Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Obřízka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

čt září 04, 2008 5:54 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ale aby dívky nepřišly zkrátka, problematika vagíny je taky velmi zajímavá a "plodná". Jenže rozebírat vztah ženského pohlaví k vlastnímu pohlaví je na tomto fóru jaksi zbytečná. Škoda, je to trochu vyspělejší téma. Wink
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 04, 2008 5:52 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Není zač, podle tvých slov máte krásný vztah.

Problematika penisu a jeho pojetí u chlapů je dostatečně nosné téma. Nechci se zabývat falickými symboly, ale ty zkrátka jen dokazují, jak velký význam má pro muže velký penis. Je to až iracionální.

Faktem ovšem je, že pro mnoho mužů je velký penis zárukou většího sebevědomí a to nejen v posteli. Velký penis vzbuzuje obdiv, závist u ostatních... Srandovní je, že zdaleka ne každému (ženě i muži) vyhovuje mít v sobě velkou kládu a většina vyspělých inteligentních lidí upřednostňuje na partnerovi jiné věci.

Penis je zdrojem mnoha psychických problémů, deziluzí a traumat. Hodně lidí vnímá svůj penis zkresleně, přičítá mu mnohem větší váhu (a teď nemám na mysli gramy). Jen si vem, kolik lidí má problém s návštěvou urologa... Chlap je na svůj penis citlivý, pár špatných poznámek (v dětství, v pubertě při prvních souloží, ale i později v dospělosti) a stává se z něj neurotik, který si ho neufikne, jen aby se zbavil těch svíravých pocitů při pomyšlení na nedokonalosti či selhání.

Pustit si tak druhého člověka ke svému penisu je pro některé velmi těžké. Nemusí být hned zdrojem vážných psychických poruch (i když samozřejmě může), aby chlapovi nekomplikoval jeho život. Penis je zkrátka citlivé téma, které vyžaduje citlivý přístup.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 04, 2008 5:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, já bych mu řekl, tedy radši ne těmito slovy, že doktoři už viděli a slyšeli takový věci, že by se z nich i ďábel pozvracel. A ať s tim nedělá cavyky.

A podle tvého popisu spíš jde o fimozu, obřízka nebude nezbytná, jde o to, chirurgicky to uvolnit. Akorát po tom den nebude moct čurat, resp. to bude ten jeden den bolet jako čert.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 04, 2008 3:55 pm
Autor Zpráva
JajaNovakov
uživatel


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 20

Předmět: Citovat

Jasně... v žádným připadě na něho nechci vůbec tlačit. Já se to snažím respektovat. Jsme oba takový citlivky. Smile Ale vím že pro něj hodně znamenám. Takový vztah jsme ani jeden ještě neměli. On sice měl jen pár kluků přede mnou a jen jeden z nich "první" byl takový vážnější. Hodně ho miloval, ale ani s nim mu nebylo jak se mnou. Vím, že to teďka zní naivně, ale já mu v tom věřím, podle toho co jsme zažili. Chtěl bych právě abych byl jeho "první" a aby se přede mnou vůbec v ničem nestyděl. Tento problém bych nikomu neřekl, a tak jsem se právě rozhodl svěřit tu. A moc děkuju za odpověď.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 04, 2008 3:39 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Penis je něco, na čem si zakládá většina mužů, je to zbraň i trofej v jednom. Už od útlého děství se jím kluci chlubí, navzájem si poměřují (ať už zcela nepokrytě, nebo tajně očumováním na záchodcích).

Taková intimní oblast je zkrátka nutně spojená s určitými rozpaky, vlastními traumaty atd. Vypěstoval-li si tvůj přítel negativní vztah k vlastnímu údu, věř, že bude velmi náročné změnit jeho pohled na věc.

Chtě nechtě se nejde zbavit obecně známého předpokladu, že na velikosti záleží, čím větší, tím lepí atd. Muži mají od přírody sklon si stále něco dokazovat. Rozumný člověk tomu nemusí věřit, ale je tím beztak ovlivněn.

Ten rozvláčný úvod je jen kvůli tomu, abych dal jasně najevo, že nejlepší způsob odstranění takového bloku, který je tak niterný a intenzivní, je návštěva profesionála (a nemyslím tím prostituta). Psycholog či sexuolog by měl umět pomoci, poskytnout odbornou pomoc.

Na druhou stranu je jasné, že tvůj přítel takovou pomoc nebude chtít vyhledat - strach, nelibost se svěřovat s ožehavým tématem atd. může způsobit, že se tzv. zašprajcne ještě víc, pokud ho do toho budeš necitlvě tlačit.

Tady je tvoje velká úloha, jakožto evidentně milujícího partnera. Chovej se k němu citlivě a s pochopením, žádný jiný přístup nepotřebuje. Důvěra a pochopení u druhého je mocná zbraň, ovšem chvíli potrvá, než se tvůj přítel poddá a nechá tě mu pomoci (a, ehm, poskytnout mu orgasmus)... Hodně štěstí!
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 04, 2008 3:14 pm
Autor Zpráva
JajaNovakov
uživatel


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 20

Předmět: Obřízka Citovat

Chtěl bych se tak zeptat. Je to takový ostyšný dotaz, ale pro mě je to velice důležité. Mám přítele je ode mě starší a má strašný komplex. Myslí si, že je jeho velikost penisu velice malá a velmi se za to stydí. Z toho důvodu nešel na obřízku a jakákoliv "manipulace" s jeho přirozením ho bolí - tedy přetahování. Mě jeho velikost vůbec nezajímá, ale on svůj penis natolik nesnáší, že se i stydí z mojich dotyků. Já bych mu chtěl dát to nejhezčí, čili orgazmus, ale nevím jak toho docílit bez stimulace penisu. Je to pro mne velice důležité, antož se nechci cítit, že jsem k ničemu a navíc bych byl jeho první, s kým orgazmus prožil. Nevíte nějaké řešení, aspoň radu, jak ho přesvědčit, že to délka není žádný problém.
Děkuju Aleš
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist