Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Rada ?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

út květen 30, 2017 8:28 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: kdo to je? Citovat

Bart90210 napsal:
kdo to je?

Sean Zervan?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 29, 2017 11:48 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kdo to je? Citovat

Ahoj, Barte, máš pěknou kombinézu, Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 28, 2017 11:52 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: kdo to je? Citovat

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2017 6:40 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: po roce a pul....... Citovat

Honza napsal:
Tím chceš naznačit, že já nejsem šikovný kluk? Evil or Very Mad

Jak to říct nějak taktně, hm ... prostě od Johňouše máme právo čekat víc, Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 03, 2017 2:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: po roce a pul....... Citovat

Václav napsal:
Šikovný kluk ve Tvém věku už má dávno kapavku, možná už i vyléčenou, a třeba už i něco onačejšího. Wink


Tím chceš naznačit, že já nejsem šikovný kluk? Evil or Very Mad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 01, 2017 6:59 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: po roce a pul....... Citovat

Barte, díky opět za zprávu. Skvělé, že jsi se dokázal odstřihnout, i za tuhle cenu:

Bart90210 napsal:
Stále sám


John napsal:
Hele tady v Praze je to taky na píču.

Jaké si to kdo udělá, takové to má. Šikovný kluk ve Tvém věku už má dávno kapavku, možná už i vyléčenou, a třeba už i něco onačejšího. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2017 11:40 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart90210: no vida, hubneš, relaxuješ, fitko, bike, kolo - sis to šikovně pošéfoval, chválím. Smile

Jen mi néni jasný, proč se chceš stěhovat zrovna do Prahy ... už ti otrnulo, co?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2017 12:35 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: po roce a pul....... Citovat

Bart90210 napsal:
Stále sám (zjistil jsem, že tady ve Zlínském kraji je úplně mrtvo, kdo mohl utekl....a kdo zbyl - lepší nekontaktovat. Prostě nikdo normální ani na rande,..

Hele tady v Praze je to taky na píču.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 31, 2017 12:15 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: po roce a pul....... Citovat

Stále sám (zjistil jsem, že tady ve Zlínském kraji je úplně mrtvo, kdo mohl utekl....a kdo zbyl - lepší nekontaktovat. Prostě nikdo normální ani na rande, možná vysokoškoláci ve Zlíně, ale to je jiná liga Very Happy ) .

Začal jsem v srpnu loni řešit sebe a změnu životního stylu, takže jsem začal hubnout (to se mi daří - už 19kg), sportovat, jíst zdravě a relaxovat.

Od srpna 2015 jsem změnil post v práci v rámci firmy, jsem jinde, kde jsem došel na rovinu s tím jak to se mnou je. Kolegové jsou supr ( jeden je muj nejlepsi kamarad ktery to zaridil abych přešel a dva nove jsem poznal) . Možná by bylo lepší nepoznat. Ne ted vážne. Na to že jsou o 10 až 15 let mladší tak paradni kolektiv, i volny cas mimo praci. Ted ty dvojsmysly pri praci a naražky , se porad smejeme. A miluju ty jejich dotazy na osobni az intimni veci, hold zvedaví heteráci. Ale jsem rad, že se muzeme bavit otevrene o vsem . I nadrizenemu jsem to řekl o sobe, takze mam klid a neposloucham otazky typu: Co nejaká přítelkyne, už je na obzoru?

S pritelkyni jednoho z tech mladsich kolegu jsem v kontaktu casto, jsme si sedli, chodime do fitka spolu a jezdime na kole.... Byl jsem s nimi a detmi v lete v Chorvatsku na dovolené. Obcas vylety spolecne na vyslapy nebo do sklípků na vínečko.

Vztahy s bývalou manželkou výrazně ochladly, komunikujeme jen kvůli dětem.

Motorka a Alpy proběhly , tentokrát Francie a západni Italie v okoli Pisy. Letos Balkán

Příští patek jedu do Prahy, mam se rozhodnout kvuli praci a bydleni...........tak ted sam nevim zda to vzit ci ne.

S ex bf jsem v nepravidelnem kontaktu, obcas se ozve. Obcas vidim na FB fotku z lecebny. Dluhy ze spolužití stále splacím sam a mam to jeste na par let....Takže tak.....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 29, 2015 1:04 pm
Autor Zpráva
Baťa1
uživatel


Založen: 29.3.2015
Příspěvky: 43
Bydliště: okr. Vyškov

Předmět: Citovat

to só věci totok Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 27, 2015 2:42 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Bokh zoraleder e sar dar.


asi ano...... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 27, 2015 1:56 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bokh zoraleder e sar dar.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 26, 2015 2:10 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

konecne jsem nasel ten song misto tve svrbi ma Very Happy Very Happy https://www.youtube.com/watch?v=lyIiWUhlUbI
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 16, 2015 3:24 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Honza napsal:

https://www.youtube.com/watch?v=eynisJTnIBc&list=RDL_vZt-wa5uA&index=51

btw: s tou bankou to je fór, ne?



njn, lepsi song nemas, to je hrozne srovnani Very Happy Very Happy

ne pokuta je spravne, 5% z pujcene castky za kazdy rok do konce fixace, 5% z 900tis je 45000kc x 4,5 roku je pres 220 tis kc, takhle je to ve VOP, a chteli to puvodne uplatnit..... i kdyz na trhu jsou ted dve banky ktere u hypoteky tohle nemaji a predcasne splaceni je za 0 kc
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 15, 2015 11:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart90210 napsal:
Embarassed Embarassed

a že i chlapi ..... Shocked Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=eynisJTnIBc&list=RDL_vZt-wa5uA&index=51

btw: s tou bankou to je fór, ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2015 11:29 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart90210 napsal:
Embarassed Embarassed

Staly se dva stydlivé obličejíky, což není tak moc, ale samozřejmě, i jen jeden je risk... ale to Ty víš... Smile

Nesmírné díky za Tvou ochotu sdílet svou storry, věřím, že pro hodně lidí je to přínos: pomoc nebo výstraha. Stále držím palce, určitě nejsem sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2015 11:06 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Ahoj všem, je 14.7.2015, syn měl vcera 9 let, mala pred tydnem 6let. Leti to jako prase....

Ted v sobotu jsem vše dotahl do konce, ex-bf podepsal kupni smlouvu a vsechny dokumenty nutne k prodeji domu. Takze bych mel slavit Very Happy Ale zbyde mi dluh nejakych 45-55 tis. coz je smesna castka k puvodnim 300tis nebo k vycislene pokute z banky za predcasne splaceni 9 mesicu stare hypoteky (pokuta 221tis Kc z uveru 900tis) - to jde ne? Nastesti pomohlo vsimne 10tis Kc spravnemu cloveku v bance a z pokuty bylo 0Kc. Ted uz jen predavaci protokoly na energie a klice. Uz mam od nej vse podepsane dopredu tak to dotahnu do konce.

On je zavreny v PL v Brne od 28.6 , sel sam. Predtim jsem mu sehnal pronajem pokoje v Brne, aby nemusel cestovat 100km denne do prace, kterou si nasel a nastoupil 1.6. Jenze i pres to ze mel praci zacal znova chlastat (on se duvod vzdy najde - zemrel mu bratranec 36r - po padu pod vlivem na hlavu na chodnik pred hospodou) Do prace nechodil ale i tak z toho vybruslil a cekaji na nej az se vrati po "psychickem" kolapsu z umrti bratrance.

Cely post ma vsak dovetek - ted o vikendu byl na "opustak" doma a ja tam byl podepsat ty papiry, ale nedoslo jen k podpisum.... ano, to co si myslite se stalo... Embarassed Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 07, 2015 12:46 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Je super, že jsi to s ním definitivně skončil. Myslím, že jsi pro něj udělal víc než dost a jinou možnost ani nemáš, jinak by to byl jen další a další průser. Pokud se on chce dobrovolně zničit, je to jeho volba ale rozhodně se nesmíš nechat do toho jeho průseru vtáhnout taky.

Sice to nedopadlo zrovna nejlíp, ale získal jsi hafo zkušeností, které se budou časem určitě hodit.

Bart90210 napsal:
Snad to stihnem než bude dluh vůči bance. Pohlídám to.

Prodej to co nejdřív, kdyby se uchlastal, tak to spadne do pozůstalostního řízení a to se může dost zadrhnout.

Bart90210 napsal:
v Termixu, ... Mám zase na pár měsíců klid od klubů Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy

Bart90210 napsal:
jo, a až zjistím kdo z vás tady fóru donáší tak si jej podám Very Happy Very Happy

Já to neby, pravdu, nééé! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 07, 2015 2:02 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

tak je 7.4.2015, skoro tři měsíce od mého stěhování....

kde začít....po mém odchodu to proběhlo tak jak jsem si to myslel. Nejprve prosby a přemlouvání, blokl jsem si číslo abych neposlouchal zvonění mobilu neustále. No a dva dny na to byl klid. Začal opět pít. Poznal jsem to tak, že na jeho účtu byli platby kartou v obchodě pořád stejné (118kč - cigarety a víno) a nebral mobil známým a jeho rodině a z práce, tak všichni volali mě. Dojel jsem tam po 7 dnech a našel trosku. Vzal jsem si jeho mobil a přes jeho banku zaplatil hypotéku a úvěr (lednová splátka) Říkám jestli se jde léčit a chce to zastavit - nechtěl. Odjel jsem. Napsal jsem SMS jeho ex příteli aby si pro něj přijel a něco s ním udělal pokud chce.

Teď to trochu zkrátím, dojel si pro něj, odvezl domů a detoxikoval jej, pak jej nechal hospitalizovat na psychiatrii, odtud po pár dnech reverz. Návrat domů a sliby jak to už bude ok. Dva dny bez alkoholu. Pak opět pití a týden deliyria. Já jsem přijel přeposlal penize z neschopenky na uvery (únorová splátka) , zavolal záchranku, protože tam byli všude desítky obalů od léků. Záchranka mi jej nechala, s tím že "pán už přestane" a že léky jedl postupně, protože kdyby je snědl naráz už by tu nebyl. Na konec jsem odjel, pomoc nechtěl, napsal jsem SMS ex příteli .....

no prostě celkem jej odvezl 3x......ve finále minulý týden ve středu kdy už pití trvalo zase přes týden (viz. nákupy v obchodě a nezvedání mobilu), jsem zase přijel a přeposlal peníze z neschopenky (březnová splátka). Našel jsem i výpověď z práce. Momentálně je dluh na energiích za únor a březen.
Ve čtvrtek mi volal ráno a prosil abych jej odvezl na internu do nemocnice. Odvezl jsem jej. Příjmuli jej s naprostým selháváním orgánů a zcela rozbitým obličejem od častých pádů. Zítra má být přesunut na protialkoholní do PL. Na interně jsem jej nechal zvážit, má teď 55kg. - o Vánocích měl 80kg
Momentálně souhlasí s prodejem domu, tak jsem to začal řešit abych se vyvlékl z toho úvěru. Snad to stihnem než bude dluh vůči bance. Pohlídám to.


U mě v bytě, kde jsem měl být jen do půlky března jsem stále. Můžu být až do konce roku, takže ok. Ovšem nejsem já úplně v pořádku, mívám stavy úzkosti a někdy brečím, když mě rozhodí film nebo knížka (začal jsem hodně číst). Nikdy jsem tak citlivý nebyl, nevím čím to je. Se 2 klukama jsem byl na kafo-rande, ale nic z toho. Vůbec jsme si nesedli. Chce to ještě čas a úplně se vymanit z těch myšlenek na ex-bf. Ona ta samota v bytě mi nedělá dobře, nebyl jsem nikdy sám, celý život jsem měl někoho vedle sebe a teď to zažívám prvně. Děti si beru na dva víkendy v měsíci, to je pohoda. Snažím se hodně pracovat a nemyslet na blbosti. Nechci být sám, ale vím že teď je ještě brzo na další randění nebo hledání. Moje rodina stojí za mnou.

Výlet do Prahy proběhl v klidu, s lesbama co jsem u nich bydlel na Letné (jel jsem se švagrovou od bráchy) jsme byli v Termixu, to mi stačilo k tomu abych se mrkl na "jídelní lístek" a spravil si oko. Mám zase na pár měsíců klid od klubů Very Happy

takže to je asi všechno......je 01.55 jsem v práci na Pondělí velikonoční - teď tedy do práce ať to rána stihnu..... Very Happy

jo, a až zjistím kdo z vás tady fóru donáší tak si jej podám Very Happy Very Happy Ozvali se mi z Prague pride, z projektu nových webovek www.sbarvouven.cz,že by chtěli autorizovat můj coming out a použít pro kluky, co můžou být v manželství jako já tehdy v roce 2012
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 21, 2015 10:42 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Co ty riesite uvery, ja chcem vediet co nasleduje Exclamation
_________________
Cieľom vyššie uvedeného príspevku nieje urážka ani akýkoľvek druh zosmiešnenia. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 8:12 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jdu do toho! Citovat

Bart90210 napsal:
na jednom ze dvou uveru na koupi domu jsem rucitel. Takze za blbost se plati. V mem pripde to bude neco pres 300 tis Sad

Vřele doporučuju se o ten úvěr, za který ručíš, aktivně u banky zajímat po každé splátce, jestli byla zaplacena. Nečekej, až přestane splácet, naskáčou úroky, poplatky a pokuty a banka ti napíše, že máš zaplatit všechno za rok zpátky.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 6:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: jdu do toho! Citovat

Bart90210 napsal:
v patek jsem se definitivne rozhodl. ...

Gratuluji! Smile

Bart90210 napsal:
V mem pripde to bude neco pres 300 tis Sad

Myslím, že tady platí: dobrý advokát je někdy lepší, než dobrý kulomet - barák se přece dá prodat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 2:21 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jdu do toho! Citovat

Bart90210 napsal:
tak mi drzte palce at to klapne!

Nepochybuj, že budeme. Nevyměkni! A dobrý nový start...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 11, 2015 11:41 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: jdu do toho! Citovat

v patek jsem se definitivne rozhodl. jdu do toho.Dovezl jsem jej z lecebny v poledne a sel na odpoledni. V 15.00 uz byl zase pod parou. Ve 22.30 jsem mu dal dychnout po te co tvrdil ze je to trava. Prvni kdo nadychal z travy. Pres vikend jsem domluvil kamarady na stehovani.On jede do prace PO a UT. Ja se v utery ostehuju. Mam bydleni na dva mesice, do pulky brezna. Poberu vse me at se nemusim vracet. Doufam ze bude mrznout az pojedu na motorce Very Happy

btw. celou sobotu pil taky , ptal jsem se v obchode jestli tam byl , tak byl pro krabicove vino. Ja si rikal ze mi chybi kilo v penezence.

tak mi drzte palce at to klapne!

jo a Honzo, na jednom ze dvou uveru na koupi domu jsem rucitel. Takze za blbost se plati. V mem pripde to bude neco pres 300 tis Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 07, 2015 3:32 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Andraste napsal:
No nevím, základní pravidlo pro soužití se všemi alkoholiky, se kterými jsem se musel setkat, vždycky bylo, že se v domě nesmí vyskytovat nic, co by mohli chlastat.

Úplně základní pravidlo:

V domě nesmí být nikdo, kdo chce jenom chlastat! Smile

Václav napsal:
já teda Tě poslouchám pořád, rád, obvykle se usmívám, ale nějakou novou kvalitu do života mi to ještě nepřineslo Smile . Akorát

Je to marný, je to marný, je to marný!

Václav napsal:
John napsal:
tak si rikam, ze snad je dobre, ze nikoho nemam a nemusim resit podobne zalezitosti,

Nojo, Johňouši, ale Bart aspoň něco zažil, něco užil, něco si vyzkoušel,

A dělá dobře, John, kdybych všechen čas, kterej jsem strávil naháněním chlapů věnoval studiu, mohl jsem mít nejmíň další čtyři vysoké školy a dělal bych řiditele zeměkoule. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 05, 2015 11:50 am
Autor Zpráva
Andraste
uživatel


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Víno řízlý s vodou z Mikulova (nebo někde z tý oblasti) jsem už taky zažil. Za to možná vůbec nemoh.


No nevím, základní pravidlo pro soužití se všemi alkoholiky, se kterými jsem se musel setkat, vždycky bylo, že se v domě nesmí vyskytovat nic, co by mohli chlastat. Případně se všechno musí zamykat do trezoru, včetně peněz.
_________________
Život je choroba smrtelná a velmi nakažlivá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 05, 2015 1:31 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Bart: Vyřadili jste alespoň tři dvoulůžáky? Pak bys nemoh říct, že to celý postrádalo jakýkoli smysl.


Ale 5 L vína na celý svátky v domácnosti s alkoholikem? To je hoodně málo! Víno řízlý s vodou z Mikulova (nebo někde z tý oblasti) jsem už taky zažil. Za to možná vůbec nemoh.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 04, 2015 10:14 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: téměř po roce..... Citovat

John napsal:
tak si rikam, ze snad je dobre, ze nikoho nemam a nemusim resit podobne zalezitosti,

Nojo, Johňouši, ale Bart aspoň něco zažil, něco užil, něco si vyzkoušel, něco se naučil a někam se posunul. Pokukování po novém materiálu ukazuje, že velmi správným směrem. Prostě: něco pro sebe udělal.

Honza napsal:
Happyend to má přesně takovej, jakej jsem tady už předpověděl o něco níž 29. září 2013 a pak o den pozdějš. Jojo, se tady snažím pomáhat a chránit a je to marný, je to marný, je to marný. Takže, když to shrnu, získal jsi dvě cenné životní zkušenosti: 1. vyhýbat se závislákům, 2. poslouchat Honzu.

Myslím, že jsme všichni napsali - každý po svém - totéž, včetně Johnova lapidárního "Ruce pryc!". Když ony ty rady musí taky přijít ve správný okamžik. Tom_cák trefně napsal, že v ten moment žádná rada pomoci nemohla:

Tom_c napsal:
Podle toho, co tu čtu, tak říkám: ten chlap není teď ani v blízký budoucnosti svéprávnej k životnímu rozhodování. Je prostě zamilovanej až po uši, šíleně nadrženej na kluka. Ne na toho konkrétního, byl by na jakýhokoli, protože jsi ho přes veškerou snahu během vašeho manželství nikdy sexuálně neuspokojila a zřejmě nebyl uspokojen ani předtím, takže nikdy.


Honza napsal:
2. poslouchat Honzu.

- já teda Tě poslouchám pořád, rád, obvykle se usmívám, ale nějakou novou kvalitu do života mi to ještě nepřineslo Smile . Akorát

Honza napsal:
né, že se zas hnedka honem sestěhujete na jednu hromadu, to je vždycky chyba, každej zůstane hezky ve svém a bude se randit a poznávat!

bych podepsal, ale u každého to asi nefunguje stejně.

Jen bych na Barta apeloval, aby se nedal zviklat sentimentem, falešnými ohledy atp. Jsou okamžiky, kdy člověk má právo, ba i povinnost, myslet na prvním místě na sebe.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 04, 2015 2:02 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: téměř po roce..... Citovat

Bart90210 napsal:
Jsem úplně v pasti. Jak kdysi psal Václav „ přál bych ti happyend“ - tak ten se nekoná….


Happyend to má přesně takovej, jakej jsem tady už předpověděl o něco níž 29. září 2013 a pak o den pozdějš. Jojo, se tady snažím pomáhat a chránit a je to marný, je to marný, je to marný.

Takže, když to shrnu, získal jsi dvě cenné životní zkušenosti:
1. vyhýbat se závislákům,
2. poslouchat Honzu.

Jo, zkušenost lze většinou sdělit, ale často je nelze předat.

První vztah většinou nedopadne, to je normální, někdy to vysublimuje do ztracena, jindy je to Itálie, jak kdy, ale co - první vztah je především test a nic víc.

Alkoholika už, doufám, kopneš tam, kam měl být kopnut dávno. Pokud je ten novej barák s hypotékou na něj, tak mu ho hoď na hlavu - doufám, že za tu hypotéku neručíš.

Zařiď si bydlení, a můžeš začít pracovat s tím novým (no vlastně starým) objevem, hele je o 10 let mladší, to se tak často nepotká, tak hurá do něj - ale né, že se zas hnedka honem sestěhujete na jednu hromadu, to je vždycky chyba, každej zůstane hezky ve svém a bude se randit a poznávat!

Bart90210 napsal:
narážkama, které mě naprosto vytáčeli ... „proč platím hypotéku když tam s nebydlím ?“ ... že „ platím povinné ručení na auto za bývalou manželku“ ... „tvoje žena“... I když to poslouchám dál a ničemu to nepomohlo…

Sem to věděl dávno, že ten tvůj (bývalý) týpek je (jako každej závislák) hysterická píča ....

Bart90210 napsal:
já dostal jeden a to holící strojek i když se asi 15 let neholím, používám strojek na vlasy

... a taky sobeckej egoista!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 04, 2015 12:49 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: téměř po roce..... Citovat

Bart90210 napsal:
Jsem úplně v pasti. Jak kdysi psal Václav „ přál bych ti happyend“ - tak ten se nekoná….

Barte, asi ne, ale to se stává. Asi teď nejvíc jde o to, aby "end" nebyl "unhappy" víc, než je nezbytně nutné. Konec konců, roční pokus, experiment, to není zas tak hrozné, vzdor neúspěchu.

Tvůj partner jasně není schopen se se závislostí vypořádat ani v situaci, kdy by mu mohlo pomoci, že jste se našli, že jste založili nový domov a on dostal novou šanci a novou perspektivu. Je-li na světě něco/někdo, kdo by mu s tím mohl pomoci, je již vyzkoušeno, že soužití s Tebou to není, přičemž Ty jsi jasně do pokusu investoval daleko víc, než lze po komkoli žádat. Bude-li vztah pokračovat, nemůže dojít k žádnému zlepšení, zato Ty se zničíš. K čemuž nesmí dojít jak kvůli Tobě, tak i proto, že jsi jednou z opor svých dětí. Vychází mi z toho jediné: naprostý a okamžitý konec za cenu jakýchkoli hmotných ztrát, protože jakákoli ztráta teď (nejen materiální) bude vždy menší, než ta, k níž by došlo s odklady. Jakýkoli další styk výhradně prostřednictvím advokáta, který vyřeší vaše vzájemné majetkové vztahy.

Drsné, já vím, ale později to bude jen drsnější.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist