Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Jak jsem vše dokonale prosral...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

po srpen 28, 2006 5:06 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak jsem vše dokonale prosral... Citovat

Petr_K napsal:
Vigi napsal:
Ahoj, je mi 35, jsem poměrně uzavřený a nesmělý člověk, kterému život utíká mezi prsty a který před rokem a půl prošvihl pravděpodobně první a poslední příležitost na hezký vztah ......

Vigi, určitě to v žádném případě nebyla poslední příležitost. Človíčku 35 je naprosto fantastický nádherný věk ve kterém máš toho ještě tolik před sebou, že další příležitost jistě bude a ne jenom jedna Wink . Musíš věřit a zkusit pro to něco udělat, neuzavřít se do sebe ... vím že to není jednoduché a že to bolí, jak píše Martin tyhle chyby bolej nejvíc. Ale neubráníme se jim, podobné chyby děláme ve svém životě všichni jenom je potřeba se z nich poučit, jsou to prostě takové životní zkušenosti.
Víš, taky si často říkám jak je ten život nespravedlivej, když objevím nějakého úžasného človíčka je buďto z daleka nebo je zadaný atd.... Momentálně prožívám vztah ve kterém jsem nesmírně šťastný ale současně jsem i smutný, proč to by bylo na dlouhé vyprávění a ani to momentálně nechci zde psát. Ale nevzdávám se! Ani ty se nevzdávej, přeju ti Vigi hodně štěstí a optimismu, uvidíš že to časem přebolí a najdeš toho pravého. Nesmíš ztrácet víru... Wink


Uteklo ti mezi prsty neco po cem jsi hodne touzil. oza prave proto, ze jsi prilis touzil. Prilis chtel. To jsou pak nase srdce a ase ciy prilis svazane. A tak nedokazeme tancit s motyly lasky. Ale uvolnit se a tolik nechtit to boli.. U me to plati jak s kluky tak s praci..Pokud te to hodne boli tak to zkus jeste jednou projit. A prozit si tu bolest. Zeptat se porad proc a proc..Az djdes k nejakemu zakladnimu pocitu..
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 24, 2006 11:28 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Jak jsem vše dokonale prosral... Citovat

Vigi napsal:
Ahoj, je mi 35, jsem poměrně uzavřený a nesmělý člověk, kterému život utíká mezi prsty a který před rokem a půl prošvihl pravděpodobně první a poslední příležitost na hezký vztah ......

Vigi, určitě to v žádném případě nebyla poslední příležitost. Človíčku 35 je naprosto fantastický nádherný věk ve kterém máš toho ještě tolik před sebou, že další příležitost jistě bude a ne jenom jedna Wink . Musíš věřit a zkusit pro to něco udělat, neuzavřít se do sebe ... vím že to není jednoduché a že to bolí, jak píše Martin tyhle chyby bolej nejvíc. Ale neubráníme se jim, podobné chyby děláme ve svém životě všichni jenom je potřeba se z nich poučit, jsou to prostě takové životní zkušenosti.
Víš, taky si často říkám jak je ten život nespravedlivej, když objevím nějakého úžasného človíčka je buďto z daleka nebo je zadaný atd.... Momentálně prožívám vztah ve kterém jsem nesmírně šťastný ale současně jsem i smutný, proč to by bylo na dlouhé vyprávění a ani to momentálně nechci zde psát. Ale nevzdávám se! Ani ty se nevzdávej, přeju ti Vigi hodně štěstí a optimismu, uvidíš že to časem přebolí a najdeš toho pravého. Nesmíš ztrácet víru... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 24, 2006 10:47 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jojo, takovýhle chyby bolej nejvíc.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 24, 2006 10:20 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

No, smutne Crying or Very sad Neboj, nekoho si urcite najdes. Na svete je prece spousta lidi Wink Asi mas pravdu v tom, ze jsi udelal chybu, ale chyby dela prece kazdy...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 24, 2006 10:03 pm
Autor Zpráva
Vigi
tester


Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 2
Bydliště: OL kraj

Předmět: Jak jsem vše dokonale prosral... Citovat

Ahoj, je mi 35, jsem poměrně uzavřený a nesmělý člověk, kterému život utíká mezi prsty a který před rokem a půl prošvihl pravděpodobně první a poslední příležitost na hezký vztah… Bylo nebylo – byl jsem šíleně zamilovaný do jednoho človíčka, který bydlel cca 350 km daleko. On mě měl rád jako kamaráda, ale nemiloval mě já to věděl ale nepřipouštěl si to – nicméně jsme se stýkali, dokázali jsme prokecat hodiny a hodiny, a bylo nam spolu fajn… ale nebyl to plnohodnotný vztah. Před asi dvěma lety jsem se náhodou přes internet seznámil s človíčkem, o 10 let starším (to není problém, věk nehraje u mě roli, důležitější je, jaký kdo je), nebyl zdaleka, poprvé jsme se setkali na půli cesty a prochodili celé město a prokecali, poseděli jsme v kavárně a bylo nám fajn. Domluvili jsme se na dalším setkání, kdy došlo i na nějaké dotyky. Bylo nám spolu fajn. Po mnoha smskách a telefonech se do mě velice zamiloval, a i on mi nebyl vůbec lhostejný. Ale byl jsem tehdy mezi mlýnskými kameny, jedno „já“ mi říkalo, že s ním bych mohl prožít naplněný vztah, druhé „já“ mě ale táhlo za tím prvním klukem, i když jsem věděl (a pořád nepřipouštěl), že to nemůže být jiné než doposud. Bohužel má zatemněná mysl mě dovedla k tomu, že jsem se s tím druhým rozešel. On mi pak ještě psal nějaké maily a smsky, mě z toho nebylo nejlíp ale nemohl jsem si pomoct… Nicméně po nějakém čase mi vše došlo. Neměl jsem odvahu se mu ozvat, až asi po roce jsem se mu ozval mailem. Dal mi svůj kontakt na MSN, prokecali jsme půlden, ale řekl mi slova, která zabolela – řekl mi, že mě tehdy šíleně miloval, že to bolelo, ale teď že už má nového přítele a jsou spolu šťastní. Tak to zabolelo zase mě, ale já jsem si to zasloužil, že. Nezbylo mi, než mu popřát hezký vztah, ať se mu daří apod. Jenže život jde dál, a já si uvědomuju, jakou jsem udělal tehdy chybu. Prošvihl jsem něco, co mohlo být skvělé, na co jsem celý život čekal. No, nejsem na pár facek? Asi ano.
PS: Vítku, promiň…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist