Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Výlet na Kokořín 12. září
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

ne září 13, 2009 6:55 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Třpytné laně, švestky a hrad Kokořín Citovat

Nedalo mi to a sepsal jsem report ze sobotního výletu. Tak ať se líbí. Smile


Třpytné laně, švestky a hrad Kokořín

Byla sobota ráno, brzy ráno. Proti všem zvyklostem jsem byl vzhůru už v sedm. A proč to? Potřeboval jsem se připravit na svůj první výlet s lidmi z Komunity. Počasí mělo zrovna jedno ze svých rozmarných období a nemohlo se rozhodnout, jestli bude teplo, zima, déšť či jasno. Po chvíli přemítání jsem zvolil (snad) vhodnou kombinaci oblečení a vyrazil na místo srazu, kterým byla benzínka AGIP na Černém mostě v Praze.

Na místo jsem dorazil chvíli po tři čtvrtě na devět – sraz byl v celou – a začal se rozhlížet, jestli někde nepostává hlouček lidí, kteří vypadají, že jedou na výlet na Kokořín – to je přece na každém hned vidět, ne? Smile. Nakonec vše dobře dopadlo a zmíněnou skupinu jsem našel. Vzhledem k tomu, že to byla má premiéra, proběhlo seznamovací kolečko. Postupně jsem si potřásl rukou s Bodyiou, Alcou, Thalysem, Maarou, Vodafonem a nakonec s Waky, která se trochu opozdila. Pak už jsme vyrazili; já s Alcou, Waky a jejím psem Cipískem jedním autem, ostatní druhým. K cíli – náměstí ve Mšeně – nás měla dovést GPS navigace, která se ovšem v průběhu cesty ukázala jako jemně škodolibá, a tak jsme si udělali už cestou poměrně hezký výlet. Smile

Chvíli po desáté jsme dorazili na mšenské náměstí, zaparkovali auta a vydali se na cestu ke hradu Kokořín. Bylo poměrně chladno, a tak jsem byl za svou teplou bundu docela rád. Naše cesta vedla kolem nefalšované perníkové chaloupky, dále po silničce lemované švestkami, které jsme prostě museli ochutnat, následně lesem kolem obří hlavy a žáby, faraona, hladké a hrubé stěny, rokle přezdívané Apatyka (kvůli častému výskytu léčivých bylin) a dalších skalních útvarů až k Pokličkám, dalšímu a překrásnému skalnímu útvaru tyčícímu se vysoko nad okolní terén. Cestou začalo nejistě vykukovat zpoza mraků sluníčko. Po výstupu nahoru následovala malá přestávka zpestřená hledáním „kešky“, kterou se po nedlouhém hledání opravdu podařilo objevit. Ještě chvíli jsme poseděli, pojedli něco ze svých zásob i cizokrajné datle – byť v sušené podobě – jsme ochutnali a pak už jsme pokračovali v cestě za hlavní cílem – hradem Kokořín.



Po sestupu z Pokliček se udělalo už docela teplo a obloha se téměř vyjasnila. Z bundy se tak postupně stávalo nechtěné zavazadlo. Smile Vydali jsme se údolím s malými domky a jedním větším, v jehož zahradě se nacházelo cosi velmi zvláštního, co jsem pokřtil jako “třpytné laně“. Mezi stromky se na pečlivě posečeném trávníku nacházely prazvláštní sochy vysoké zvěře, což by samo o sobě nebylo tak divné, tyto ovšem byly vytvořené z jakéhosi třpytivě bílého materiálu – prostě „třpytné laně“. Smile

Ale to už jsme došli pod samotný hrad a jali se stoupat vzhůru, kam jsme po nekrátkém výstupu, průchodu tunelem s pěknou ozvěnou a finálním stoupání dorazili. Cestou se od nás část výpravy oddělila a vydala se hledat další „kešku“, kterou nakonec opravdu našla. Na hradě následovala druhá přestávka, čekání na „kačery“, prohlídka hradního sklepení s výstavou historických obrazových materiálů z Kokořínska a výstup na vyhlídkovou věž. Po prohlídce hradu jsme se opět vrátili do podhradí a v místní restauraci Pobuda poobědvali.



Po obědě jsme se vydali – jak jinak než vzhůru – zpět do Mšena k vozidlům. Cestou jsme opět ochutnali něco kokořínských švestek, překonali opravdu velkou hromadu sena, podivili se dopravní značce oznamující maximální povolenou rychlost 150 km/h, probrali všechno možné a nakonec dorazili k autům.



Vzhledem k tomu, že se první část naší cesty poněkud protáhla, odložili jsme návštěvu hradu Houska na „někdy příště“ a vydali se rovnou do Mělníka, kde jsme se prošli kolem zámku, poslechli si zvony ve věži Chrámu Svatého Petra a Pavla, poseděli v kavárně a na náměstí ochutnali mělnický burčák. To už se zase začalo ochlazovat, tak bunda opět přišla vhod. Smile Pak už následovalo společné focení na náměstí a cesta domů.



Akce se moc povedla, počasí vyšlo nádherně a atmosféra byla skvělá. Děkuji tedy tímto pořadatelům a účastníkům za skvělou sobotu a budu se těšit zase někdy příště.

Pár „uměleckých fotografií“ na závěr. Smile

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 13, 2009 3:23 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

ano, ano, bylo to zábavné, díky všem, co vyrazili (skoro) mimo civilizaci;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so září 12, 2009 11:32 pm
Autor Zpráva
maara
uživatel+


Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: 181 00

Předmět: Citovat

Kokořínská procházka okořeněná švestkami, ledovou čokoládou a burčákem byla perfektní. A ještě bonus nakonec - vrchol civilizace dokonce se samoobslužnými pokladnami! Cool
Prostě skvěle strávený den. Díky a těším se zas někdy příště!
_________________
"Člověk se podobá zlomku: čitatel říká, jaký vskutku je, a jmenovatel naznačuje, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší hodnotu má celý zlomek."
L. N. Tolstoj
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 12, 2009 9:30 pm
Autor Zpráva
thalys
uživatel


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: 50°5'26.3N - 14°24'5.7 E

Předmět: Citovat

Výlet byl fajn, jsem docela vyvenčený Smile. Ale ty švestky s burčákem nějak zreagovaly Very Happy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 12, 2009 8:32 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Jsem doma... Citovat

Jsem doma z báječného výletu. Díky moc všem za tuto skvělou, pro mě premiérovou, akci. Těším se na příště.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 11, 2009 2:37 pm
Autor Zpráva
thalys
uživatel


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: 50°5'26.3N - 14°24'5.7 E

Předmět: Citovat

OK, budeme s Maarou na Čerňáku na tom původně smluveném místě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 11, 2009 12:19 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: letňany ne Citovat

Pozor, tak letňany ne, v ČM pojedeme rovnou po dálnici směr MB, tohle by bylo velký zdržení, neuvědomil jsem si to.
Doražte pls na devátou na Čerňák, jak bylo uvedeno původně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 10, 2009 1:10 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Waky: V deset na autobusáku v Mšenu. Buď počkáme my na tebe nebo ty na násWink

Naposledy upravil bodyia dne pá září 11, 2009 12:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 10, 2009 9:09 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Waky a pes II Citovat

bodyia napsal:
Ev. kdo bude chtít, tak autobus jede z Nádraží Holešovice v 8:30, v Mšenu bude v 9:55. http://gay.komunita.cz/anketa/

Tak asi pojedu autobusem sama.
Mohli bychom se nějak domluvit, jak se na Vás napojím? ... Fakt jsem schopná se ztratit úplně všude.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 09, 2009 11:01 pm
Autor Zpráva
maara
uživatel+


Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: 181 00

Předmět: Citovat

Prosba: pokud se z Černého Mostu pojede přes Hloubětín na Neratovice, mohli bychom s thalysem nastoupit u metra Letňany? Je to hned u výpadovky, cca 5 minut zdržení. Nemuseli bychom jet na ČM a hned zase z5 autem.
_________________
"Člověk se podobá zlomku: čitatel říká, jaký vskutku je, a jmenovatel naznačuje, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší hodnotu má celý zlomek."
L. N. Tolstoj
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 09, 2009 10:18 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
To plánoval Pétík, zřejmě se počítá přesun vozy.


Jasně. Teď koukám, že o několik příspěvků níže je psáno, že budou auta dvě. Smile Pokud je to možné a ještě se k někomu do auta vejdu, pak poprosím o místo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 09, 2009 9:19 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To plánoval Pétík, zřejmě se počítá přesun vozy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 08, 2009 9:10 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Kokořín zní skvěle, rád se přidám.

Jen bych měl takový nesmělý dotaz. A sice jak se budou realizovat přesuny mezi jednotlivými dílčími cíli výletu? Koukal jsem na IDOS a nějak jsem nevykoukal přesun na Housku.

PS: Nemám problém dopravit se do Mšena busem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 06, 2009 9:18 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: plán cesty Citovat

Ahoj, tady je podrobný plán:

- Odjezd Praha Černý Most 12. září v sobotu v 9:00 směr Mšeno. Sraz u AGIPu (od Metra lávkou přes silnici, tam je benzínka). Ev. kdo bude chtít, tak autobus jede z Nádraží Holešovice v 8:30, v Mšenu bude v 9:55.
- Příjezd Mšeno za 1h poté
- Procházka 3,8km kokořínským údolím na skalní útvar Pokličky
- Přesun 2km směr hrad Kokořín
- Cesta lesem směr Mšeno, oběd v Mšeně. Celkem ujdeme 10km
- Odjezd směr hrad Houska, prohlídka hradu.
- Odjezd Mělník
- Prohlídka kostnice a zámku v Mělníce s malou degustací mělnických vín
- Společenské pozdně odpolední odpočinkové posezení na Mělníku
- Odjezd Praha

Dejte vědět, kdo budete chtít vzít autem, podle toho se přizpůsobíme. Bohužel pes do auta ne.

http://gay.komunita.cz/anketa/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 02, 2009 10:14 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Waky a pes Citovat

Určitě pojedu. Má to jeden háček - vezmete mě do auta se psem? Pokud ne, kdyžtak se připojím k vlakové sekci, pojede-li vlakem ... nebo mě někde vyzvednete na místě Laughing
(To bude ale chtít kdyžtak pořádně domluvit, protože já se ztratím úplně všude).
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 30, 2009 11:17 pm
Autor Zpráva
maara
uživatel+


Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: 181 00

Předmět: Re: Plán Citovat

bodyia napsal:
jednodenní výlet v sobotu 12. září směr Kokořín

Kokořínsko je výborný nápad, takže bychom se s thalysem přidali.

Kdyby se zaplnily gumokoly, jako správní vlakoúchylové rádi zvolíme delší a pomalejší způsob dopravy Cool
_________________
"Člověk se podobá zlomku: čitatel říká, jaký vskutku je, a jmenovatel naznačuje, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší hodnotu má celý zlomek."
L. N. Tolstoj
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 30, 2009 11:01 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Plán Citovat

Tak dost OT o počtu OT;)

Situaci jsme doma vyhodnotili a jako ideální se jeví jednodenní výlet v sobotu 12. září. Start z Prahy v sobotu ráno směr Kokořín, podíváme se na hrad, užijeme si trochu přírody a bude-li šance, tak něco z mělnických vinařských pokladů. Trasu si vzal na starosti Péťa. Návrat zpět není definován.
Vezmeme dvě auta, takže v počtu 10, viz tabulka, můžeme jet pohromadě. Samozřejmě ale individuální doprava je možná a setkání na místě. Počet pochopitelně není v dané konfiguraci omezen, nechť jede komu se bude chtítWink

Kdy a kde přesně bude start bude oznámeno včas.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so srpen 29, 2009 6:45 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: to je dneska ale mládež Citovat

Vodafone + sergej + Martin: jako fakt si myslíte, že žádnej z vašich t. č. 958 + 1726 + 3711 příspěvků nebyl "chat zařaditelný tak maximálně do vlákna "extrémní OT" ? Smile

Naposledy upravil Honza dne pá červen 10, 2011 10:29 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 29, 2009 3:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Pochybuju...

Příspěvky typu "A co ty? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Embarassed Twisted Evil Twisted Evil Wink Wink Twisted Evil Twisted Evil " "Já mam chuť Embarassed Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink "Na co? Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Razz Wink Twisted Evil " "Na polívku.... Rolling Eyes " " Laughing Vážně? Twisted Evil Embarassed Twisted Evil "

Ty tu byly už daleko, daleko dřív (ok přesné znění sem si vycucal z prstu teď), ale myslim, že debátky "nových" příchozích o architektuře paneláků, o BT, atd., to o několik stupňů převyšujou....
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 28, 2009 10:52 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Oh..no jestli se podílím na proměně GK do chatu..tak to se omlouvám Sad
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 28, 2009 10:37 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Mluví mi z duše. Zatímco já svým odchodem jenom vyhrožoval, ti skuteční diskutéři rovnou odešli.

Omlouvám se za OT.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 28, 2009 6:20 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
zvlášť když se to tu s některými nově příchozími proměnilo téměř v chat zařaditelný tak maximálně do vlákna "extrémní OT"

No dovol, co tím chceš říct? Very Happy
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 28, 2009 3:32 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Vodafone: Důvody u mě jsou v zásadě dva...ten první je, že tady k tomu v současné době už opravdu nemám co říct, zvlášť když se to tu s některými nově příchozími proměnilo téměř v chat zařaditelný tak maximálně do vlákna "extrémní OT" a zadruhé, jsem například teď byl nějakou dobu na jistém (dílem pracovním) cyklistickém výletě na pomezí jižních a středních Čech.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 25, 2009 1:27 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Mě by taky zajímalo, kde jsou zdejší tradiční diskutéři, že se stále nepřihlásili - jmenovitě bright, TXB, sergej, adam, manuel, atd Question
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út srpen 25, 2009 12:06 am
Autor Zpráva
thalys
uživatel


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 43
Bydliště: 50°5'26.3N - 14°24'5.7 E

Předmět: sraz Citovat

Po polovině srpna mi to nedá se nezeptat: Jak to vypadá se zářijovým srazem? Kloníte se spíš k víkendové nebo jednodenní akci? Termín se už pomalu blíží, tak ať se mohou případní účastníci nějak zařídit Razz.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 06, 2009 7:17 pm
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

Nějak se mi to začíná plnit ten kalendář zase
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 10:51 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Přátelé, tak zatím menší zklamání, čekal jsem větší vyjádřený zájem. Ale i tak nám vyšel jako ideální termín 11/9 a následný víkend. Ovšem v počtu osm bych spíš preferoval jenom nějaký sobotní výlet. Víkendovku vidím reálně pro počet účastníků > 11, takže nezmeškejme svoji šanci! Finální termín na rozhodnutí nechť je 15/8.
Studující budou mít poloviční cenu za pobyt, normální cenu předpokládám kolem 300-350/den a noc včetně polopenze.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2009 4:08 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: sraz Citovat

Waky, díky za probuzení vlákna. Ano, termín se pomalu začíná přibližovat a bylo by potřebné upřesnit si, který to vlastně má být, na jehož základě bude rezervováno vhodné ubytování.

Na této stánce: http://gay.komunita.cz/anketa/ je hlasování, kde jsou uvedeny čtyři možné termíny.

Zaregistrujte se a pak můžete označit to které datum příznaken ano/ne/možná, ev. dopsat nějakou poznámku.

Je to jednoduché a zároveň funkční, na dalším mém oblíbeném diskuzním serveru toto před srazy používáme (tímto děkuji Dendymu za poskytnutí kódu;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne červenec 12, 2009 6:28 pm
Autor Zpráva
Sam
uživatel+


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Praha

Předmět: Víkendový výlet GK 2009 Citovat

Rád bych se zúčastnil, jen srpen mám trochu plný (mohl bych až poslední víkend 28. - 30. 8.), takže pro mě spíš září.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 10, 2009 5:54 pm
Autor Zpráva
maara
uživatel+


Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: 181 00

Předmět: Citovat

My bychom mohli v srpnu jedině o víkendu 22.-23.8., lepší by byla první polovina září.
_________________
"Člověk se podobá zlomku: čitatel říká, jaký vskutku je, a jmenovatel naznačuje, co si o sobě myslí. Čím větší je jmenovatel, tím menší hodnotu má celý zlomek."
L. N. Tolstoj
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist