Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Homoparentalita (homosexuální rodičovství)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Měly by mít homosexuální páry právo vychovávat dítě?
Ne
10%
 10%  [ 11 ]
Ano, ale jen takové, které pochází z předchozího heterosexuálního vztahu.
3%
 3%  [ 4 ]
Ano a to i dítě adoptované.
85%
 85%  [ 89 ]
Celkem hlasů : 104
      Na začátek stránky  

út březen 13, 2018 3:55 pm
Autor Zpráva
rosta186/+f
tester


Založen: 13.3.2018
Příspěvky: 1
Bydliště: https://t.me/pump_upp

Předmět: Citovat

Přátelé,

velmi se omlouvám za to, že v daných dnech neproběhlo vysílání, které jsem chtěl uskutečnit... Věřte, že mě to opravdu mrzí, ale vyskytly se nějaké technické chyby. Kvůli technické chybě se vysílání přesouvá na sobotu - 17.3.2018 v 16:00 hodin! Smile

Určitě obvolejte přátelé, kteří jsou v LGBT, protože v tomto živém vysílání se dozvíte, jak postupuje nahrávání motivační muziky právě pro Vás! Ještě jednou se moc omlouvám...

EMPTE

-------------------------------------------------------------------------

REALLY?
- Otevřeně to nepřiznal, ale dokázal s tím žít. Filip (14) z Hradce Králové stejnou situaci nezvládl a spáchal sebevraždu...
- Zhroutil se mi svět. Můj syn je homosexuál!
- "Co tomu řeknou lidi?"
- Skrývání a tajení...
- 80 % homosexuálů skrývá v práci svou orientaci.
- Odmítli ji zaměstnat, protože je lesba

Cíl motivační hudby:
- Nebát se mluvit o tom, co je naprosto lidské!
- Jsem na svého syna pyšná!
-"Ať si lidé říkají, co chtějí!"
- Konec skrývání a tajení...
- 0 % homosexuálů skrývá v práci svou orientaci.
- Oni mě zaměstnali!
------------------------------------------------------------------
UŽ SE PŘIPRAVUJE PRVNÍ VIDEOKLIP - "Jsem tím, kým jsem!"

Empatie - vcítění označuje porozumění emocím a motivům druhého člověka.
Nejsem gay, ale jsem člověk, který je obohacen empatii a lidskostí! Nikdy bych neodsuzoval někoho jen proto, jakou má orientaci. Mám plno přátel, kteří mají jinou orientaci. Jsou fajn, nedělají žádné potíže, prostě normální lidé. Nedávno jsem narazil na určitou skupinu tvorů, kteří odsuzují lidi jen proto, jakou mají orientaci. Odsuzují je nenávistně a bezohledně! A toto není správné, proto jsem se rozhodl začít dělat muziku, která má pomoci Vám, kteří máte jinou orientaci, a třeba máte strach o tom mluvit. Má muzika má dále pomoci těm, kterým je ubližováno kvůli jejich orientaci! Věřím, že společně budeme čelit proti tomu zlému!
Hlavně nezapomeň na to, že musíš být tím, kým jsi!
#Jsemtímkýmjsem. 🙂

https://www.facebook.com/EMPTE-327770067626952/
_________________
https://t.me/pump_upp
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt březen 08, 2018 9:15 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Manželství homosexuálů z pohledu křečka Citovat

http://neviditelnypes.lidovky.cz/pravo-manzelstvi-homosexualnich-osob-dx9-/p_spolecnost.aspx?c=A180307_151229_p_spolecnost_wag
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2017 7:42 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Václav napsal:
Maty napsal:
nevíte někdo o nějakém hezkém místě tady u nás v ČR , kde by jsme si s Patrikem užili klid a romantiku a děcka a můj pes by se tam dostatečně vyřádily ?

Kdosi mi chválil penzion Kateřiny Neumannové: http://www.chalupa-neumannova.cz/.


To nevypadá špatně, ale trochu si mi tím nakonec vnukl jiný nápad ,vždyť já mám vlastně pořád po dědovi chalupu na Sázavě ,původně jsem jí tenkrát chtěl prodat,ale nakonec jsem jí jen pronajal , tak bych mohl zjistit kdy tam ty nájemníci budou zrovna budou a vyrazit tam, bych aspoň nemusel nic platit ,jen nakoupil nějaké zásoby ... Mockrát ti děkuji Václave ,žes mi pomohl si rozpomenout na vlastní chalupu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2017 8:27 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Maty napsal:
nevíte někdo o nějakém hezkém místě tady u nás v ČR , kde by jsme si s Patrikem užili klid a romantiku a děcka a můj pes by se tam dostatečně vyřádily ?

Kdosi mi chválil penzion Kateřiny Neumannové: http://www.chalupa-neumannova.cz/.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 04, 2017 10:09 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Václav napsal:
Díky za informace. Udělám poznámku k "trochu pomáhat mým nejbližším". V situaci podobné té Tvojí jsem kdysi udělal chybu, když jsem se rozhodl dotahovat staré rodinné projekty (tak trochu "já to konečně dokážu") a ztratil jsem v tom dost času a energie, celkem pochybeně. Myslím, že nebude špatně, když v okamžiku, kdy Tě maminka a Patrik nebudou potřebovat nezbytně, naskočíš na něco svého a budeš se toho držet naplno. Nezahrabat se, začít s čistým stolem bez starých zátěží. A druhá poznámka: když si člověk vtáhne do své firmy kamarády, obvykle přijde o firmu i o kamarády. Už třeba jen proto, že vidět se doma i v práci, to je pro vztah mor.


Tak já neříkám že mamce a Patrikovi dám svůj veškerý čas a energii , jen jim chci občas ,když budou chtít pomoct. A nemám v plánu Patrika tahat do svých projektů a obchodů .... Jinak krámek hned od začátku vedu ze svojí dlouholetou kamarádkou a bývalou taneční partnerkou , oba jsme spolumajitelé. A ona má dokonce větší podíl než mám já. Byl to původně její nápad a její prostory ,ale nechtěla jít do toho úplně sama a mě se tenkrát ten nápad zalíbil (a dodnes si myslím že to bylo mé nejlepší rozhodnutí) a přemýšlel jsem tenkrát co budu dělat sám se sebou ,jakým směrem se mám vydat ,rak jsem šel do toho s ní. A myslím že nám to spolu jako obchodním partnerům dobře klape, vycházíme si oba vždy vstříc , radíme se spolu,diskutujeme spolu,spolupracujeme spolu , máme navzájem rozdělenou práci a střídáme si služby a jsme prostě s Jitkou na stejné vlně.



Jinak zabrousím teď mimo téma trochu , mám teď dvě hříbě a jedno ještě očekávám ,tak se teď hodně motám kolem stájí ,takže jsem neměl čas letos na dovolenou ,ale přesto bych Patrika a malou s dvojčaty rád někam vzal aspoň na prodloužený víkend , nevíte někdo o nějakém hezkém místě tady u nás v ČR , kde by jsme si s Patrikem užili klid a romantiku a děcka a můj pes by se tam dostatečně vyřádily ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 03, 2017 10:08 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Díky za informace. Udělám poznámku k "trochu pomáhat mým nejbližším". V situaci podobné té Tvojí jsem kdysi udělal chybu, když jsem se rozhodl dotahovat staré rodinné projekty (tak trochu "já to konečně dokážu") a ztratil jsem v tom dost času a energie, celkem pochybeně. Myslím, že nebude špatně, když v okamžiku, kdy Tě maminka a Patrik nebudou potřebovat nezbytně, naskočíš na něco svého a budeš se toho držet naplno. Nezahrabat se, začít s čistým stolem bez starých zátěží. A druhá poznámka: když si člověk vtáhne do své firmy kamarády, obvykle přijde o firmu i o kamarády. Už třeba jen proto, že vidět se doma i v práci, to je pro vztah mor.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 03, 2017 6:52 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Václav napsal:

Maty, jako majitel krámku se sportovními potřebami jsi přeci obchodník. A "šmajchlíř", to je pro obchodníka poklona. Velká poklona, Laughing.


Už chápu jak to myslíš, ale na tohle je spíš dobrá má kolegyně , má sympatický milý kukuč a příroda jí štědře nadělila takže je schopna prodat i " smradlavé děravé boty " Já spíš zakazníky nechám ať se podívají ,vyzkouší si a sami se rozhodnout jest-li se jim investice do daného zboží vyplatí nebo nevyplatí. Ale,jsem jim plně k dispozici ,když si nevědí rady nebo jsou na §vážkách" Ale, řekl bych že ty tři roky ve škole nebyly k ničemu,protože mi to dost otevřelo obzory, naučilo mě to jak v tom všem správně chodit a ujasnit si priority a cíle.A hlavně už mě nechytají nápady typu že se přestěhujeme do Prahy a atd.. Docela jsem teď vychytal " místní poptávku,trendy a dobře už umím odhadnout člověka co vleze do dveří o co se asi tak asi bude zajímat, jestli jde nakupovat, potřebuje radu nebo jde jen okounět.





Václav napsal:
A vlastně: jako bakalář budeš pokračovat tímhle směrem, nebo se chystáš zaměřit jinam? Shocked


Jest-li myslíš studium, tak už jsem se tu jednou zmiňoval že dál ve studiu už pokračovat nechci.Spíš chci uplatnit pár docela dobrých nápadů co mám ,co si myslím že by nám mohlo být u nás k užitku a taky chci trochu pomáhat mým nejbližším, mamka má teď trochu problémy protože má teď konkurenci se stejnou nabídkou a sortimentem. No a Patrik je strašně šikovnej,talentovanej a pracovitej kluk a má plno skvělých nápadů a plánů a dělá spoustu baječných věcí a akcí,ale u ničeho nevydrží dlouho,má problém dotahovat věci do konce a pořád neví jaký si má vybrat směr ,takže mu chci pomoct trošku se zkoncentrovat,ujasnit si cíle a atd...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 03, 2017 6:03 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Maty napsal:
Václave tak teď nevím, jest-li to mám brát jako lichotku nebo se mám urazit....

Maty, jako majitel krámku se sportovními potřebami jsi přeci obchodník. A "šmajchlíř", to je pro obchodníka poklona. Velká poklona, Laughing.

A vlastně: jako bakalář budeš pokračovat tímhle směrem, nebo se chystáš zaměřit jinam? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 03, 2017 4:20 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Václav napsal:
dobrý šmajchlíř, Laughing,


Václave tak teď nevím, jest-li to mám brát jako lichotku nebo se mám urazit....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 02, 2017 11:54 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Maty napsal:
Václave budu to brát tak že si slušný ctěný pán a že tvůj dotaz myslíš pouze ve slušném smyslu a tak ti odpovím ,nepeče a ani nejí má teď vegetariánské období.

Je vidět, že jsi dobrý táta i dobrý šmajchlíř, Laughing,

Maty napsal:
Jinak level kachna už jsem přeskočil a teď zkouším nový level - krůta Very Happy

a taky progresivní kuchtík. On to Patrik přežije, Wink.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 02, 2017 5:50 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Maty napsal:
Václav napsal:

Teď jsem v hlubokých rozpacích, zda dotaz, jestli už taky peče hezké malé kachničky, je přípustný. Rolling Eyes



Václave budu to brát tak že si slušný ctěný pán a že tvůj dotaz myslíš pouze ve slušném smyslu a tak ti odpovím ,nepeče a ani nejí má teď vegetariánské období.



Jinak level kachna už jsem přeskočil a teď zkouším nový level - krůta Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 02, 2017 5:44 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Václav napsal:

Teď jsem v hlubokých rozpacích, zda dotaz, jestli už taky peče hezké malé kachničky, je přípustný. Rolling Eyes



Václave budu to brát tak že si slušný ctěný pán a že tvůj dotaz myslíš pouze ve slušném smyslu a tak ti odpovím ,nepeče a ani nejí má teď vegetariánské období.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 02, 2017 12:26 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Maty napsal:
krásná,okouzlující a stylová je po tatínkovi Very Happy Very Happy

Teď jsem v hlubokých rozpacích, zda dotaz, jestli už taky peče hezké malé kachničky, je přípustný. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 02, 2017 8:34 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Honza napsal:
Maty napsal:
ale aspoň vím co jsou zač a co v případě genů, povahy a návyků mám očekávat u svých dětí.


Najivko! Very Happy



Náhodou to fakt vím třeba u malé - Drzá , zlomyslná a líná je po mamince, krásná,okouzlující a stylová je po tatínkovi Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 01, 2017 10:51 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Maty napsal:
ale aspoň vím co jsou zač a co v případě genů, povahy a návyků mám očekávat u svých dětí.


Najivko! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 01, 2017 9:32 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Václav napsal:
Nový text a skvělá diskuse k němu:

http://echo24.cz/a/iwDMe/tata-tata-a-deloha-k-pronajmuti-o-rodinach-noveho-typu


Přeji jim to , aby byly v pohodě a šťastný, ale já bych tuto cestu nikdy nevolil, jako s těmi mými " matkami" to sice občas není jednoduché a občas mi pěkně pijí krev a drásají nervy, ale aspoň vím co jsou zač a co v případě genů, povahy a návyků mám očekávat u svých dětí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 29, 2017 10:38 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Nový text a skvělá diskuse k němu:

http://echo24.cz/a/iwDMe/tata-tata-a-deloha-k-pronajmuti-o-rodinach-noveho-typu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2017 3:13 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

John napsal:
Václavek bude mit maleho Vaclavka? Very Happy

Pokud Václavek je velký/dospělý (já vím...), pak malý musí být Václaveček. Však Ty taky budeš mít nějaké Johňátko, buď Johňouška, nebo Johňušku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2017 1:19 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

Václav napsal:
http://echo24.cz/a/icFX9/gayove-maji-rodicovska-prava-rozhodl-ustavni-soud

https://www.novinky.cz/domaci/444314-us-vyhovel-paru-homosexualnich-muzu-rodici-mohou-byt-oba.html


Václavek bude mit maleho Vaclavka? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2017 11:37 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: V nejlepším zájmu dítěte Citovat

http://echo24.cz/a/icFX9/gayove-maji-rodicovska-prava-rozhodl-ustavni-soud

https://www.novinky.cz/domaci/444314-us-vyhovel-paru-homosexualnich-muzu-rodici-mohou-byt-oba.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 15, 2017 11:47 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: The Times They Are A Changin' Citovat

http://echo24.cz/a/iaMUN/prvni-dva-gayove-v-cesku-ocekavaji-miminko

Z diskuse:
citace:
Z ústavu má pořád sanci na normální rodinu, zatímco u těch dvou deviantů má jistotu, že z něj bude napred zneužívané dítě z nenormalniho prostredi a posléze deviant. ...

Podle titulku čekám, že "těhotný člověk" porodí análem a děťátko bude celé multikulturně hnědé !


(https://youtu.be/e7qQ6_RV4VQ ?)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 14, 2016 12:04 am
Autor Zpráva
pear
uživatel


Založen: 13.8.2016
Příspěvky: 8

Předmět: Citovat

Já i přesto že mi je teprve 15 let, tak jsem pro to aby homosexuální páry měly právo adoptovat děti, ale spíše od určitého věku, protože za 1. Pro dítě je o hodně lepší mít nějakou "rodinu" a zabezpečení než být v dětském domově a být šikanován ostatními dětmi .
Za 2. Ano můžou být tyto děti kvůli tomu šikanovány, ale ve škole se s tím dá už něco dělat a většinou nesou šikanátoři všichni ze školy jako třeba v děcáku
Za 3. Myslím si že homosexuální páry by neměly adoptovat mladší děti 1-3 let, protože tyto děti jsou nejpravděpodobněji adaptovány heterosexuálními páry, takže by měly v rodině vzor (matku a otce), ale když je dítě starší, tak většinou už adaptováno nebude. To je vše z mého pohledu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 02, 2016 7:08 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Cesta registrovaným partnerům k individuální adopci Citovat

http://echo24.cz/a/w4Lcu/je-pro-deti-dobre-vyrustat-v-gay-rodine-na-to-se-nesmi-ptat

http://blog.aktualne.cz/blogy/miloslav-ludvik.php?itemid=27652
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 29, 2016 5:41 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Neboj, neznamená to, že bys teď dostal dítě do péče rozkazem. Leda by to byl sedmnáctiletý voják na zacvičení. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 29, 2016 4:33 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

pistole
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 28, 2016 10:18 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Cesta registrovaným partnerům k individuální adopci Citovat

Jsem si vzpomněl, jak jsme tu před deseti lety diskutovali právní cestu vedoucí ke zrušení toho diskriminačního ustanovení zákona o RP. A ejhle, dekáda se s dekádou sešla... Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 28, 2016 2:34 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Cesta registrovaným partnerům k individuální adopci Citovat

http://ldvk.cz/Gxe
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po březen 21, 2016 10:21 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: V souladu s poznatky o vrozené povaze sexuální orientace Citovat

http://www.reflex.cz/clanek/veda/70173/vychova-deti-homosexualnimi-pary-je-trvale-otevrena-otazka.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 07, 2015 6:42 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Zas se něco děje Citovat

http://echo24.cz/a/wryAG/cesky-soud-poprve-uznal-adopci-deti-gayi
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 29, 2015 8:48 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Už se nemusíte zlobit Citovat

Honza napsal:
želvičku si strč třeba do pr.ele, hned za křečkem!

Na to je pan viceombudsman příliš degutantní: tam mi nesmí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 11
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist