Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Fotografie penisů v seznamce
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

po září 18, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Penis tloušťka, nebo délka Citovat

Shocked Objednej se ke mně na individuální konzultaci... Twisted Evil Shocked

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace celého předchozího příspěvku
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 7:10 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Penis tloušťka, nebo délka Citovat

já mám trochu strřach, kdež je tlustší, prostě, nevím, ale

já sem si dřív myslel, že ho maj všici stejnej jako já, co se týče tloušťky.
Ale ono to tak není.

Hm.

Může mki někdo říct, jestli je na klukovi lepší větší šířka, nebo menší?

U ženských zas vím, že maj raděj tlustšího, než velkého.

Ale přiznám se, ¨že já v tom jaksi nemám moc, pro mně je ten sex vnitřně tabuizovaný.
přemýšlím, jak bude reagovat v mé povídce tomáš, až bude spát se svým klukem... .
No nic musím to nějak vymyslet.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 18, 2006 12:05 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

Shocked
Laughing Laughing Laughing
čichám, čichám... závan svěžího větru

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace celého předchozího příspěvku
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 2:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 1:11 pm
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Re: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

Adam napsal:
Valbo, napsal jsi to moc pěkně. Víš, ale nakonec ti stejně o ten penis půjde. A že je to 17/5 bude moooc pozitivní věc na tom klukovi.[/quote]

A to je jako rozměr "naštětí malý", "akorát" nebo "s takovým mackem si užiju"? Shocked Cool[/quote]

No, víc jak "akorát", míň než "s takovým mackem si užiju". Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 10:15 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

[/quote]Valbo, napsal jsi to moc pěkně. Víš, ale nakonec ti stejně o ten penis půjde. A že je to 17/5 bude moooc pozitivní věc na tom klukovi.[/quote]

A to je jako rozměr "naštětí malý", "akorát" nebo "s takovým mackem si užiju"? Shocked Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 12:41 am
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Re: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

Tos ho vyřešil fakt dobře Laughing

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace celého předchozího příspěvku
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 12:35 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

Na iboys mi napsal nějaký chlap, že by mi ho tam rád strčil. Kouknul jsem se na jeho profil, kde byl na několika fotkách pouze jeho penis. Tak jsem mu odepsal, že já mám narozdíl od něj i obličej. Už nenapsal, prasák jeden.

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace celého příspěvku
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 17, 2006 12:05 am
Autor Zpráva
Luchino
uživatel


Založen: 16.9.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: No, zabili tam Václava III.

Předmět: Re: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

valbo napsal:
llukynek napsal:
Martin napsal:
Dobře, ale jednak ne každý je rozumný (a to že je člověk rozumný, neznamená, že je rozumný vždy a všude), a jednak když lidi hledají sex, málokdy se dostanou k tomu aby viděli nejdřív penis; u těch seznamek je to ale naopak.

Ale copak i u "jenom" sexu záleží nejvíc na tom jak vypadá partnerův penis?



No, pokud jde někomu skutečně jenom o ten sex, tak se domnívám, že ten nástroj je poměrně značně důležitý, neříkám, že musí být tím nejdůležitějším, ale prostě je velmi podstatnou záležitostí.

Já myslím, že tu řešíme naprosto nesmyslnou věc. Proč se tím vůec zabývat? Podle mého je nejlepší nechat každého, ať si tam dá, co chce, a když se nám to zrovna nebude líbit, tak prostě jít pryč.


S penisem si přece vůbec nepopovídám. Penis akorát chčije, nebo, když je zdravý, tak trčí, nebo ještě něco.
Když je v seznamce penis, znamená to, že je to ubohost, že ten člověk,
chce toho druhého, opravdu jen na to jedno.
Nebo nesnesu, když mi někdo dává do představení 19/6 nebo 17/5 atd.
říkám, většinou, že mne to nezajímá, proč to tam strkaj?
Prostě je to nechutny, to pak můžu být sám se sebou, nebo chodit sám se sebou. Penis je něco co je někdy pěkné, ale ne zrovna podstatné.
Ti kluci co opravdu hledají kluka a vidí tady tohle, musí koukat, kde to vůbec sou.
Já když sem byl v brně v Kingsu a tam sem viděl ten darkroom, nahoře diskotéka, řekl sem.
Ne, s takovými lidmy, já přece nemůžu mít nic společného. To byl pro mne naprostý šok, bylo mi 19 a já si pak po té zkušenosti, znova začal hledat babu, ve 20sem skutečně jednu ještě zbalil... . pak sem poznal plno fajn lidí,
pochopil sem, že ne všichni gayové sou namistrovaní teploušci, vykroucení atd. Že sou mezi nimi i lidi.

Valbo, napsal jsi to moc pěkně. Víš, ale nakonec ti stejně o ten penis půjde. A že je to 17/5 bude moooc pozitivní věc na tom klukovi.
_________________
Po žních k Turkovi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 11:39 am
Autor Zpráva
Garsun
tester


Založen: 14.9.2006
Příspěvky: 1

Předmět: Citovat

Úplne súhlasím s Liborom. Mimochodom, čo sa týka gay barov, tak ja osobne vôbec nič nemám proti ľuďom, ktorí tam chodia, len vôbec nevidím potrebu tam chodiť, pretože lásku si tam zrejme aj tak nenájdem (to mám vojsť do gay baru a zakričať: "Hej, nie je niekto voľný? Very Happy ") a navyše nemám potrebu sa nejak separovať v gay baroch.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 27, 2006 1:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zpátky k tématu. Citovat

Martin napsal:
Fakt už mi začíná docházet fantazie jak mám jednu a tu samou věc říkat jinými slovy. Ano, každý má právo si prezentovat jakou část těla chce, jak sme si stejně už pětkrát odsouhlasili, má na to právo stejně jako někdo jiný má právo se nechat oprcat v darkroomu 40 chlapama za večer. Ok, svůj k svému, ale obojí to považuju za jednu z černých stránek komunity.

Ty si netvrdil, že penis je to jediné, ale ani si nemusel, protože je to v těhle případech to první co uvidíme (přesně naopak než v realu), takže už vlastně ten zájemce na seznámení nám dává na srozuměnou, co je pro něj na sobě i na partnerovi nejpodstatnější.

Obličej a penis nejsou určitě srovnatelné části těla. Máme obličej a máme tělo (na kterým je někde penis). Obličej nás zaprvé prezentuje, jako rozpoznávací znak, ostatně sympatie většinou necítíme k bicepsu; a za druhé tvůj "partner" i v sexu je ten obličej, ne ten penis. I u náhodného sexu (a nevím jaké s ním máš bohaté zkušenosti) to nefunguje (možná s vyjímkou těch darkroomů) jako A: Čau, B: Čau, A: Jdeme prcat?, B: Jo. /akce/ A: Tak čau. B: Čau čau, uvidíme se na venerologii.

Jinak tohle: "Já když sem byl v brně v Kingsu a tam sem viděl ten darkroom, nahoře diskotéka, řekl sem. Ne, s takovými lidmy, já přece nemůžu mít nic společného. To byl pro mne naprostý šok, bylo mi 19 a já si pak po té zkušenosti, znova začal hledat babu, ve 20sem skutečně jednu ještě zbalil... . pak sem poznal plno fajn lidí...pochopil sem, že ne všichni gayové sou namistrovaní teploušci, vykroucení atd. Že sou mezi nimi i lidi." je přesně to o čem jsem mluvil.

Ne každý kdo hledá vztah je kultivovaný a světem protřelý třicátník na úrovni, kterého jen tak něco nepřekvapí, a někdo mladší a méně zkušený si z toho prostě vezme že to je, co to znamená být gay. No a co si z toho může vzít... takže buď se nám zrodí tím momentem další klubíková vykroucenina, nebo ten kluk bude utíkat jak nejdál může a další coming-out si prožije v 50 a půl života stráví popíráním.

Jinak děkuji valbovi za jeho kultivovaný příspěvek a postřeh ze života. Fakt dík. Smile


Pekne Exclamation Exclamation
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 24, 2006 7:02 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Zpátky k tématu. Citovat

Martin napsal:
Jinak děkuji valbovi za jeho kultivovaný příspěvek a postřeh ze života. Fakt dík. Smile

To Martin & valbo: Už dvakrát jsem začal Lukášovi k tomuhle tématu něco psát, ale pokaždý jsem to po pár řádkách radši smazal. Takže díky vám oběma, že jste to udělali za mě. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 24, 2006 2:29 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Zpátky k tématu. Citovat

Fakt už mi začíná docházet fantazie jak mám jednu a tu samou věc říkat jinými slovy. Ano, každý má právo si prezentovat jakou část těla chce, jak sme si stejně už pětkrát odsouhlasili, má na to právo stejně jako někdo jiný má právo se nechat oprcat v darkroomu 40 chlapama za večer. Ok, svůj k svému, ale obojí to považuju za jednu z černých stránek komunity.

Ty si netvrdil, že penis je to jediné, ale ani si nemusel, protože je to v těhle případech to první co uvidíme (přesně naopak než v realu), takže už vlastně ten zájemce na seznámení nám dává na srozuměnou, co je pro něj na sobě i na partnerovi nejpodstatnější.

Obličej a penis nejsou určitě srovnatelné části těla. Máme obličej a máme tělo (na kterým je někde penis). Obličej nás zaprvé prezentuje, jako rozpoznávací znak, ostatně sympatie většinou necítíme k bicepsu; a za druhé tvůj "partner" i v sexu je ten obličej, ne ten penis. I u náhodného sexu (a nevím jaké s ním máš bohaté zkušenosti) to nefunguje (možná s vyjímkou těch darkroomů) jako A: Čau, B: Čau, A: Jdeme prcat?, B: Jo. /akce/ A: Tak čau. B: Čau čau, uvidíme se na venerologii.

Jinak tohle: "Já když sem byl v brně v Kingsu a tam sem viděl ten darkroom, nahoře diskotéka, řekl sem. Ne, s takovými lidmy, já přece nemůžu mít nic společného. To byl pro mne naprostý šok, bylo mi 19 a já si pak po té zkušenosti, znova začal hledat babu, ve 20sem skutečně jednu ještě zbalil... . pak sem poznal plno fajn lidí...pochopil sem, že ne všichni gayové sou namistrovaní teploušci, vykroucení atd. Že sou mezi nimi i lidi." je přesně to o čem jsem mluvil.

Ne každý kdo hledá vztah je kultivovaný a světem protřelý třicátník na úrovni, kterého jen tak něco nepřekvapí, a někdo mladší a méně zkušený si z toho prostě vezme že to je, co to znamená být gay. No a co si z toho může vzít... takže buď se nám zrodí tím momentem další klubíková vykroucenina, nebo ten kluk bude utíkat jak nejdál může a další coming-out si prožije v 50 a půl života stráví popíráním.

Jinak děkuji valbovi za jeho kultivovaný příspěvek a postřeh ze života. Fakt dík. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 23, 2006 6:58 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 23, 2006 12:54 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

valbo napsal:
S penisem si přece vůbec nepopovídám. Penis akorát chčije, nebo, když je zdravý, tak trčí, nebo ještě něco.
Když je v seznamce penis, znamená to, že je to ubohost, že ten člověk,
chce toho druhého, opravdu jen na to jedno.


Je tak složité pochopit, že si někdo nechce povídat a že si chce pouze a jen zasouložit? Chtít někoho pouze na sex, Borku, není nic ubohého!!!!!! Někdo chce sex, jiný hledá vztah, je to věc každého, co v tu danou chvíli chce, tak to respektuj a nevyšiluj!


valbo napsal:
Nebo nesnesu, když mi někdo dává do představení 19/6 nebo 17/5 atd. říkám, většinou, že mne to nezajímá, proč to tam strkaj?
Prostě je to nechutny, to pak můžu být sám se sebou, nebo chodit sám se sebou. Penis je něco co je někdy pěkné, ale ne zrovna podstatné.
Ti kluci co opravdu hledají kluka a vidí tady tohle, musí koukat, kde to vůbec sou.


Tak proč na to čumíš, když to nesneseš? Nutí Tě snad do toho někdo? Když se Ti to nelíbí, tak jdi na jiný profil, kde dotyčný prezentuje něco jiného! Ty vidíš pouze to, co bys chtěl Ty, ale jaksi si nedokážeš uvědomit, že někdo jiný může chtít něco jiného a to je Tvoje velká chyba! Jak jsem již psal, tak předpokládám, že ti kluci, co hledají kluka na vztah, jsou natolik inteligentní, že chápou, že někdo jiný může hledat něco jiného.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 23, 2006 11:18 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: To Cracker a da.jo třeba kvůli panu poslanci Karasovi Citovat

the.cracker napsal:
da.jo napsal:
no, a nebo, když si člověk nalistuje ty jejich seznamky Rolling Eyes a místo fotky obličeje tam je penis... a snad i očekává to samé ode mě, no Shocked , vážně divnej svět...

Hmm, tak to jsme na tom stejne. Nechapu, jaky ma vyznam fotka penisu?? Rolling Eyes Rolling Eyes


Možná se to dávalo pro to, aby pan KARAS MĚL ČÍM ARGUMENTOVAT,
když se řešil zákon o registrovaném partnerství.
Říkal, ale jim jde jen o sex, o nic jiného, tak proč by se ten zákon měl schvalovat. Možná sledoval, jak se gayové seznamují Cool Cool Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 23, 2006 11:11 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Penis, možná věc hezká, ale vzít penis za ruku...de to vůbec Citovat

Martin napsal:
To si nemyslím ani když jde jenom o sex. Zřejmě by mě zajímalo, jestli nebudu na tu jeho chloubu muset použít pinzetu, ale jinak, jak už jsem říkal, nevidím důvod, proč by to měl být snímek, kterým se mi ten dotyčný představí. Ikdyž bych předpokládal, že na ten penis dojde brzy a v realu, tak bych napřed chtěl vidět obličej, jestli vůbec mám zájem s tou osobou cokoliv osobního podnikat.

Nebo opačně: péro to nerozhodne. Jo může se mi ten jeho útvar líbit nebo nelíbit, ale stejně to rozsekne obličej, tělo (a povaha - kterou z fotky těžko poznat).

Jak už jsem o tom mluvil - dyť přece nemáš v posteli penis, ale celýho chlapa, a to ikdyž jde jen o tu postel.

To mě prostě míjí... Že by člověk šel hned, teď a okamžitě, s někým kdo třeba totálně není jeho typ (nebo je to případně 300 kilovej němec z bavor s pumpkama), proto, že péro má parádní?

Ale hlavní věc je tady to, jak to působí... na ostatní lidi, na nezkušený nebo closetovaný gaye... Evil or Very Mad Sad Crying or Very sad

Jinak si nemyslím, že to nějak řešíme... Nechystám konečné řešení. Prostě si tady pár lidí přitakalo. Nevím proč bych nemohl říkat, co se mi na přístupu některých lidí (s nimiž mě pojí orientace) nelíbí.


Martine, napsal si to velice dobře. Nechcu Ti lézt do prdele , to ne,
ale opět musím souhlasit. Protože tento příspěvek a názor se mi líbí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 23, 2006 11:05 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Penis v seznamce- ubohost!!!důležitá diskuze-souhlas Citovat

llukynek napsal:
Martin napsal:
Dobře, ale jednak ne každý je rozumný (a to že je člověk rozumný, neznamená, že je rozumný vždy a všude), a jednak když lidi hledají sex, málokdy se dostanou k tomu aby viděli nejdřív penis; u těch seznamek je to ale naopak.

Ale copak i u "jenom" sexu záleží nejvíc na tom jak vypadá partnerův penis?



No, pokud jde někomu skutečně jenom o ten sex, tak se domnívám, že ten nástroj je poměrně značně důležitý, neříkám, že musí být tím nejdůležitějším, ale prostě je velmi podstatnou záležitostí.

Já myslím, že tu řešíme naprosto nesmyslnou věc. Proč se tím vůec zabývat? Podle mého je nejlepší nechat každého, ať si tam dá, co chce, a když se nám to zrovna nebude líbit, tak prostě jít pryč.


S penisem si přece vůbec nepopovídám. Penis akorát chčije, nebo, když je zdravý, tak trčí, nebo ještě něco.
Když je v seznamce penis, znamená to, že je to ubohost, že ten člověk,
chce toho druhého, opravdu jen na to jedno.
Nebo nesnesu, když mi někdo dává do představení 19/6 nebo 17/5 atd.
říkám, většinou, že mne to nezajímá, proč to tam strkaj?
Prostě je to nechutny, to pak můžu být sám se sebou, nebo chodit sám se sebou. Penis je něco co je někdy pěkné, ale ne zrovna podstatné.
Ti kluci co opravdu hledají kluka a vidí tady tohle, musí koukat, kde to vůbec sou.
Já když sem byl v brně v Kingsu a tam sem viděl ten darkroom, nahoře diskotéka, řekl sem.
Ne, s takovými lidmy, já přece nemůžu mít nic společného. To byl pro mne naprostý šok, bylo mi 19 a já si pak po té zkušenosti, znova začal hledat babu, ve 20sem skutečně jednu ještě zbalil... . pak sem poznal plno fajn lidí,
pochopil sem, že ne všichni gayové sou namistrovaní teploušci, vykroucení atd. Že sou mezi nimi i lidi.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 11:43 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Neříkám, že nemůžeš říkat, co se Ti nelíbí, stejně jako jsem netvrdil, že penis je to jediné, podle čeho se dotyčný rozhoduje, s kým ano a s kým nikoli.

Stejně jako Ty píšeš, že nemáš v posteli jen penis, ale celého chlapa, tak já bych se zeptal, o co je lepší vidět tvář onoho "vyvoleného", když přeci nechrápeš pouze s ksichtem, ale s celým chlapem? Podle mého názoru je to naprosto stejná situace. Někdo se rozhodne prezentovat jednu část svého těla, jiný zase jinou, oba na to mají stejné právo a někdo se zase může rozhodovat podle toho, jak dotyčný vypadá a jiný zase podle toho, jaké má péro a ten zbytek už třeba pro něho není natolik podstatný stejně jako pro toho prvního není natolik podstatná velikost penisu onoho objektu.

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace celého předchozího příspěvku
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

To si nemyslím ani když jde jenom o sex. Zřejmě by mě zajímalo, jestli nebudu na tu jeho chloubu muset použít pinzetu, ale jinak, jak už jsem říkal, nevidím důvod, proč by to měl být snímek, kterým se mi ten dotyčný představí. Ikdyž bych předpokládal, že na ten penis dojde brzy a v realu, tak bych napřed chtěl vidět obličej, jestli vůbec mám zájem s tou osobou cokoliv osobního podnikat.

Nebo opačně: péro to nerozhodne. Jo může se mi ten jeho útvar líbit nebo nelíbit, ale stejně to rozsekne obličej, tělo (a povaha - kterou z fotky těžko poznat).

Jak už jsem o tom mluvil - dyť přece nemáš v posteli penis, ale celýho chlapa, a to ikdyž jde jen o tu postel.

To mě prostě míjí... Že by člověk šel hned, teď a okamžitě, s někým kdo třeba totálně není jeho typ (nebo je to případně 300 kilovej němec z bavor s pumpkama), proto, že péro má parádní?

Ale hlavní věc je tady to, jak to působí... na ostatní lidi, na nezkušený nebo closetovaný gaye... Evil or Very Mad Sad Crying or Very sad

Jinak si nemyslím, že to nějak řešíme... Nechystám konečné řešení. Prostě si tady pár lidí přitakalo. Nevím proč bych nemohl říkat, co se mi na přístupu některých lidí (s nimiž mě pojí orientace) nelíbí.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 10:09 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: To lluky: Citovat

No, pokud jde někomu skutečně jenom o ten sex, tak se domnívám, že ten nástroj je poměrně značně důležitý, neříkám, že musí být tím nejdůležitějším, ale prostě je velmi podstatnou záležitostí.

Já myslím, že tu řešíme naprosto nesmyslnou věc. Proč se tím vůec zabývat? Podle mého je nejlepší nechat každého, ať si tam dá, co chce, a když se nám to zrovna nebude líbit, tak prostě jít pryč.

editace Waky, 24.9.2009, odstraněna nadbytečná citace celého předchozího příspěvku
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 9:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To lluky: Citovat

Dobře, ale jednak ne každý je rozumný (a to že je člověk rozumný, neznamená, že je rozumný vždy a všude), a jednak když lidi hledají sex, málokdy se dostanou k tomu aby viděli nejdřív penis; u těch seznamek je to ale naopak.

Ale copak i u "jenom" sexu záleží nejvíc na tom jak vypadá partnerův penis?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 6:33 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Jedno to je a jedno by mi to i mohlo být, ale jednoduše se mi to nelíbí. Krom toho si skutečně myslím, že reprezentace je to mizerná.

Kupříkladu si představ nějakého kluka, který ještě neví co je nebo co bude, chce si nesměle zkusit chození romantiku atd.; no a teď přijde na stránky kde ze 40 inzerátů je 26 foto penisu (s erekcí i bez). Nepodporuje to trošku dojem, že homsexualita je především o sexu? (případně ještě hůř prostě o nějakém prázdném prcání v darkroomu?)

Jinak neříkám nic o kvalitách těch dotyčných lidí. Jenom jsem vyjádřil názor na tuhle věc, a ostatně to na těhle stránkách není poprvé.

Nezbyva mi nic jineho, nez se pod to podepsat Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 6:04 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Kupříkladu si představ nějakého kluka, který ještě neví co je nebo co bude, chce si nesměle zkusit chození romantiku atd.; no a teď přijde na stránky kde ze 40 inzerátů je 26 foto penisu (s erekcí i bez). Nepodporuje to trošku dojem, že homsexualita je především o sexu? (případně ještě hůř prostě o nějakém prázdném prcání v darkroomu?)



Pokud bude dotyčný kluk rozumný, uvědomí si, že různí lidé hledají různé věci, že někteří hledají sex a jiní hledají vztah a tak mu těch 26 fotek penisu nepříjde nijak zvláštní.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 6:02 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Jedno to je a jedno by mi to i mohlo být, ale jednoduše se mi to nelíbí. Krom toho si skutečně myslím, že reprezentace je to mizerná.

Kupříkladu si představ nějakého kluka, který ještě neví co je nebo co bude, chce si nesměle zkusit chození romantiku atd.; no a teď přijde na stránky kde ze 40 inzerátů je 26 foto penisu (s erekcí i bez). Nepodporuje to trošku dojem, že homsexualita je především o sexu? (případně ještě hůř prostě o nějakém prázdném prcání v darkroomu?)

Jinak neříkám nic o kvalitách těch dotyčných lidí. Jenom jsem vyjádřil názor na tuhle věc, a ostatně to na těhle stránkách není poprvé.

Je to přesně jak píšeš Martine. Oni ale také některé seznamky ten dojem že homosexualita je především o sexu vytváří už samy o sobě, když vyžadují vyplnit údaje o velikosti penisu, jakou máš postavu, zuby, vlasy, snad i číslo bot, oblíbené sex.praktiky a já nevím co všechno Rolling Eyes . Někde jsou to údaje nepovinné ale našel jsem i seznamku kde ty údaje byly povinné aby inzerát vyšel. To si člověk připadá jako někde na trhu. No a pak samozřejmě kdokoliv kdo na takový server zabrousí, musí tyhle zkreslené představy nepochybně mít. No ale je to zase o lidech, kdo si do takové seznamky inzerát podá .... Confused
_________________
**** Petr ****


Naposledy upravil Petr_K dne čt červen 22, 2006 6:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 5:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jedno to je a jedno by mi to i mohlo být, ale jednoduše se mi to nelíbí. Krom toho si skutečně myslím, že reprezentace je to mizerná.

Kupříkladu si představ nějakého kluka, který ještě neví co je nebo co bude, chce si nesměle zkusit chození romantiku atd.; no a teď přijde na stránky kde ze 40 inzerátů je 26 foto penisu (s erekcí i bez). Nepodporuje to trošku dojem, že homsexualita je především o sexu? (případně ještě hůř prostě o nějakém prázdném prcání v darkroomu?)

Jinak neříkám nic o kvalitách těch dotyčných lidí. Jenom jsem vyjádřil názor na tuhle věc, a ostatně to na těhle stránkách není poprvé.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist