Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Pojďte se bát...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

čt září 14, 2006 11:07 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

... už jsi někdy slyšel loupat perníček...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 11:04 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ottos... plošně vyhladit
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 10:34 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

no teda v jaký společnosti se to já zdržuju... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 14, 2006 10:25 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

plošně vyhladit...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 10:58 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mně už to i kouslo. Ve dne se to schovává pod kameny, a když jsem chtěl u Tatvanu jeden placák jeden otočit, strčil jsem pod něj prsty a jedna nažraná megasamice mě hryzla. Jeden z nejhorších loveckých zážitků překonávající i uštknutí zmijí v bulharských horách.... Wink

Asi jsem fakt divnej Confused


koukám, že už jen pobyt v tvé blízkosti je maximální adrenalinový zážitek Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 9:15 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mně už to i kouslo. Ve dne se to schovává pod kameny, a když jsem chtěl u Tatvanu jeden placák jeden otočit, strčil jsem pod něj prsty a jedna nažraná megasamice mě hryzla. Jeden z nejhorších loveckých zážitků překonávající i uštknutí zmijí v bulharských horách.... Wink

Asi jsem fakt divnej Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 9:04 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mark napsal:
Šmantkote, co je to za člověka. Von se to ještě snaží chytat. Lituji tvýho partnera, upřímně ho lituji.


Jo, já taky. Confused


Prosímtě, až tě něco podobnýho uštkne, nebo bodne, nebo já nevím co to prostě provede, tak bejt tvým partnerem tak tě ještě zmlátím. Teda takhle si zahrávat...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Šmantkote, co je to za člověka. Von se to ještě snaží chytat. Lituji tvýho partnera, upřímně ho lituji.


Jo, já taky. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:52 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Jsem rád, že solifuga má úspěch. Slovo "mrštný" není úplně výstižný. Je to rychlý jako sviňa. Snažil jsem se to lovit v sandálech ve křoví v noci kolem lampy a zdrhalo to fakt mocně. Když mi to přečemejdilo přes boé prsty, nechal jsou to jeho osudu a šel chytat štíry černé vdovy:-) Baze srandy! Inu, Turecko.


Šmantkote, co je to za člověka. Von se to ještě snaží chytat. Lituji tvýho partnera, upřímně ho lituji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:52 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
Nemluvte mi o pavoucích, minulý týden si to během jízdy autem jeden vesele vykračoval po palubní desce a já málem v 100km/h vyskočil z auta. Pokud ta osminohá zrůdnost není dva metry ode mě a já nemám koště s třímetrovou násadou, kterou bych to "odstranil" pryč z místnosti, pak dokážu vyloudit takový zvuky, že byste si mysleli, že je první středa v měsíci 12:00.


Zapomněl jsem dodat: ale jinak jsem vcelku normální
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:40 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Adam napsal:
Mark napsal:
Adame, co jsi to sem dal za hnus. To je strašný. Chci se odstěhovat z téhle planety. Když si představím jak je to při své "kráse" ještě mrštný tak na mě jdou mrákoty. Miluju zvířata, který se živí těmito hrůzostrašnými tvory. Doufám že je to aspoň nějakej savec nebo pták.


Jsem rád, že solifuga má úspěch. Slovo "mrštný" není úplně výstižný. Je to rychlý jako sviňa. Snažil jsem se to lovit v sandálech ve křoví v noci kolem lampy a zdrhalo to fakt mocně. Když mi to přečemejdilo přes boé prsty, nechal jsou to jeho osudu a šel chytat štíry černé vdovy:-) Baze srandy! Inu, Turecko.


Černá vdova je štír? Já měl za to, že je to pavouk. Nebo mezi tím chybí spojka a?


Vypadl mi tam "a" Confused Jasně že je to pavouk. Školomete. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:36 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Nemluvte mi o pavoucích, minulý týden si to během jízdy autem jeden vesele vykračoval po palubní desce a já málem v 100km/h vyskočil z auta. Pokud ta osminohá zrůdnost není dva metry ode mě a já nemám koště s třímetrovou násadou, kterou bych to "odstranil" pryč z místnosti, pak dokážu vyloudit takový zvuky, že byste si mysleli, že je první středa v měsíci 12:00.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:05 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mark napsal:
Adame, co jsi to sem dal za hnus. To je strašný. Chci se odstěhovat z téhle planety. Když si představím jak je to při své "kráse" ještě mrštný tak na mě jdou mrákoty. Miluju zvířata, který se živí těmito hrůzostrašnými tvory. Doufám že je to aspoň nějakej savec nebo pták.


Jsem rád, že solifuga má úspěch. Slovo "mrštný" není úplně výstižný. Je to rychlý jako sviňa. Snažil jsem se to lovit v sandálech ve křoví v noci kolem lampy a zdrhalo to fakt mocně. Když mi to přečemejdilo přes boé prsty, nechal jsou to jeho osudu a šel chytat štíry černé vdovy:-) Baze srandy! Inu, Turecko.


Černá vdova je štír? Já měl za to, že je to pavouk. Nebo mezi tím chybí spojka a?
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 8:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mark napsal:
Adame, co jsi to sem dal za hnus. To je strašný. Chci se odstěhovat z téhle planety. Když si představím jak je to při své "kráse" ještě mrštný tak na mě jdou mrákoty. Miluju zvířata, který se živí těmito hrůzostrašnými tvory. Doufám že je to aspoň nějakej savec nebo pták.


Jsem rád, že solifuga má úspěch. Slovo "mrštný" není úplně výstižný. Je to rychlý jako sviňa. Snažil jsem se to lovit v sandálech ve křoví v noci kolem lampy a zdrhalo to fakt mocně. Když mi to přečemejdilo přes boé prsty, nechal jsou to jeho osudu a šel chytat štíry černé vdovy:-) Baze srandy! Inu, Turecko.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 7:58 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adame, co jsi to sem dal za hnus. To je strašný. Chci se odstěhovat z téhle planety. Když si představím jak je to při své "kráse" ještě mrštný tak na mě jdou mrákoty. Miluju zvířata, který se živí těmito hrůzostrašnými tvory. Doufám že je to aspoň nějakej savec nebo pták.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 7:37 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

pokud se ke mě nepřiblíží na doběhovou vzdál, tak ne
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 7:12 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Varani a krokodýli Citovat

Mě přijdou roztomilý.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 7:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Bojíte se varanů a krokodýlů?


Ne-e. Proč?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 6:08 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Tohohle je plné Turecko. Hlavně polopouštní oblasti. Je to velké až 7 cm (bez nohou) ...

7cm? Uf, jsem myslel, že je to nějaká centimetrová potvůrka. Tak to bych vážně potkat nemusel.
Bojíte se varanů a krokodýlů?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 5:50 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tohohle je plné Turecko. Hlavně polopouštní oblasti. Je to velké až 7 cm (bez nohou) a extrémně rychle to běhá (rychleji než chodí lidé). Běhá to v noci a žere to hlavně mršiny, takže se říká, že po kousnutí ohromnými kusadly můžeš dostat i otravu krve. Toto roztomilé stvoření se zove solifuga a dokonce i jako biolog říkám, že není moc o co stát Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 5:42 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

tak tohle se přiblížit na 0,5 m ke mě, tak je to mrtvé okamžitě
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 7:16 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: To Nikom Citovat



Dodávám slibované krásné zvířátko.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 13, 2006 1:59 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Jé, to je krásně dekadentní téma, to se mi líbí! Razz

Podle mě neni strach jako strach:

Asi každej má občas strach z toho, že buď přímo jeho nebo někoho jemu blízkýho něco ošklivýho potká, že ztratí někoho/něco, na kom/čem mu záleží... Někoho tohle potkává častějš a větší míře, někoho míň, sám musim říct, že vůči tomuhle jsem vcelku imunní. Jsem schopnej si to víceméně nepřipouštět. Každopádně je to podle mě ten nejsmutnější druh strachu.

Pak jsou tady ty "klasický" iracionální strachy - fóbie. Žádnou nepřekonatelnou snad nemam, ale je pár věcí, který fakt nemusim.
Nijak nemiluju drtivou většinu bezobratlejch živočichů. Dřív jsem některý z nich nemoh' ani vidět, to už se teď vcelku poddalo, ale i tak se od nich radši držim v uctivý vzdálenosti, pokud je to jen trochu možný. Obzvláště nemam rád, pokud ty potvory uměj' lítat - to si pak proti nim připadam znevýhodněnej.
Pak taky nemam moc rád prostory, jejichž jeden rozměr je diametrálně jinej než zbylý. Takže kromě hodně dlouhejch chodeb a tunelů na mě nedělaj' dobrej dojem ani hodně rozlehlý místnosti s nízkejma stropama. Mam pocit, jakoby na mě ten strop padal. Kam by se mi teda vůbec nechtělo, jsou hornický štoly. Jo, a taky bych se asi necítil dobře na v lodi na otevřenym moři, kde by už nebyla vidět pevnina. A nikdy bych nevlez' do ponorky.

A pak je tu takovej ten "příjemnej" strach, kterej bejvá spojenej s nějakym napětim a vzrušenim a ve kterym si některý jedinci (pokud nepřekročí únosnou mez) libujou... Twisted Evil Tenhle druh strachu ve mně vyvolávají předevšim různý temný a nadpřirozený věci. Ještě před pár lety jsem se tmy docela bál a třeba na hřbitov by mě v noci tehdy nikdo nedostal ani dvěma párama volů. Přece jenom teď už jsem velkej kluk (Wink), ale i tak na mě některý místa za určitejch okolností silně působí. Takovej celonoční pochod temnym šumavskym lesem s návštěvou starýho židovskýho hřbitova... Nebo toulání se jednou starou a vcelku zdevastovanou plzeňskou čtvrtí v půl pátý ráno v hustý mlze... Suma sumárum, my dekadenti se bojíme docela rádi... Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 11:08 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Pavouci, brouci, žabičky a další zviřátka mi vůbec nevadí, u psa záleží na výchově. Jestli se něčeho bojím, tak asi ztráty svých blízkých a možná někdy lidí...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 10:33 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

S těmi psy musím též nesouhlasit, jsou většinou odrazem svých pánů. Ne nadarmo se říká "Jaký pán, takový pes".

Jeden kamarád se děsně bojí pavouků, čehož jsme kdysi jako rozjívení puberťáci rádi využívali. Vždycky říkal, že eště jeden pavouk a fakt dostane infarkt. Byli sme pěkně hnusný, zvlášť když já věděl jaké to musí být, sám mám také jistou fóbii (ne z pavouků) a ten infarktový stav bych mu docela věřil.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 10:07 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
No jinak se bojím: povouků, potkanů/krys/dalších-malých-strašně-rychle-se-pohybujícíc-potvor...


Až se rozběhá hosting, dám ti sem jedno moc pěkné boží stvoření Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

A jeste dobry je Ju-On, ale dvojka. Ta jednicka se mi moc nelibila. Je to japonsky horor. Obecne jsou asijske horory na velice vysoke urovni.

A psi? Psi jsou takovi, jak je vychovaji jejich majitele Rolling Eyes Mas psa, ktery by neublizil ani mouse a psa, ktery na tebe vystartuje pri prvni prilezitosti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 9:09 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

No jinak se bojím: povouků, potkanů/krys/dalších-malých-strašně-rychle-se-pohybujícíc-potvor, bezdomovců, a hlavně PSŮ... je jedno jaké velikosti, bojím se prostě všech. Jsou zákeřní, zlí a nebezpeční. Za to, když má někdo na veřejnosti volně puštěnýho psa bych zavíral.

Teď o víkendu jsem zažil děsivou scénu, kdy úplně neznámý pes přiběhl k mému malinkému bratříčkovi (1,5 roku) a pokoušel se mu sežrat sušenku, co měl Tomášek v ručce. Křiknul jsem na psa, odstrčil ho a vzal Tomáška do náručí. Toho hnusnýho čokla z toho chytnul děsný amok a zakousnul se mi do boty a začal s ní cloumat. Bylo to strašný. Nakonec se mi ho podařilo (dobře mířenám kopem) zahnat. Ale co kdyby tam byl Tomášek sám a po tom psovi se ohnal? Teď už nemusel mít půlku obličeje...

Všechny psy bych nejradší vyhladil. Svině, hnusný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 8:56 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: to alca Citovat

Dík za rozbor:
Arrow Chudák moje mamka...
Arrow Světa žen se ale vážně nebojím Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 12, 2006 8:49 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Na nocni mury nejak netrpim. Z takovych normalnich veci se bojim treba pavouku a vysek.

Bojim se rad u hororu - takze ano, horory miluju. Ale jinak rozhodne ne. Mam respekt k takovym tem vecim jako duchove, vyvolavani apod. Na jednu stranu me to laka, na druhou stranu se toho bojim.

A jeste k tem hororum. Asi zatim nejlepsi, co jsem kdy videl je Shutter - thajsky horor, ale je to opravdu mazec, takova ducharina. Doporucuju.

Jeste jsem si vzpomnel, ze jsem driv (ale to uz je tak 4 roky) mival sen, ze j sem se dostal do uzke ulicky do nejake prestrelky. Na jedne strane jsem byl jenom ja s 9mm schovany za nejakou popelnicou a na druhe strane take nekdo s devitkou (mozna jich bylo vic, to uz nevim) a vzdycky me nakonec zastrelil(i). Nechutny sen, vracel se mi tehdy nekolikrat, proto si to pamatuju.


Naposledy upravil the.cracker dne út září 12, 2006 9:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist