Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Utopické představy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

po září 04, 2006 10:22 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Kdo to byl Pátek, samozřejmě vím... Tím spíš že Robinzon BYL úchylnej Cool

PONDĚLÍ-PÁTEK-ÚTERÝ-PÁTEK-STŘEDA-PÁTEK-ČTVRTEK-PÁTEK...? Angel
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 04, 2006 3:19 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Question Question Question
Můj milý český bratře! PIATOK znamená PÁTEK, co je jméno dosti významné postavy jistého románu s názvem Robinson Crusoe. Asi tolik z mé stranyˇ Wink Na skledanou, Nikomku! hehe


Kdo to byl Pátek, samozřejmě vím... Tím spíš že Robinzon BYL úchylnej Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 04, 2006 12:00 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Question Question Question
Můj milý český bratře! PIATOK znamená PÁTEK, co je jméno dosti významné postavy jistého románu s názvem Robinson Crusoe. Asi tolik z mé stranyˇ Wink Na skledanou, Nikomku! hehe
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 03, 2006 8:33 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Čo tak pojem DOMORODEC/PIATOK? Je to exotické, tajomné a príťažlivé, ale aj neurčité bez akéhokoľvek náznaku úchylnosti Wink

netuším co to "piatok" znamená... ale zní to dost úchylně Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne září 03, 2006 3:38 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Čo tak pojem DOMORODEC/PIATOK? Je to exotické, tajomné a príťažlivé, ale aj neurčité bez akéhokoľvek náznaku úchylnosti Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 02, 2006 3:17 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Petra, prosím, ne...


Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 02, 2006 12:28 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Petra, prosím, ne...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 02, 2006 10:35 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mark napsal:

Taky by mě zajímalo jméno. Bodyio, nechceš být konkrétní?

Tady nejde o jméno jako konkrétní objekt, ale o předmět fantazie, náhrada za beztvaré chráněnec/milenec. Takže třeba Tomáš, Petr, David... doplň podle chuti podle jmen, která v tobě něco vzbuzují.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 01, 2006 11:56 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

alca napsal:
BODYIA: Wau, tak abych řekl pravdu, takhle jsem doma ještě neslyšel, nicméně se mi to bydlení na konci světa v tropickém ráji docela zamlouvá.

Slovo chráněnec ve mne evokuje představu, jako že jsem 70letý stařec a vydržuji si 20 letého mladíka, abych se necítil tak staře. Nijak bych tuto pozici po svém boku nenazýval. Řekl bych rovnou jeho jméno. Tím se zahalí do tajemna, kdo to je a proč tam je... friendly_hamster


Bezstarostný život v tropickém ráji....
Hmmm to bych asi taky bral. I když v tropech jsem ještě nebyl.
Taky by mě zajímalo jméno. Bodyio, nechceš být konkrétní?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 10:42 pm
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

BODYIA: Wau, tak abych řekl pravdu, takhle jsem doma ještě neslyšel, nicméně se mi to bydlení na konci světa v tropickém ráji docela zamlouvá.

Slovo chráněnec ve mne evokuje představu, jako že jsem 70letý stařec a vydržuji si 20 letého mladíka, abych se necítil tak staře. Nijak bych tuto pozici po svém boku nenazýval. Řekl bych rovnou jeho jméno. Tím se zahalí do tajemna, kdo to je a proč tam je... friendly_hamster
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:47 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Moje dosavadní představy se bez milence obešly... ale kdo ví, jenom idioti nemění názory.
Neber to nijak zle Boďo... jenom jsem se snažil pochopit;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:41 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Tak jo, necháme tě žít Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:39 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ach jo, to jsem se do toho zaplet'... ze ja radeji nenechal fantazii fantazií... Rolling Eyes btw: sysla jsem smazal, tak ho tady nehledejte

Naposledy upravil bodyia dne st srpen 30, 2006 9:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:39 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Toho teplýho sysla nechápu. Neměl bys po ruce nějakou informaci, kterou by si domyslelo dítě starší první střídy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:33 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jarda možná uhodne, já to potřebuju osvětlit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:31 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom: Na co milenec? Hadej;-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:24 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Tak jak to mám nazvat? Milenec zní moc prvoplánově...


Na co chráněnec?
Milenec? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:19 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam: No ja myslim, ten cernousek coby dite v tvoji utopii mi nejak nesedel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:13 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Chráněnec mě taky zujal. Mám v hlavě něco podbného. Jenom místo chráněnce to byl černoušek (děti jsem již definitivně zavrhl) a místo elektrických nástojů se budu držet tradice.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:12 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tak jak to mám nazvat? Milenec zní moc prvoplánově...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:10 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
S Péťou si necháme postavit na břehu moře, někde kde nikdy není zima a období dešťů trvá maximálně týden, velikej přízemní domek. Na jednom konci bude moje akusticky odladěný studio, v něm skvosty a rarity syntetizérový produkce, všechny zapojený a funkční, vedle nich hezkej klavír (stačí Yama C7), několik Neumannů pro záznam a ohromnej digitální pult. Péťa bude mít někde ateliér a venku na slunci se budou třpiti drůzy jeho vzácných kamenů. Přesně mezi bude mít pokoj náš chráněnec, kluk s uhrančivým pohledem a ostře řezanými rysy, kterého bude bavit máchnout štetcem na plátno nebo ruce zabořit do klaviatur. Všichni tři se budeme mít děsně rádi, na lože budeme uléhat společně, nebude existovat žárlivost či rivalita.
Moje muzika se bude hrát po celém světě (ale nikdo nebude znát autora), Péťovy obrazy naplní galerie.
Do přilehlých bungalovů budou jezdit na návštěvy naši kamarádi, budeme pít doma vypěstované víno, pojídat plody moře z blízké zátoky a rozjímat nad věcmi minulými i budoucími.
Péťa si ve volných chvílích udalá všechny tituly, které by chtěl a já s chráněncem absolvuji FAMU Zvukovou tvorbu a paralelně ČVUT zvukovou elektroniku. Po dokončení si otevřeme malou manufakturu na syntetizéry z mušlí, filigránský hudební nástroje dosud neslyšeného zvuku a kosmických možností....


Chráněnec?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:02 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

S Péťou si necháme postavit na břehu moře, někde kde nikdy není zima a období dešťů trvá maximálně týden, velikej přízemní domek. Na jednom konci bude moje akusticky odladěný studio, v něm skvosty a rarity syntetizérový produkce, všechny zapojený a funkční, vedle nich hezkej klavír (stačí Yama C7), několik Neumannů pro záznam a ohromnej digitální pult. Péťa bude mít někde ateliér a venku na slunci se budou třpiti drůzy jeho vzácných kamenů. Přesně mezi bude mít pokoj náš chráněnec, kluk s uhrančivým pohledem a ostře řezanými rysy, kterého bude bavit máchnout štetcem na plátno nebo ruce zabořit do klaviatur. Všichni tři se budeme mít děsně rádi, na lože budeme uléhat společně, nebude existovat žárlivost či rivalita.
Moje muzika se bude hrát po celém světě (ale nikdo nebude znát autora), Péťovy obrazy naplní galerie.
Do přilehlých bungalovů budou jezdit na návštěvy naši kamarádi, budeme pít doma vypěstované víno, pojídat plody moře z blízké zátoky a rozjímat nad věcmi minulými i budoucími.
Péťa si ve volných chvílích udalá všechny tituly, které by chtěl a já s chráněncem absolvuji FAMU Zvukovou tvorbu a paralelně ČVUT zvukovou elektroniku. Po dokončení si otevřeme malou manufakturu na syntetizéry z mušlí, filigránský hudební nástroje dosud neslyšeného zvuku a kosmických možností....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st březen 08, 2006 3:56 pm
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Citovat

Smile aspon vidim, ze nie som sam, kto uvazoval o politike Smile i ked ja by som chcel byt skor najvyssim komisarom osn alebo premierom...
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po prosinec 19, 2005 3:40 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Iluze22 Citovat

Budu mit toho nejbajecnejsiho manzela pod Sluncem. Bude to nejaky filosof, nebo vedec. mohl by treba prednaset na vysoke skole a psat skrypta. nejaka humanitni Very Happy A bude to krasne az bude prvni par republiky tak lidsky teply Very Happy Verim, ze to lidstvi se prenese do cele spolecnosti. nebudu mit sice nadaci. me by nebavilo to papirovani vis. I prezident je daleko od prace v terenu. Ale bude krasne az zalozime s manzelem nejake centrum. on si bud epsat na statku. Tam bdeme bydlet vis..Smile Pokud nebudeme bydlet na kraji emsta u tramvaje. to je podminkou, ta tramvaj Idea

nebo bych jeste bral majitele nejake utulne cajovnicky, ktery by me rozmazloval temi nejlepsimi cajicky Smile
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 19, 2005 1:44 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: To Adam Citovat

Jasně! A bude to perfektní láska... Budeme společně píchat černoušky (tou novou vakcínou) budeme je léčit a vyléčíme Smile
Nojo jinak s tím prezidentováním tě trápit nebudu, prezidentovat budu já a ty budeš můj první (?) muž (?) (podle první dámy...). Můžeš mít třeba nějakou nadaci a zaměstnat Libora (nebo dotovat).
Mám ale jednu podmínku, vždycky jsem si představoval že budu mít spisovatele, tak pěkně ještě něco napiš a našemu svazku nebude nic bránit... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 19, 2005 9:57 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: ... Citovat

Ahoj, nejaky cas jsme touzil byt druhoa Matka Tereza. No jo. Ale lepsi bude pracovat v Nemecku nebo Rakousku. Nekde ve vetsim meste. Po praci nastoupit na tramvaj a dojet az na kraj mesta. NA rozhrani esa a mesta. Prijit domu. Citit vuni caje a jemnost objeti meho pritele. Pak bychom mohli jit behat s pejskem do blizkeho lesa. Nebo jit treba na nejakou vystavu. Odpocinout si. Pracovt budu nekde v ustavu. Budu mit filosoficky ladeneho muze. A budeme dela tuplne obycejne veci. PArtner bude hned vedet co citim a uzasne me podpori. Hned zmizi v mem zivote jakekoli napeti a deprese. A budu moci vnimat druhe lidi. V klidu a miru, cely Svet Very Happy ...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so prosinec 17, 2005 9:16 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No tak to se asi sejdeme my dva Smile . Potkáme se tak za deset let na konferenci v Nairobi. Já najdu lék na AIDS a ty ho vyzkloušíš v praxi na lidech a zachráníme spolu miliony lidiček.
Taky jsem kdysi (ještě asi před měsícem) v hlavě nosil představu prezidentování, ale nějak mě to samo přešlo.
A rezervuj si pro mě nějakýho toho bílýho lva...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá prosinec 16, 2005 10:37 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Budoucí pan prezident... Citovat

Mnnnooo... Já si to představuju asi takhle: nejdřív ze všeho ze mě bude strašně úspěšný lékař. myslím, že asi vymyslím nějaký převratný způsob léčby. Budu cestovat po světě a a někde v tom světě se najde můj krásnej miláček. Mohl by to třeba být spisovatel. Budeme spolu žít ve velkým bytě v Hradci a další domek budeme mít ve Švýcarsku, někde v horách, kam budeme utíkat.
No a pak chci být prezident. Už se vidím, jak nastupuju na famfáry s hordou vojáků hradní stráže. Budou tam všichni potentáti a můj miláček mi zamává s pvrní řady. Mrknu na něj a rozdám nějaký ty vyznamenání Very Happy Večer pak odletíme do Švycar a v našem domečku si dáme skvělou večeři. Budeme při tom z našeho malýho páčit, jaký známky dostal ve škole a pak ho pošleme spát Wink
A až mě to prezidentování přestane bavit vrátím se k pacientům. Sem tam napíšu nějaký ten bestseller, jenom tak...mimochodem.
A ke stáru chci vnoučata!!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 15, 2005 5:03 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Citovat

To nezní špatně.

Romantika je věc krásná. Fakt hezky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 15, 2005 1:57 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Utopické představy Citovat

Máte nějakou vlastní představu ideálního vztahu, místa, kde byste chtěli žít, kariéry, dětí? Zkrátka ideální vysněný způsob, kterým byste chtěli žít?
Já ten svůj mám. Sám sebe vidím s milovaným manželem a adoptovaným černouškem v kamenném domě v Provence obklopeném vinicemi a záhony levandulí. Večer se vrátím ze své virologické laboratoře, kterou vedu, opráším Nobelovu cenu, uložím dítě spát a otevřu se svým klukem láhev vína a povídáme si při západu slunce... Těžká romantika. Neumím to přesně popsat, obrázek všeho má v hlavě. Ale zasaďte reklamu na Metaxu do jižní Francie a - a je to.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist