Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Nezařaditelné Da.jův diskusní koutek...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Milé bukvičky, souhlasíte s tím, co na těchto stránkách da.jo propaguje?
Ano, souhlasím.
0%
 0%  [ 0 ]
Ne, nesouhlasím.
91%
 91%  [ 11 ]
Jsem blbej, a proto nevím, jestli souhlasím nebo ne:o))))
8%
 8%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 12
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 5:48 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Adame, já nikomu a už vůbec ne da.jovi jeho názor neberu! A nikomu neříkám, že nemůže mluvit.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 5:38 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Směšuje se tu několik věcí. Příspěvky tam, kam tématicky nepatří, a da.jovy ideje jako samostatná kapitola.
Každá diskuse se časem zvrtne směrem, který by nabrat neměla, zvláště formou fóra - prostě není moderátor, no. Ale tohle téma vítáme všichni - snad bez výhrad.
Da.jovy názory v sobě sem tam mají nějaký ten podnět k zamyšlení a je na každém, jak si to v hlacvě přebere. A když někdo odmítne názor kohokoliv bez toho, aby se nad ním zamyslel nebo vznesl relevantní protiargumenty, tak je to konec. Nesouhlasím s množstvím věcí, které zde padly, ale nemám zájem na tom je potírat, naše společnost je snad pestrá právě díky odlišnostem. I odlišnostem v mešinách, to bychom měli vědět - zvláště my, menšiny. A llukynku, nech da,ja mluvit, ať si říká, co chce. Můžou ti naběhnout žíly na krku jako mně, ale na svůj názor, jakkoliv se ti zdá pokřivený, má nárok.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 5:36 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to da.jo Citovat

i ty asketo... to se ještě nosí? Nemaskuješ tím spíš panický strach, že bys mohl skončit jako teplouš (když už se tady začaly používat drsnější výrazy) ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 5:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: x Citovat

da.jo napsal:
Lukýnku, podívej se, kdo jako první v oné místnosti odbočil od tématu. A ty Libore, už připusť, že přiznání si homosexuality mám dávno za sebou, a že od tebe se liším jen tím, že nezavírám oči před pochybnostmi a že tedy NELŽU. Pateticky se tomu říká "život v pravdě" (to heslo si vyhledej, ale prvními odkazy se nenech zmást Smile )

A s klukem jsem nespal, protože se v tomto chci možné zkušenosti zatím vyhnout, vím, co dokáže láska a chtíč (jiné slovo mě nenapdlo, snad touha?), jak iracionalizuje myšlení. Také si snad koupíš plánek, když máš jet do cizího města plného cizinců a ty neznáš jejich jazyk? Nechci se dostat do stavu, kdy zevnitř sebe mi nebude vadit, že mě "šuká chlap", když už jsem nucen sestupovat k těmhle slovům!

Ale v nejbližších měsících se chystám rekogniskovat terén. S mapou.




Každý člověk má v sobě pochybnosti. Každé učení, každý proud má své náhledy. Jistě, že mám různé zkušenosti. Měl jsem období silných pochybností. Přiznávám. Hodně mě to dalo. Víš u Tebe pozoruji velmi vyrazne takzvane stadium popreni. Je to zcela bezne U nekoho je velmi silne u nekoho mene. Podle Geliverove je to jedno ze sedmi stadii. Popreni aboj. Pak prijdou dalsi... Je to uplne bezn asituace. U Tebe vsak opravdu urputna. Kolikrat bych ti ra dpomohl v akceptaci sebe sama. Vis, nektere veci prijdou sami .A neni moc dobre pro dusicku se prilis silne vecem branit, bojovat..Vis, pak vznik aobroske napeti, i vycerpani. Prijde me, ze si ublizujes tim jak silne popiras kus sveho ja. Anenechas ji promluvit. Nevim kudy se vyvine muj zivot. Ano, mam urcite nesrovnalosti, urcite potize a semtam i pochybnosti o sobe samem. to preci patri k dospivani a lidsk eprirozenosti. Jsou veci, ktere nevyresime silou. Spi slaskou a naslouchanim. Kolikrat z Tebe citim rozpory a boj a nevim jak Ti pomoci. Ikdyz m eobcas stves jak nechces vnimat druhe
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 5:03 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Milý da.jo, v tvém příspěvku vidím jeden obrovský rozpor a to tento. Jestliže se obáváš toho, že bi Ti z nitra sebe vadilo, že Tě šuká chlap, pak promiň, ale v takovém případě nemůžeš být u konce s příznáváním si homosexuality, jinak řečeno, v takovém případě NEMÁŠ stále ujasněno, jaká je tvoje orientace!

PS: A neříkej mi Lukýnku...Buď llukynku, Lukáši, Luky, Lukyne, ale ne Lukýnku!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:56 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:51 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:22 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO valbo: Citovat

Milý Borku, jestliže někdo "šuká JEN chlapy", pak nemůže být ani bisexuál ani heterosexuál, ale JE homosexuál!

To, že vztah není jenom sex, je jasné každému inteligentnímu jedinci, ale o vztahu tady nebyla řeč!!!!!!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:15 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Kluk po 20 letech Citovat

no

Naposledy upravil valbo dne so srpen 12, 2017 11:47 pm, celkově upraveno 3 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:15 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: hm Citovat

tak.

Naposledy upravil valbo dne so srpen 12, 2017 11:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Libor: Citovat

Milý Libore, nejde o žádné spolčení proti da.jovi a jestli mu někdo zhoršuje jeho potíže, pak je to on sám. Jde jen o to, aby svoje výlevy psal jen sem a ne do témat, s nimiž vůbec nesouvisí.

Nevidím jediný důvod k tomu, proč bych jej měl nechat být, když mne jeho příspěvky tam, kde nemají co dělat, obtěžují, a když s ním nesouhlasím. Tím, že budu mlčet, se sotva něco vyřeší. Proč myslíš, že mám ve svém pdpisu, že se nemáme bát otevřít hubu? Právě proto, že plno lidí mlčí a nechávají "to být" a to je chyba!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:04 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Prosba Citovat

Da.jo má veliké potíže sám se sebou. A proto vás prosím buďte k němu schovívavý. Je pravda, že jakékoli téma stočí ke svému boji s homosexualitou. Má v sobě hodně potíží a rozporů. NEchme jej být. Ať si říka ten svůj názor, když mu to pomůže. Přijde-mi, že s ek někdy chováme jako on a snažíme se za každou cenu protlait to své. A´t si plácá. Každý z nás ví, jak na to je .Poznáváme své city. Nesouhlasím s da.jem v mnoha věcech. Ikdyž v několika drobnostech ano. Ano da.jo vadí mě, že tu pořád řešíš své problémy. Své vnitřní odmítání. Štve, mě to, ale nesouhlasím s tím, aby se do Tebe druzí pouštěli. Přijde mě hnusné, aby místo toho, abychom tě nechali být. Když za žádnou cenu nechceš znát a slyšet náš názor. A bojješ raději proti všem včetně sebe sam. Pak se chováme podobně a proto Ti slibuji lezeš mě na nervy, že furt meleš dokolo to své a ještě si říkáš jak je Ti fajn. Apřitom si ubližuješ. Přesto Tě nechci pomlouvat. A drbat, přijd emě to nedůstopjné a prosím o to všechny rozumné kluky..

PS: Nechci se da.ja zastávat ensouhlasím s ním, ale nechci tím, že s eproti němu spolčím zhoršovat jeho psychycké potíže!!
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 1:16 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Již vzhůru psanci této země,
již vzhůru všichni jež hlad zhnět,
teď právo duní v jícnu temně
a výbuch zazní naposled.
Od minulosti spějme zpátky,
otroci, vzhůru k cílům svým.
již chví se světa základ vratký,
my ničím nejsme, buďme vším.

Poslední bitva vzplála,
dejme se na pochod:
Internacionála
je zítřka lidský rod.
atd.

nebo
Pionýři, pionýři, malované děti
nasedají do lodiček, jako šipka letí, letí, letí, letí
nasedají, do lodiček, jako šipka letí.
pardon, ale nemohl jsem si to odpustit Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 1:15 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO da.jo: Citovat

Milý da.jo, červenou barvu stejně jako velká písmena jsem použil pro zdůraznění toho, co jsem napsal. Homosexualita je samozřejmě součástí každého tématu, což se dá předpokládat vzhledem k tomu, že jsme tady všichni HOMOSEXUÁLNÍ, kromě Tebe. Problém je v tom, že diskuse, kterých se účastníš se vždycky otočí někam jinam a myslím, že hlavně Tvojí vinou...

Mohl bys mi vysvětlit, jak například tento tvůj text:

"oni ti křesťanští demokraté přeci jenom nebudou úplní pitomci. Přesně, ohrožení tradiční rodiny vidí právě v egalitarizaci obou variací bisexuality. Dřív jsem je nemohl pochopit: jak by mohlo dojít k ohrožení rodiny, pohlavní orientace je přeci vrozená, rozšiřování homosexuality není možné! Ale to právě nikdo nedokázal. A až za nějakou dobu padnou všechna homofóbní tabu, jež po dvě tisíciletí formovala výchovu chlapce v muže, a my se vrátíme k předkřesťanské bisexualitě, a až patriarchální virilita bude v troskách, na čemž se nepochybně už řadu desetiletí pracuje, rozdíly mezi pohlavími se stírají (proto také Ratzingerova slova, že žena má být poslušná svému muži), pak opravdu může lidstvo dojít do stádia čisté bisexuality a homosexualita nezatížená výchovou dětí může být pro někoho přijatelnější, vrána k vráně sedá, muž k muži, žena k ženě.. Ale to by se nějak vyřešilo, ovšem tradiční rodina by asi zanikla. Ještě v Athénách se androfilní homosexualitou opovrhovalo, ale možná že virilita je jen proměnlivým předsudkem a "muž" pouhou konstrukcí, třeba na počátku biologicky podmíněnou, ale bez společenských norem pouhou predispozicí. I tabu virility, které dnes odrazuje od homosexuality, se může vytratit.

No, a věta pana Tlustého o "dvou mužích, jak malému chlapci vysvětlují" je z řečnického pohledu perfektní. Když jsem na vlastní oči viděl dva homosexuály, zprvu vypadali jako pár, jak na zastávce oslovují mladého kluka, 16-7, který dával kolemjdoucím na odiv svou muslulaturu (neměl třičko, jen černé kalhoty pod kolena, proužek a klobouk), asi některé obavy o prznění dětí chápu. Někteří homosexuálové jsou fakt divní (ale i někteří heterosexuálové pošilhávají po čtrnáctkách)."


souvisí s tématem "Zkušenosti a integrace na pracovním trhu"? Dle mého nijak!!!

Chtěl bych Tě také poprosit o odpověď na mojim otázku, jestli jsi už spal s nějakým klukem?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!


Naposledy upravil llukynek dne út leden 03, 2006 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 11:54 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 3:51 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 11:28 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Adame, tohle je da.jův diskusní koutek a ne náš... Wink Svoji ladnou nožku jsem ve skutečnosti nikdy nepoužil, nebyl důvod. Pokud jde o hrubší výrazivo, který by mohlo tuto nožku trochu symbolizovat v diskusi, pak tuto jsem použil nesčetněkrát, protože na některé homofoby se jinak jít nedá...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 11:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Použil jsi někdy svojí ladnou buzní nožku k tomuto účelu? Celkem by mě to zajímalo, protože já jednou jo a pak jsem toho trochu litoval. Každopádně to tehdy zabralo a z homofoba se stal skoro kamarád Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 11:07 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Kdo jiný než člověk inteligentní by dokázal napsat takový příspěvek? Sám jsi řekl, že bys to lépe nenapsal... Co se týče ladné buzní nožky, i ta se dá někdy použít a často je to výborná metoda, jak někoho dostat... Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 11:02 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Já si to v hrubých rysech myslím též, avšak nybyl jsem dojmu, že místo své inteligence jsi použil svou ladnou nožku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 10:28 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Adam: Citovat

Šlo by to vybíravěji, ale tak, jak jsem to napsal, tak lépe charakterizuji, co si tu mhoho lidí myslí...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 10:25 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Neřekl bych to lépe, ale šlo by to i ... jak to jen říct ... vybíravěji Wink . Zvláště by mě zajímala odpověď na předposlední odstavec.
A sypu si popel na hlavu, že jsem tak blbej, že mě nenapadlo založit zvláštní téma pro zvláštní kategorii...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 9:46 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Da.jův diskusní koutek... Citovat

Vážení a milí, miláčkové moji, všiml jsem si čehosi, co mne v noci budí ze sna... Ať je téma diskuse jakékoli, začne-li se da.jo účastňovat, vždycky to skončí řešením jeho postoje ke svojí homosexualitě a přesvědčováním nás ostatních, že jsme bisexuální a že homosexualita je pouze přechodnou etapou v životě každého samce. Upřímně už mne tento shit rozčiluje a o to více, že jsou jím zasrána!!!! celá témata!

Už mne nebaví pročítat ty dlouhé příspěvky, z nichž se stejně nic nedozvím, už mne nebaví prodírat se odbornými termíny, kterým bych sice mohl rozumět, ale nechce se mi, již mě nebaví ty neustálé úvahy a domněnky... Stále je to to samé a nikam to nevede. Proto jsem se rozhodl založit toto téma, kde si může da.jo dle své libosti povídat a nemusí zanášet ostatní témata (samozřejmě může diskutovat i jinde, ale pouze, bude-li to k věci!!!).

Milý da.jo, již jednou jsem Tě žádal, abys reagoval tak nějak normálně, běžně, srozumitelně... Kolik si myslíš, že je tu odborníků na Antiku, Freuda, psychologii,...? No moc jich asi nebude! Věř mi to nebo ne, ale nejsem jediný, koho už tak trochu sereš, a říkám to schválně takto otevřeně! Kdybys byl někdy vedle mě, myslím, že by se moje homosexuální ručka často neudržela a přistála by na Tvé tváři... Jsi naprosto, ale naprosto ojedinělý případ mezi námi HOMOSEXUÁLY, ohh, sorry, Ty jsi vlastně bisexuální, že? Mám stále pocit a nejsem jediný, NEJSEM JEDINÝ, kdo si myslí, že máš fakt brutální problém, který se však snažíš řešit zcela nevhodným způsobem a to tak, že se nás pokoušíš přesvědčit o správnosti svých myšlenek, které já považuji za poněkud,... poněkud vlastně není to správné slovo,...které já považuji za zcela..., zcela nesmyslné (těžko se hledá to správné slovo)... za myšlenky, které naprosto jdou proti naší přirozenosti!

Naposledy Ti da.jo za sebe opakuji, že jsem TEPLEJ, JSEM BUZERANT, BUZNA, HOMOSEXUÁL, GAY, BUKVICE nebo jak si to nazveš a šukám a budu šukat jenom kluky a troufnu si tvrdit, milý da.jo, že všichni ostatní na této diskusi jsou na tom stejně, že všichni ostatní si již ujasnili, co vlastně jsou a co v životě chtějí, kromě Tebe samozřejmě, ale Ty jsi možná ta výjimka, co potvrzuje pravidlo! Nikdy jsem NEBYL a nikdy NEBUDU bisexuální a už vůbec není moje homosexualita pouhou etapou v životě každého heterosexuálního nebo bisexuálního samce! Naposledy Ti také opakuji, že chceš-li si kurvit svůj život způsobem, který nám tu nastiňuješ, pak si jej kurvi, ale, prosím tě, neříkej, že tak je to správně!

Víš, co by mne zajímalo? Už jsi se vyspal s klukem? Protože jestli ne, možná bys to měl zkusit, možná by ses měl nechat někým ojet, aby sis pak konečně ujasnil, co je Ti více po chuti...

Tak a teď se na mě vrhni, da.jo, a nandej mi to, ale dej si pozor, dostal jsem i mnohé homofoby, takže homosexuála, který se snaží býti bisexuálem a který popírá sám sebe zvládnu taky...!!!

_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist