Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Výlety Kolín nad Rýnem město gayům zaslíbené??
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st září 06, 2006 4:20 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Přesně tak Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 06, 2006 12:42 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: exps Citovat

theby napsal:
můj otec jezdil do kolína služebně...a jednou mě tam vzal byli jsme v jedné pizzerii (porshe pizza) a zdálo se mi že je tam hodně mladých kluků kteří se baví "nic jsem nerozuměl" do dneška mě nenapadlo proč by se obchodní partneři nemohli obejmout... Rolling Eyes Embarassed Laughing ale jinak mi to město příde takové šedé... ale žít bych tam nechtěl...


Vis Kolin je docela zname gay mesto.. Podobne jako Berlin nebo Mnichov
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út srpen 29, 2006 2:55 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: exps Citovat

můj otec jezdil do kolína služebně...a jednou mě tam vzal byli jsme v jedné pizzerii (porshe pizza) a zdálo se mi že je tam hodně mladých kluků kteří se baví "nic jsem nerozuměl" do dneška mě nenapadlo proč by se obchodní partneři nemohli obejmout... Rolling Eyes Embarassed Laughing ale jinak mi to město příde takové šedé... ale žít bych tam nechtěl...
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 21, 2006 2:37 pm
Autor Zpráva
bajker
tester


Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nene tak velké zkušenosti s Köln nemám. Mám tam dobrého kamaráda a když je gay parade, tak se u něj s polovičkou zastavime Smile On nás potom provede po místním okolí Wink Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá prosinec 30, 2005 12:11 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gay Kolin Citovat

bajker napsal:
Smile Myslim ze je to tak, jak jsi to popsal. Köln je opravu mesto kde je hodne gayů. Mozna takove nemecke Sydney. Tolerance je tam zrejme na relativne vysoke urovni, videl jsem tam dvojice ruku v ruce a s nikym to neskublo. A gay parade je tam snad jeste vetsi nez v Sydney Smile Takze hura do Kolina nad Rynem !


Ahoj. Máš zkušenosti s místními gay spolky? Zájmovými aktivitami gayů? Prý je tam silná komunita nejen co se týká party, ale i občanského života a angažovanosti gayů? Máš s tím v souvislosti s Kolinem nad Rynem nejakou zkusenost? KAzdou informaci potesis..Diky
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2005 12:33 pm
Autor Zpráva
bajker
tester


Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: Köln Citovat

Smile Myslim ze je to tak, jak jsi to popsal. Köln je opravu mesto kde je hodne gayů. Mozna takove nemecke Sydney. Tolerance je tam zrejme na relativne vysoke urovni, videl jsem tam dvojice ruku v ruce a s nikym to neskublo. A gay parade je tam snad jeste vetsi nez v Sydney Smile Takze hura do Kolina nad Rynem !
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt prosinec 01, 2005 9:12 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kolín nad Rýnem město gayům zaslíbené?? Citovat

Hodně jsem slyšel o životě v Kolýně nad Rýnem. Přesto jsme tam nikdy nebyl.Jsou tam meditační skupiny, tantra, debatní kluby, komunitní centra pro mladé, sportovni kluby a to vše pro gaye. Má zde někdo nějaké bližší zkušenosti z Kolína nad Rýnem. Slyšel jsem od několika svých německých přátel, že by tam chtěli žít se svým partnerem. Se svým manželem. Není to město proslulé nabídkou barů. Ale možností pro gay partnerský a občanský život. Dokonce je zd ei gay oshova skupina. A podobne..Myslim si, ze to je gay emancipovane mesto. V tom dobrem smyslu slova. Mas nejake zkusenosti. Jak je Tvuj nazor
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist