek, který jsem od tebe přečetl. Ostatní vyzývám, aby mi alespoň soukromě vyjádřili názor, zda jim také taková bezohlednost vadí, nebo jsem v tom boji sám. Možná je to generační rozdíl, možná je to signál pro to odejít z fóra a začít konečně jako gay žít. Nevím.

Zbytek je určen pouze pro SIEENXe, snažil jsem se napodobit jeho styl, aby se mu to dobře četlo a aby tomu porozumněl. Těch ~10 let je prostě evidentně naprostá generační propast.

SIEENX napsal:
Ty písmenka co jsi označil tam ale mám v tom příspěvku nechápu teda kde je ta chyba? Jo klidně si moje příspěvky nečti určitě z nich nejde pochopit o co v nich šlo , a ty červené písmenka opravdu necápu ...
Pouzití červenébarvy beru jako nenasilnyzpusob opravychyb bohuzel pokud nekde neco chybi tak neni mozne oznacit cervene mezeru tak jsem se rozhodl chovat jako parsery nejruznejsich programovacích jazyků které označí jako chybu první následující znak i když ten nutně špatně není.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 11:30 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Ty písmenka co jsi označil tam ale mám v tom příspěvku nechápu teda kde je ta chyba? Jo klidně si moje příspěvky nečti určitě z nich nejde pochopit o co v nich šlo , a ty červené písmenka opravdu necápu ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 11:25 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Sice to není úplně o čestině, ale vzhledem k nedávným diskuzím to patří spíš sem:
SIEENX ve vláknu Doprava napsal:
///Je to dlouhé nechce se mi to po sobě číst jako každý dlouhý příspěvek takže tam jsou chyby určitě neřešit...
VRCHOL BEZOHLEDNOSTI!
Tobě se to po sobě nechce číst a my to po tobě číst máme? Tohle není domácí úkol, co paní učitelka přečte v rámci svého pracovního poměru, tohle je diskuzní fórum kde spolu komunikujeme.

To se příště radši ani neobtěžuj sem něco psát! Vyblít dlouhý text s hromadou chyb není žádné umění, umění je vyjadřovat se jasně, stručně, výstižně a pokud možno gramaticky, syntakticky i typograficky korektně.

Pokud se i nadále budeš řídit citovaným pravidlem, za sebe deklaruji, že se taky nebudu obtěžovat tvoje příspěvky číst. Jen lituji, že je tu stará verze phpBB, která neumožňuje automaticky skrývat příspěvky od nepřátel.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 4:45 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

Smutné je to
že námám sluch
že jinak bych i zpíval
ale to ten nahoře

asi když snídal
tak si prd
a výsledkem sem já
velkej zm*d

no vtipný jak pro koho ale já to nemyslel vtipne a jak Martin psal:ten kdo píše dvouma prstama je jako blesk a ten občas někam šlehne že?
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 4:09 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Hippie napsal:
Sím,Sím,gatě nosím,nepíši podle normy. Ch(r)ápete?

Je smutné, že se tím ještě chlubíš... vtipné to opravdu není.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 3:35 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

citace:
Před odesláním příspěvku se tiskne tlačítko „Náhled“ a přečte se po sobě. Tady nejsme na chatu.
tak pote sem:http://pokec.centrum.cz/online/mistnosti.aspx?id=3
Místnost G&Bi
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 3:32 pm
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Citovat

Sím,Sím,gatě nosím,nepíši podle normy. Ch(r)ápete?
_________________
Pokaždé když jen pomyslím na to téma,pokaždé když zkouším ten příjemný pocit,pokaždé když chci zažít něco jiného.Proč zažívám jen zklamání?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 3:29 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Sím, sím, a chybí tam dvě čárky Very Happy případně tečka Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 3:26 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Odstrašující případ:

Hippie v „Odpovědi rodiču na téma....HM“ napsal:
vodafone:pokus nečteš výtisk 004.cz zabývající se GK,pokud ho čteš nedivim se že se schováváš,XD
_________________
Umění je smrt,umění je odloučení,umění je dát sbohem,umění je se přiznat,umění je dojít životem na konec,umění je....

Arrow Za interpunkčními znaménky se dělá mezera.
Arrow Před odesláním příspěvku se tiskne tlačítko „Náhled“ a přečte se po sobě. Tady nejsme na chatu.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červen 17, 2009 1:55 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Čeština Citovat

Nikdo se toho nechce zhostit, začnu tedy sám, abych se nemusel podílet na rozšiřování OT diskuze.

A hned reaguji:
solok ve vláknu „když vám řeknou…“ napsal:
Vodafone napsal:
Takové příspěvky mají ještě mnohem nižší informační hodnotu, než diskuze o čestině.

No dovol. Ještě řekni, že nemá cenu se poučit z chyb.
Nic takového jsem netvrdil. Mám češtinu rád, a rád se o ní poučím.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist