Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 102, 103, 104  Další

čt srpen 21, 2008 9:17 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

až znovu potkám toho člověka, co ho napadlo ukládat textová data do BLOBU místo do CLOBU, tak ho zabiju Evil or Very Mad

a hned je člověku líp
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 3:37 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Ona spousta lidí starší a střední generace na tu dobu také vzpomíná v dobrém jednoduše proto, že to byly časy jejich mládí, které (většinou) opravdu bývá nejradostnější etapou života, a to bez ohledu na politický režim. Jakkoliv jsem z té doby zažil málo a obdivovatel Lenina a Marxe také nejsem, přistihl jsem se, že občas také nostalgicky zavzpomínám na žvýkačky Pedro, Aro Kolu, bakelitové modely starých škodovek, lyže Artis, dovolenou ROH v Peci pod Sněžkou, červené a žluté limonády alias rozpuštěné Bon Pari, neustálý odér benzínu v naší staré Ladě...je to jistě taky tím, že jako dítě jsem politické aspekty naprosto nevnímal a to co tu bylo, mi přišlo normální, protože jsem ani neměl možnost srovnání.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 1:31 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Pro lidskou spokojenost/nespokokjenost je důležité, jak lidé vnímají události ze své perspektivy, nikoli z pohledu historického.
S tím se nedá než souhlasit. Když slýchám ty dnešní nářky a sentimentální vzpomínání na jistoty starého režimu, tak si vždy vzpomenu, že v přepočtu na dnešní peníze se v 80. letech sice platilo za bydlení 1.500 až 7.000,- Kč, ale měsíční paušál za připojení k telefonní síti stál 500,- Kč, jeden časově neomezený hovor 10,- Kč, minuta hovoru na Západ 800,- Kč, chleba 50,- Kč, máslo 200,- Kč, 10 dkg šunky 110,- Kč, barevná televize nebo pračka 90.000,- Kč, české auto 700.000,- Kč, a to bez záruky že se to koupí bez čekání, každý den, nebo mimo běžnou pracovní dobu. Tím chci říct, že lidské vnímaní skutečnosti je značně subjektivní záležitost.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 12:51 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

bright: Souhlasím s tebou ve všem až na jediný bod. Dějinné souvislosti, příčiny, důsledky, ani jejich pochopení či nepochopení nijak nesouvisí s tím, jaký vliv daná událost měla v té době na lidi, jako jednotlivce. Pokud nás zajímá, jak to nesli tehdejší občasné, je nutné se ptát tehdejších občanů, protože - jak se ukázalo - odborník sice zná historická fakta, ale vytváří z nich závěr, který je odlišný od reality, jak byla tehdy vnímána. A to je právě to podstatné. S historickým odsupem by i současná doba mohla být vykreslována mnohem černěji, přičemž skutečnost je taková, že většina lidí se v rámci možností má jakž-takž přijatelně. Pro lidskou spokojenost/nespokokjenost je důležité, jak lidé vnímají události ze své perspektivy, nikoli z pohledu historického.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 12:01 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Klaus zakuklený levičák
To je neoddiskutovatelný FAKT. Role thacherovce mu byla přidělena jeho řídícím důstojníkem. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 11:24 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart napsal:

1) Já nevidím jedinou podstatnou shodu.
2) Ani "mezinárodní právo" nelze brát jako dogma a cosi co stojí mimo čas a prostor a mimo konkrétní politické a ekonomické a mocenské zájmy,a ty jsou v roce 2008 zcela odlišné od těch, které byly před 40 nebo 70 lety.
Ten konflikt vyprovokovali Gruzínci, to je fakt,a v tom má Klaus pravdu.


1) když nevidíš, podívej se líp

a) malý soused velmoci (ČSR i Gruzie)
b) má na svém území menšinu, která je etnicky z druhého státu (ČSR i Gruzie)
c) tato menšina je podporována ze strany velmoci k nepokojům (ČSR i Gruzie)
d) tato menšina klade čím dál větší požadavky až přijde se závěrečným odtrhnout se od původního státu ale ovšem i s územím (ČSR i Gruzie)
e) vypuknou velmocí podporované nepokoje (ČSR i Gruzie)
f) malý stát mobilizuje (ČSR i Gruzie)
g) svět hloupě kouká - ČSR (podepíše Mnichov) Gruzie (alespoň se oficiálně protestuje - kromě našeho prezidenta)

najdi 7 rozdílů (ono totiž to funguje tak, že nás označíš za dogmatiky a pak prohlásíš, že je něco "prostě FAKT", čímž sám na sobě demonstruješ definici dogmatika) Nehledě na to, že provokace jsou irelevantní - je nepřípustné na ně reagovat válkou!

2) ty vůbec netušíš o čem mluvíš, což ti chlapi u piva prominou, protože taky netuší, vzájemně si to krásně odkejvete, ale naštěstí nebudete kromě kecání dělat nic - takže tobě to hravě odpustim

Klausovi to ale odpustit nemůžu, zbláznil se, chce být zajímavý za každou cenu a prospěch republiky je mu úplně u prdele - každé jeho vystoupení by měl doprovázet vysvětlující a omluvný komentář, někoho, kdo problému rozumí

končim s tim, zbytečně se rozčiluju, protože Klaus tu bude další 4 roky a tobě nemá smysl tohle psát, protože nad tím stejně nepřemýšlíš a zase se vynoříš z nějakým nezdolným faktem[/b]
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 11:19 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
co nemá rádo Rusko, nemá rád ani levičák.

Ale to se podívejme, takže on je nakonec Klaus zakuklený levičák? Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 10:45 am
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Souhlasím zde s diskutujícími. Přínos goniometrických funkcí je prostě neoddiskutovatelný Exclamation
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 9:45 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx: ad Bart -> marnost nad marnost a vše je marnost. Wink Řekl bych to takhle, jako pro katolíka koná Vatikán jen dobro, tak pro levičáka koná Rusko jen dobro. A naopak, co nemá rádo Rusko, nemá rád ani levičák (viz radar).

Vodafone: Přečteš-li si pemelův výrok pozorně, zjistiš, že jedna znalost nevylučuje druhou. Jen říká, že nepoučení se z historie a potažmo ztrátu svobody nedokáže vyvážit to, že si budu počítat rovnice.

TXB: Můj dojem je takový, že právě antikomunismus tzv. popřevratové generace je (jak to nazýváš) modním výstřelkem či davovou psychózou. Takové kopání do mršiny, která to už má dávno za sebou. Občas to na mě dělá dojem, že jde spíš o kritiku generace jejich rodičů, než o pochopení podstaty vzniku a důvodu pádu starého režimu. Vzestup i pád toho režimu byl z české strany (ponechám stranou vnější vlivy Německa a Ruska) podmíněn nepěknými vlastnostmi hamižností a závistí. Bohatým brát a chudým dávat do té míry, až tu nebudou žádní bohatí ani chudí. Jenže tahle teorie nepočítala s tím, že s jídlem roste chuť a že davy se nespokojí s ožebračením souseda, ale budou chtít stále víc. Podle mého názoru by ten režim hodně dlouho fungoval, kdyby uspokojil touhou mlčící většiny mít se stejně dobře jako v sousedním západním Německu nebo Rakousku.

Rovněž se obávám, že skutečnost, jestli někdo zažil či nezažil nějaký dějinný okamžik, nemá pražádný přímý vliv na to, jestli pochopil jeho příčiny a důsledky. Včerejší pořad mě v tom znovu utvrdil.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 9:17 am
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

ad školství - začínám si všímat (obzvlášť z internetových diskusí), že situaci před rokem 89 kritzuje nejvíc generace, která se narodila po roce 89. Čím to, když ji nezažili? Školství? Nebo výchova? Začátkem devadesátých let byla kritika předrevolučního období v podstatě módním výstřelkem (či davovou psychózou); v dnešní době ji od "pamětníků" slýchám opravdu minimálně - výjimkou je právě porevoluční generace.

Také jsem zahlédl kousek nějakého pořadu k roku 68, kde tyto události popisoval pamětník a odborník (který v té době nežil). Pamětník, který si tu situaci prožil na vlastní kůži, to opět nevnímal tak černě, jako odborník, který svůj názor zakládal na opakovaně zprostředkovaném popisu situace.

Proč se stále řeší rok 68, když události 2. světové (která z dnešního pohledu není událostí o mnoho vzdálenější) způsobily našemu národu nesrovnatelně horší rány? Je paranoidní domnívat se, že jde pouze o záměrnou informační asymetrii vyhovující současné české politice (tzn. družit se k EU a stát proti Rusku?)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 8:46 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Re: srpen 68 Citovat

pemel napsal:
K čemu jim bude, když budou umět spočítat siny a cosiny, ale nebou ani tušit, jak to tady před rokem 89 vypadalo?
Tak to si vyprošuju. To, že ty netušíš, k čemu jsou goniometrické funkce dobré, neznamená, že jsou k ničemu. Když se chceš navážet do výuky dějepisu, tak se navážej do toho, jak dlouho se probíhá pravěk, starověk a středověk, a že díky tomu na všechny poválečné události zbyde na základní škole méně než druhé pololetí devítky.
Prostě vyučování dějepisu je dost nevděčné, neboť je učiva stále víc a víc a jen dobrý učitel dokáže látku probrat až do konce.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 8:37 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
fakt, že v roce 1938 to proběhlo úplně stejně je neoddiskutovatelný. Neexistuje jediný podstatný rozdíl!

Já nevidím jedinou podstatnou shodu. Ani "mezinárodní právo" nelze brát jako dogma a cosi co stojí mimo čas a prostor a mimo konkrétní politické a ekonomické a mocenské zájmy,a ty jsou v roce 2008 zcela odlišné od těch, které byly před 40 nebo 70 lety. Exclamation
Ten konflikt vyprovokovali Gruzínci, to je fakt,a v tom má Klaus pravdu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 3:09 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Tolik demagogie v pár větách?!? Vůbec tady není řeč o roce 1968, tím méně o roce 1938. Hledání podobných historických paralel je sice módní, leč povrchní a zavádějící. Já jsem se vyjadřoval pouze ke gruzínsko-ruskému konfliktu a k tomu, že souhlasím s Klausem: konflikt vyprovokovali Gruzínci, to je FAKT.


Barte tady se bavíme také o hledání historických paralel v oblasti mezinárodního práva, které čerpá z rozsudků, které jsou i sto let staré. A fakt, že v roce 1938 to proběhlo úplně stejně je neoddiskutovatelný. Neexistuje jediný podstatný rozdíl!

A teď mi řekni jestli proboha opravdu nevidíš, že tady došlo k flagrantnímu porušení všech mezinárodněprávních norem, na kterých stojí celý moderní a postmoderní svět? Pan prezident je pako, když mluví jako vůdce imperiálního státu, je prezident ČR, která má 10 milionů obyvatel a která je na podpoře systému kolektivní bezpečnosti zcela závislá.

Nedovedu pochopit jak občan ČR může podporovat myšlenku, že svět patří těm, kteří si ho mohou násilím vzít. Proč Rusko dávno neintervenovalo v OSN? Proč nevyužilo pozic jako stálý člen rady bezpečnosti? Po léta destabilizují tuhle oblast, jenom proto, aby tam mohli vletět.

NIC, kromě aktu přímé agrese (tedy jako nutná obrana) nedokáže ospravedlnit útok na suverénní stát.

A rada na závěr - NEŽ BUDEŠ PLEMCAT NĚCO O POVRCHNOSTI, PŘEČTI SI PROSÍM CHARTU SPOJENÝCH NÁRODŮ. Tímto dokumentem jsme vázáni, včetně našeho pana prezidenta.

Ať si myslí o globálním oteplování co chce, ať má vlastní názor na to jestli je knihovna hnusný chrchel nebo umělecké dílo, ale ať proboha nevykládá Ústavu a nesere se do mezinárodního práva - to samý platí i pro tebe.
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 21, 2008 12:00 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: srpen 68 Citovat

Právě se dívám na "Srpnovou noc" na ČT 1 a jsem v šoku z toho, že tolik mladých lidí vůbec neví, co se v srpnu 68 stalo Surprised Děsí mě představa, že tahle mládež je budoucností naší země! Podle mě je chyba v našem školství. K čemu jim bude, když budou umět spočítat siny a cosiny, ale nebou ani tušit, jak to tady před rokem 89 vypadalo?
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 8:22 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Byl by úžasnej sabotér


Proč byl ? On už dávno je. Ještě v době kdy vládl modrým ptákům, dokázal totálně zkur... celé naše zemědělství líp, než americký brouk.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 8:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart: FAKT protože to říká Klaus či TASS? Rolling Eyes Pokud by Osetinci chtěli nezávislost (na kterou mají podle mezinárodního práva nárok), nechtěli by ji všichni Osetinci, tzn. nejen ti žijící v Gruzii, ale i ti žijící v Rusku? Proč Rusko neuzná nezávislost Osetie, ale dělá z Osetinců žijících v Gruzii své občany a vyzbrojuje je? Vážně mi to připomíná rok 1938 a Velkoněmeckou říši, která chrabře bojovala za "sebeurčení" občanů cizích států (rozuměj připojením území, na kterém tito žijí, ke své říši) a které vůbec nešlo o ovládnutí těch cizích států. Rusové jsou imperialisti v tom pravém slova smyslu, neboť se svůj dobyvačný imperialismus ani nesnaží skrývat za obchodní rozpínavost.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 8:04 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Hele já si vážně myslím, že to dělá schválně. Programově se staví do opozice proti postojům, které u lokální inteligence převáží. On se vlastně minul dobou a povoláním. Byl by úžasnej sabotér a partizán, jenom mám takové obavy, že by sabotoval vlastní armádu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 7:57 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Bart: Takže podle tvé logiky ČSR vlastně svou neústupností odevzdat část svého území německému sousedovi vyprovokovalo, aby jím bylo v r. 1938/9 obsazeno? Stejně tak si mohlo za obsazení v r. 1968, protože nesplnilo veškeré požadavky, které si SSSR kladlo? Zřejmě jsi měl studovat mezinárodní vztahy.

Tolik demagogie v pár větách?!? Vůbec tady není řeč o roce 1968, tím méně o roce 1938. Hledání podobných historických paralel je sice módní, leč povrchní a zavádějící. Já jsem se vyjadřoval pouze ke gruzínsko-ruskému konfliktu a k tomu, že souhlasím s Klausem: konflikt vyprovokovali Gruzínci, to je FAKT.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 7:49 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright: myslím, že pan vrchní velitel už spíš řeší, jak udržet moč, než moc.

Kdysi měli Češi takovou pěknou folklorní zábavu, myslím, že se jí říkalo defenestrace, třeba by se mohlo v tradici pokračovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 7:22 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart: Takže podle tvé logiky ČSR vlastně svou neústupností odevzdat část svého území německému sousedovi vyprovokovalo, aby jím bylo v r. 1938/9 obsazeno? Stejně tak si mohlo za obsazení v r. 1968, protože nesplnilo veškeré požadavky, které si SSSR kladlo? Zřejmě jsi měl studovat mezinárodní vztahy.

Btw, dosud jsem se nerozhodl, jestli je vrchní velitel našich ozbrojených sil takový přizdisr*č nebo je přímo řízen z Moskvy. Obávám se, že obojí. Confused
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 7:00 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Bart: Co takhle sestoupit z uměleckého obláčku na zem?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 6:49 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Náš prezident prohlásil, že za invazi ruské federace může Gruzie.

Nestává se často, abych s Klausem souhlasil. Tohle je jedna z čestných výjimek, kdy mu tleskám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 4:11 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom: ne, dělá to kvůli mě, aby mě zničil - pan Kejml mi vraždí nájemníky systematicky
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 2:38 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

jojx napsal:
Náš prezident prohlásil, že za invazi ruské federace může Gruzie. Jsem zvědav jestli při příležitosti výročí 21. srpna prohlásí, že si za to taky můžem sami, nebo jestli najde paralelu s rokem 1939 kdy hodní Němci z Říše převzali nad ČSR kontrolu, aby ochránili bratry Němce.


Já si myslím, že mi to dělá naschvál. Prostě pokaždé musí mít jiný názor a sdělovat ho všem okolo. Fakt mě začíná štvát! Proč na mě pořád tak útočí? Co proti mně má?


Naposledy upravil Nikom dne st srpen 20, 2008 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 1:18 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tuláci přeměňující vozy MHD na plynové komory. Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 11:30 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Tak nakonec jsem podnikl výlet po drátech směrem k trafostanici a ukázalo se, že skupina ČEZ si tady v klídku prořezává větve stromů, aby nezasahovaly do vrchního vedení NN. Že by se to třeba obtěžovali nahlásit předem? To bych asi chtěl moc. Brick wall
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 20, 2008 8:31 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Probudily mě UPSky, došlo k nějakému veskrze lokálnímu výpadku dodávky elektřtiny. Pokud to do dvou hodin nezapnou, vybije se mi bateriev notebooku a v podstatě přestanu existovat... No možná si konečně najdu čas na čtení knih Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2008 8:48 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

To všechno, co se tu za dobu mých chorob, dovolených a záchvatů lenosti nahromadilo budu číst nejmíň do svítání.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2008 8:12 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že ho jako nesvéprávný získal, nelze dovodit progresi.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2008 8:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

jojx: no tak nevím - právníci, je někde v zákonech, že pokud je prezident nesvéprávný, končí mu mandát ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 14 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist