Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět Víra a homosexualita.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

pá listopad 03, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
Dimas
uživatel


Založen: 3.11.2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

A já jsem věřicí. Moje víra naplňuje můj život smyslem a davá mi hodně sil. Nedovedu si představit nebe bez Boha, bylo by to tak jednoduché a šedivé. Prostě je super když na něco věříš. I kdyby nic neexistovalo, stejně bych věřil. Bůh je ve všem co je kolem nás. Je jako vítr, nemůžeme ho vidět, ale citíme ho. A Bůh pro mě je především Láska, Náděje a věčná, pevná víra.
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 6:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To sergej: Citovat

No je pravda, že jako svědectví o pokrytectví těhle náboženství to sem asi opravdu nepatří. Necháme toho.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 2:31 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Já bych této debaty radši zanechal, tematicky to sem vůbec už nepatří.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 2:30 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: to Martin Citovat

Já jsem nepsal kdo to začal. Já jen psal, to co ty píšeš teď, že v tom maj prsty všichni, ne jen ty "zlí" Srbové. A například Mostar zničili Chorvati a postříleli tam mnoho Muslimů. Nehledě na to, že takovýhle rozpad Jugoslávie neměla EU dopustit. To bylo snad největší fiasko diplomacie EU v její historii. Místo aby se nějak dohodli, akorát se postavili jedni na stranu Chorvatů, druhý na stranu Srbů. Jugoslávii dřív potřebovali jako páku proti CCCP a po jeho rozpadu už jim k ničemu nebyla, tak ji takto "rozpadli", co je na tom, že z toho pravděpodobně vznikne válka. Nějaký lidi jim mohli bejt ukradený. O JUgoslávii se strašně zajímali, jen když ji mohli nějak politicky použít.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 12:23 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To sergej: Citovat

No promiň, ale nebyli to v 90. letech srbové, kdo masakroval muslimy a ostatní (ikdyž většina národů v oblasti má z té strašlivé války ruce po lokty od krve), a kdo vůbec tu válku začal v reakci na rozpad srby dominové Velké Jugoslávie?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 12:19 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: To sergej: Citovat

Martin napsal:
No ještě k tomu co si psal to fungovalo taky tak, že běhali po zuby ozbrojený ustašovci a říkali civilistům, aby se pokřižovali.. No a když se pokřižovali ne-katolickým způsobem tak hlava dolů.


Taky sem to četl. Pokud se pokřižovali třema prstama a třikrát zleva doprava, tak hlava uletěla. Ale ještě horší věci jsem četl v knize Nůž od Vuka Draškoviče, ale to sem asi nepatří (tam se zase vyznamenali bosenský Muslimové, které Pavelič nazval zcela účelově, protože je potřeboval proti Srbům, "květem chorvatského národa" a Němci z Muslimů udělali oddíl SS, který byl snad nejkrutější ze všech esesáckých oddílů). Ale holt Američani určili, že za všechno vždy můžou Srbové (tím se Srbů nijak nezastávám, jen poukazuju na určité nespravedlnosti) a tak jsou Srbové označeni za jediné viníky všech balkánských konfliktů 90. let.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 11:36 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To sergej: Citovat

No ještě k tomu co si psal to fungovalo taky tak, že běhali po zuby ozbrojený ustašovci a říkali civilistům, aby se pokřižovali.. No a když se pokřižovali ne-katolickým způsobem tak hlava dolů.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 1:50 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No, možná jsem ten nenávistný výlev přehnal. Nic nemám proti věřícím, ale když slyším Kalouska, který se ohání morálkou, tak je mi blivno. Největší antikomunista, který má ale v záloze rudou knížku připravenou, co kdyby byla pomoc soudruhů potřeba...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 1:36 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Církve jsou přežitými strukturami Citovat

Církve jsou ty poslední, kdo tu můžou kázat o morálce! Zvlášť římskokatolická církev. Ať si nejdřív ti naši "Bohem vyvolení" zametou před vlastním prahem a pak něco kážou (no radši ani po tom ne). V Choravtsku za války (2. světové) dělala římská církev násilné přestupy ke katolictví. U Srba stál ustašovec a kněz. Pokud Srb nechtěl nový křest, tak hlava letěla. I u dětí!!! Takže ať jsou radši zticha a radši se ani nepokoušejí omlouvat, protože to co na světě několik set let páchali a páchají dodnes, je neomluvitelné (akorát si ještě k ostatním nectnostem přidají pokrytectví). no a jestli někdo četl cestopisy Hanzelky a Zikmunda (z dnešní generace asi sotva), tak se mohl dočíst, jak zachází se svými ovečkami v Latinské Americe.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 11:14 am
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Ahoj Petře, nemohl jsem spát, měl jsem toho v hlavě moc, usnul jsem kolem 5.30 ráno Smile
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 3:46 am
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Maryy napsal:
Fajn, přečetl jsem toho asi 20 stran ale sorry, dál už nemůžu, na to nemám Sad
Je to skutečně myšleno vážně?

Nejsem jediný noční ptáček, koukám že taky nemůžeš spát Maryy. Tak Tě zdravím Wink

K té Terapii homosexuality, z toho si nic nedělej, já nemám ani na to abych přečetl alespoň těch 20 stran jako ty. Bohužel vážně to myšleno zcela jistě je a můj názor raději ať ani nikdo nechce znát, porušil bych všechny zásady slušnosti a použil slova která rozhodně nejsou slušná. Souhlasím přesně s tím co už napsal Azrael.
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út květen 09, 2006 3:40 am
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Fajn, přečetl jsem toho asi 20 stran ale sorry, dál už nemůžu, na to nemám Sad
Je to skutečně myšleno vážně?
_________________
I love you Ville...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 31, 2005 12:53 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Jak to citim ja Citovat

Azarael napsal:
S Muslimama nevim na školu jich v plzni chodí celkem dost ale na tohle téma jsem se s nima nikdy nebavil.
Četl někdo tu brožurku "Terapie Homosexuality". napadlo mě jak to někdo může schvalovat, vždyť je v ní víc nenávisti než v celým Main Kampfu. Po několika stranách se mi zvednul žaludek Confused , ale donutil jsem se to přečíst (chodím na kreditní přednášky. To jsem, ale ještě netušil, že za dlouhým odborným názvem se skrývají normální kázání katolického kněze. Až bude diskuze o Homosexualitě, tak si ho chci náležitě podat Twisted Evil a na to potřebuju vědět s čím se může vytasit). No zkrátka po několika hodinách na záchodě a ještě víc hodinách s přítelem Very Happy (abych se vzpamatoval - ta knížka je větší výplach, než 100 dílů tak jde čas v kuse) jsem došel k závěru, že se jedná o text maximálně nebezpečný mladému mozku.
Tohle znesvěcení papíru je popis samovygumování mozku a nahrání nového programu chování ( pro muže - Slévač, hulvát, rváč, neupravený a ve vztahu silně dominantní, Pro ženy - jemná nalíčená slečna, matka, domácí puťka). A největší "fór" je v tom, že za takhle "fašistickou" knihou (tohle slovo používám záměrně, nikde jsem nenašel ideologicky bližší zřízení tomuto textu) plnou vahou stojí celá církev a dupe nožičkama, že je to pravda, pravda, pravda!

Nevím jestli to někdo četl ale jestli jo tak bych rád znal váš nízor.



Nemusis to cist. staci kdyz lide, kolem Tebe pora dmelou, ze az duchovne vyzrajes poridis si zenu a tak podobne..To jsou lide "duchovni". Pak opravdu zacnes pochybovat, skryvat a jsi znjisten.. Vim to, zazil jsem to.. Pro me jsou nastesti bezpecnejsi ceckov epredmety co mame my:-) Muze Te to obohatit. Neco prijmout a v necme jinem si udelat odstup..Ale asi je to fakt tezke, kdyz mas kolem sebe okoli, ktere tomu veri. Zije tim.Tech lidi je opravdu hodne...Uvidis sam jestli bude vhodne s ebranit nebo radeji ignorovat co rika..Vis, ja nevim ale ja bych si asi vybral na toto tema povolenou absenci. Jsem srab, ale nerad se hadam s vetsinou..Jsi odvazny, obdivuji Te
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 9:39 pm
Autor Zpráva
Azarael
Anonymní





Předmět: ještě kousek Citovat

Jo a našel jsem ještě jeden text. Ten je přímo od katolické církve. Jmenuje se "TEOLOGICKÉ GLOSY KE GAY-LES ORIENTACI". Rád bych poukázal na krásné slovo, které si katolíci vymysleli - Gay-les Evil or Very Mad .
V tomto textu (narozdíl od terapie) psaného tak aby se nedal pokud možno ani přečíst natož pochopit, je shrnuto téměř vše co si církev myslí.
Tento dokument je naštěstí jen cár textu, který shrnuje jejich argumenty a nikomu ho netlačí.
 
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 9:30 pm
Autor Zpráva
Azarael
Anonymní





Předmět: Citovat

jestli to hledáte tak plnej text je ne Exodu (www.homosexualita.cz) a jen pro informaci jsem udělal pár součtů, které o autorovi něco napoví Wink
Takže

slova s kořenem homosexuál jsou použita 553x - slovo Gay jen 7x (z toho 3x ve slově ex-gay a 3x v názvech použité literatury, ten poslední vysvětluje co název znamená)
slova se základem infantilní - 58x (po slově homosexuál nejpoužívanější cizí slovo Smile ) a to jsem nepočítal kolikrát je tam "dětinský" možná by ten rekord 553 trhlo.
slova odvozená od ego (především egocentrický) 31x

v tomto výčtu jsem nejspíš shrnul 80% všech cizých slov, které autor použil na 111ti stranách.
 
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 8:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Kdesi jsem četl, že tato publikace byla rozeslána na množství škol. I vydal jsem se hrdinně po tomto roztomilém spisku pátrat. Následovala přímo detektivní story po kabinetech vzdělávacího ústavu, jež navštěvuji, a na konci jsem shledal, že i nepříliš osvícené profesorky středního věku označily tento text za kravinu a tento následně ve vzduchu vykroužil elegantní oblouk směrem ke kontejneru na papír. Odešel jsem tedy s prázdnou. Říkáš, že se to dá stáhnout na googlu? Preferuji spíše psané texty, kde si můžu zaškrtávat a vztekat se nad tím v metru Mad .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 6:27 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Je-li to to, co má 111 stránek, tak nuže odvahu a dju téže čísti tuto "odbornou"literaturu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 6:02 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: hmmm Citovat

Jo ahaaa, tak odsud bere da.jo ty svoje kecy...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 5:52 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Ať žije google Citovat

Jsem si to dal vygooglit a vida plný text "Terapie Homosexuality" v pdf. Teď sbírám odvahu na to si to přečíst...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 29, 2005 5:07 pm
Autor Zpráva
Azarael
Anonymní





Předmět: Terapie Citovat

S Muslimama nevim na školu jich v plzni chodí celkem dost ale na tohle téma jsem se s nima nikdy nebavil.
Četl někdo tu brožurku "Terapie Homosexuality". napadlo mě jak to někdo může schvalovat, vždyť je v ní víc nenávisti než v celým Main Kampfu. Po několika stranách se mi zvednul žaludek Confused , ale donutil jsem se to přečíst (chodím na kreditní přednášky. To jsem, ale ještě netušil, že za dlouhým odborným názvem se skrývají normální kázání katolického kněze. Až bude diskuze o Homosexualitě, tak si ho chci náležitě podat Twisted Evil a na to potřebuju vědět s čím se může vytasit). No zkrátka po několika hodinách na záchodě a ještě víc hodinách s přítelem Very Happy (abych se vzpamatoval - ta knížka je větší výplach, než 100 dílů tak jde čas v kuse) jsem došel k závěru, že se jedná o text maximálně nebezpečný mladému mozku.
Tohle znesvěcení papíru je popis samovygumování mozku a nahrání nového programu chování ( pro muže - Slévač, hulvát, rváč, neupravený a ve vztahu silně dominantní, Pro ženy - jemná nalíčená slečna, matka, domácí puťka). A největší "fór" je v tom, že za takhle "fašistickou" knihou (tohle slovo používám záměrně, nikde jsem nenašel ideologicky bližší zřízení tomuto textu) plnou vahou stojí celá církev a dupe nožičkama, že je to pravda, pravda, pravda!

Nevím jestli to někdo četl ale jestli jo tak bych rád znal váš nízor.
 
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 8:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ?? Citovat

Adam napsal:
Narazil jsem zde na fóru takovou docela ošklivou skrytou narážku na islám. Chtěl jsem sem hodit nové téma, ale sem se to snad taky hodí, i když to možná někteří neuvidí rádi (viz níže).
Znáte se někdo s nějakým arabem nebo obecně muslimem, jezdíte do islámských zemí na dovolenou nebo byste tam rádi jeli? A máte nějaké osobní zkušenosti s islámem a homosexualitou?



Nemam. Verim, ze jiste nekdo ano. chvilemi mam dojem, ze tech ktere maji zkusenosti s dlouhodobym partnerskym zivotem a homosexualitou neni mnoho. Preci jen vetsina z nas tu jeste hleda sama sebe. Bojuje se strachy, sebou samimi, sni.. Do stability a jakesi zralsoti mame daleko. Ale to k nasemu mladi patri. Verim, ze snad nikoho neurazim. to bych si nepral.Tim chci rici, ze by byl fajn nazor nekoho kdo v muslimskych zemich delsi cas pobyval. Zil a pracoval. To by bylo fajn. Obcas jako treba dnes se misto argumentu objevuje horlive bojovani za cosi. Vnitrni nejistoty.. Tak to v mladi casto byva.

Pokud ma nekdo z nas opravdu zkusenosti z islamskych zemi jine nez z rychliku bude zajimave kdyz nam neco napise. Rad si to prectu
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 8:24 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

moje zkušenost=0 a zrovna to nejsou země mě zaslíbené, nejen, že tam není MHD nic moc rozvinutá, ale hlavně co se dělo v Iráku, no, nemám tam chuť jet,. Na Ukrajině se cítím mnohem lépe.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 28, 2005 7:58 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Narazil jsem zde na fóru takovou docela ošklivou skrytou narážku na islám. Chtěl jsem sem hodit nové téma, ale sem se to snad taky hodí, i když to možná někteří neuvidí rádi (viz níže).
Znáte se někdo s nějakým arabem nebo obecně muslimem, jezdíte do islámských zemí na dovolenou nebo byste tam rádi jeli? A máte nějaké osobní zkušenosti s islámem a homosexualitou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 2:55 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: víra Citovat

Anonymous napsal:
bodyia napsal:
No, zcela otevřeně jsme se chtěli ve scénáři tohoto webu problematice náboženství vyhnout, ale samozřejmě nemůžeme bránit. Na otázky víry kontra homosexulita bych doporučil web [url]www.logos.cz [/url]nebo [url]vira.kluci.cz[/url]. 004ka v revizi, která se spustí koncem týdne, od této problematiky takřka opouští.



Tak si to mel napsat rovnou, ze jsou temata, ktera se vam nelibi....Rozumim ze mohou jhikrit a byt kontroverzni fajn OKKKKKKK



Nikdy se Ti nepovede udelat dorum podle enjakeho scenare. Jen tezko dokazes anlinkovat lidi tak, aby to vyhovovalo Tvemu ladeni. Vis mrzi me, ze cely Svet smeruje k presnym cscenarum. Zabavnym tematum a reseni kdo koho ma rad v televizni vile. Mam dotaz, ktery me zajima. Jak sis vlastne predstavoval tohle forum. Ze vyberes nejake okruhy a temata? Proc si vybral jen nektera. Vis, muzes resit neco co bude v pohode. Treba to jaky herec ma nekrasnejsi oci. A mozna, ze tim spousta kluku zije. Mozna, ze nechces temata, ktera nedokazes osetrit a, kterym nerozumis. To je mozne. Mel jsme chut, cele mnou zalozene tema zrusit. To proto, abych nebyl prilis intelektualni nebo duchovni.Neslo to. A jsme za to mozna i ted rad. Pojdme se tedy venovat ne vire konkretne ale obecne to snad bud evyhovavt zamerum. Tedy tomu verit v urcite hodnoty zit je. A pritom fungovat v dnesnim Svete. Podivnem plnem komerece.Ale ek spokojenemu zivotu to nestaci. Napadla me etika Treba pro prace v sociali oblasti, v enkterych zarizenich kde s epracuje s mentalne postizenymi s edava ajsne najevo, z ehomosexualita u jejich zamestnancu neni zadouci .Rozumim, ze nejsou zadouci mozna nektre homosexualni a heterosexualni projevy. Ze v nekterych oblastech, treba filosofickych se homosexualita nenosi. Ale proc?????????
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 2:42 pm
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: Re: víra Citovat

bodyia napsal:
No, zcela otevřeně jsme se chtěli ve scénáři tohoto webu problematice náboženství vyhnout, ale samozřejmě nemůžeme bránit. Na otázky víry kontra homosexulita bych doporučil web [url]www.logos.cz [/url]nebo [url]vira.kluci.cz[/url]. 004ka v revizi, která se spustí koncem týdne, od této problematiky takřka opouští.



Tak si to mel napsat rovnou, ze jsou temata, ktera se vam nelibi....Rozumim ze mohou jhikrit a byt kontroverzni fajn OKKKKKKK
 
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 2:38 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: víra Citovat

No, zcela otevřeně jsme se chtěli ve scénáři tohoto webu problematice náboženství vyhnout, ale samozřejmě nemůžeme bránit. Na otázky víry kontra homosexulita bych doporučil web [url]www.logos.cz [/url]nebo [url]vira.kluci.cz[/url]. 004ka v revizi, která se spustí koncem týdne, od této problematiky takřka opouští.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 2:31 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Víra a homosexualita. Citovat

Verit v Boha. Je 21.stoleti presto je spousta z nas, kteri potrebuji pro svuj zivot viru. Viru v Boha a zaroven partenra po svem boku. Nekteri mi verici pratele, pochopene nad mou homosexualitou pokyvuji hlavou. Presto jakoby to bylo melke. Sam hledam svoji viru, verim. Presto jsem nenasel zadny konkretni smer. Jake mas zkusenosti se svym okolim a se sebou samym. Moc rad bych videl, nebo spis slysel pribehy tech, kteri nalezli viru i partnerstvi. ZAzil jsme ve vlakujednoho esoterika, ktery me tvrdil, z ehomosexuality se zbavim tim, ze prijmu svou muzskou ulohu. Ze se me duse snazi zmocnit cerne bytosti a sebrat me memu poslani. Podstate. Nekdy uz tem nesmyslum verim, opravdu ano. Ale zaroven vim, ze ty nejkrasnejsi a nejintimnejsi chvile zivota jsme prozil s klukem. Nevim presne co chci v budoucnu. Snad viru a partenra. .. Moc rad se dozvim nejaky nazor, zkusenost..Diky PS: Mam podobne zkusenosti i s vericimi lidmi a prognoizami amnzelek, a rad jak heterosexualne zit. Citim, ze tim popiram svou podstatu.Ale kdo vi. Jsem v posledni dobe v sobe trochu zmateny Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist