Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Informace o webu Pravidla diskusních fór
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

út leden 31, 2023 12:50 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Update Citovat

Pravidlo č.8 - jakékoliv dezinfo, antivax a podobný věci budou mazány bez upozornění.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 26, 2005 9:34 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Pravidla diskusních fór Citovat

Gay komunita je volným diskuzním serverem mateřského 004.CZ, ze kterého přebírá pravidla diskuzních fór:

Následující odstavce obsahují nástin pravidel pro zařazování vlastních diskusních příspěvků na stránky serveru gay.komunita. Tato pravidla sice nejsou nijak vymahatelná, ale jejich dodržování přispívá k tomu, aby se jednotlivé diskuse vyvíjely ničím nerušeným způsobem a aby v nich vládla co nejpříjemnější atmosféra. Tento souhrn pravidel byl inspirován uživatelskými pravidly jiných diskusních serverů, zejména BBS Liana a Pískoviště, které kromě vlastních zkušeností volně navazují na obecné zásady netikety. Tato pravidla, citovaná v dalších odstavcích, jsou základním průvodcem doporučovaného chování uživatelů na serveru gay.komunita.cz.

Pravidlo č.1: Jasná identifikace
Každý zájemce o užívání diskusních fór na serveru gay.komunita.cz by zde měl používat svou stálou přezdívku nebo e-mailovou adresu pod kterou se obvykle prezentuje na jiných komunikačních serverech internetu. Je vhodné používat kombinaci přezdívky i e-mailu, aby mohli jednotliví účastníci diskusí komunikovat i přímo mezi sebou. Používání více různých přezdívek jednou osobou zhoršuje přehlednost diskusí, zejména pro méně zběhlé a začínající návštěvníky serveru.
Za hrubé porušení tohoto pravidla je považováno používání přezdívky jiného uživatele. Tyto případy mohou být v závažných případech odpovídajícím způsobem zveřejňovány.

Pravidlo č.2: Respektování pravidel diskusních fór
Každé diskusní fórum má svého správce, který je zpravidla autorem dané stránky a má možnost veškeré přicházející příspěvky automaticky sledovat prostřednictvím e-mailu. Jméno, přezdívka nebo značka autora stránky je zpravidla uvedena na konci textu té které stránky.
Autoři mohou stanovovat pro svá diskusní fóra další pravidla, a mohou mazat nebo ignorovat příspěvky, které jsou s těmito uveřejněnými pravidly v rozporu. Tato pravidla bývají uveřejněna před začátkem výpisu diskusních příspěvků na konkrétní stránce. Kromě těchto autorů je na serveru gay.komunita.cz přítomen některý z administrátorů s nejvyššími právy, který má, kromě možnosti sledování a editace diskuse, navíc možnost celé diskusní fórum uzamknout nebo zcela zrušit.

Pravidlo č.3: Zákaz vulgarismů
Znamená to, že v jednotlivých diskusních fórech můžete klít a nadávat, pokud to považujete za nutné, ale všechny hrubé vulgarismy jsou zakázány. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla by mohly být diskusní fóra o vulgarismech a sprostých vtipech, ale i tato fóra budou mít svá specifická pravidla, která je třeba dodržovat. Prosím, uvědomte si, že opomíjení tohoto pravidla může velmi negativně ovlivnit budoucnost vašich příspěvků na celém serveru. Používání nevhodných slov může také souviset s dalším pravidlem:

Pravidlo č.4: Zákaz obtěžování
Je velmi těžké definovat "obtěžování", a proto budeme struční a jasní: jestliže vás někdo požádá, abyste zanechal činnosti, která je pro žadatele nepříjemná, přestaňte. Pokud neuposlechnete, jakákoli další podobná aktivita bude považována za obtěžování. Používáni vulgarismů, falšování totožnosti, hrubé osobní invektivy, umísťování příspěvků omezujících provoz nebo přehlednost diskusí, to jsou všechno aktivity, které mohou být považovány (a pravděpodobně také budou považovány) za obtěžování.

Pravidlo č.5: Ohled k cizincům
Nezapomínejte, prosím, na to, že na serveru gay.komunita.cz jako otevřeném systému v rozsáhlé síti, se mohou objevovat příspěvky cizinců, kteří většinou nehovoří vaším rodným jazykem.

Pravidlo č.6: Žádná divoká komerce
Tento systém je provozován ryze nekomerčně, není možné v projektu gay.komunita.cz volně prezentovat informace sloužící k přímé podpoře jiných komerčních aktivit. Není zde proto možné volně uveřejňovat komerční inzeráty, nabídky služeb, upoutávky na komerční akce a podobně. Případné komerční prezentace musí být vždy podloženy příslušnou uzavřenou smlouvou nebo dohodou o vzájemné spolupráci s odpovídajícím plněním.

Pravidlo č.7: Respektujte zákony
Žádná z činností prováděné v projektu gay.komunita.cz nesmí porušovat platné zákony této země. Správci a administrátoři projektu jsou předurčeni k tomu, aby všemi dostupnými prostředky bránili nezákonným činnostem prováděných jeho prostřednictvím. Porušení těchto pravidel může mít za následek cokoliv, počínaje výstrahou až po zákaz přístupu pro síť nebo doménu, ze které viník pochází.

Na serveru, na němž se projekt gay.komunita.cz nachází, může být zřízen a provozován „Black List“, tedy „černá listina“, kde mohou být uveřejňována veškerá porušení pravidel. Rozhodnuti administrátorů serveru gay.komunita.cz jsou konečná a nezvratná.

Kvalita každého komunikačního serveru závisí zcela na jeho uživatelích. VY jste uživatelé, a proto vás prosíme o pomoc při vytváření příjemného a klidného prostředí. Buďte na sebe slušní a hodní - to je to nejmenší, co můžete udělat.

Děkujeme vám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist