Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Operace - zvetseni prsou v gay vztahu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

so září 22, 2018 9:35 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Operace - zvetseni prsou v gay vztahu Citovat

Honza napsal:
Nojo - to mě nenapadlo!

Ony se tu po Prague Pride občas objeví dost bizarní dotazy. Dva roky nazpátek zaperlil údajně patnáctiletý zvídavec, kterého jeden den trápila neujasněná sexuální orientace a nechuť líbat se s klukem, a hned druhý den řešil anální sex a touhu si ho s klukem vyzkoušet.

Takže mnohdy člověka napadne, že si tu, pobouřeni průvodem sodomitů, zkoušejí zaprovokovat nudící se penzisti, klerikální homofobové nebo bulvární novináři, kteří by textík o Prague Pride rádi vyšperkovali pořádně pikantní senzací, jak buzeranti učí patnáctiletého kluka anální sex.

Když jsem tazatele ve fóru zpochybnil, ještě mi v soukromé zprávě snaživě tvrdil: "Rozhodně a jsem si tím jist že mi je 15 let". Taková typicky teenská formulace... Mr. Green

Ale dotaz kolegy buzi.booba, jakkoli výstřední, na mne působí důvěryhodně, a přál bych mu nějakého příčetnějšího partnera.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 21, 2018 12:11 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Operace - zvetseni prsou v gay vztahu Citovat

Václav napsal:
Nelze si také nepoložit otázku, co se po Tobě bude požadovat, až se silikony okoukají.


Nojo - to mě nenapadlo!

Asi by si ty silikonový kozy měl nechat přišít, pak bychom se za pár let / měsíců třeba dozvěděli, co dalšího se bude přišívat, nebo uřezávat. Very Happy Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 12, 2018 9:40 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Operace - zvetseni prsou v gay vztahu Citovat

buzi.boob napsal:
Ahojky vsichni!
P.S. A jsem tu uplne novy, a tak se na me nezlobte kdyz neco treba delam nebo pisu spatne. Jen potrebuju radu a nevim, na koho se obratit.

Ahoj i Tobě, vítej v diskusi! Všechno jsi zmáknul v pohodě.

Nevyjádřím to tak stroze, jako Honza, ale navrhoval bych Tobě i partnerovi vzít v úvahu, že jakýkoli zásah do organismu, i když naprosto rutinně zvládaný, v sobě vždy nese nějakou míru rizika nezdaru nebo následných komplikací. Pokud není nutný, je bláznovství ho podstupovat. Nelze si také nepoložit otázku, co se po Tobě bude požadovat, až se silikony okoukají.

Měl bych za velmi rozumné být o trochu méně pasiv. Například vzít do ruky klacek a sdělit partnerovi, že pokud mu nestačíš, jaký jsi, a bezohledně, jen pro rozmar, Tě žene do zbytečných rizik, ať se rozhlédne jinde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 12, 2018 9:23 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Operace - zvetseni prsou v gay vztahu Citovat

buzi.boob napsal:
problem je v tom, ze vsichni chteji vysetreni u psychiatra,


Myslím, že vyšetření u psychiatra by potřeboval spíš tvůj partner!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 12, 2018 5:13 pm
Autor Zpráva
buzi.boob
tester


Založen: 12.9.2018
Příspěvky: 1

Předmět: Operace - zvetseni prsou v gay vztahu Citovat

Ahojky vsichni!
Nasel jsem kluka, lasku a snad i manzela. Zijeme spolu, vsechno klape, ale moc by se mu libilo kdybych mel silikonova prsa.
Ja osobne proti tomu nic nemam, jsem ve vztahu passive, tedy holka, a i v domacnosti plnim spis holcici povinnosti, takze mit damsky hrudnik mi vubec nevadi, v nicem by me to neomezovalo.
Problem mam jen v jedne veci, potrebuji poradit - znate nekdo kliniku nebo chirurga, ktery by mi implantoval silikony? Plastickych klinik je habadej, problem je v tom, ze vsichni chteji vysetreni u psychiatra, hormonalni lecbu atd. Jenze ja nechci menit pohlavi, jen chci mit prsa.
Poradite nekdo?

P.S. A jsem tu uplne novy, a tak se na me nezlobte kdyz neco treba delam nebo pisu spatne. Jen potrebuju radu a nevim, na koho se obratit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist