Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Pražské srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 114, 115, 116  Další

ne listopad 25, 2007 3:18 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nebo spíš okomentovat co patří ke komu Laughing
Het sekce mě drsně zatáhla do svých zvrhlých hrátek, ještě dneska mám na rukou modřiny Mad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 25, 2007 3:13 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Nakonec se tam všichni se všema "vyspali" a ještě se to natočilo na video Exclamation.

Video nežádám, jen by mě zajímalo, jestli si i v tomto případě HT sekce vystačila sama, nebo zda se to míchalo Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 25, 2007 3:11 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

máslo napsal:
youngman napsal:
Shocked ..... Shocked ..... Shocked no jak to tady sleduju tak jsem zatím asi udělal dobře, že jsem tam nešel, nikdo si to prosím neberte osobně Exclamation
Udělal jsi jedině dobře. Nakonec se tam všichni se všema "vyspali" a ještě se to natočilo na video Exclamation.

No tak super, tak mi můžešl poslat nějaké promo video Twisted Evil a okomentovat kdo je kdo Exclamation Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 25, 2007 2:20 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

youngman napsal:
Shocked ..... Shocked ..... Shocked no jak to tady sleduju tak jsem zatím asi udělal dobře, že jsem tam nešel, nikdo si to prosím neberte osobně Exclamation
Udělal jsi jedině dobře. Nakonec se tam všichni se všema "vyspali" a ještě se to natočilo na video Exclamation.
Martin napsal:
Kdo vypadal jako anděl nevim, viděl jsem tam jednoho vychrtlýho rádobymodýlka v příčně pruhovanym tričku.

Olda mi teda vychrtlej nepřišel vůbec. Spíš bych řekl, že to byl právě takový ten typický nabušenec (aby ne, když je pořád v posilce).
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 25, 2007 11:59 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Manuel: příště by to chtělo, abych nebyl od pěti vzhůru a od čtvrt na sedm nepracoval Wink
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 25, 2007 9:07 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Ano, za těch cca 7 hodin se tam vyskytlo drahně zábavných momentů.
pepcza: Do budoucna musíš vymyslet nějaký lepší způsob dopravy, zabava se totiž pravidelně rozjíždí po jedenácté.
Stonerock: Chtělo to ještě tak dvě piva, bylo tam pořád příliš mnoho sebekontroly. Wink (Za což asi nokin děkuje všem božstvům.)
máslo: Tentokrát to vypadalo, jako že si HT sekce vysačí sama ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 9:24 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Díky všem za povedenou akcičku Všechny sem Vás velice rád po dlouhé době zase viděl a doufám, že se velice brzy bude akce opakovat Wink Jen by se chtěl omlouvit, že sem se Vám mohl věnovat až později, než jsem chtěl - povinnost je povinnost. Omlouvám se - ale i tak jsme si užili Rolling Eyes Wink

Ještě tedy neodolám a zareaguju na Martina:

Dobrá, když to tedy budu brát z takovéhoto (tvého) podledu (můj je tedy jiný). Jim dělá dobře pocit, že jsou středem pozornosti. Komu by se nelíbilo být za nejhezčího kluka pod sluncem (ono to zajisté něco udělá se sebevědomím dané osoby). Nám zase dělá dobře přítomnost takové osoby. Obě strany jsou spokojeny. Co tedy řešíte?

Super akce - díky za ní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hlavně, že jsme se v obecné rovině shodli. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:36 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Martin: V onom příkladu mi nešlo o výsměch jedné straně, ale výsměch v obecné rovině, tedy celé sportovní aktivitě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nemyslim výsměch, aspoň obecně ne. Myslim že jsou rádi, jak je z nich někdo na větvi. Zvláště když odložeji tričko (nebo si sednou na klín Laughing ). Je to otázka zvýšení sebevědomí a případně exhibicionismu. Něco jinýho bych za tim nehledal.

Jo a jestli nechodíš na sportovní utkání, aby ses nevysmál, tak jsi eště neviděl hokejovej zápas mezi Francií a Kazachstánem. Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:25 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
"A ON JAKO VÁŽNĚ NIKDY NEŽIL?!" Shocked Very Happy

Pro ostatní: v jiném podniku před srazem jsme nechtěně vyslechli úryvek z debaty vedení Pinkstaru o Járovi da Cimrmanovi. Laughing ROFL Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:25 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

máslo napsal:
občas už jsem z nich měl skoro křeč v tlamě Wink.


tento úsek zprávy by si zasloužil určitý komentář, ale docela bych nerad aby se z toho adam osypal.... Laughing Embarassed Rolling Eyes
_________________
>>> www.vphotos.ic.cz www.vmodels.wz.cz <<<
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:23 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ne, udělal dobře. Je to ztráta času, když se tam nic pohoršujícího neděje;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:22 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Já i Kuba jsme se tam velmi dobře bavili Smile. Jinak Ondra s Adamem jsou výborný baviči - občas už jsem z nich měl skoro křeč v tlamě Wink.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:18 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Kdo vypadal jako anděl nevim, viděl jsem tam jednoho vychrtlýho rádobymodýlka v příčně pruhovanym tričku.

Tak to jsem o hodně přišel. Přesně můj typ Razz

Martin napsal:
To TXB: Když už jsi to hodil do placu, tak řeknu názor - Nechoději tam náhodou proto, aby si z těch, co nad nima slintaji, dělali prdel?

Pokud tím myslíš výsměch tak rozhodně ne. Nebudu chodit na fotbalové zápasy proto, abych se vysmíval fotbalistům. Pokud jsi myslel legraci/zábavu, tak to zcela jistě. Ale měl jsem dojem, že kvůli zábavě tam chodí všichni a nezávisle na tom, jestli se řadí do teplé většiny nebo menšinové HT sekce. Samotný pocit spadat alespoň dočasně do nějaké menšiny, může být sám o sobě zajímavým zážitkem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:16 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nene, udělal jsi špatně Exclamation Fakt se nic pohoršujícího nedělo, a to sem tu za morální autoritu prosím pěkně Exclamation Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:14 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Shocked ..... Shocked ..... Shocked no jak to tady sleduju tak jsem zatím asi udělal dobře, že jsem tam nešel, nikdo si to prosím neberte osobně Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To jojx: brekeke. Jak komu. Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:03 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin: o prdel šlo zcela bez pochyb Rolling Eyes
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:03 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nechoději tam náhodou proto, aby si z těch, co nad nima slintaji, dělali prdel?
Choděj Wink
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:02 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Sraz byl dobrej, rád jsem vás zas viděl. Očividně jsem jako vždy přišel o zlatý hřeb večera, ale na to už jsem si zvykl Confused

brighte...jen si musím něco ujasnit..."A ON JAKO VÁŽNĚ NIKDY NEŽIL?!" Shocked Very Happy

Manueli, příjemný rozhovor, za týden budu mít zase o čem povídat. Wink A díky za informaci o existenci imunologie, připsal jsem si ji na seznam oddělení, která jsem letos ještě nenavštívil

Waky, my vždy pokecáme jen "po troškách", ale dřív nebo později se určitě dostaneme k vážnějším tématům, než jsou strasti v práci

Stonerock: slibuju, že bude víc příspěvků o tom, co mi v práci udělalo radost a méně o tom, co mi radost neudělalo...když se zadaří, tak už za dva týdny po jednání o ročních prémiích Laughing

Adame, nebyl jsi tam, nesuď. Tvoji představivost buď drž na uzdě, nebo se můžeš vyjadřovat v jiných vláknech. A nevysadil jsi náhodou nějaké prášky, resp. nezačal brát něco, co bys neměl? Jinak si tvé chování poslední dobou opravdu nedovedu vysvětlit...
ad buznobijec: zvláštní, ale zrovna tebe si tak představit nedovedu
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 8:01 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To all: Sraz byl velice fajn. Včetně 70 letého angličana, kterýžto mě pozval na dvě metaxy, a bavil jsem se sním o "Jistě, pane ministře". Very Happy

To Adam: Na tomhle srazu nebyl nikdo nijak zvlášť hroznej..... Je fakt, že poznámky některých vyvolených by si měla "hetero sekce" asi přečíst - pak by se vidělo. Laughing Kdo vypadal jako anděl nevim, viděl jsem tam jednoho vychrtlýho rádobymodýlka v příčně pruhovanym tričku. Možná to byl Olda. Pokud ano, bylo by mi divné proč se nechal osahávat.

To TXB: Když už jsi to hodil do placu, tak řeknu názor - Nechoději tam náhodou proto, aby si z těch, co nad nima slintaji, dělali prdel?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 7:50 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Proboha, oni tam dělali něco tělesného? Já myslel, že to už inkvizice definitivně vymýtila a děcka zůstaly jen na čápech a vranách Shocked
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 7:41 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Adam: Mám jen jedinou otázku. Zda ji budeš považovat za řečnickou, nechám čistě na tobě: Co vede HT kroužek k opakovaným návštěvám našich srazů? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 7:08 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

TXB: Hele, na nějakých srazech jsem byl, takže si to dovedu dost dobře představit. Nevím, kde vidíš spokojenost na obou stranách, já zatím čtu, že byli spokojení bright a pemel (brighte, ty tentokrát nejsi na černé listině! ...aby bylo jasno). A jestli byli heteráci vzezření kluků z plakátů, jaké sem pemel ke všeobecnému nadšení dává, tak mám tu situaci jasně před očima.

Tak. A teď do mě, protože jsem tu bezkonkurenčně za největšího padoucha, protože si odpouštím sladké řečičky a stává se ze mě buznobijec. bleibt_stur pistole
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 6:52 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Adam: Na srazu jsem sice nebyl, ale z toho, co zde čtu, chápu, že byla spokojenost na obou zúčastněných stranách. Nějak si nedokážu dát dohromady, co je tedy vlastně dle tebe špatně: Nebyl jsi tam. Kdo tam byl, je spokojen. Nechtěl jsi tam. Tvrdíš, že ti nic co se tam dělo, nechybí. Na co si vlastně stěžuješ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 6:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

PEMELI, SICE ZASE ŘEKNEŠ, ŽE JSEM HULVÁT, ALE POKUD TENTO PŘÍSPĚVEK MYSLÍŠ VÁŽNĚ, TAK JSI SLIZKÉ PRASE A ZTĚLESŇUJEŠ VŠE, CO NA BUZNÁCH NESNÁŠÍM. /btw přesně kvůli tomuhle na srazy už nechodím/

Neuvažuje, pánové, o změně statutu ze srazů GK na sraz slintajících buzen a naháněných heteráků? Jen nevim, kdo se na koho bude chodit dívat jako do zoo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 6:27 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Musím konstatovat, že "hetero sekce" je čím dál tím hezčí Exclamation Olda vypadá doslova jako anděl Embarassed Však taky na něm mohli všichni oči (někteří i ruce) nechat Twisted Evil Až z toho byl chudák v rozpacích Anxious
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 6:10 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

omlouvám sedodatečněza měi mikypa ale nekdo se bavil dloubáním do našeho vozu čehož výsledkem byl vyloupnutý zámek a ukradený kabel ...takže miška odjel s vozem už ve středu dom bo měl dohodnutý servis.... no a já už prakticky sám ani nevycházím...

snad se tedy uvidímeněkdy příště.... Embarassed Wink
_________________
>>> www.vphotos.ic.cz www.vmodels.wz.cz <<<
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so listopad 24, 2007 3:58 pm
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Re: Sraz Citovat

maara napsal:
Sraz byl super, některé věci, co jsem tam zažil, jsem si nepředstavoval ani v nejhezčích snech Laughing

ahoj, no to by mě docela zajímalo co se tam dělo, jestli to není přísně tajné
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 114, 115, 116  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 37 z 116
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 114, 115, 116  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist