Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Uši
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st leden 10, 2018 3:29 am
Autor Zpráva
Guiltyascharged
tester


Založen: 10.1.2018
Příspěvky: 1

Předmět: Uši Citovat

Mě odjakživa přitahujou uši, chlap/kluk s krásně velkýma a do jakékoliv míry odstátýma ušima má šanci se mi líbit vždycky, i přes různé možné nedostatky Smile koukám chlapům na uši jako by někdo jinej koukal třeba na ptáka, zadek, je to pro mě strašně erotická část těla. Koumám jak velký maj lalůčky, rozplývám se nad rozpětím boltců,... miluju hrát si s ušima, miluju je držet, tahat za ně, mnout je v prstech, natahovat lalůčky Very Happy a miluju když to samý druhej dělá mně. Není nic při čem mi takhle tuhne klacek. Nejsem vůbec nějakej sadomasoun, ale vzrušuje mě třeba bejt tahanej za uši za trest, třeba jen jako, ale pěkně pořádně a důkladně Smile můj ex tohle uměl dokonale, a tuhle moji úchylku měl na mě hrozně rád, když byl nadrženej, chytil mě například za ucho už u branky, tahal mne za něj celou cestu ke dveřím do domu, hezky mně vyvedl po schodišti do pokoje, dotáhl k posteli, kde jsme že sebe stáhli hadry a skočili po sobě a nejlepší bylo, že i když mě pak třeba píchal, nezapomněl mě přitom chytit za ucho a to pak byly orgasmy jak druhá světová, pač i jeho samotnýho vzrušovalo jak moc mě to vzrušuje. Nebo mě doučoval matematiku na reparat, celý víkend nepřetržitě. Svou roli učitele si užíval a za chyby a zmatky v příkladech mě pokaždé parádně protáhl lalůčky a pokaždé to skončilo minimálně divokým a zpoceným honěnímSmile Byli jsme spolu roky a určitě mi za tu dobu uši trochu povyrostly, ale to mi nevadíVery Happy rád bych to zase zazival tak jsem si říkal že se svěřím Wink Hrozně bych si přál najít někoho kdo to má stejně, podobně nebo by ho to bavilo Very Happy miluju to oboustranně, ideálně mladšího ušatýho kluka, kterýho bych mohl kdykoliv chytit a tahat za uši, a/nebo staršího, kterej by si naopak bral často do parády moje ušiska, při sexu i rekreačně Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist