Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět západoevropská levice a gayové
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

st září 20, 2006 10:10 am
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Mučení vězňů Citovat

do mučí vězně, ta určitě ne tolik AMeričané, kteří jim dávají lepší stravu než mají doma. Jsou čistí a prostředí hygienické. Tys asi nikdy neslyšel o učení, které se děje v islámských krajinách, či jiných totalitách. Jinak bys takhle tady nemluvil. Jestli je někdo neznalý věci, tak to jsi ty.
Jak je možné, že všichni muslimští duchovní v EU jednohlasně vyhlásili boj proti homosexualitě, ja je mžné, že se hlásá v mešitách nenávist vůči gayům A to jednohlasně.
Srovnávat boj proti sňatkům homosexuálů s bojem za ty nejhorší popravy gayů mi připadá padlé na hlavu. V USA tě nikdo nepopraví ani nebude měsíce týrat za zdmi věznic.
Kdyby ses informoval, tak bys věděl, že v těch zemích je horší mučení než u nás v 50 letech. Ale lepší je zůstat v nevědomsti a jít s davem do protiamerických nálad, vždyť je to in.
Proč je Evropa tak měkká? Proč Francie pořád tak chce jednat? Prtože tam žije 5 miliónů neintegrovaných muslimů, kteří by udělali takovej humbuk, že by se milá Francie silně otřásla, pokud by se nezhroutila.
A vzhledem množství muslimů v armádě, je prostě franc. armáda v tomto směru nepoužitelná. Protože oni nejsou loajální ke své vlasti Francii, ale k islámským zemím. Takže jaká integrace? To je důkaz, že jsou pátou kolonou, stejně jako zfanatizovaní sudetští Němci v Československu. Poslouchali linii Německé říše a ČSR mohla dělat jak chtěla a k ničemu. Takže oni se nejdřív dívají jinam než k loajalitě k Francii.
Až bude mít Írán jaderné zbraně tak nikdy už mulláhy nesesadíš, protože ten režim se stane nesesaditelným. Tak to bude super.
Až budou mít jednou muslimové většinu v evropských zemích, první kdo přijde na řadu k likvidaci jsme my. To si uvědomte. Prvními obětmi nového řádu budeme my.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 20, 2006 9:54 am
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Pro Azareala Citovat

Chtěl bych tu upzornit Azaraela, že jsem měl na mysli opozici slovy íránskou opozici Íránská pozice je v Íránu zakázaná a jejich vedení musí být v zahraničí členové opozice jsu ppravváni. Ano prběhly v Íránu volby, ale kandidovali jen ti kandidáti, kteří byli předem vybráni radu duchovních Takže pouze ti, kteří stojí za současným režimem. V Íránském parlametnu neexistuje opozice Je t totéž ,co opozice v rámci KSSS v SSSR, akorát, že je tam víc stran. Ale všechny tevřeně pdprují režim, protože, kdyby byly proti nemohla by jejich strana či strany ani existovat.
kruhy kolem Chatámího nejsou opozicí, jsou součástí vlády a ta vláda je vládou duchovních. Prezident je pouze na ozdobu, ale ne hlavu státu a pokud by Chameneí rozhodl o jeho smrti, byl by popraven. Tečka.
V Íránu kandidují a mohou kandidovat jen fundamentalističtí islamisté, pro rozlišení se jedněm říká umírnění a druhým radikální, ale je nutné si uvědmit, že vše je a bylo při starém. Chatámí možná lépe mluvil, protože ví jak na hlupáčky ze Západu, ale to neznamená, že všechny ty prasárny se neděly dál.
Parlament v Íránu také neexistuje, mají tam pouze poradní sbor. Zákonodárná moc e opět v rukou nevolného duchovenstva, ta jak všechno.
Nejdřív si o tom něc nastuduj a pak čti. Tvé informace z Britských listů či Haló novin (jaká náhoda podbných článku) ti nepomůžou. Už blisty dokonce kritizoval jeden levicový demokrat, který je nazval komunistickými Rolling Eyes Rolling Eyes
Jen mi trochu vadí, že Martin je taková sobecká a křivá buzna. Charakter otřesný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 6:36 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To da.jo: Citovat

Very Happy Souhlas, ale teď se přece vede mediální masáž proti arabům!!!! Wink Takže všude jinde - KLDR, Čína, Africké genocidní války, Čečensko atd. je to úplně v pořádku... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 11:54 am
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 12:45 am
Autor Zpráva
___
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

citace:
Položil jsem jasnou otázku, rád bych na ni odpověď.


Ja polozil otazku jako prvni, respektujme poradi.

[/quote] Korán je navěky otevřený výkladu
citace:


Blbost. Naopak nemennost koranu a sunny je jednim z argumentu islamofilu proc je islam tak skvely, totiz nedovoluje zmeny a je tudiz pravym, nezmenenym, poselstvim. Jakakoliv zmena by ho znicila.

A nakonec v islámu samozřejmě existuje církevní struktura, Šíítská a Sunnitská, a je mnohem komplikovanější než u křesťanství.
citace:


Tech struktur je mnohem vic, napsal jsi jen dve nejvetsi (dnes uz mozna jen jednu nejvetsi).

No nic, i tenhle thread pro sebe nejak uzavru, nazor jsem rekl, kazdy at si udela zaver jaky chce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 12:32 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Položil jsem jasnou otázku, rád bych na ni odpověď.

Jinak - to je upřímně řečeno nesmysl. Korán je navěky otevřený výkladu, stejně jako Bible. A pro pořádek žádný křesťan nemůže vydat ustanovení v rozporu s písmem Svatým.

Mimochodem ani po Kristu nemá přijít žádný prorok, a pro židy má zase přijít "jen" jeden, poslední.

A nakonec v islámu samozřejmě existuje církevní struktura, Šíítská a Sunnitská, a je mnohem komplikovanější než u křesťanství.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 12:26 am
Autor Zpráva
___
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

Kdyb
citace:
A to, co bylo zjeveno bohem YHVH se sledovat nemá? Nebo navíc předpokládáš, že v případě, že většina obyvatel by byla nejen muslimského, ale i židovského, nebo křesťanského vyznání, čekala by tě nevyhnutelně smrt?


Koran tvrdi, ze Mohamed je poslednim prorokem (peceti proroku), ze po nem uz nebude zadny dalsi prorok, proto vsechno co rekl ci ucinil Mohamed je nemenne az do Soudneho dne (Hodiny). Nikdo jiny nez proroci totiz nema opravneni cokoliv menit.

Proto v islamu neexistuje nic jako organizovana cirkev, ktera by mohla cokoliv menit, protoze proste z podstaty veci vyplyva ze nic menit nelze.

Krestanske cirkve takove ustanoveni nemaji, proto muzou stanovit pravidla odchylna od biblichkych textu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 29, 2006 12:21 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

A to, co bylo zjeveno bohem YHVH se sledovat nemá? Nebo navíc předpokládáš, že v případě, že většina obyvatel by byla nejen muslimského, ale i židovského, nebo křesťanského vyznání, čekala by tě nevyhnutelně smrt?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 11:55 pm
Autor Zpráva
___
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

To je fajn ze znas muslimy na VS, ale opravdu jsi tak omezeny a myslis si ze vsichni muslimove chodi na vysokou skolu ? Co muslimove zijici v ghettu ?

Zkus neodvadet problem jinam a odpoveden na moje otazky.
Jeste pridam:

4) Kolik zije v Londyne:
a) muslimu?
b) ostatniho obyvatelstva?

Prosim o aktualni cisla. Treba ti to pomuze pochopit situaci.

===

citace:
základem je aby se naučili tolerovat náš názor a my ten jejich.


Oni te ale _nikdy_ tolerovat nemuzou, protoze to co bylo zjeveno Mohamedovi Gabrielem a Allahem je nemenne a _nesmi_ byt meneno. A co maji udelat s homosexualem je receno jasne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 10:43 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

tohle už jsem rozváděl v jinde Confused Samozřejmě, že znám spoustu integrovanejch muslimů. podívej se na skoro každou větší vejšku - jsou tam klasický getthový typy, baví se jen spolu chodí ven jen spolu atd. , ale jsou tam i muslimové, který jsou v pohodě, baví se normálně a nemaj žádnej problém s našima názorama nebo postojema. Rozdíl je jednoduchej ty co se drží izolovaně studujou v angličtině, nerozumí nám a radši mluví v rodným jazyce, ty co studujou česky jsou v podstatě stejný jako my, i když vyrostli v Iránu nebo jiný zemi. K toleranci názoru je základem to, že mu musíš rozumět, když rozumíš tak si najdeš kámoše i z jiných skupin než z vlastní a od nich je přejímání názorů poměrně snadné, prostě pochopí, že to nechodí všude stejně. Wink Samozřejmě že je nenaučíš jíst vepřové ale to přece není účel ať si věří a chvají se jak chtějí, základem je aby se naučili tolerovat náš názor a my ten jejich.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 10:14 pm
Autor Zpráva
___
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 17

Předmět: Citovat

citace:
Azarael Zaslal: po červen 12, 2006 12:24 pm Předmět: To Libor

--------------------------------------------------------------------------------

To jsem Honzikovi psal už dřív na jiným tématu, že je třeba Araby co žijou v Evropě integrovat, aby převzali a tolerovali náš postoj a systém....... Stejně mě s tím poslal do teplých krajin. Je to holt válečnej fanatik. Nechat jeho řešit problém islámu je jako bys nechal chirurga léčit angínu.


Ty jsi neuveritelne naivni, kolik jsi videl integrovanych muslimu ? Neslysel jsi nic o muslimskych ghettech treba v Parizi, kam se boji i policie za bileho dne v zamcenem aute ?

Jak si konkretne predtavuje tu integraci ? Zkus to nejak rozvest ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 7:25 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Ale no tak, nehádejte se. Je to tady jako tržiště, všichni ječí "já mám pravdu a ten druhý je osel/guma/kretén/...". Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 6:57 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já nějak přehlédl zda je také KLDR tvým nepřítelem, nebo jestli je tam vše OK?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 2:23 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: ha ha ha to je nejlepší fór jakej jsem slyšel - Honzik2 Citovat

Arrow Snad víte, že íránská opozice jasně řekla, že toto by za jejich vlády nebylo a na svých net stránkách to využívá i proti režimu v Teheránu

Shocked tohle mi něco drsně připomíná, nebyly náhodou nedávno volby? Laughing

Arrow Američané přišli do Afghnistánu a vede se tam lépe.

Shocked na tohle jsi přišel jako kde? Nečetl jsi náhodou nějakou americkou vojenskou zprávu?

Arrow A opakuji že totální válečné tažení a nová vláda by znamenala stop masovým popravám

Confused ehmm no nevím čí vojáci mučí vězně Wink

Arrow Oba měli na klopě Afghánskou vlajku té pro vás "proamerické" nenáviděné vlády a rozhodně lásku k Talibanu nevyjadřovali.

Pokud si pamatuju tak to nejsem já kdo má všechny Islamisty za masový vrahy Wink

Idea víš co? Seš vážně guma, nepřemejšlel jsi o karijéře v americký armádě? Tam maj lidi bez mozku rádi Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 2:07 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 1:51 pm
Autor Zpráva
Michal M.
tester


Založen: 23.6.2006
Příspěvky: 1

Předmět: Tak jednoduché to zase nebude Citovat

Myslím, že se hodně mýlíš, když píšeš o Britských listech tak, jak píšeš. Já je dlouhodobě sleduji, pročítám si vybrané články a lze v nich anjít zpráv a aglosy, které s ejaksy do mainstreamového media nehodi. Je to nezavislý deník, který nemusí být loajální s jakoukoliv většinou či ekonomickou strukturou. Je prost výsledků lobistickcýh ataků a nátlakového jednání.

Myslím, že právě pan Čulík je jedním z těch, kterým jde o práva na sebeurčení. Pokud má v určitých věcech jiné názory, nemělo by to pro nikoho znamenat, že je mu z něj na blití, protože jehonázopry josu vysoce biofilní.

Mimohocdem, chtěl bych tě upozornit, že to byla hlava USA, která nedávno navdrhla senátu změnu ústavy za účelem znemožnění sňatků homosexuálů. Takže čí tažení za svobodu máš na mysli?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 1:04 pm
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Citovat

Íránský stát jako vrah gayů
http://www.homanla.org/New/outragereport.htm
* Secret hangings in prison
* The method of hanging is designed to cause slow, agonising strangulation
* Internet entrapment of gay Iranians using foreign-based online gay dating agencies
Írán jako výspa tyranie a říše zla
http://web.amnesty.org/library/Index/ENGMDE130102006?open&of=ENG-2MD
on 20 November 2005, Ayatollah Jannati, the Secretary General of the Council of Guardians which vets legislation passed by the Majles to ensure its conformity with Islamic Law, stated in a speech at a commemoration of those killed in the 1980-1988 war with Iraq that "human beings, apart from Muslims, are animals who roam the earth and engage in corruption".
Six months after Dr Mahmoud Ahmadinejad took up office as the country’s new president, the human rights situation in Iran remains dire. Scores of critics and opponents of the government continue to be imprisoned, many following grossly unfair trials, the death penalty is widely used and torture is common. The authorities maintain strict controls on freedom of expression and association, and religious and ethnic minorities are subject to persecution. Women are severely discriminated against in both law and practice
atd, atd
Saudská arábie se má co učit a dohánět.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 28, 2006 1:00 pm
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Omyl Citovat

Saudská Arábie je také mým nepřítelem, ale ta narozdíl od Íránu nevede pogromy na místní gaye. Snad jste si o tom mohli přečist od místních gayů.
Připadáte mi snad omezení, samozřejmě, že zůstanou homofóbní i potom, to jsou i Češi dneska a Francouzi byli mnoho desítek let, kdy tam byla homosexualita dekriminalizovaná. Ale ten první krok, zrušení trestu smrti, musí udělat stát a ne lid, ale stát. Teprve pak se člověk dostane nastart, jinak ne.
A opakuji že totální válečné tažení a nová vláda by znamenala stop masovým popravám. Snad víte, že íránská opozice jasně řekla, že toto by za jejich vlády nebylo a na svých net stránkách to využívá i proti režimu v Teheránu. Tak už to pochopte. Jsi to ty, kdo reaguje zcela mimo mísu a ne na mé poznámky.
Američané přišli do Afghnistánu a vede se tam lépe. V průzkumech dopadli Američané dobře. A byl jsem narozdíl od vás na diskuzi o novinářích a západ/islám a byli tam i Afghánci. Jeden, co pracoval pro rádio a jeden starší, který panmatoval ještě šťastnou vládu krále. Oba měli na klopě Afghánskou vlajku té pro vás "proamerické" nenáviděné vlády a rozhodně lásku k Talibanu nevyjadřovali. Jediné co umíte je čerpání proislamistických evropských marxlenisnkých médií, jinak se více neinformujete. Prostě Britské listy atd. Zase Blisty opěvovaly KSČM, KLDR, Kubu a jiné sračky. Je mi na blití. Číst Britské listy, je děs. Takové blafy se psaly do Rudého práva za tuhé normalizace.
Kdyby to četla Thatcherová nebo Churchil, tak by Čulíka museli zabít.
Ale 004.cz je celá divná, neví kde stojí. Podpora Cháveze, přítele masového vraha gayů - Íránu, ve mě vyvolává skutečně hněv a odpor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 7:10 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To Azarael: To byla řečnická otázka Laughing Země, která má na své území základny USA, je pro amíky svatá... No, v tomhle případě je svatá i pro muslimy Confused

Nebo co Severní Korea, nejbrutálnější diktatura. Jo aha, já zapoměl že KLDR nemá ropu Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 11:35 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to Martin Citovat

Azarael napsal:
To je jednoduchá odpověď - Aaudská Arábie je proamerická Exclamation . Jedná se o zemi, která není oficiálí nepřítel ameriky - v případě, že makáte pro ně, tak si mějte ve svým státě ustanovení a zákony jaká chcete Wink Amerika je ke svým spojencům nesmírně tolerantní , kdyby byla kuba proamerická tak nikdo ani nešpitne Rolling Eyes


Stejne jako USA spoustu veci toleruji Cine. I ty, kvuli, kterym chteji jine bombradovat.. Protoze je USA potrebuji Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 13, 2006 12:44 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: to Martin Citovat

To je jednoduchá odpověď - Aaudská Arábie je proamerická Exclamation . Jedná se o zemi, která není oficiálí nepřítel ameriky - v případě, že makáte pro ně, tak si mějte ve svým státě ustanovení a zákony jaká chcete Wink Amerika je ke svým spojencům nesmírně tolerantní , kdyby byla kuba proamerická tak nikdo ani nešpitne Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 12, 2006 9:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Trhala fialky dynamitem.

No, ale trošku mě překvapuje, proč svou pozornost obrací na Irán, a ne např. na Saudskou Arábii...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 12, 2006 1:24 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: To Libor Citovat

To jsem Honzikovi psal už dřív na jiným tématu, že je třeba Araby co žijou v Evropě integrovat, aby převzali a tolerovali náš postoj a systém....... Stejně mě s tím poslal do teplých krajin. Je to holt válečnej fanatik. Nechat jeho řešit problém islámu je jako bys nechal chirurga léčit angínu. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 10:52 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Já o voze a ty o koze Citovat

Azarael napsal:
Ty máš zase školení Americký propagandy. Jak jsem psal, tak válka nic neřeší. Německo a ty další, byly stavy, kdy válka už byla, tudíž se jednalo o obranu. Americká armáda By nebyla v pozici spojenců(obrany) ale Ňemců(agresor). Tady se jedná o stav, kdy je zde příměří, válku řeší odboj za mír, ale válka sama mír nikdy neudělá. Když někam vlítneš, tak akorát dostaneš na prdel, dosazování vlád prostě nefunguje, vydrží to pár let, ale nakonec se stejně zhroutí, to bys jako student historie mohl vědět. Nejde někam přijít s vojákama a říct, teď to tady bude takhle tečka a čekat, že to bude fungovat. Státní uspořádání je věcí vnitřního vývoje. I to co tam je teď je důsledkem nějakého vnitřního rozpoložení a pokud je špatné, tak se časem zhroutí samo a bude nahrazeno jiným. Myslím, že i kdybych trpěl sebevíc a dělo by se mi bezpráví nesrovnatelné s čímkoliv na světě, tak bych kvůli tomu nenechal trpět celou svoji zemi a lidi v ní pod cizí armádou Mad Kam amerycká kanada šlápne, deset let tráva neroste, neexistuje jedinej případ kdy by pomohli lidem k lepšímu životu, kam přišli "osvobozovat" tam zůstal jen chaos, hlad a chudoba (WW2 teď nepočítám neboť se jedná o odboj nikoli o změnu jednoho režimu na jiný).
Měl by ses zamyslet nad podstatou svobody. Exclamation Svoboda neznamená, že tě někdo udělá svobodným, ale že to uděláš sám. Exclamation Není síla, která by byla schopná udržet národ v něčem s čím by většina nesouhlasila, proto všechny americký osvobozovací akce končí totálním fiaskem. Pokud si většina Iránců myslí, že homosexualita je hnus, tak to nezmění ani 100 000vojáků ani 50t bomb.

Question mimochodem jsem si všimnul, že vždycky reaguješ na něco úplně jinýho než píšu, je v tom nějakej záměr Question Př: o šáhovi jsem se ani nezmínil, ani k němu nevede žádná spojka s mím názorem na válku ; O tom, že bych stál na straně církve jsem taky neřekl ani slovo ; naproti tomu jsem se ptal, v čem podle tebe spočívá pomoc sestávající z padasáti vagonů TNT naládovaných do letadel a vysypaných na Irán, nebo jak bys chtěl vojensky eliminovat víru obyvatelstva. Shocked


Možná by bylo lepší nabourávat jejich názory a kulturu postupně. Tedy nechat jim ji. ALe otupit ty největší plochy. Jak, no spoluprací. Třeba tím, že ty největší elity pozveš do Evropy a dáš jim kvalitní vzdělání. Informace. Že jim ukážeš názory. Naopak zase něco budeš chtít od nich. Ta změna je třeba plíživá a zevnitř... Wink Je to vsak na dlouho a slozite. KDyz s eukaze sila tak je to jednodusi pro mnohe... Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 12:52 am
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Já o voze a ty o koze Citovat

Ty máš zase školení Americký propagandy. Jak jsem psal, tak válka nic neřeší. Německo a ty další, byly stavy, kdy válka už byla, tudíž se jednalo o obranu. Americká armáda By nebyla v pozici spojenců(obrany) ale Ňemců(agresor). Tady se jedná o stav, kdy je zde příměří, válku řeší odboj za mír, ale válka sama mír nikdy neudělá. Když někam vlítneš, tak akorát dostaneš na prdel, dosazování vlád prostě nefunguje, vydrží to pár let, ale nakonec se stejně zhroutí, to bys jako student historie mohl vědět. Nejde někam přijít s vojákama a říct, teď to tady bude takhle tečka a čekat, že to bude fungovat. Státní uspořádání je věcí vnitřního vývoje. I to co tam je teď je důsledkem nějakého vnitřního rozpoložení a pokud je špatné, tak se časem zhroutí samo a bude nahrazeno jiným. Myslím, že i kdybych trpěl sebevíc a dělo by se mi bezpráví nesrovnatelné s čímkoliv na světě, tak bych kvůli tomu nenechal trpět celou svoji zemi a lidi v ní pod cizí armádou Mad Kam amerycká kanada šlápne, deset let tráva neroste, neexistuje jedinej případ kdy by pomohli lidem k lepšímu životu, kam přišli "osvobozovat" tam zůstal jen chaos, hlad a chudoba (WW2 teď nepočítám neboť se jedná o odboj nikoli o změnu jednoho režimu na jiný).
Měl by ses zamyslet nad podstatou svobody. Exclamation Svoboda neznamená, že tě někdo udělá svobodným, ale že to uděláš sám. Exclamation Není síla, která by byla schopná udržet národ v něčem s čím by většina nesouhlasila, proto všechny americký osvobozovací akce končí totálním fiaskem. Pokud si většina Iránců myslí, že homosexualita je hnus, tak to nezmění ani 100 000vojáků ani 50t bomb.

Question mimochodem jsem si všimnul, že vždycky reaguješ na něco úplně jinýho než píšu, je v tom nějakej záměr Question Př: o šáhovi jsem se ani nezmínil, ani k němu nevede žádná spojka s mím názorem na válku ; O tom, že bych stál na straně církve jsem taky neřekl ani slovo ; naproti tomu jsem se ptal, v čem podle tebe spočívá pomoc sestávající z padasáti vagonů TNT naládovaných do letadel a vysypaných na Irán, nebo jak bys chtěl vojensky eliminovat víru obyvatelstva. Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 12:38 pm
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Re: To Honzík2 Citovat

Azarael napsal:
Tvoje omezenost je nekonečná, takže se divím, že si nedokážeš představit nekonečnej vesmír Wink
V Iránu a ostatních islámských zemích, je nenávist způsobená vírou ne tím kdo sedí nahoře. Vojáci nikdy, to zdůrazňuju, NIKDY nic nevyřešily. Následnej stav po rádoby osvobození, byl vždycky stokrát horší, než předtím (viz Irák) Navíc víra je věc, která se nedá vojensky eliminovat, naopak ji jakákoliv odporová akce posílí. A jestli si myslíš, že zrovna amíci jako velcí homofobové (a gumy) by tomu pomohli, tak to si asi sedíš na vedení Confused .
Máš myšlení klasickýho americkýho imbecila - všechno řešit jen vojákama, bombama, letadlama a když to nepomáhá tak se holt musí asi použít víc bomb Evil or Very Mad . Běž se zakopat. Zmínil ses o tom, že studuješ historii, potom se divím, že na to, že válka nic neřeší jsi ještě nepřišel Shocked (možná, že studuješ dějiny v Americe, ale potom tě lituju, protože pseudohistorie, kterou amíci znaj je spíš k smíchu (když ne k pláči)) Very Happy

Válka vyřešila nacistické Německo i Vilémovské Německo. Válka vyřešila problém Jižní Koree po napadení Severní Koreou a takhle bych mohl pokračovat dále. Tak i definuj nekonečno a definuj mi nicotu a co si pod tím představuješ. To bych fakt chtěl vědět. Nestuduji pseudohistorii, ale historii v Praze a nevím v čom ty máš problém. Nemůžu za to, že ty jezdíš na školení KSČM.
Pokud bys znal historii Íránu tak bys věděl, že v době vlády šáha se gayové nepopravovali a dokonce se angažovali i v politice. Taková menší poznámka. Také bys věděl, že porazit homofóbii jde jen v zemích, kde se může o homosexualitě psát aniž by tě za to pověsili. To ovšem tvůj mozek nedokáže pochopit. Problém v Íránu je skutečně ve vládě. Je to jednoduché, sekulární vláda prostě nebude kamenovat ani věšet gaye, ale nechá brouka žít. Takže vojenské řešení existuje. A opět sis neuvědomil, že si to přejí íránští gayové a já jsem za jedno s íránskými gayi a ne vládou duchovních, která přinesla do íránu pogromy a masové porpavy gayů, které do se do té doby prostě neděly. Něco si laskavě o tom zjisti a pak sem piš. Děkuji. Rolling Eyes Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 11:29 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Taková škaredá slova zde? Nepřenecháme nenávistné nadávky raději homofobům? Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 9:30 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: To Honzík2 Citovat

Tvoje omezenost je nekonečná, takže se divím, že si nedokážeš představit nekonečnej vesmír Wink
V Iránu a ostatních islámských zemích, je nenávist způsobená vírou ne tím kdo sedí nahoře. Vojáci nikdy, to zdůrazňuju, NIKDY nic nevyřešily. Následnej stav po rádoby osvobození, byl vždycky stokrát horší, než předtím (viz Irák) Navíc víra je věc, která se nedá vojensky eliminovat, naopak ji jakákoliv odporová akce posílí. A jestli si myslíš, že zrovna amíci jako velcí homofobové (a gumy) by tomu pomohli, tak to si asi sedíš na vedení Confused .
Máš myšlení klasickýho americkýho imbecila - všechno řešit jen vojákama, bombama, letadlama a když to nepomáhá tak se holt musí asi použít víc bomb Evil or Very Mad . Běž se zakopat. Zmínil ses o tom, že studuješ historii, potom se divím, že na to, že válka nic neřeší jsi ještě nepřišel Shocked (možná, že studuješ dějiny v Americe, ale potom tě lituju, protože pseudohistorie, kterou amíci znaj je spíš k smíchu (když ne k pláči)) Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 3:14 pm
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Martin Citovat

Martin tu napsal, že ve středověku trpěli evropští gayové více než dnes v íránu. Je to lež, která neodpovídá realitě. Počet obětí gayů v Íránu nepřekonal ani talibanský Afghánistán, natožpak středověká Evropa.
A dále si Martin neuvědomuje, že íránští gayové mají informace o situaci gayů v jiném než islámském světě, jelikož i íránský tisk zaútočil na stejnopohlavní svazky v Evropě. Ve středověku neměl brněnský gay ponětí o existenci Bagdádu natožpak Číny. Žijeme v globálním světě informací o to je to horší naž dřív. Psychika írásnkých gayů je na tom daleko hůře než psychika gayů v nacistických koncentrácích, protože v té době byla státní homofóbie zhruba na celém svatě stejná či velice podobná.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 05, 2006 3:10 pm
Autor Zpráva
Honzík2
uživatel


Založen: 26.4.2006
Příspěvky: 34

Předmět: Středověk a nyní Citovat

Samozřejmě si musíme uvědomit, že popravovaný gay ve středověku psychicky trpěl daleko méně, než dnes. A je to logické. V té době neexistovaly informace o dalších oblastech světa a gay žijící v Kutné Hoře nevěděl, že existuje Čína atp. Skutečně lidé byli izolováni. Kdežto dneska je situace pro gaye v Íránu nejhorší na psychiku vůbec. Díky internetu a sdělovacím médiím vidí, že stejní lidé žijí ve šťastných partnerských svazcích nedaleko v Evropě a oni jsou popravováni, jenom kvůli tomu, že měli milenecký homosexuání poměr. Nehledě na to, že i íránské noviny informovali o stejnopohlavních svazcích z Evropy. Írán není někde na Marsu a já si nedovedu představit vůbec to myšlení íránských gayů. To je tak nepředstavitelné, jako třeba pojem černá díra a nicota či nekonečnost vesmíru, či otázky co bylo před velkým třeskem atp. Íránští gayové si skutečně přejí odstranění íránského režimu a to jde jen vojenskou cestou. Ti, kteří toto řešení odmítají by se měli vcítit do jejich rolí, uvědomit si, co by si přáli, kdyby byli íránskými gayi a podle toho také tak mít stejné přání. Takto vidím naplňování hesla gayové sobě a spolu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist