Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy City k cizincum
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

út březen 28, 2006 11:58 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: A co mezinárodní vztahy? Citovat

Petr_K napsal:
Kuba napsal:
Kluci, zdálo se mi, že jsme chtěli diskutovat pravděpodobnost úspěchu vztahu mezi Čechem a cizincem. Mým první příspěvkem dneska hodlal jsem naznačovat, že úspěšné vztahy existuji, pokud neberete úspěch jako "na trvalo". Jaké máte kritéria? Co považujete za úspěšný vztah? A kritéria jsou jiné, když ten vztah je s cizincem? Nejsem paranoidní, je zvědavý!

Myslím že kritéria jsou stejná jestli je vztah s čechem nebo s cizincem, aspoň já v tom nevidím rozdíl. Láska si přece nevybírá podle národnosti Wink . Když si mají dva lidé co říct a je jim spolu dobře, milují se....
Jedinou překážku v nějakém trvalejším vztahu vidím ve vzdálenosti, například takové seznámení na dovolené musí být fantastická věc ale pro partnerský vztah to asi budoucnost nemá, pro přátelství samozřejmě ano...


Me napadly zas ekulturni rozdily v takovem vztahu dvou kluku z jinych kulturnich okruhu Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 10:20 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: A co mezinárodní vztahy? Citovat

Kuba napsal:
Kluci, zdálo se mi, že jsme chtěli diskutovat pravděpodobnost úspěchu vztahu mezi Čechem a cizincem. Mým první příspěvkem dneska hodlal jsem naznačovat, že úspěšné vztahy existuji, pokud neberete úspěch jako "na trvalo". Jaké máte kritéria? Co považujete za úspěšný vztah? A kritéria jsou jiné, když ten vztah je s cizincem? Nejsem paranoidní, je zvědavý!

Myslím že kritéria jsou stejná jestli je vztah s čechem nebo s cizincem, aspoň já v tom nevidím rozdíl. Láska si přece nevybírá podle národnosti Wink . Když si mají dva lidé co říct a je jim spolu dobře, milují se....
Jedinou překážku v nějakém trvalejším vztahu vidím ve vzdálenosti, například takové seznámení na dovolené musí být fantastická věc ale pro partnerský vztah to asi budoucnost nemá, pro přátelství samozřejmě ano...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 6:55 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: A co mezinárodní vztahy? Citovat

Kluci, zdálo se mi, že jsme chtěli diskutovat pravděpodobnost úspěchu vztahu mezi Čechem a cizincem. Mým první příspěvkem dneska hodlal jsem naznačovat, že úspěšné vztahy existuji, pokud neberete úspěch jako "na trvalo". Jaké máte kritéria? Co považujete za úspěšný vztah? A kritéria jsou jiné, když ten vztah je s cizincem? Nejsem paranoidní, je zvědavý!
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 5:20 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
---Takže ve zkratce, hodnotí se obsah přispěvku, ne kolik je tam chyb. Chyby se vytahují až u nějakých rejpalů...

Tak tak, úplný souhlas Very Happy .

Stejně mě to ale nedá abych nevyseknul Kubovi taky poklonu. Myslím si že ta naše čeština je šíleně těžký jazyk a každý kdo jí zvládne (bez ohledu na jaké-koliv chyby), tak má prostě vždycky můj veliký obdiv Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 4:52 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Kubo v klidu, jak jsem psal, píšu si s jedním klukem z moskvy a dost používám slovník a pak při skloňování, no ehm, ještě štěstí že to není veřejná diskuse Embarassed Takže ve zkratce, hodnotí se obsah přispěvku, ne kolik je tam chyb. Chyby se vytahují až u nějakých rejpalů...
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 4:47 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: překlepky Citovat

Diky za poklonu ale musím přiznat, že hodně používám slovníky a různé pomůcky, když píšu v češtině. Pro dnešní příspěvku jsem poprosil rodilého mluvčího o korekturu. Věř mi, aspoň deset překlepů našel. Ale vím, že musím stát na vlastních nohou … třeba teď.

Doufám, že můžeme pokračovat s tématem, Nechci být omezen jazykem a chci se účastnit v tom fóru. Zajímá mě. A jak jsem schopný poznat, úroveň zdejších příspěvek je vyšší než v jiných podobných fór.

Zase díky za kompliment.

Kuba
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 4:43 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Kubo buď jsem tak ospalý, nebo tam nemáš nějakou chybu, která by se nedala zařadit mezi obyčejný překlep, možná nejseš rodilý, ale píšeš dost dobře.


Přesně tak... Nestačim se divit... Klobouk dolů! Jestli se můžu zeptat, odkud pocházíš a jak dlouho tu žiješ, že ses naučil tak perfektně česky?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 4:00 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Kubo buď jsem tak ospalýl, nebo tam nemáš nějakou chybu, která by se nedala zařadit mezi obyčejný překlep, možná nejseš rodilý, ale píšeš dost dobře.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 27, 2006 1:18 pm
Autor Zpráva
Kuba
uživatel


Založen: 16.2.2006
Příspěvky: 8

Předmět: Mezinárodní vztahy Citovat

Už bydlím v ČR dlouho a na začátku mého pobytu jsem se zamiloval do jednoho mladíka a vydrželi jsme spolu sedm let. Vztah nebyl žádná pohádka, často jsme se hádali a ani jeden z nás nebyl příkladně věrný. Na druhou stranu jsme měli velký okruh kamarádů, chodívali jsme do hospod, na koncerty, do divadel, pracovali jsme a skoro celý vztah jsme bydleli spolu. On výborně vaří! Pro mě nejpodstatnější bylo to, že jsem se stával členem jeho rodiny. Na začátku byli rodiče vděční, že měl někoho vůbec, neboť utekl z rodinný pohodičky a moc se o něho báli. Ale postupně tento cizinec byl vždy pozván ke každé rodinné sešlosti včetně strejdových narozenin, vánoc, promoce, prostě všech. Bydleli jsme několik let i v cizině a vrátili jsme se do ČR hlavně kvůli mně. On vůbec nechtěl tady žít. Po šesti měsících jsme si řekli „ahoj“, aniž bychom věděli co dál. On se vrátil do mého města, kde s potěšením ještě bydlí. To je už před pěti lety. Postupně vztah mizel. Nějakou dobu jsem ještě udržoval kontakt s jeho rodiči, ale teď už ne. Samozřejmě už někoho má, a zdá se, že i já jsem konečně opět někoho našel … ano, vznikne další mezinárodní vztah.
_________________
Chci jenom rict, ze nesjem rodily mluvci cestiny, tak prosim o trpelivosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 11:58 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No, teď si kecám s jedním klukem z Moskvy a jsem zvědav, jak vlastně vypadá Laughing, ale že bych se stěhoval, nevím...
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:33 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: __ Citovat

Co si myslíte o vztazích kluků ze dvou různých států. Příběhy o nenaplněné lásce. Nebo o tom, že se najdou a nakonec žijí spolu. Co si o tom myslíš. Mě to na jednu stranu přijde romantické. NAdruhou stranu nevím jestli bych se hned stěhoval za přítelem třeba na Kypr nebo do Švédska..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 15, 2006 12:52 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: To bezza Citovat

hele nechceš fakt využít spíš nějakou seznamku? tnhle tvůj výkřik se sem rozhodně nehodí....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 13, 2006 2:07 pm
Autor Zpráva
Bezza
tester


Založen: 13.1.2006
Příspěvky: 1

Předmět: seznámení Citovat

Hledám přítele na dopisování možná i více uvidí se podle tebe. Piš na muj mail.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt leden 12, 2006 2:55 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Belgičan Citovat

No já sem sice nebyl v Belgii, ale na ostrově Kréta mne uchvátil jeden Belgičan, byl to umělec a malíř z Brusselu...
no šíleně mne uchvátil a eroticky zelektrizoval.
A brzy odjel. Ale byl mou první velkou romantickou láskou.
řekl You are Gay a řekl mé jméno.¨
Bydlel v pěkném hotelu, chodil na Red beach, byl pěkně oblečen a jeho jméno bylo Xavier. Byl velice příjemný a uvolněný a neustále dráždící a přitom veselý a milý.
Poslal mi pak ještě dopis a mail.Nezneužil mne jen pro erotiku, ale pěkně se mnou rozmlouval a dával mi nějaké rady, učil mne anglicky na pláži..
Ale nemusel mi stahovat ty plavky tom krásném Libyjském moři! ˇ5ek sem, že nevylezu, dokud je nebudu mít. Já bych se totiž nesvlík na pláži, i když je to zřejmě zdravější.
Ale vypadal také velice mladě a to mu bylo 33, na kterých ani náhodou nevypadal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá leden 06, 2006 4:14 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Belgie Citovat

valbo napsal:
S cizinci?
cizinec už je dnes i Slovák, že?
Já z jedné čtvrtiny Slovák jsem... Smile)) . K tomu mám Německé/Rakouské jméno hm... .Ale Moravanství u mne převládá. Ale ti Češi, jak sem zjistil, jsou též roztomilí a mám předky i v Praze dokonce... .
Ale co jiný kraj, to jiný mrav. Já už jsem se v jednom tématu zmínil,asi v cestování.
Jací sou Belgičani... . myslím, že se nebudu opakovat. Sic se mi na to dobře vzpomíná.
Doufám, že ste se do toho nazamotali.

Ale pokud by se Morava odtrhla, v Čechách by měli registrované partnerství jisté, lidovci spoklu s Karasem by se nedostali do parlamentu.Začínám se učit, že přece jen, hlavní město je Cajzlov, jak se u nás v Brně, kde se jezdí šalinou, někdy říká Praze/Pražákům.
Brno je hold taková velká dědina,ale s krásným okolím, za to Praha krásné historické město sic rušnější trochu více.



Máš nějaké zkušenosti se životm v Belgii. Jak působili na Tebe místní kluci.? Asi to jde tezko zobecnovat. Presto mas nejaky dojem. Nejaky otisk. Jez samozrejme muze byt ovlivnen pratelstvimi, ci laskou Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út leden 03, 2006 4:05 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: cizina, Morava - Moravské markrabství Citovat

S cizinci?
cizinec už je dnes i Slovák, že?
Já z jedné čtvrtiny Slovák jsem... Smile)) . K tomu mám Německé/Rakouské jméno hm... .Ale Moravanství u mne převládá. Ale ti Češi, jak sem zjistil, jsou též roztomilí a mám předky i v Praze dokonce... .
Ale co jiný kraj, to jiný mrav. Já už jsem se v jednom tématu zmínil,asi v cestování.
Jací sou Belgičani... . myslím, že se nebudu opakovat. Sic se mi na to dobře vzpomíná.
Doufám, že ste se do toho nazamotali.

Ale pokud by se Morava odtrhla, v Čechách by měli registrované partnerství jisté, lidovci spoklu s Karasem by se nedostali do parlamentu.Začínám se učit, že přece jen, hlavní město je Cajzlov, jak se u nás v Brně, kde se jezdí šalinou, někdy říká Praze/Pražákům.
Brno je hold taková velká dědina,ale s krásným okolím, za to Praha krásné historické město sic rušnější trochu více.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 02, 2006 11:15 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Aaall: Citovat

Álku, zlatíčko, nemůžeš hodnotit obyvatelstvo Afriky jen podle své jediné zkušenosti, byť byla v Tvém životě velice podstatná... Všichni nejsou stejní a jako v Evropě a všude ve světě jsou lidé přelétaví, lidé, kteří s nikým dlouho nevydrží, jsou také všude ve světě lidé věrní, kterým záleží na trvalém vztahu...
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 31, 2005 10:48 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Zdenda Citovat

A kde všude jsi byl? Já jsem se mimo Pobaltí podíval do všech koutů Evropy. A musím říct, že v Bulharsku (minimálně v tom západním) je přímo nadkoncentrace krasavců Twisted Evil . No a pak to moje oblíbené Maroko. Až na ten islám země zaslíbená...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 31, 2005 9:30 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tak v tomto budu trochu asi silný nacionalista, ba možná i mírně rasista, ještě jsem nenarazil na národ, který by měl tak pěkné kluky jak my, ano vyjímky se nejdou, ale těch není moc.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 31, 2005 1:52 am
Autor Zpráva
Aaall
uživatel


Založen: 14.10.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No, přímo tělesný kontakt ani nic podobného jsem s cizincem neměl. Ale můj otec je cizinec (Afrika). Pozor na ně, ve vztahu nevydrží. Jsou to parchanti s jednou osobou být asi nedokážou Evil or Very Mad . Teď jdu sám proti sobě, ale přece jen jsem napůl a vyrůstal jsem v jiném prostředí. Very Happy Možná je to dáno tou rozdílnou kulturou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 12:23 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: City k cizincum Citovat

Máš nějaké zkušenosti s cizinci. Naplnila se rceni o italech,ci francouzich? Co to pro Tebe znamenalo? Prazdninovy flirt? Delsi ci velmi dlouhou lasku... Rozdily kultur, presto blizkost klucicich srdci i tel Embarassed ???
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist