Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět nakupuji homosexualove jinak? - pomoc na disertacni praci
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

pá září 01, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
malpka
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: a co uz prozkoumali v americe Citovat

jen pro ty, kteri si mysli ze homosexualove jsou v nakupovani stejne jako hetero...

v USA napr. uz primo 6 let je on line vyzkum, kde zkoumaji co radi nakupuji, atd....

podivejte se na to...
http://www.glcensus.com/results/index.cfm

hezky den vsem
Marta
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 08, 2006 8:19 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Gay klinikla mě už taky napadla. Jestli se mi podaří dostat se na stomatologii, tak si potom otevřu soukromou praxi. Otázkou je, jak sehnat klientelu. Asi budu inzerovat na 004 a prsknu na dveře Valentina ceduli:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 07, 2006 11:34 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Co takhle gay-soukromá klinika?

Hlavně sestřičky mužského pohlaví, mladí a příjemní doktoři, v čekárně žádné časopisy o pletení...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 07, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: nevychovávám Citovat

Teda pánové, vy jste všichni asertivní jak párek (to nemyslím nijak hanlivě). Já teda nikoho nepoučuju stylem: "nejdřív se vychází a potom vchází". Je to teda hlavně proto, že jsem to většinou já, kdo to udělá obráceně, ale zároveň si nemyslím, že jsem tady od toho abych někoho vychovával, takže v podobných situacích používám slůvko "pardon" a taky usměv...
No jinak v MHD většinou stojím, což má dva podstatné důvody: 1) neusnu (a když usnu případný pád mě okamžitě vzbudí Wink ) 2) díky svojí výšce jsem nad hladinou zamoření, protože nevim jestli jse si všimli, ale ti důchodci občas docela smrdí... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 07, 2006 6:32 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

To je fakt, když vidím nějakou babičku jak se táhne s nákupem o hůlce tak jí samozřejmě pustím sednout, ani si o to nemusí říkat. Ale když příde 55letá ženská jak bečka a chce pustit sednout, tak to ať mi políbí gluteus maximus Confused . jo a v případě, že v tý tramvaji je volný aspoň jedno místo tak taky nepoštim, proč bych měl někoho pustit sednout, když je jinde volno Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 7:08 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Jo s důchodci v tramaji to dělám následovně. Mám zásadu. Pokud dotyčný přijde a řekne hnusně až dotčeně " Mohl bych si laskavě sednout ?" Řeknu mu jasně " Ne, až se naučíte slušně jednat s lidma tak Vás pustím ". Většinou se urazí a je vše OK. Důchodce pustím jen tehdy, pokud je příjemný a bud se na mě usměje a je milý a nebo je to proste sympaticky človíček. (tak mu řeknu sám) a nebo pokud mě hezky osloví a poprosí. Bez problému ho pustím a většinou se na sebe hezky usmejeme a někdy i popovídáme.

Nemám rád důchodce, který přijde do tramvaje a suverezně vytáhne svoji legitimaci a tváří se, jako agent KGB...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 5:00 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: to Azarael Citovat

Už jsi někdy zkoušel líbačku uprostřed Václaváku? Navrhuju udělat malý sociologický test... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 4:51 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

jo vobčas mi lezou na nervy taky specielně některý důchodci, vždycky když jede šalina tak to bych musel bejt mistr světa v běhu na 100m abych je dohnal ale když sedím tak to se belhaj pomalu vo čtyřech francouzskejch holích a tváří se že jestli je zrovna já nepustím sednout tak okamžitě skolabujou. Když jejich nátlak evidentně ignoruju tak si nade mě demonstrativně stoupnou a tváří se že jim to vůbec neva že sedím že si rádi postojí Confused . Nebo druhá věc ty zamilovaný páry, nic proti, jdou sice šnečím tempem a když se držej za ruce tak většinou roztažený přez celej chodník ale jo je to klasika, ale když se uprostřed města při líbání uprostřed chodníku skoro vojedou tak to je vopruz Confused kdybych něco takovýho udělal já tak bych dostal holí vod prvního důchodce mezi voči a ještě by na mě všichni koukali jak na úchyla Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 1:43 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mně byla tahle komisní bába úplně jedno, ale nějak příjemné to nebylo - ty zkoumavé pohledy a způsob, kterým podávala klíče. No nic, dneska koukala stejně, tak jsem na ní na zlomek vteřiny udělal takovej škleb. Na zlomek vteřiny proto, aby nevěděla, jestli se jí to zdálo nebo ne Razz Někdy to dělám i v tramvaji.
K tomu napomínání, jak psal Maku, můžu říct jen tolik že to dělám taky. Nejalergičtější jsem na malé děti, matky s extra objemným kočárkem v nejužším místě cesty, loudající se zamilované páry a odbarvené dyliny v růžovém tričku a piercingem v nose žvýkající jako krávy... Čili takový běžný obchoďák... Vždycky nejdřív napomínám, a když vidím, že veškerá má snaha moralizovat a pozvednout náš poněkud tupý národ přichází vniveč, začnu normálně sprostě nadávat. To mám aspoň šanci, že to ti lidé zaznamenají.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 1:34 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: Hotely Citovat

Martin napsal:
Ikdyž už jsem psal, že nemávám při příchodu kamkoliv duhovou vlajkou, tak z tohodle bych udělal scénu.

Ne proto, že se tváří blbě, protože si myslí že se u ní ubytovali dva gayové, ale proto, že neni na ní, aby dumala o tom, proč a nač se jí tam kdo ubytovává.


Souhlasím s Martinem... mě se to líbí... stejně, jako když jdu z malého krámu a chci odejít a někde se dere do dvěří.. tak mu docela přísně řeknu "to, že se první vychází by jsi vědět už mohl" takže bych něco jistě řekl i té paní .. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 06, 2006 1:22 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Hotely Citovat

Ikdyž už jsem psal, že nemávám při příchodu kamkoliv duhovou vlajkou, tak z tohodle bych udělal scénu.

Ne proto, že se tváří blbě, protože si myslí že se u ní ubytovali dva gayové, ale proto, že neni na ní, aby dumala o tom, proč a nač se jí tam kdo ubytovává.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 6:38 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: hotýlky Citovat

Kdyby byla síť gay friendly hotýlků, taky bych se nezlobil. Dneska ráno jsem se ubytovával v Českém Krumlově na dvoják s kamarádem (ht) a recepční na nás koukala dost podezřívavě. Mně to bylo jedno, ale kámoš se tvářil dost vyděšeně Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 01, 2006 11:33 am
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

To bych se divil kdyby byl nějakej hotýlek unfriendly vůči gayům, určitě jich projde jejich postelema fůra.......
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 01, 2006 6:25 am
Autor Zpráva
baez
uživatel


Založen: 22.6.2006
Příspěvky: 20

Předmět: služby pro gaye Citovat

I když jsem přesvědčený, že gayové nenakupují jinak, než heterosexuální většina, určitě je v téhle oblasti co zkoumat a zlepšovat. Teď jsme byli s přítelem na dovolené v jižních Čechách a poprvé jsem si uvědomil, že by stálo za to, kdyby existovala síť gay nebo gay friendly ubytovacích zařízení - penzionů, hotelů a tak...
_________________
Baez
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 12:13 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No tak ikdyž bych se pod to, co napsal sergej nepodepsal, jenom to dokládá, že nakupujume každý dost jinak.


Jo, já se prostě neumím vyjadřovat. Přesně tohle jsem tím chtěl sdělit, že nakupujeme každý úplně jinak. Nic jiného v tom mém sdělení nehledejte.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 11:30 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No tak ikdyž bych se pod to, co napsal sergej nepodepsal, jenom to dokládá, že nakupujume každý dost jinak.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 11:12 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

livefile napsal:
A možná si třeba děláš z toho všeho o čem si psal cnost!


Ne, nedělám si z toho ctnost, jen jsem přisypal k tématu svou troškou do mlýna, aby měla původní tazazelka další materiál. A pokud je mi známo, tak snad šetrnost (přiměřená, ne skrblictví) je spíš ctnost, nebo se mýlím?
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 5:41 am
Autor Zpráva
livefile
uživatel


Založen: 15.6.2006
Příspěvky: 44

Předmět: Citovat

A možná si třeba děláš z toho všeho o čem si psal cnost!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 2:44 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Nakupování-nejotravnější věc na světě Citovat

Nosím samé neznačkové oblečení, džíny mám několik let staré, mobil mám jak briketu, k holiči chodím jednou za 2 měsíce, kosmetiku nikdy nekupuju a většinou koupím první zboží co vidim. Buď je to moje přirozená škudlivost (to je u nás rodinná tradice) nebo mi prostě připadá, že je to zbytečné iracionální plýtvání penězma za něco, co nepotřebuju, leda tak kvůli imydži. Na tu já ale zvysoka kašlu, protože důležitý je co je uvnitř člověka a ne na jeho povrchu. Proto také na tomto základě nikoho nesoudím. Jo a eště mám 8 let starý brejle s 5,5 dioptriema a podobně staré hodinky s prasklým sklem (ale není to moc vidět). Možná sem byl v minulém životě Skotem. Very Happy
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 26, 2006 2:12 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: a co gay spolky? Citovat

malpka napsal:
fakt si myslite ze jste neovlivneni komunitou gay? pak to prosim mi piste...

Tak ti to teda píšu... Wink Gayů znam osobně pět a půl, členem žádnýho spolku nejsem, jakkoliv se vydělovat ze společnosti je to poslední, co by mě napadlo... To, že jsem teplej, ovlivňuje jedině partnerský vztahy - nic víc. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červenec 22, 2006 12:03 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

abych pravdu řekl tak jsem tuhle značku ještě nikde neviděl. Ani jsem na ní neviděl reklamu. Na netu vo tom něco málo je ale jinak nikde nic, telka časáky, letáky, obchody - ani zmíňka Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 22, 2006 9:39 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Re: To Martin Citovat

Martin napsal:
Smile Já ti snad normálně najdu firmy, co se zabývaji produktama pro muže. No co se tý kosmetiky týká, tak třeba Aramis, ne? Very Happy Wink


Já Aramis neznám, já znám tak možná Adidas. Moc dobré deodoranty, nemužu si je vynachválit.
Jo a Ols Spice. To vím, že taky dělaj pro muže. Možná máš pravdu, že je toho více.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 6:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Azarael: Citovat

Smile Já ti snad normálně najdu firmy, co se zabývaji produktama pro muže. No co se tý kosmetiky týká, tak třeba Aramis, ne? Very Happy Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 6:24 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Promiskuita je prej lepší jak válka, řekl Lotrando na ch Citovat

valbo napsal:
Azarael napsal:
ne psal jsem, že chování homosexuálů se neřídí klasickými pravidli pro menšinu, to neznamená že se v určitém ohledu jako menšina nechováme, je to klasická primární družnost s člověkem se kterým máš něco společnýho, jako když hraje za stejnej tým. Gay spolky a gay stránky jsou prostě proto, že se na nich řeší věcy, které se neřeší jinde. Kde najdete nějaký rady pro chlapy co se týká oblečení, zdraví a jiných poměrně důležitých věcí, pro ženský je tím net přecpanej, oblečení jsou mraky a kosmetiky ještě víc, každá má svýho gynekologa a vůbec jsou všechny jejich zájmy a problémy rozpatlaný snad všude, vychází stopadesát časáků typu žena a život ale jedinej podobnej pro chlapy (mens health). Zkuste se mrknout v drogérii, kolik věcí je určenejch pro nás. Je tam několik pěn na holení, holicí strojky a možná pár sprejů, ale vostatní věci v podstatě nejsou, s oblečením je to snad ještě horší, vlezu do krámu o rozloze fotbalovýho hřiště a pro chlapy jsou tam dva věšáky. Myslím že by neuškodilo kdyby exisatovaly nějaký normální krámy s voblečením jen pro chlapy (tím nemyslím obchod se sakama) nebo kosmetická značka která by vyráběla přednostně kosmetiku pro muže. ...... no a teď jsem se do toho zamotal Laughing
no prostě ač nejsme separovaný od společnosti tak máme jistý specifický požadavky na nákup věcí spojených s tím, že holt nečumíme po ženskejch. Klasická reklama, která je ve velký většině sexuálně zaměřená (možná kromě reklamy na plíny) se u nás míjí účinkem. Scéna jak když se napatlám nějakou vůní tak po mě polezou všechny ženský co potkám mě nějak netankuje. přitom si na výběru nějakýho smradu na sebe dá určitě větší práci gay než heterák.
Chat - no jestli myslíš Xko tak to bych radši nerozebíral, vyskytuje se tam stejná komunita jako v klubech. Jde tam snad úplně všem jen vo to najít si někoho na tuhle noc. to není (doufám) pro gaye charakterystické. Proto existujou Fóra jako je tohle, tady se řeší kapku jiný problémy než "kambychtozrovnastrčil"
Idea Jinak v bych asi vážně doporučil zaměřit se třeba na reklamu a rodíl účinku, protože reklama je většinou drsně heterácká. Myslím že jestli se někde vyskytuje rozdíl tak zrovna v mechanizmu účinku remklamy na heteráky a na gaye



Naprostej souhlas.
O tom chatu by se dalo taky mluvit, je to katastrofa.
Já bych si taky kupoval rád časopis pro muže kromě sportu a aut.
Amigo je příliš drahé. Mám jedno číslo.Víc si jich kupovat nebudu, sou drzí a v nakladatelství Amigo mi to vysvětlili, proč to tak je.

Paradoxně, za mnou taky chodili žensky, ktery se mi moc sympatiemi líbili.
Kolikrát si řeknu, kdyby byla jiná doba, možná bych s ní zkusil žít.

no teď su na xchatu. A sex sex a sex. jeden kluk řekl, že je to lepší než válka, možná jo... .


A ty z toho asi nemas moc prijemne pocity vid... MYslim, ze ti trochu rozumim Borku Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 3:37 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

A můžeš sdělit, proč to tak je?(Amigo)
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 20, 2006 11:06 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Promiskuita je prej lepší jak válka, řekl Lotrando na chatu Citovat

Azarael napsal:
ne psal jsem, že chování homosexuálů se neřídí klasickými pravidli pro menšinu, to neznamená že se v určitém ohledu jako menšina nechováme, je to klasická primární družnost s člověkem se kterým máš něco společnýho, jako když hraje za stejnej tým. Gay spolky a gay stránky jsou prostě proto, že se na nich řeší věcy, které se neřeší jinde. Kde najdete nějaký rady pro chlapy co se týká oblečení, zdraví a jiných poměrně důležitých věcí, pro ženský je tím net přecpanej, oblečení jsou mraky a kosmetiky ještě víc, každá má svýho gynekologa a vůbec jsou všechny jejich zájmy a problémy rozpatlaný snad všude, vychází stopadesát časáků typu žena a život ale jedinej podobnej pro chlapy (mens health). Zkuste se mrknout v drogérii, kolik věcí je určenejch pro nás. Je tam několik pěn na holení, holicí strojky a možná pár sprejů, ale vostatní věci v podstatě nejsou, s oblečením je to snad ještě horší, vlezu do krámu o rozloze fotbalovýho hřiště a pro chlapy jsou tam dva věšáky. Myslím že by neuškodilo kdyby exisatovaly nějaký normální krámy s voblečením jen pro chlapy (tím nemyslím obchod se sakama) nebo kosmetická značka která by vyráběla přednostně kosmetiku pro muže. ...... no a teď jsem se do toho zamotal Laughing
no prostě ač nejsme separovaný od společnosti tak máme jistý specifický požadavky na nákup věcí spojených s tím, že holt nečumíme po ženskejch. Klasická reklama, která je ve velký většině sexuálně zaměřená (možná kromě reklamy na plíny) se u nás míjí účinkem. Scéna jak když se napatlám nějakou vůní tak po mě polezou všechny ženský co potkám mě nějak netankuje. přitom si na výběru nějakýho smradu na sebe dá určitě větší práci gay než heterák.
Chat - no jestli myslíš Xko tak to bych radši nerozebíral, vyskytuje se tam stejná komunita jako v klubech. Jde tam snad úplně všem jen vo to najít si někoho na tuhle noc. to není (doufám) pro gaye charakterystické. Proto existujou Fóra jako je tohle, tady se řeší kapku jiný problémy než "kambychtozrovnastrčil"
Idea Jinak v bych asi vážně doporučil zaměřit se třeba na reklamu a rodíl účinku, protože reklama je většinou drsně heterácká. Myslím že jestli se někde vyskytuje rozdíl tak zrovna v mechanizmu účinku remklamy na heteráky a na gaye



Naprostej souhlas.
O tom chatu by se dalo taky mluvit, je to katastrofa.
Já bych si taky kupoval rád časopis pro muže kromě sportu a aut.
Amigo je příliš drahé. Mám jedno číslo.Víc si jich kupovat nebudu, sou drazí a v nakladatelství Amigo mi to vysvětlili, proč to tak je.

Paradoxně, za mnou taky chodili žensky, ktery se mi moc sympatiemi líbili.
Kolikrát si řeknu, kdyby byla jiná doba, možná bych s ní zkusil žít.

no teď su na xchatu. A sex sex a sex. jeden kluk řekl, že je to lepší než válka, možná jo... .


Naposledy upravil valbo dne so červenec 22, 2006 9:36 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červenec 19, 2006 6:30 pm
Autor Zpráva
Azarael
uživatel+


Založen: 30.12.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: spíš Plzeň

Předmět: Citovat

ne psal jsem, že chování homosexuálů se neřídí klasickými pravidli pro menšinu, to neznamená že se v určitém ohledu jako menšina nechováme, je to klasická primární družnost s člověkem se kterým máš něco společnýho, jako když hraje za stejnej tým. Gay spolky a gay stránky jsou prostě proto, že se na nich řeší věcy, které se neřeší jinde. Kde najdete nějaký rady pro chlapy co se týká oblečení, zdraví a jiných poměrně důležitých věcí, pro ženský je tím net přecpanej, oblečení jsou mraky a kosmetiky ještě víc, každá má svýho gynekologa a vůbec jsou všechny jejich zájmy a problémy rozpatlaný snad všude, vychází stopadesát časáků typu žena a život ale jedinej podobnej pro chlapy (mens health). Zkuste se mrknout v drogérii, kolik věcí je určenejch pro nás. Je tam několik pěn na holení, holicí strojky a možná pár sprejů, ale vostatní věci v podstatě nejsou, s oblečením je to snad ještě horší, vlezu do krámu o rozloze fotbalovýho hřiště a pro chlapy jsou tam dva věšáky. Myslím že by neuškodilo kdyby exisatovaly nějaký normální krámy s voblečením jen pro chlapy (tím nemyslím obchod se sakama) nebo kosmetická značka která by vyráběla přednostně kosmetiku pro muže. ...... no a teď jsem se do toho zamotal Laughing
no prostě ač nejsme separovaný od společnosti tak máme jistý specifický požadavky na nákup věcí spojených s tím, že holt nečumíme po ženskejch. Klasická reklama, která je ve velký většině sexuálně zaměřená (možná kromě reklamy na plíny) se u nás míjí účinkem. Scéna jak když se napatlám nějakou vůní tak po mě polezou všechny ženský co potkám mě nějak netankuje. přitom si na výběru nějakýho smradu na sebe dá určitě větší práci gay než heterák.
Chat - no jestli myslíš Xko tak to bych radši nerozebíral, vyskytuje se tam stejná komunita jako v klubech. Jde tam snad úplně všem jen vo to najít si někoho na tuhle noc. to není (doufám) pro gaye charakterystické. Proto existujou Fóra jako je tohle, tady se řeší kapku jiný problémy než "kambychtozrovnastrčil"
Idea Jinak v bych asi vážně doporučil zaměřit se třeba na reklamu a rodíl účinku, protože reklama je většinou drsně heterácká. Myslím že jestli se někde vyskytuje rozdíl tak zrovna v mechanizmu účinku remklamy na heteráky a na gaye
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 19, 2006 6:07 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Malpka: to je spíš na jedinci, protože třeba na chat nechodím, gay spolek, no láká, není jak se tam dosat, nejbližší je 93 km daleko a celkem teda třeba já osobně nejsem moc ovlivněn gay společenstvím. Je pravdou, že máme specifické problémy, ale jako každá skupina, prostě něco. Rozhodně, až bude studie hotova, rád si ji přečtu.[/list]
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 19, 2006 2:37 pm
Autor Zpráva
malpka
uživatel


Založen: 28.6.2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha

Předmět: a co gay spolky? Citovat

nekteri z Vas rikaji ze moje domnenka je spatna, ze neni to tak ze mensina ktere jste cleny neni ta hlavni co Vas nejak ovlivnuje.....

pokud vetsina z Vasich kamardu je hetero...co pak gay spolky? tech v Praze je docela hodne......anebo dokonce ten chat? tady taky se vymenuje nazory, resi ruzny problemy ktere jsou specificke pro homosexualy, dava rady kde co koupit, obleceni (i kdyz toto je asi jina webova stranka...ale take pro homosexualy)

fakt si myslite ze jste neovlivneni komunitou gay? pak to prosim mi piste....protoze moje domnenka je jen moje, a podlozena jen nejakymi studiemi....ale jak to je opravdu to ja nemuzu vedet

dikes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 19, 2006 12:16 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Souhlas
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist