Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 102, 103, 104  Další

po září 04, 2006 12:25 am
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Mám škodolibou radost z toho, že zítra jde strašně moc lidí do školy a já nejdu Wink


i když jdu zítra do práce, přidávám se k tobě se svou trochou škodolibosti Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 03, 2006 8:09 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Mám škodolibou radost z toho, že zítra jde strašně moc lidí do školy a já nejdu Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 03, 2006 6:59 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
...aj keď vám nezávidím tie prvé dni po - z vlastnej skúsenosti viem, že museli byť strašné - vždy som ťažko prežíval odlúčenie od ľudí, ktorých som si obľúbil Wink

Přesně... tohle pro mě ale bylo něco novýho - přestože jsem kolikrát byl s nějakou fajn skupinou lidí, tak jsem nikdy po odjezdu podobný pocity neměl. Takže tentokrát jsem z toho byl docela zmatenej; zjistil jsem, že sám sebe znám míň, než jsem si myslel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 03, 2006 4:30 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Tak som sa dostal k tomu, pozrieť si, čo je tu nové za posledných asi jedenásť dní, a naštvalo ma, akú závisť som pocítil, keď som si prečítal o vašom super víkende Sad Až som z toho ozelenel!

Ale fakt vám to chalani prajem a som rád, že ste sa spoznali a vytvorili nové priateľstvá! aj keď vám nezávidím tie prvé dni po - z vlastnej skúsenosti viem, že museli byť strašné - vždy som ťažko prežíval odlúčenie od ľudí, ktorých som si obľúbil Wink

Hej, a keďže zajtra začína pre niektorých škola, prežite to! Budem sa snažiť aj ja Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 23, 2006 3:11 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
To my čtenářské deníky nemáme, každý máme povinnou četbu (naštěstí celkem zajímavou) a individuální referát, takže si nestěžuju. Vlastně se na školu docela těšim, ale tenhle rok bude fakt největší rasovina. Buď skončim jako nevzdělanec a ztroskotanec nebo najedu na dráhu úspěšného mladého muže se širokým všeobecným rozhledem, jazkovými schopnostmi a vůbec skoro všemi intelektuálními superlativy... Confused Confused Confused

Možnost A) je pravděpodobnější.


Tak přesně tohle jsem si říkal před maturou taky, dokonce jsem já vůl uzavřel s kamarádem sázku o stovku že neodmaturuju. Samozřejmě že sem stovku prohrál a tvoje obavy jsou zcela určitě také liché. Neodmaturovalo pouze pár lidí z celého ročníku a to byly takové ty typy, které se učily až den předtim a do té doby byli v hospodě, takže myslím že tohle ti opravdu nehrozí.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 8:28 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: pche se máš Citovat

se máš....já si eště počkám... Rolling Eyes ale do školy se taky docela těšim hlavně na spolužáky
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 8:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

To my čtenářské deníky nemáme, každý máme povinnou četbu (naštěstí celkem zajímavou) a individuální referát, takže si nestěžuju. Vlastně se na školu docela těšim, ale tenhle rok bude fakt největší rasovina. Buď skončim jako nevzdělanec a ztroskotanec nebo najedu na dráhu úspěšného mladého muže se širokým všeobecným rozhledem, jazkovými schopnostmi a vůbec skoro všemi intelektuálními superlativy... Confused Confused Confused

Možnost A) je pravděpodobnější.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 22, 2006 3:02 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: mr.CENSORED Citovat

takového učitel máme je důsledný naučí ale je tak přííííííííísný grrrr čtenářáky čte a eště k tomu zná většinu stránek s downloady a tak to máme stížené... Crying or Very sad starší práce-pozná styl a přepsat něco vlastnímy slovy to nehrozí Laughing tajže to stejně musim napsat...
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 8:41 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Záleží na učitelce. Možná mi to nebudete věřit, ale jsou i takové, kterým po pětadvacátém přečtení téhož zápisu ve všech sešitech dojde, že něco není v pořádku. Zvlášť když tentýž zápis měly už dva předchozí ročníky Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 8:35 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: PC Citovat

theby napsal:
prázdininy mi končíííí a je to tu... náš učitel na literaturu vyžaduje tu pohádku staré pověsti České a já z něj mám respekt Confused takže všichni známe ten pcit na hrudi že??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ///zabít!!!///b +nevím co mám dělat než sedět u kompu... Arrow Idea Question ach jo...
hehe... u nás na škole se to vůbec neřešili... čtenářský deník všichni psali jen v 6. třídě Laughing potom všichni přišli na to, že existuje internet a přinejhorším okopčit starší práce... všichni byli spokojení... my nemuseli číst, známka byla za 1, učitelky měli co číst... Twisted Evil

Jojo, končí nám to... 14 dní... FUJ!!! Crying or Very sad Za 14 dní pujdu do uplně nového prostředí... mezi nové lidi... nový způsob vzdělávání... větší buzerace... otrava... jak já budu stíhat školu, politiku a kluky? Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 8:01 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: PC Citovat

prázdininy mi končíííí a je to tu... náš učitel na literaturu vyžaduje tu pohádku staré pověsti České a já z něj mám respekt Confused takže všichni známe ten pcit na hrudi že??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ///zabít!!!///b +nevím co mám dělat než sedět u kompu... Arrow Idea Question ach jo...
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 7:22 pm
Autor Zpráva
kinezi
uživatel


Založen: 21.5.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Teď si dělám doma nějaké ty restíky. Měl jsem si vybrat na svojí praxi v nemocnici pacienta a provést s ním "Strukturovaný rozhovor dle Gordonové". Samozřejmě jsem se na to vyfláknul, tak jsem si to teď vymýšlel a nevěřím svým očím...
Normálně tam chtějí vědět neuvěřitelně osobní věci. Nedovedu si představit na co bude sestrám a ošetřovatelkám informace typu: "Jakým způsobem se v rodině zvládají běžné problémy?" "Máte uspokojivé sexuální vztahy?" "Je pro Vás náboženství důležité?"
Prostě si nemyslím, že by se měl i v nemocnici dodržovat určitý stupeň soukromí. V tom dotazníku je strašně moc informací, které nám vůbec k ničemu nejsou, jenom zbytečně vyslícháme lidi... Nechápu, co z toho katedra ošetřovatelství mám

Naštěstí je to v nemocničnjí praxi trochu jinak: Tam se s pacientem vyplňuje krátký dotazník, s poměrně užitečnými informacemi (například jestli jste na něco alergicští...), ale problém je zase v tom, že sestry ty informace z něho neumějí použít: Stalo se mi, že jsem s pacientkou vyplnil dotazník, kde paní uvedla, že je alergická na náplast... no a hádejte, čím jí ty pipiny oblepily Confused


V běžné nemocniční px. se bohužel děje více nepochopitelných věcí. Plno papírování, dotazování bez logického využití a když už, stejně vzniká velký informační šum, především při předávání si informací po překladu pacientů mezi jednotlivými pracovišti. Téma sestřičky: některé velice inteligentní a empatické, s logickou úvahou a citem, na druhé straně extrém za extrémem, bez empatie a bez minimálního pracovního nasazení. Stejně tak mezi lékaři a jinými odbornými pracovníky ve zdravotnictví. Vše je ale především o lidech!! A bohužel také o penězích na daném pracovišti a o vedení, jak si svůj obor umí prosadit a prodat úspěchy v daném oboru dosažené!
Během studia na VŠ je student v jakési příjemné imunitě, chráněný před realitou běžné praxe a je pak na něm, jak se po absolvování dokáže prosadit a stát si za svými názory.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 21, 2006 5:12 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Teď si dělám doma nějaké ty restíky. Měl jsem si vybrat na svojí praxi v nemocnici pacienta a provést s ním "Strukturovaný rozhovor dle Gordonové". Samozřejmě jsem se na to vyfláknul, tak jsem si to teď vymýšlel a nevěřím svým očím...
Normálně tam chtějí vědět neuvěřitelně osobní věci. Nedovedu si představit na co bude sestrám a ošetřovatelkám informace typu: "Jakým způsobem se v rodině zvládají běžné problémy?" "Máte uspokojivé sexuální vztahy?" "Je pro Vás náboženství důležité?"
Prostě si nemyslím, že by se měl i v nemocnici dodržovat určitý stupeň soukromí. V tom dotazníku je strašně moc informací, které nám vůbec k ničemu nejsou, jenom zbytečně vyslícháme lidi... Nechápu, co z toho katedra ošetřovatelství mám

Naštěstí je to v nemocničnjí praxi trochu jinak: Tam se s pacientem vyplňuje krátký dotazník, s poměrně užitečnými informacemi (například jestli jste na něco alergicští...), ale problém je zase v tom, že sestry ty informace z něho neumějí použít: Stalo se mi, že jsem s pacientkou vyplnil dotazník, kde paní uvedla, že je alergická na náplast... no a hádejte, čím jí ty pipiny oblepily Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 17, 2006 11:18 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: nečekané střetnutí Citovat

Dnes sem sice potkal svou dívku. Moji Petrušku v trolejbuse.

Ale taky sem tam spatřil kluka, vyholeného, který se mračil...

a kdopak to je. Brrrrrrrr.

Tento kluk mne roce 1992 nazval přihřátým. Jako bych si na něj nevzpomněl zrovna včera... to se povedlo. No ta zamračenost mu vydržela.
Akorát dnes mne viděl, jak flirtuju velice vesele s dívkou.

Ten se teda splet. já takovej heterák, on mne bude vykládat, že su přihřátej.
To tak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 17, 2006 9:10 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Integrál-dřív můj největší strašák Citovat

Vidím, že moje zmínka o integrálech kdesi o 15 příspěvků dozadu rozvinula na toto téma nebývale dlouhou a zapálenou diskusi. Může se to (už z toho učeného názvu) zdát jako něco nepochopitelného a i já, matematický antitalent jsem si říkal v prváku, že kvůli tomu mě určitě ze školy vylejou (i když jsme měli matiku jen jako okrajový předmět, dost lidí na ní vylítlo). No a stačilo jich tak 50 spočítat a už jsem integroval levou zadní a z matiky dostal za 1 (to není chlubení, jen konstatování toho že se to může naučit i s prominutím blb jako já). Ale stejně ty matfyzáky nechápu, jak je to může bavit.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 11:23 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Adam napsal:
aha, to víš, já mám reflex na UK MATFYZ, dokonce i já tam sem tam zajdu.

ten muj ten byl taky UK MATFYZ (Univerzita Komenskeho Very Happy)
A proc tam ty chodivas? Neni te skoda? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

aha, to víš, já mám reflex na UK MATFYZ, dokonce i já tam sem tam zajdu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 11:11 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

studoval jsem informatiku na matfyzu v bratislave, ale popri ekonomce to neslo a tak jsem to vzdal... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 10:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Dalibore, pozdravuj Petra Galuse.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 10:56 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

murex napsal:
Ja jsem matiku vzdy miloval, ale po roce stravenem na matfyzu uz tomu tak, bohuzel, neni Confused Ted ji uz jenom obdivuju. Smile

Jestli se můžu zeptat - co jsi studoval? Přímo matiku? Jakej obor?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 10:52 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Ja jsem matiku vzdy miloval, ale po roce stravenem na matfyzu uz tomu tak, bohuzel, neni Confused Ted ji uz jenom obdivuju. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 10:48 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Získal jsi můj nehynoucí obdiv a úctu. Matematikové pro mě vždycky byli nedotknutelní Idea

Jó, to jsou asi pro dost lidí... Pro mě taky bejvali... Ale jen do tý doby, než člověk zjistí, co je to bandu... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 10:26 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Získal jsi můj nehynoucí obdiv a úctu. Matematikové pro mě vždycky byli nedotknutelní Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 10:01 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Funkce. Ale to víš, kniha z roku 1978...

Ten rok vydání by v tomhle neměl hrát roli... Ne že by v matice nebyly buď neprozkoumaný, nebo bouřlivě se rozvíjející oblasti, ale zrovna základy diferenciálního a integrálního počtu jsou hotový už nějakou tu stovku let... To se mi mj. na matice líbí, že je trvalá a neni poplatná době... Člověk může v pohodě pracovat i s předválečnou literaturou - jedny z mála rozdílů jsou ty, že místo "hypotéza" je tam "hypothesa" a místo "protože" je "ježto"... Very Happy
Jenom k těm integrálům - úplně jednoduše (v rámci možností Wink): Když k daný fci najdu všechny fce, který budou splňovat jistou vlastnost, tak množina těchhle tzv. primitivnich fcí se nazývá neurčitej integrál tý daný fce. Ta vlastnost je ta, že když primitvní funkci zderivuju, tak musim dostat tu fci původní. V praxi mi stačí vždycky najít jedinou z těch primitivnich fcí, protože všechny ostatní se liší o konstantu (protože derivování je aditivní a derivace konstanty je nula Razz).
A když do primitivní fce za proměnný dosadim konkrétní hodnoty (tzv. meze integrálu), tak dostanu nějaký číslo, kterýmu říkam určitej integrál z daný fce v danejch mezích. Určitej integrál tak představuje ten Markem zmiňovanej funkcionál (z prostoru integrovatelnejch fcí).
Vlastně ani nevim, proč to sem píšu, protože tě to stejně určitě vůbec nezajímá, ale co - třeba si z toho přece jen něco málo zapamatuješ a pak tim budeš moct oslňovat davy... Wink

To Mark: Těší mě, že nejsem sám, kdo je tady touhle pavědou aspoň trochu postiženej... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Od integrálů k integrovanému zemědělství Citovat

Adam napsal:
Funkce. Ale to víš, kniha z roku 1978...


Není to něco s lomeným výrazem?
Já už sem teda matiku 2roky neviděl. 6let se ju neučil.
Ale nevím. Integrály integrály- spíš mne napadá Integrovana doprava Jihomoravského kraje. nebo Integrace do Evropské unie.

Nebo už to mám Integrované zemědělství.
Je to něco mezi konvenčním a ekologickým zemědělstvím.
Třeba v révě vinné se požívaj draví roztoči, ale šplíchá se to, ale samozřejmě, že těm roztočům to nesmí vadit, ty přípravky.

A pak mne napadloo slovo Impregnace, ale to taky nevím co je. Asi nátěr proti něčemu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 9:00 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Funkce. Ale to víš, kniha z roku 1978...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 8:32 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Proti integrálům vůbec nic. Už proto, že námám tucha, co to je a k čemu je to dobrý. V učebnici jsem našel, že to jsou inverzní funkce k derivacím a vzhledem k tomu, že ani o nich nevím nic a ve čtvrťáku nás to učit nebudou, tak možná zůstanu nepoznamenán Wink


Hmmm. Integrály. Ty mám rád.
V té učebnici bylo opravdu, že to jsou funkce? Ne funkcionály?

Pro člověka s humanitním zaměřením jsou opravdu asi k ničemu. No, tak jak derivace vyjadřuje intenzitu změny, tak integrál zase vyjadřuje naakumulované množství. Akorát nevím jestli to z toho pochopíš, raději se ani nepokoušej, já bych učitelem být nemohl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 8:01 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Proti integrálům vůbec nic. Už proto, že námám tucha, co to je a k čemu je to dobrý. V učebnici jsem našel, že to jsou inverzní funkce k derivacím a vzhledem k tomu, že ani o nich nevím nic a ve čtvrťáku nás to učit nebudou, tak možná zůstanu nepoznamenán Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 5:32 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Integrály Rolling Eyes

Něco proti integrálům??? Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 16, 2006 5:31 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Není tady někdo zběhlý v chemii? Musím si zopakovat (rep. konečně pochopit a naučit) elektronové konfigurace k přijímačkám na VŠ a vůbec mi to nejde a nechápu to (žádná novinka)... Už jsem vzteky sežral periodickou tabulku Mad

No, v chemii zrovna moc zběhlej nejsem, ale elektronový konfigurace si snad ještě plus minus pamatuju... Btw., ideální konverzační téma do Martinic... Laughing Pokud mě tam teda vítr zanese...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 96 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist