Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Vítpky :)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 45, 46, 47  Další

čt srpen 06, 2009 12:19 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: jumping dog Citovat


_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 1:01 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Dobré Laughing
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út srpen 04, 2009 12:58 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Předpověď počasí Citovat

Asi je to staré a "fousaté", ale nějak jsem nemohla odolat Laughing


_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 02, 2009 1:42 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nemohl jsem odolat Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=Xfkzto31jFg&feature=related

Píseň "Hotel Ritz", ovšem poněkud 4%ně upravená s 4% ním klipem, řekl bych že vše spíše amatérské
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 25, 2009 1:02 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Plavky pro dobu krize Citovat

Je krize, na všem se musí šetřit. I na materiálu pro plavky.

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 25, 2009 11:44 am
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Fakt fakt dost dobré...
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 25, 2009 11:41 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Durex Citovat

Jedna vtipná reklama na kondomy Arrow Condoms That Generate Desire - The Greatest Condom Ad Ever by Durex Laughing
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so červenec 18, 2009 5:43 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Erection in progress Citovat

Keep clear


_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 18, 2009 11:13 am
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Prdel světa Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 17, 2009 9:30 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Ale to bude spíš heterák jinač už by se dávno prohnul Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 17, 2009 7:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

S takhle oteklejma a tlustejma nohama bych byl rád, že kdokoliv chce semnou cokoliv Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 17, 2009 3:15 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Vtípky Citovat

Zvednout nebo ne?
Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 17, 2009 2:17 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Hippieho vtip Citovat

To je dobrej prťavec ... Laughing Laughing
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 17, 2009 10:55 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 17, 2009 10:50 am
Autor Zpráva
Hippie
uživatel++


Založen: 23.5.2009
Příspěvky: 306
Bydliště: Svitavy + - 18km

Předmět: Proč by něměli muži hlídat děti? Citovat


Vtípek to je že?Nebo se mýlím?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 04, 2009 9:35 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Příjezd do země zaslíbené Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 02, 2009 5:24 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: sice heterácký ... Citovat





 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 02, 2009 4:31 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To sergej: Citovat

Oprava - kdo na co myslí v 8 ráno Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 02, 2009 4:19 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Tady je vidět, kdo na co myslí Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 02, 2009 8:04 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 11:37 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Bábuška Citovat

http://www.blisty.cz/2009/6/24/art47576.html

citace:
„A teď to tu budete mít pěkné“ shrne svůj názor na věc pejskařka.

„Copak pěkné….“ zasní se pěstitelka růží. „Ale hlavně tu bude klid. Víte co to bylo za peklo, když si tu hrály ty děti….“ Akcent byl položen na slova „klid“ a „ty děti“.


citace:
„Holky, tak prej zase zdvihli porodný…“ ozve se rozhořčeně ztichlým lokálem.

„No, a taky se prej chystaj zvýšit mateřskou“ postěžuje si další stejně silný a stejně ublížený hlas.

„Jenom na nás důchodce se každej vypadne“ dokončí načatou myšlenku třetí sudička. „A přitom, kdo jinej by měl právo na nějakej příspěvek, než my co jsme celej život makaly…“ Akcent byl na slově „právo“.


Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 12:18 am
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Ono je to jen názorně Very Happy třeba to ani nedělal hulič ten obrázek Mr. Green


Jinač tady něco z podobného soudku

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 12:11 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mne spíš pobavilo, jak divným a starověkym způsobem se to má podle návodu balit Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 24, 2009 12:05 am
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat



Mě to teda pobavilo / v mém věku Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 8:35 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

Klasiky pozpátku
Vzpomínáte si ještě, jak jste v „dávných“ dobách VHS kazety přetáčeli na začátek se zapnutým obrazem? Filmy jsou někdy mnohem zábavnější, jsou-li puštěny v protisměru:

1) Rambo II: Polonahý chlápek s magickým vysavačem olova chodí po džungli a vyléčí desítky lidí. V závěru filmu naskočí na letadlo a zavřou ho do vězení.

2) Super Size Me: Obtloustlý dokumentarista celý měsíc zvrací hamburgery od McDonald´s. Na konci vypadá hubeně a zdravě, ale my bychom do podobné diety určitě nešli.

3) Godzilla: Obří ještěrka postaví město. Zlí lidé na ní neustále křičí a ukazují (což je, jak známo, neslušné). Nakonec ji chudinku zaženou do moře.

4) Čelisti: Žralok u městečka Amityville vyplivne a zachrání před utopením tolik lidí, že starosta musí znovu otevřít pláž.

5) Pretty Woman: Milionář se rozejde se svou životní láskou, uteče po požárním schodišti a ujede limuzínou. Ona ho otravuje v hotelu, kde se s ním vyspí. Když ji konečně vyhodí, začne se hrdinka živit prostitucí.

6) Requiem za sen: Milý film o magické síle drog. Léčí halucinace a deprese, vyhání hrdiny z vězení a hrdinky od prostituce a hladovění. Ze všech se pak postupně stávají úspěšní a zdraví lidé.

7) Krokodýl Dundee: Svérázný australský lovec nadělá v New Yorku tolik zmatků a ostudy, že to jeho přítelkyně nevydrží a odveze ho zpátky do jeho rodné země.

8 ) Pán Prstenů: Sopka dá Frodovi prsten a pošle ho na dlooooooooooooooooooooooohou cestu domů.

9) Tři oříšky pro Popelku: Krásná princezna sebere manželovi střevíček a schovává se před ním na statku, kde musí dřít od soumraku do úsvitu. Své šaty schovává do miniaturních oříšků a má spoustu práce, protože jí zlomyslní holubi zanášejí do hrachu nějaké svinstvo. Chudák holka.

Pozpátku to je dobré že? Já jsem se u toho ohýbal v pase.
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 6:11 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Já bych teda začal otázkou: Vodafone, jak je to dlouho, kdy ti přestalo téct mléko po bradě? Když to zavál čas do takové matnosti Laughing

Jinak problém takhle nestojí. Nikomu, nebo já aspoň nikoho takového neznám, nevadí pustit nemohoucí osobu/těhotnou ženu, atp. - je-li slušně požádán a tu těhotnou většinou automaticky.

Naopak problém je s těmi, kteří nejen že nepožádají, ale jednají dost neomaleně, kolikrát i sprostě, případně hrubě. Tam "pustit" takové individuum vadí nejen lidem, "kterým teče mlíko po bradě", ale i lidem, kteří (stejnou logikou - čili 15-20 let od reality) "cítí žár krematoria".

Rámcově můžu souhlasit s tím, že agresivní důchodci tvoří menšinu. Jenže žel, hlučnou. Nevzpomenu si totiž na obličej ani jedinýho člověka, kterýho jsem pustil, ale nezapomenu na 300 kilovou babiznu, která mi div neomlátí mrzačenku o ksicht (průkazka domovní důvěrnice by už nepomohla), ač jsou invalidní místa prázdná.


S tebou prostě a jednoduše souhlasím Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 6:06 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Re: Mládež a důchodci Citovat

Waky napsal:
Možná by to chtělo trochu nadhledu Wink
Netvrdím, že mě každý hlasitý dialog v MHD úplně nadchne, evidentní předvádění mě může lokálně i poněkud prudit .... ale o limitech zvuků z mobilů mě tedy ještě fakt nenapadlo ... úvahy na téma "my jsme byli lepší, tohle jsme přeci nedělali" jsou mi taky cizí (a doufám, že se mi vyhnou navždy. Nemyslím, že nějaká doba "byla lepší". Idealizuje se tím, že už je pryč, tudíž už nemůže přinést žádnou katastrofu, a mnoha vzpomínajícím bylo tehdy o dost méně, což už samo o sobě ten čas valorizuje.)
Považuju vzájemné pruzení mládež x usedlá populace za hru, na kterou musejí přistoupit obě strany. V jednostranné podobě jsou, pravda, dost vytrvalí určití důchodci, kteří vydrží nadávat na mládež a "dnešní dobu" po mnoho stanic a desítek minut, aniž by na to kdokoliv reagoval, ale v tom tvoří spíše výjimku, většina lidí reakci potřebuje. Kdyby se nenašel vůbec žádný spravedlivě rozhorlený spoluobčan, na němž by to rozhorlení bylo minimálně vidět, mládež by dlouho nebavilo významně komentovat, kdo co rozbil a špikovat to výrazy ze slovníku sprostých slov Laughing (Já sama bych něco takového považovala za vcelku bezvýznamnou epizodu, které bych si možná vůbec nevšimla, možná ji sotva zaregistrovala a vzápětí zapomněla.)
....
Neříkám, že Vodafon jezdí v MHD s holí a tu používá k bušení do mládeže. Jeho příspěvek mi ale silně připomněl tuto "mravokárnou stranu barikády." Laughing



No na tomhle je hodně pravdy ti důchodci co si stěžují na mládeš a dnešní dobu těch je opravdu moc , ovšem pokud takové zahlédnu /zahlédneme nedá nám to na to reagovat způsobem jaký jsem popisoval.

K hlasitosti mobilů: Mi to teda vůbec nevadí když to někdo dělá je mi to prostě uplně jedno jsem přece flegmatik Very Happy já pokud jsem z partou tak většinou obsadíme zadní část vozu a taky tam vždy hraje nějaký mobil od někoho, i můj přiznám se. Nepouštíme ale žádné rasistické nebo provokující písničky Většinou tam hraje Techno a takové jemu podobné (jo na to ty babky vlastně říkají že to není hudba to co ta omladina poslouchá ) jenže mi to třeba jako hudba příjde né proto že je to aktuální (myslím že už dávno není...) ale proto že to prostě poslouchám odjakživa a sedí mi to , stejně jako jim dechovky nebo co poslouchají . Pokud by oni pouštěli dechovky Mr. Green taky by jsme si určitě neodpustili nějaké komentáře, takže je to jak říkáš hra staří vs Mladí , a abych pravdu řekl mě teda baví a myslím si že je taky Very Happy promin že šířím dál OT ale jen reagujju , jestli to jde můžeš tohle vše přesunout do nového vlákna Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 5:53 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
SIEENX napsal:
…a během cesty se schválně bavíme o tom jak jsme tam rozbili okno, tam posprejovali tam něco zničili (opravdu jen schválně )mezi tím plno sprostých slov Mr. Green a pak to vždycky začne ale opravdu vždy stejný průběh : Jedna s těch babek řekne něco ve smyslu "ta dnesšní mládež" a pak řetězová reakce ostatní se přidají a už mudrujou a my ? my se smějem a popřípadě reagujem na jejich kecy a ještě víc se zahádáme Mr. Green
Když jsem to četl, vybavil jsem si citát z filmu Vratné Lahve: „Nesmějte se mu, bude si myslet, že je vtipnej a zatím je jenom trapnej.“

Asi už jsem za zenitem, ale nevidím nic špatného na tom pustit někoho sednout. A pokud vidím, že jsou všechna vyhrazená místa obsazena, obvykle uvolním i místo nevyhrazené, aniž by mě k tomu musel vyzývat dopravce. A podobně jako důchodce, i mě dost vadí, když přistoupí někdo, komu teče mléko po bradě, z mobilu pouští nahlas aktuální pecky (měli by udělat nějakou normu na mobily, co by hlasité přehrávání zakazovala, podobně jako je to s tichým fotografováním), a mluví tak, že by se červenal i nejsprostší dlaždič. Matně si vzpomínám na sebe v jejich věku a říkám si, že jsem přece takový nebyl.


No tak nenapsal jsem tam nějaké detaily , jako třeba to že při této činosti stojíme a to vždy! Tady nejde o pouštění lidí... Nepředstavuj si že tam řveme na celý autobus jen se normálně bavíme (halsitost běžná jako u jiných cestujících ) jenže ty babky prostě drbou a drbou nemají co dělat a tak poslouchají o čem se bavíme a pak to takhle dopadá , kdysi to bylo tak že jsme se opravdu jen bavily bez postraních umyslů , ale ty babky stejně rýpaly no a nás to začalo bavit , a tak to prostě je , jo a ty babky o kterých se bavím jsou ty tlusté nákupní s fialovým kožichem / kabátem co jsou protivné na svět bo jsou staré.

Ty opravdu pustit sednout nenechám (jejich věk asi 50 cca ) oni totiž ještě chodit můžou a to dost rychle když chcou...

Ovšem když vidím starou opravdu nemohoucí Babičku tak jí pustím Vždy i když je místo předemnou volné aby to měla blíže , tyhle ještě i slušně za místo poděkujou a udělají spíš radost člověku.

Jo a to sprejování* a ničení a vandalismuz to neprovozuju to je jen naschvál aby se ty babky měli čeho chytnout.

* sprejovaní ale jo , tam kde už je to zažité (betonové stěny , staré oběkty ) tak tam jsem si napsal svoji přezdívku .

Ovšem nikdy né na novou fasádu nebo vlak nebo tam kde se to nehodí a nic tam není.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 4:04 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Mládež Citovat

OK, nebudu se dál šířit mimo dosah vlákna.
Nějak mě vůbec nenapadlo přemýšlet o tom, kdo má či nemá komu co uvolňovat, jen jsem si představila, jak bych asi reagovala, kdybych seděla v autobuse a slyšela nějakou omladinu, kterak tam řeší, kolik čeho pografitovala a zvandalizovala a prokládala výrazivem z přístavní krčmy Laughing
To je má poslední poznámka k tomuto OT
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 23, 2009 3:11 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Za sebe můžu říct, že ač MHD cestuji velice často, narazil jsem na nějakého agresivního člověka nárokujícího místo snad jednou, dvakrát. Pro takové případy jsem si nastudoval patřičnou legislativu (SPPO a vyhlášku MDS 127/1964 – Přepravní řád) a zjistil, že tato legislativa dává celkem snadnou možnost obrany proti agresivním nárokářům:
  1. Sedím na vyhrazeném místě, ač nejsem osobou s omezenou schopností pohybu a orientace Arrow Místo musím uvolnit komukoli, kdo ho nárokuje, protože každý se někdy může cítit, jako osoba s omezenou schopností pohybu a orientace a já to nejsem schopen nijak zjistit (Je zcela irelevantní, zda dotyčný má nebo nemá nějaký průkaz, či snad kompenzační pomůcku)

  2. Sedím na nevyhrazeném místě Arrow V takovém případě můžu kohokoli odkázat do patřičných míst, tedy na vyhrazená místa a i v případě, že jsou všechna místa obsazená, nemusím místo uvolnit, dokud mě k tomu nevyzve dopravce.

Povšimněte si prosím, že povinnost uvolnit vyhrazené místo nijak nesouvisí s obsazeností vozu, takže i když bude tramvaj zcela prázdná a já obsadím vyhrazené místo, na které bude mít zálusk nějaký důchodce, je v právu, pokud mě z něj vyžene.

Nicméně myslím, že to už se ve vláknu Vítpky dostáváme hodně OT Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…


Naposledy upravil Vodafone dne út červen 23, 2009 6:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 45, 46, 47  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 45, 46, 47  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist