Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Jaké bylo 1. rande?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

út červen 02, 2009 9:40 am
Autor Zpráva
Iphiclides
tester


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Je to ten nejúžasnější kluk na světě. Ani jeden z nás nikdy nevěřil na "na první pohled", ale je naprosto evidentní, že je to vzájemný. Ještě před 14 dny by mě ani ve snu nenapadlo, že si najdu kluka takhle rychle.
_________________
buy steroids
Phone book
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 1:23 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Jé, to zní tak romanticky, že ani nevěřím, že by to mohla být pravda Smile
Je, já nejsem lhář Smile. Ale je pravda, že mě samotnému se mi to taky nechce věřit, myslel jsem, že první vztah bude těžší a pomalejší..
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 12:57 pm
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Moje vůbec první rande s klukem je záležitost stará 4 dny. Šli jsme spolu na kafe, povídali si o všem možném i nemožném a i když to vlastně ani rande být nemělo, z původně plánovaných kamarádkých vztahů hodně rychle sešlo.
Je to ten nejúžasnější kluk na světě. Ani jeden z nás nikdy nevěřil na "na první pohled", ale je naprosto evidentní, že je to vzájemný. Ještě před 14 dny by mě ani ve snu nenapadlo, že si najdu kluka takhle rychle. A už vůbec jsem nedoufal, že najdu takovýho, jako je on.
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 01, 2009 12:17 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Jé, to zní tak romanticky, že ani nevěřím, že by to mohla být pravda Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 31, 2009 1:30 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Nevim, jsetli to mám považovat jako rande, ale stejně to sem dám, protože to byl můj první zážitek.
Před rokem byl školní výlet na jedné chatě v docela hezké přírodě. Byli jsme tam dvě třídy a s jedním klukem z té druhé třídy jsme na sebe už delší dobu koukali. V té chatě nebylo moc místa, a tak jsme všichni kluci a holky zvlášť museli být na sebe těsně namačkáni. Jakoby "náhodou" jsem se ocitl vedle toho kluka. Následoval krátký milostný rozhovor a pak už jen muckání a líbaní...Nádhera, nikdy na to nezapomenu a do teďka ho miluju (někteří z gk fóra to pochopili, jako že ho miluju kvůli muckání, ale já ho miluju hlavně kvůli těm asi dvoum měsícům potom), i když spolu už nechodíme Crying or Very sad .
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt březen 05, 2009 11:20 am
Autor Zpráva
niklak
uživatel


Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 20

Předmět: Citovat

Sešli sme se u jednoho roztomilého billboardu. Viděl sem ho už když jsem přijížděl na autobusové nádraží a byl sem si jist, že je to on. Byl sem prostě nadšený, že poprvé uvidím kluka, se kterým sem se potkal na chatu. Byl ... wow ... sotva sem mohl jít, jak sem byl z něj nervózní. Udělali sme si výlet na jeden kopec, kde sme našli opuštěné místečko s výhledem na město. Tam se střídalo spousta polibků s povídáním a my tak strávili západ slunce. Pak sme se vydali cestou na autobus. Domů se dostal až někdy k ránu...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

út prosinec 16, 2008 11:38 pm
Autor Zpráva
Jakub.Jeddide
uživatel++


Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 268
Bydliště: Praha 10

Předmět: Citovat

Bylo mi 17, moc jsem toho do vínku ohledně vzhledu nedostal, tak jsem se to snažil vynahradit myšlenkou - moje první rande bylo na Jiřího z Poděbrad, večer - byla tma - já jsem si neustále ( jako správné jelito ) myslel, že teď někdo vyskočí odkudsi a budu zmlácen, jako každý homosexuál. Bál jsem se, že to o mě bude vědět někdo cizí, že toho zneužije... Bylo mu 29 - myslel jsem si, nemaje kontakty, PC ani net, že je to jeden asi z 10 gayů na zeměkouli a tak asi můj osud. Směšné, že? Nakonec jsme se viděli ještě dvakrát - já poznal první sex s klukem ( v jedné z jeho nejbolestivější variaci ). Chyběla tam romantika, něha, kouzlo, zamilování, okouzlení. Ach ten sentiment...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 10, 2006 5:24 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: 1st Citovat

bodyia napsal:
Question Vzpomínáš si na nejsilnější myšlenku z prvního rande? Já jo:-) Když jsme jeli k němu, tak jsem si ho prohlížel, on řídil a já si uspořádal myšlenky: 'Hmm, chytrej moc není, ale tělo je hezký. Na první sex fajn:-)' Prvoplánové, ale racionální, omlouvám se Twisted Evil


měl jsem to obráceně (je chytrej, ale ošklivej). Rozhodně jsi na tom byl líp...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 10, 2006 4:29 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: 1st Citovat

bodyia napsal:
Bylo mi sedmnáct a ozval jsem se na izerát v Annonci klukovi do Pardubic. Ještě si matně vzpomínám, jak to znělo: 'Kluk 19 let 189/80 sportovní postavy hledá kámoše a třeba něco víc...' No klasika;-). V půlce července jsme se sešli, bylo nádherně teplo, ráno mě štípla vosa do ruky, měl jsem ji celou nateklou a trochu jsem se za to styděl. Kluk byl rozhodně sympatickej, chvíli jsme courali po Hradci, určitě jsem byl pěkně vyjukanej. Nakonec jsme skončili v jeho garsonce a při návratu večer domů jsem veděl: Jaký je to líbat se klukem, mazlit se s klukem, svlíkat kluka a mít sex s klukem Embarassed Pak jsme spolu vydrželi celý prázdniny plus lehké déjá-vu v sentimentálním předvánočním čase.

Question Vzpomínáš si na nejsilnější myšlenku z prvního rande? Já jo:-) Když jsme jeli k němu, tak jsem si ho prohlížel, on řídil a já si uspořádal myšlenky: 'Hmm, chytrej moc není, ale tělo je hezký. Na první sex fajn:-)' Prvoplánové, ale racionální, omlouvám se Twisted Evil


Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 9:25 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: viz... Citovat

romantika...=závist nebo mi to jen tak připadá?
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 9:22 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

taky mlčím Confused
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 7:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Radši ani nic neříkám Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 10, 2006 7:12 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: 1st Citovat

Bylo mi sedmnáct a ozval jsem se na izerát v Annonci klukovi do Pardubic. Ještě si matně vzpomínám, jak to znělo: 'Kluk 19 let 189/80 sportovní postavy hledá kámoše a třeba něco víc...' No klasika;-). V půlce července jsme se sešli, bylo nádherně teplo, ráno mě štípla vosa do ruky, měl jsem ji celou nateklou a trochu jsem se za to styděl. Kluk byl rozhodně sympatickej, chvíli jsme courali po Hradci, určitě jsem byl pěkně vyjukanej. Nakonec jsme skončili v jeho garsonce a při návratu večer domů jsem veděl: Jaký je to líbat se klukem, mazlit se s klukem, svlíkat kluka a mít sex s klukem Embarassed Pak jsme spolu vydrželi celý prázdniny plus lehké déjá-vu v sentimentálním předvánočním čase.

Question Vzpomínáš si na nejsilnější myšlenku z prvního rande? Já jo:-) Když jsme jeli k němu, tak jsem si ho prohlížel, on řídil a já si uspořádal myšlenky: 'Hmm, chytrej moc není, ale tělo je hezký. Na první sex fajn:-)' Prvoplánové, ale racionální, omlouvám se Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 11, 2006 8:50 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Moje první skutečné rande? Hmm... to bylo asi tak před rokem. Sešli jsme u Vyšehradu a tak jsme šli nahoru... následoval klasický scénář ... asi po pul hodině jsme skončili v obtí u jedné sochy a líbali se...no.. člověk by si řekl super... ale za dva tydny byl konec - byla to holka no Laughing

Od té doby jsem žádné neměl... až donedávna... poznal jsem jednoho moc moc fajnového človíčka a moc jsme si spolu rozuměli... máme toho mnoho společného... mno... snad z toho mohlo byt i neco vic... hrozně jsem to chtěl... jen neměl jsem odvahu udělat "první krok" Sad ale ani on němel... bylo vidět, že by taky chtěl. Lhot když se sejdou dva takoví človíčkové... škoda no...

Tak to byl druhý neuspěch... snad se to dotřetice všeho dobrého povede Smile


Prijde dalsi neboj a krok jiz udelas Wink , ted to boli..Jednou to preboli
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 6:54 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 3:43 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Moje první skutečné rande? Hmm... to bylo asi tak před rokem. Sešli jsme u Vyšehradu a tak jsme šli nahoru... následoval klasický scénář ... asi po pul hodině jsme skončili v obtí u jedné sochy a líbali se...no.. člověk by si řekl super... ale za dva tydny byl konec - byla to holka no Laughing

Od té doby jsem žádné neměl... až donedávna... poznal jsem jednoho moc moc fajnového človíčka a moc jsme si spolu rozuměli... máme toho mnoho společného... mno... snad z toho mohlo byt i neco vic... hrozně jsem to chtěl... jen neměl jsem odvahu udělat "první krok" Sad ale ani on němel... bylo vidět, že by taky chtěl. Lhot když se sejdou dva takoví človíčkové... škoda no...

Tak to byl druhý neuspěch... snad se to dotřetice všeho dobrého povede Smile


Naposledy upravil Maku dne so srpen 05, 2006 7:17 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 3:09 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Teda teď poslední dobou to vypadá jako docela trendy věc, nechodit na schůzky... Jednomu mýmu kamarádovi na schůzku nepřišly snad už 4 protějšky. Je to extrémní, mě se to teda naštěstí nikdy nestalo...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2006 9:34 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

Ale jak o tom píšeš cítím to dost u srdíčka....... můžeš bejt rád že se pzývá, i když to bolí, jednou díky tomu poznáš i hloubku lásky, nejenom bolesti, je to jen opačná strana mince, bez poznání jedné nepoznáš druhou
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2006 9:21 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: doufám Citovat

doufám a nemůžu se dočkat Crying or Very sad
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2006 9:13 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: no právě.. Citovat

theby napsal:
no právě že "byl" teplej (byl to frajer) abych řek pravdu zlomil mi srdce Embarassed Sad

Hmm, podle toho co ti řek si myslím že nikdy teplej nebyl. Možná to hrál a dělal si z toho legraci, no ale ty ho znáš...

Je to smutný, moc ti na něm záleželo když jsi vydržel takovou dobu na něj čekat... Ale nic si z toho nedělej Theby, budou jiní uvidíš Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2006 8:28 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: no právě.. Citovat

no právě že "byl" teplej (byl to frajer) abych řek pravdu zlomil mi srdce Embarassed Sad
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2006 8:23 pm
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

hmm, docela smutný.......... a to si nevěděl že nejni teplej když s ním chodíš do třídy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2006 7:54 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: ne <rande> Citovat

moje první gay rande bylo dnes,, a eště teť jsem vytočenej měl jsem se sejit s gayem co chodi se mnou do třídy před jeho domem 14:30 jsem tak on nikde-čekám-zvoním:odpověď před chvílí si šel kopat s klukama---né nevim kam--hledám ho po celym městě--16:20 jdu před jeho dům-zvoním ne stále není doma--- čekám před domem 16:50(17:00) příjde říká čáu --cože? no a to sis jako myslel že sem přihřátej nebo co?!?! to sem nevydržel a šel roznou na vlak /byl to pocit smutno/naštvanej---snad příště! Sad Sad Sad Sad Sad
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 14, 2006 10:49 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: to Dreed Citovat

mno rande se tomu říkat sice dá, ale vzhledem k věku je většina klasických scénářů vyloučená Confused Já měl první rande v 18cti (no vlastně 19cti) je to dost pozdě, holt jsem v tomhle trochu zamrzlej Laughing
Být by z toho něco mohlo, ale to bys měl obrovský štěstí, normálně najít lásku na celej život na první pokus je skoro utopie. I když moje kámoška si našla kluka taky tak nějak a už jsou svoji, nikdy nikoho jinýho neměla. Ale u nás je to možná kapku složitější, ne každej nosí na čele vytetovaný GAY, takže najít toho pravýho je trochu těžký Sad
Je lepší od něčeho podobnýho nic extra nečekat a soustředit se hlavně na to kámošení (když by z toho časem bylo víc tak super, když nic tak se nic neděje) Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 13, 2006 12:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Libore, zatím i při tom posledním, první sice bylo nejhezčí, jen tak jsme leželi o sebe opření. Kdykoli se mám setkat s někým neznámým, tak jsem vyjukanej jak něco. teď to bylo, že jsem i viděl maminku, strašné pocity, když si člověk představí okolnosti, nevím, co si myslela ona, ale mě bylo trapně, prostě syn si přivede kluka..... Laughing


Verim, ze trapnosti jiz odpluli. Me chybi neha,laska a kluk.. ale vubec se v sobe nevyznam. A resi se ve me jine veci nez muzi a sex a laska..Hodne stesticka Zdendo Idea Nekdy me byva smutno a citim se sam
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červenec 11, 2006 7:06 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Libore, zatím i při tom posledním, první sice bylo nejhezčí, jen tak jsme leželi o sebe opření. Kdykoli se mám setkat s někým neznámým, tak jsem vyjukanej jak něco. teď to bylo, že jsem i viděl maminku, strašné pocity, když si člověk představí okolnosti, nevím, co si myslela ona, ale mě bylo trapně, prostě syn si přivede kluka..... Laughing
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 11, 2006 6:27 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: V kolika letech? Citovat

Ahoj kluci ... mě je 14 a hledám si kluka na kámošení a možná na chození ... chci se zeptat, kdy jste měli první rande, v kolika letech??? myslíte, že by něco z toho rande ve 14 mohlo být? prosím, poraďte mi ze zkušenosti, co mám na tom rande dělat? kam máme jít? apodobně....díky moc!!! hlavně jaký máte názor na rande s klukem ve 14? dá se tomu vůbec říkat rande?! Smile díky ještě jednou
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 08, 2006 6:37 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: 1.rande Citovat

Také jste byli při 1.randeti tak vypaseni? Sice spokojeni, ale tak nejak nejisti a vyjukani? Pripravovali jste se nejak na nej? Jak dopadlo?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 24, 2006 12:44 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to Libor Citovat

Vychlabnout?? blázníš? nic mě nezadrží!!! Ani vítr ani déšť a mrazy už vůbec nééé... letím na perutích vášně Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 23, 2006 7:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Poprvé... Citovat

Nikom napsal:
Zimní Hradec... šli jsme na kafe a pak jsme se procházeli. Byla šílená zima. Kecali jsme a kecali a bylo nám jasné, že to takhle nemůžu skončit, že se něco musí stát. Občas zastavil a chystal se mě políbit, ale já jsem sklopil oči pokračoval dál (kde jsou ty časy co jsem býval takhle stydlivej... ). Několikrát jsme takhle v tý šílený zimě oběšli náměstí. Nakonec jsme došli k takovému zábradlí, které stálo v cestě. Posadil jsem se na něj a On mě začal líbat. Bylo to jako zásah elektrickým proudem. Poprvé jsem líbal kluka a bylo to nádherné...


Bylo to spis mrazive nebo hrejive? Abyste spolecne neumrzli. Pripadne treba nevychladli Very Happy Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist