Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix negativní koutek
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

pá prosinec 08, 2006 1:42 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: psicho Citovat

Tak aje to tady, 22 prosince jsem objednaný k psichyatrovi, su s toho nervozni jak kdybych měl jit na rande, konečně budu magor i na papiře, a nebo mi řekne: to nic tím si prošel každy to k dospívání patrí.
At tak nebo tak bude to psicho. Confused
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 24, 2006 3:32 am
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: to Adarhaz Citovat

dik že s mi to trochu objasnil, možná se k něčemu rozhoupu.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 05, 2006 6:48 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Psycholog, psychiatr, léčebny atd. Citovat

Takze:

Psycholog - to asi kazdej ví: neni to o medikaci (antidepresiva, sedativa atd.), ale o tom se vylejt, delaj testy osobnosti atd.

Psychiatr - to uz je o medikaci (lecich) - jenze ty jsou dost casto jen castecny reseni problemu - navic: narok (diky limitum pojistoven) na nej mate maxim. 1x za mesic + kdyztak akutni "osetreni" - nekomu to staci, dalsi musi hledat dal:

Individualni psychoterapie = sou placeny (i kdyz sem se vcera dozvedel, ze na doporuceni od psych. by to mely pojistovny proplacet)...?

Existujou tzv. skupiny - skupina lidi s podobnejma problemama, resi se to tam v uzavreny skupine lidi, ovsem neni to pro kazdyho (ja na ni chodil asi rok a bylo to k hovnu), ale nekomu to neco da (taky je to o tom, ze kazdej ma jiny problemy a taky ruzny ocekavani co by mu to melo dat)

Kdyz nezabira uz vubec nic, tak lecebna - tady velky bacha!!! Uroven leceben je jeste dneska v CR dost priserna (zkusenost lidi co znam), nejdriv si zjistit, JAK se tam leci vas konkretni problem, jakej je konkretni lecebnej rezim atd...

Kazdej ma pravo si vzit zivot (nekde tady padlo neco o sebevrazde) a ja to beru za jedno z lidskych prav (no, to uz jsem asi o stoleti dal). Nicmene to nezahazovat hned...
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 29, 2006 3:53 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: Když já jsem měl křídla Citovat

valbo napsal:
Akorát, že takhle mi ještě nikdy, ale vůbec prostě takový druh smutku jsem nikdy neměl.

Asi to bylo tím, že jsem prožíval něco co jsem neprožil za těch 22 let ještě.
Proto to bylo takové.

Byl jsem z toho Shocked Shocked Shocked

bylo to tak... měl jsem křídla.


Znám...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 29, 2006 3:46 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Když já jsem měl křídla Citovat

Akorát, že takhle mi ještě nikdy, ale vůbec prostě takový druh smutku jsem nikdy neměl.

Asi to bylo tím, že jsem prožíval něco co jsem neprožil za těch 22 let ještě.
Proto to bylo takové.

Byl jsem z toho Shocked Shocked Shocked

bylo to tak... měl jsem křídla.
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 29, 2006 3:20 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Valbo, toje mi denně jakmile přijdu z práce.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 29, 2006 11:44 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :-( Citovat

valbo napsal:
je mi tak Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Jsem tu s Tebou, alespon virtualne
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 28, 2006 11:07 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: :-( Citovat

je mi tak Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Neustále se máme co učit, poznávat a to jak v sobě tak v okolí a u druhých. Získávání zkušeností dobrých i špatných, radostmi i bolestmi
- i těmi se učíme.Sou mnohdy velmi důležité.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 10:42 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: To nikom Citovat

Nikomku, doufám, že nám o tom něco hezkého napíšeš. o té svatbě. hm.
já bych hned šel na svatbu.
I když dnes je krásně, asi pudu na sluníčko. Využít babího léta.

No vidíš, teď jsi měl ale dlouho volno, tak teď zas budeš zapřaženej... .
Ale bude z Tebe pan doktor, víš. A pro to se musí něco dělat.
Ale té práce by jsi měl ubrat. Nebo dělej manuálně. Ať si mozek odpočne.
Či sportuj.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 10:38 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: to Voidwalker, to mark Citovat

Co mi říkal jeden můj kamarád. l´éčí se u psychiatra.
No v dnešní době je prý na tom tolik lidí pitomě, že ... na psychiatra se čeká i 2-3měsíce... . takže kdyžtak by bylo fajn, pomalu si nějakyho dobryho hledat.
prosinec¨a listopad, to jsou tmavé měsíce, třeba by ti to, jak tady řek mark pomohlo.
Takže pozor na čekací dobu.
No psycholog se platí. pokud ne, tak se taky stává, že můžeš prý čekat půl roku. Někdy týden. Je v tom rozdíl.
Pokud žiješ ale ve velkym městě, je třeba obvolávat a obvolávat. Tam je to výhoda.
No, takže asi tak.
Peklo jsme měli i ve Valticích, bylo to přímo v zámeckém parku.
Hezky tam bylo.
Byla to taková jeskyňka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 23, 2006 2:03 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: depka Citovat

Nevim co to se mnou je... nějaká deprese nebo co.
Dneska jdu na svatbu. Dozvěděl jsem se to zhruba před 4 hodinama. Mám tam doprovázet jednu svoji dobrou kamarádku. Zachvátila jí panika, když si představila že tam bude jako jedinná bez partnera. Buď usoudila, že jsem reprezentativní člověk, nebo mě pozvala z čirého zoufalství. Každopádně to bude divný divný divný. Jejího bratra, kterej se žení, jsem viděl jenom asi 4krát v životě. Nevim koho si bere ale to je naprosto jedno.

Radim odjel sludovat revoluci, (nebo co to je) do Maďarska. Chce mít patrně "nezkalený pohled" na věc. já s ním nejedu, což mě taky uvádí do deprese.

další věc, co mě deprimuje je, že se blíží škola. Můžu vám říct, že jsem to pěkně posral. Nebudu mít vůbec na nic čas. Půl dne budu ve škole, půl dne budu v práci, ve zbytku se budu učit a na spánek můžu klidně zapomenout. usínání na přednáškách, průsery v práci, nedostatek času na Radima a kamarády, tohle mě čeká. Svým masochystickým způsobem se na to i těším, zvláštní.

dopiju svojí sklenici ginu a půjdu spát. doufám, že zítra budu svěží a tento melancholický, pitomý příspěvek prostě smažu...
dobrou noc
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po srpen 14, 2006 9:37 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Předmět: To Voidwalker: Citovat

Opravdu si za tím psychiatrem zajdi, na tom nic není. Nic tím nezkazíš. Vpomeň taky na staré rčení: Pro jedno kvítí slunce nesvítí.
Asi každý si tím prošel, že se zamiloval do někoho, kdo jeho lásku neopětoval. Z toho nemůžeš nikoho vinit. Tak to prostě je. Ale když zakopneš a zlomíš si nohu, tak ti zase sroste a žiješ dál jako předtím, neznamená to hned konec. Zkus toho doktora, s ním si promluvíš, uvidíš že to půjde...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 14, 2006 7:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Voidwalker: Citovat

No tak jednak jak už psal Nikom, to, že tě psychiatr bude brát jako pacienta, je výhoda, a ne chyba. Jinak tihle doktoři slýchaji takový věci, že se vůbec nemusíš bát, nebo snad dokonce stydět... V drtivý většině jsou to v pohodě lidi.

Dál ti kámoši, nebo výlety atd.. to je sice fajn, ale za současnýho stavu bys tim maximálně na tu dobu, co budeš třeba na tý chatě, to jenom přehlušil, ale nic to nevyřeší, stejně jako chlastání apod. A jak píšeš, tak srazy s kámošema to spíš zhoršujou, jak se mi zdá.

Zajít k psychiatrovi je celkem pragmatická věc, nechápu proč by se kolem toho měl dělat humbuk. Prostě když máš problémy se zubama tak jdeš k zubaři, a když máš problémy v hlavě, jdeš k psychiatrovi. Hotovo dvacet. Je teda fakt, že některý zastaralý antidepresiva měly občas nepříjemný vedlejší účinky, ale to už je pěknejch pár let překonaný... Jinak se spolehni, že na jakejkoliv bordel, co popisuješ, stoprocentně zaberou.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 14, 2006 2:42 am
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: MAGOR Citovat

to Nikom
Obávám se že u mě by to muselo byt dlouhodobe,jestli by vubec nejake prašky zabrali na ty věci co se mi líhnou v lebce. Confused

to Martin
V tech minulich diskusich mě bylo opravdu ke konci trochu líp, ale co naplat lidský mozek je strašný vinález, přímo vinález zkázy!
Já su strašně divný člověk, po většinu času je mi mizerně,ale tak jednou v měsíci se zbudim a je mi skvěle, sluníčko voní, kytičky svítí, prostě guláš v hlavě.
Tak před 2týdny jsem byl v hospě s tim svym ničitelem, a ještě par lidmi, chvilema to vypadalo že se budu i bavit. Pak ale dorazila na scenu jeho holka,no a oni se přirozeně začali cucat, myslel jsem že jsem na to připraveny, a že to semnou nijak nepohne. CHYBA!!!
Tak po 10minutach sem se nenapadně vytratil z lokalu, zbytek te krasné teplé noci jsem travil v jedné špinavé zapadlé uličce, kde jsem bušil hlavou do stěny a snažil se rozbit jednu starou televizi, měl jsem v planu tu televizi rozbit a těmi střepmi se pak podřezat.
Tu televizi se mi samozřejmě rozbit nepovedlo a i kdyby jo tak bych to stejně neudělal, byla to zase jedna z mych romantických pokusu o sebezničení, vyvolanych alkoholem.

Na druhy den v praci, jsem očekával( jak už po takových večerech bývá) nástup SUPERDEPRESE. Ale co se nestalo, jak si tak vykračuju zamyšlený a s boulí na hlavě mezi regálama, tu se kolem mne mihne postava týpka, a já zasebou sliším jak řekne nápis na mé mikině KORN (ma oblibená skupina).
Nechapajic se otočím a vidim ho jak na mě kouká a tak divně se usmívá, jako odpověd se taky usměju. Záhy mizí i s rodinkou někam pryč.

Nevim proč a jak ale tahle prkotina spustila v milisekundě v mem mozku nějakou chemickou řetězovou reakci, a mě se razem zdalo že ve vesmiru není lepší věci než žít na tomhle světě. A tenhleten stav mě vydržel takovich 8hodin. Pak to pozvolna začalo klesat na normal Very Happy Smile Sad .

Tak taky ja su megaMAGOR.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 14, 2006 12:15 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: psychiatr Citovat

Voidwalker napsal:
psychiatr- o tom jsem už dlouho přemýšlel, ale nevim. Tahat do toho další lidi, jestli mě tam má poslat praktický lékař nebo se zrovna sam objednat.
A pomohl by mi vubec, nebo je to jenom o vykecání dalšínu člověku, kdy mi předepsal nějaké prášky proti mim stavum bylo by to fajn, ale slyšel jsem že po antidepresivech je člověk ještě větší magor, tak nevim?


Myslím, že do toho nemusíš praktika vůbec zatahovat. Stačí si vybrat nějakého psychiatra a objednat se. Pokud ti nebude v čemkoli vyhovovat, radím okamžitě ho změnit.
Důležité ale je, že ti pomůže jedině, když budeš spolupracovat. To mám na tom semináři vtloukali do hlavy.
Je zbytečné se za něco stydět. Je to doktor a můžu tě ujistit, že nebudeš ani první ani poslední, kdo se na něj obrací. Rozhodně to není ostuda.
Je docela pravděpodobné, že ti předepíše nějaké prášky, ale jak jsem psal, nemusíš se toho bát. Zvlášť pokud je nebudeš brát nějak dlouhodobě, k čemuž určitě není důvod.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 10:50 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: škola Citovat

Ale alespon kapku naděje vkládám do školy, dostanu se zase mezi lidi, daleko od obchodu plného duchotcu, za ten rok co jsem dělal prodavače jsem zestarl nejmin o 100let.
Takže možna se ted trochu spravim, ikdyž budu do třidy chodit snim Very Happy Crying or Very sad ,to nevim se mnou uděla, tak bud se stoho dostanu nebo.....nevim.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 10:33 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: to Adam Citovat

tyhle myšlenky zahnat nejdou, skouším to už 7let, a podivej co se ze mě stalo.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 10:28 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jak to popisuješ, tak to zná asi každý. Mám to štěstí, že kdykoliv ke mně zabloudí černá myšlenka, tak ji zaženu. Většinou hudbou nebo se jdu projít - něco vyfotit po Praze nebo po okolí. Většinou to pomůže.

Asi máš problém Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 10:18 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: chata Citovat

chata je dobré řešení, ale jenom jelmi krátkodobé, pravich přátel mam malo, každý je jinem městě, a navic deprese viužije každou nestřeženou chvilku. Bavim se s kamošema, naraz přiletí bludná myšlenka a je konec, po zbytek dne.
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 10:11 pm
Autor Zpráva
Voidwalker
uživatel


Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Peklo,Zlínský kraj

Předmět: psychiatr Citovat

psychiatr- o tom jsem už dlouho přemýšlel, ale nevim. Tahat do toho další lidi, jestli mě tam má poslat praktický lékař nebo se zrovna sam objednat.
A pomohl by mi vubec, nebo je to jenom o vykecání dalšínu člověku, kdy mi předepsal nějaké prášky proti mim stavum bylo by to fajn, ale slyšel jsem že po antidepresivech je člověk ještě větší magor, tak nevim?
_________________
Lidé jsou jen zvířata
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 9:57 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

murex napsal:
No neviem... ja pocitujem voci psychiatrom nedoveru. myslim, ze cloveku by lepsie pomohli priatelia (myslim skutocni priatelia)
Pre psychiatra si totiz len pacient, tovar, material. Hovorim z vlastnej skusenosti. Tym ale nechcem povedat, ze som niekedy ich odbornu pomoc potreboval/vyuzil.

Dufam, ze ma teraz nasi buduci MUDri neroztrhaju v zuboch... Very Happy


Ano bude pro něj pacient. To zanemá, člověk s jistým problémem, kterému se bude snažit pomoci. Lékař se dívá, a měl by se dívat, na pacienta především jako na člověka a myslím, že psychiatři to docela umění (s jedním jsme měli nějaký seminář a on nám ukazoval jak takové sezení vypadá a rozhodně to není nějaké vyšetření "tovaru" (i když netuším, co to znamená) nebo "materiálu"). Samozřejmě pokud to bude soukromá poradna, kdy má lékař na pacienta více času, je to lepšíWink

Nebál bych se ani antidepresiv. Teď je na nich docela vysoký počet lidí od nás z ročníku (tohle zkouškové bylo docela šílené, plus první užší kontakt s umírajícími pacienty) a absolutně na nich nepozoruju žádnou změnu až na to, že jsou daleko víc v pohodě. Podle toho, co říkají, nemají žádné problémy s paměntí ani jiné vedlejší účinky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 9:56 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

murex: no, teoreticky, Mám to v plánu. Vzhledem k tomu, že berou každého desátého, mám co dělat a učím se už teď.

sergej: zabij dvě mouchy jednou ranou. Stejně to z tebe asi jednou vypadne. Ale ono se to takhle snadno káže, když to má člověk za sebou Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 9:49 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Adame, ten budoucí MDDr, to máš být ty? Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 9:48 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Source napsal:
No sice to semnou neni tak špatné, ale taky se občas necítím moc dobře. Napadlo mě co si někam vyrazit, vypadá že máme podobný problém. Třebas 2 dny stravene na chatě by pomohly. Myslím že poznat nové lidi a pobavit se by prospělo víc než nějáký psycholog.


No já bych nebyl zásadně proti, jen bych to ale musel doma nějak vyargumentovat, kam a s kým že to vlastně jedu, abych se tím ještě neprozradil. No snad něco vymyslim (nebo jim to mám radši rovnou říct?).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 9:43 pm
Autor Zpráva
Source
uživatel


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 12

Předmět: Citovat

No sice to semnou neni tak špatné, ale taky se občas necítím moc dobře. Napadlo mě co si někam vyrazit, vypadá že máme podobný problém. Třebas 2 dny stravene na chatě by pomohly. Myslím že poznat nové lidi a pobavit se by prospělo víc než nějáký psycholog.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 9:28 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nevim, jak budoucí MUDr, ale snad budoucí MDDr tě v zubech neroztrhá. ale může ti nějaký ten roubek vyvrtat až na nerv nebo najít jiný způsob, kterak ti zpříjemnit život Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 9:18 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

No neviem... ja pocitujem voci psychiatrom nedoveru. myslim, ze cloveku by lepsie pomohli priatelia (myslim skutocni priatelia)
Pre psychiatra si totiz len pacient, tovar, material. Hovorim z vlastnej skusenosti. Tym ale nechcem povedat, ze som niekedy ich odbornu pomoc potreboval/vyuzil.

Dufam, ze ma teraz nasi buduci MUDri neroztrhaju v zuboch... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 8:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Hm. V každém případě pomoc je zhruba tak daleko, jako nejbližší psychiatr.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 6:29 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Toto nie je žiadna útecha, ale sme na tom SKORO rovnako aspoň dvaja. Niekedy sa mi zdá márne už aj vstať z postele. Sa asi treba upriamiť na niečo iné - trebárs od zlosti a hnusu umyť okná. Či to pomôže - neviem, neskúšal som ešte. A že existujú psychológovia? O tom vie každý - zbytočné nimi strašiť, hehe

Magor 4. 2
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne srpen 13, 2006 3:04 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To voidwalker: Citovat

No, když jsi psal na forum posledně, tak to vypadalo, že se z toho dostáváš, ale jak vidím, potřebuješ pomoc víc, než předtím. A s tou sebevraždou, to by chtělo spíš psychiatra. Ten ti dá prášky, a postupně tě z toho dostane.

Tak proboha nezahazuj ve dvaceti a něco život a UŽ K NĚMU BĚŽ.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist