Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

ne únor 25, 2018 10:35 pm
Autor Zpráva
andy029
tester


Založen: 15.2.2018
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

Dobrý den, hledám někoho kdo mě pochopí,, mám dívku kterou miluji,, ale měl jsem v minulosti poměr z mnohem starším mužem. bylo mi moc přijemně když jsem mu působil uspokojení. nejsem gay ale potřebuju pochopeni staršího muže, co ví že nejde o lásku jako takovou, ale o vzájemné mužské souznění a porozuměni vedoucí k uspokojení , to že mladší muž pomuže ke spokojenosti staršího muže nevidim nic špatného,,
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 16, 2011 3:25 pm
Autor Zpráva
Rodyx
tester


Založen: 16.5.2011
Příspěvky: 1
Bydliště: Jeseník nad Odrou

Předmět: Zpovědník Citovat

Ahoj, pokud ještě hledáš katolického zpovědníka, ozvi se na email: rodyx@seznam.cz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá září 21, 2007 11:49 am
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Adarhaz napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Adarhaz napsal:
Tak asi proto mam blíž k 666...


Budeš jako kacíř upálen!!! Evil or Very Mad


Twisted Evil


Bude se odříkávat rituál v jazyce prastarém, starším než je lidstvo samo... Twisted Evil


To beru Pray
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 18, 2007 12:34 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adarhaz napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Adarhaz napsal:
Tak asi proto mam blíž k 666...


Budeš jako kacíř upálen!!! Evil or Very Mad


Twisted Evil


Bude se odříkávat rituál v jazyce prastarém, starším než je lidstvo samo... Twisted Evil
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 18, 2007 8:45 am
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Adarhaz napsal:
Tak asi proto mam blíž k 666...


Budeš jako kacíř upálen!!! Evil or Very Mad


Twisted Evil
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 17, 2007 5:45 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adarhaz napsal:
Tak asi proto mam blíž k 666...


Budeš jako kacíř upálen!!! Evil or Very Mad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 17, 2007 5:18 pm
Autor Zpráva
Adarhaz
uživatel+


Založen: 21.1.2006
Příspěvky: 111

Předmět: Citovat

Tak asi proto mam blíž k 666...
_________________
vampiria
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 1:09 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Re: HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA Citovat

Aha Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 1:08 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA Citovat

jerusalem napsal:
bright napsal:
Čtu a vidím mezi diskutujícími známá jména, Martin, llukynek... Smile

Nerozumím ...nic mi neříkají, má to nějaký zvláštní význam??

Nemá. To byla jen vzpomínka na staré známé, kteří již na toto fórum (z důvodů, které znají jen oni sami) nepřispívají.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 1:05 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Re: HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA Citovat

bright napsal:
Čtu a vidím mezi diskutujícími známá jména, Martin, llukynek... Smile

Nerozumím ...nic mi neříkají, má to nějaký zvláštní význam??
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 1:02 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA Citovat

jerusalem napsal:
k němu následuje diskuse:
http://www.kluci.cz/tvuj.php?nazev=pvl&forall=1

Čtu a vidím mezi diskutujícími známá jména, Martin, llukynek... Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 11:10 am
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Re: HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA Citovat

pemel napsal:
Třeba bi ti poradili tady Arrow http://vira.kluci.cz/vh-uvod/


DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ SE ZÁJMEM ODPOVÍDALI NA MOJI PROSBU O POMOC A RADU.

Pemel mne nasměroval na dobrý odkaz VÍRA.KLUCI.CZ. Na těch stránkách jsem již dříve sice hledal a pro celkovou nepřehlednost tohoto webu jsem se nedostal tam, kam bylo potřeba. Takže http://vira.kluci.cz/vh-uvod/. Dal jsem si tedy tentokrát opravdu práci s prohledáváním a dostal se na stránku, s "přehledem" katolických kneží: http://vira.kluci.cz/vh-kontakty/roma.phtml
Jsou tam dva:
o. Prokop Bahník OP (biritualista - pro římský i byzantskoslovanský obřad) p.prokop(zavináč)wo.cz
a P. Alone John (římskokatolický kněz), kontakt: konklave(zavináč)kluci.cz


Ještě možná pro ty, kteří snad byli zvědaví, nebo měli potřebu k mému problému říci své: Zde je článek, který ukazuje modelový příklad, se kterým se částečně i já ztotožňuji: http://komunity.web2.cz/pvl/penitent.phtml a k němu následuje diskuse:
http://www.kluci.cz/tvuj.php?nazev=pvl&forall=1
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 10:18 am
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Re: HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA Citovat

pemel napsal:

Třeba bi ti poradili tady Arrow http://vira.kluci.cz/vh-uvod/


Děkuji Ti za radu!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 15, 2007 10:13 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Re: HLEDÁM ZPOVĚDNÍKA Citovat

jerusalem napsal:
Hledám katolického kněze, který mi neodmítne udělit svátost smíření a rozhřešení proto, že jsem gay. Nejlépe z Prahy. E-mail: jerusalem@centrum.cz

Třeba bi ti poradili tady Arrow http://vira.kluci.cz/vh-uvod/
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 2:39 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Btw, stejně mi připadá katolické rozhřešení jako moc jednoduché řešení. Když někdo zhřešil, a tím nemyslím nějaký kvazi hřích, tak by s tou svou vinou měl žít až do smrti a teprv pak se možná uvidí, jestli mu někdo odpustí nebo ne.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 2:31 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Bůh je ve mně, uznává to, co chci já a když s ním chci mluvit, mluvím sám se sebou... Cool


... to je opravdu velmi vtipné
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 2:26 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

jerusalem napsal:
To Vodafone:

Rozumím Ti, ale to už rovnou můžeme diskutovat na téma, je-li vůbec Bůh...
Ano, teď si uhodil hřebíček na (mou) hlavičku Smile Já právě úvahami na toto téma dospěl k dříve uvedeným stanoviskům a stal se tak nezávislým na "božích službách" zprostředkovaným třetí osobou. Bůh je ve mně, uznává to, co chci já a když s ním chci mluvit, mluvím sám se sebou... Cool
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:46 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jerusalem napsal:
bright napsal:
Hm, to by mě vážně samotného zajímalo, kolik penitenciářů a penitentů má přístup na internet a pročítá si tohle naše fórum...

Very Happy

A považovali by to za "praktikování", a kolik by za to dali... deset Zdrávasů? (Mám víc otázek než odpovědí).
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:43 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

To Vodafone:

Rozumím Ti, ale to už rovnou můžeme diskutovat na téma, je-li vůbec Bůh...

Řekněme, že jde o svědomí každého z nás. Církev a většina kněží mají tendenci usurpovat si moc nad naším svědomím. A navíc lidi mají obecně tendenci odsuzovat to, co neznají. Někdo homosexualitu, nekdo zase víru v Boha..... Jak říkáš, ta linka je opravdu velmi tenká.


Naposledy upravil jerusalem dne čt září 13, 2007 12:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:41 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

bright napsal:
Hm, to by mě vážně samotného zajímalo, kolik penitenciářů a penitentů má přístup na internet a pročítá si tohle naše fórum...


Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:39 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hm, to by mě vážně samotného zajímalo, kolik penitenciářů a penitentů má přístup na internet a pročítá si tohle naše fórum...
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:36 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Adam: Nojo, máš pravdu, konkrétně http://logos.gl.cz/


jerusalem napsal:
hledám kněze, který bude respektovat že prostě věřím v Boha a nehodlám žít podle soukromého názoru toho kněze a některých jeho nadřízených, byť by to byla většina, takže názor Boha samotného a nejvyššího šéfa se k němu jaksi nedostane.
No a tady je přesně ten můj problém. Jak oni můžou vědět, jaký má na věc názor Búh? Jak TY můžeš vědět jaký má na věc názor Bůh? Jak se na člověku pozná, kdy mluví z vůle Boží a kdy jenom prezentuje osobní názory?

Ta hranice je velmi tenká, skoro bych řekl až nepatrná. Čili bych spíš řekl že věříš v Boha a nehodláš se řídit soukromým názorem jedné části církve, ale soukromým názorem svým a jiné části církve. Což samozřejmě kvituji - člověk se má vždycky řídit především sebou samým.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:34 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nevím, jestli to teď nezkoním, ale kdysi jsem četl něco o skupině věřících gayů.... Logos nebo tak nějak. Co se případně zeptat tam? Jestli to ještě funguje....


Děkuji! To je slovo do pranice. Jen je problém, že pokud mám správné informace, tihle lidé jsou právě protestanti, takže význam zpovědi odmítají...
Ale opravdu děkuji. Nezahodím to, obrátím se na ně s dotazem, minimálně mi mohou poradit někoho, kdo mi bude moci vyhovět. Jistě nebudu první, kdo je žádá o radu.

Ještě jednou díky!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:31 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

bright napsal:

Njn, přistupuješ na jejich pravidla hry dobrovolně... Stejně mi přijde divné, že tě jenom nevyslechnou, popřípadě jenom nerozeberou to, z čeho se chceš vyzpovídat ty sám, ale aktivně vyzvídají detaily o (sexuálním) životě. Nezainteresovanému člověku to zní dost úchylně. Asi jako kdybych se přišel svěřit psychologovi s nějakým problémem s příbuznými nebo kolegy a on se mě mezi řečí vyptával na sex.


Nepřistupuji HLEDÁM KATOLICKÉHO KNĚZE, KTERÝ.....
Kapišto? Smile
Asi máš pravdu, že si to zbytečně komplikuju, prostě neřeknu, že jsem ublížil partnerovi, příteli, ale kamarádovi atd. nemusím mluvit o sexuálním životě a případnou otázku na to téma odmítnu...
Jako nouzovka to tak stačí a asi i jde. Ale zpověď je něco jiného, než silidé obecně umí představit. Kněz má o člověku vědět takřka vše, měl by ho dobře znát... Vysvětlovat zde smysl zpovědi a -promiň- nevěřícímu, nebo křesťanovi jiného vyznání, který zpověď nezná, nebo dokonce odmítá, je jiné téma a ne na stručnou diskusi....

Já tu prostě jen hledám katolického kněze, který nebude mít problém s mojí orientací.... atd atd.

Studoval jsem teologii, byl jsem mnich, mám v téhle věci jasno, takže ani moc nehledám radu, či názor.... Rád leccos objasním, když někdo bude mít zájem, ale primárně se nechci dostávat do dlouhých debat, které mě neposunou blíž k mému cíli Smile)) ....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:27 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nevím, jestli to teď nezkoním, ale kdysi jsem četl něco o skupině věřících gayů.... Logos nebo tak nějak. Co se případně zeptat tam? Jestli to ještě funguje....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:19 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Možná by taky pomohlo změnit lokál, tedy církev, za nějakou, která je víc gay-friendly. Je-li bůh jeden, je přece jedno, prostřednictvím které církve v jednoho Boha věřiti budeš.


Vím, že to myslíš dobře, chápu Tě, věř, že i takovou možnost jsem zvažoval, ale je to trochu zjednodušený pohled. Samozřejmě je také alternativou "přestat věřit", nebo přestat být křesťanem... Tohle je ale jiné téma...

Nehledám ani kněze, "věřícího ve stejného Boha"Smile hledám kněze, který bude respektovat že prostě věřím v Boha a nehodlám žít podle soukromého názoru toho kněze a některých jeho nadřízených, byť by to byla většina, takže názor Boha samotného a nejvyššího šéfa se k němu jaksi nedostane.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:15 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jerusalem napsal:
bright napsal:
jerusalem: Nějak to nechápu. Nepovažuješ-li "praktikování" homosexuality za hřích, nemusíš se z něj zpovědníkovi zpovídat a tedy ani od něj chtít jeho rozhřešení, ne? Pokud máš potřebu se mu ze své orientace zpovídat, buď neplatí tvé přesvědčení o neexistenci hříchu, nebo ti záleží víc na názoru zpovědníků na tebe než na Bohu samotném.


Neřekl jsem že se chci zpovídat ze své homosexuality, nebo ze svého sexuálního života, v tom směru se nedopouštím hříchu. Partnerovi jsem věrný atd... Nicméně, kdo zná praxi svátosti smíření, tedy zpovědi ví, že když ve zpovědi např. řeknu, že jsem svému partnerovi nějak ukřivdil, např. v hádce, kterou jsem nespravedlivě vyvolal...., logicky bude následovat otázka kněze jakému partnerovi (???), kněz se třeba ptá - jste ženatý atd. Není možné se otázce sexuální orientace i praxe vyhnout, aniž bych při zpovědi lhal (většina zpovědí -obecně- se točí kolem sexuálního života penitenta a když sám něco nezmíní, kněz se na to ptá) a stejně tak není možné říct knězi, že mu do toho nic není.... No a proto hledám kněze, kterého to nezaskočí a který je schopen přejít to jako normální věc...


Njn, přistupuješ na jejich pravidla hry dobrovolně... Stejně mi přijde divné, že tě jenom nevyslechnou, popřípadě jenom nerozeberou to, z čeho se chceš vyzpovídat ty sám, ale aktivně vyzvídají detaily o (sexuálním) životě. Nezainteresovanému člověku to zní dost úchylně. Asi jako kdybych se přišel svěřit psychologovi s nějakým problémem s příbuznými nebo kolegy a on se mě mezi řečí vyptával na sex.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:11 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

bright napsal:
jerusalem: Nějak to nechápu. Nepovažuješ-li "praktikování" homosexuality za hřích, nemusíš se z něj zpovědníkovi zpovídat a tedy ani od něj chtít jeho rozhřešení, ne? Pokud máš potřebu se mu ze své orientace zpovídat, buď neplatí tvé přesvědčení o neexistenci hříchu, nebo ti záleží víc na názoru zpovědníků na tebe než na Bohu samotném.
Přesně tak... Vždyť kněží mají "sloužit bohu". Jejich osobní názor by tedy neměl hrát roli na jakýsi boží skutek, kterého se prostřednictvím jeho služebníka domáháš.

Problém bude asi v tom, že Boha máme každý v sobě a každý trochu jiného. Takže nejspíš hledáš kněze, jehož Bůh bude kompatibilní s tím tvým... Smile V každém případě přeji hodně štěstí při hledání...

Možná by taky pomohlo změnit lokál, tedy církev, za nějakou, která je víc gay-friendly. Je-li bůh jeden, je přece jedno, prostřednictvím které církve v jednoho Boha věřiti budeš.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 12:04 pm
Autor Zpráva
jerusalem
uživatel


Založen: 12.9.2007
Příspěvky: 14

Předmět: Citovat

bright napsal:
jerusalem: Nějak to nechápu. Nepovažuješ-li "praktikování" homosexuality za hřích, nemusíš se z něj zpovědníkovi zpovídat a tedy ani od něj chtít jeho rozhřešení, ne? Pokud máš potřebu se mu ze své orientace zpovídat, buď neplatí tvé přesvědčení o neexistenci hříchu, nebo ti záleží víc na názoru zpovědníků na tebe než na Bohu samotném.


Neřekl jsem že se chci zpovídat ze své homosexuality, nebo ze svého sexuálního života, v tom směru se nedopouštím hříchu. Partnerovi jsem věrný atd... Nicméně, kdo zná praxi svátosti smíření, tedy zpovědi ví, že když ve zpovědi např. řeknu, že jsem svému partnerovi nějak ukřivdil, např. v hádce, kterou jsem nespravedlivě vyvolal...., logicky bude následovat otázka kněze jakému partnerovi (???), kněz se třeba ptá - jste ženatý atd. Není možné se otázce sexuální orientace i praxe vyhnout, aniž bych při zpovědi lhal (většina zpovědí -obecně- se točí kolem sexuálního života penitenta a když sám něco nezmíní, kněz se na to ptá) a stejně tak není možné říct knězi, že mu do toho nic není.... No a proto hledám kněze, kterého to nezaskočí a který je schopen přejít to jako normální věc...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 13, 2007 11:55 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

jerusalem: Nějak to nechápu. Nepovažuješ-li "praktikování" homosexuality za hřích, nemusíš se z něj zpovědníkovi zpovídat a tedy ani od něj chtít jeho rozhřešení, ne? Pokud máš potřebu se mu ze své orientace zpovídat, buď neplatí tvé přesvědčení o neexistenci hříchu, nebo ti záleží víc na názoru zpovědníků na tebe než na Bohu samotném.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist