Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zamiloval jsem se do kamaráda
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út prosinec 27, 2016 7:06 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do kamaráda Citovat

Honza napsal:
I stará kobyla umí zabrat. Smile

Když ona má navíc tak upřímná xenonová kukadla... Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2016 3:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do kamaráda Citovat

Václav napsal:
Vážený spoludiskutér Honza Ti určitě navrhne, abys jako prvního sbalil Martina. Přimlouvám se za to - bylo by to půvabné, Laughing.


Honza by klíďo sbalil Petra, Davida i Martina najednou. Sice by to bylo nejpůvabnější, bo ono to balení heteráků je někdy i docela sranda - ale nic by se tím nevyřešilo.

petr435879 napsal:
... došla řeč na to, že se mnou už všechno probral a pořád omíláme to samé dokola.


Což je ale ta nejpodstatnější iformace v celé téhle diskuzi! Řekl ti to sice velmi diplomaticky ale současně i naprosto jasně, né?

petr435879 napsal:
Asi by bylo nejlepší nechat ho jít, aby se mohl ode mě osvobodit. Mívám pocity, že jsem pro něj spíše zátěž, ale já si prostě život bez něj nedokážu představit. Nevím jak dál.


Takže: je ti 28 let, seš ve věku, kdy bys už měl mít víc našukáno, než načuráno a ty sedíš jak panenka v koutě a dopracoval ses akorát do pozice přemýšlivého platonického panice. Trochu málo za 28 let, ne?

Hele, v životě občas vzniknou i situace, kdy se musí udělat "tlustá čára" za minulostí a začít znova. Jo, to pálení mostů sice bolí, ale jinak to prostě nejde. Ty seš v bodě, kdy je nejvyšší čas na změnu, jinak se budeš takhle blbě plácat v tom vztahu / nevztahu až do rakve.

Václav napsal:
Docela se stydím, ale ve své stávající šlapací VW škodovce jezdím už třináctý rok, stále spokojen.


I stará kobyla umí zabrat. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 27, 2016 2:05 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do kamaráda Citovat

Hlavní složitost asi je, že David pro Tebe sehrává ne jednu, ale dvě role: roli přítele (ve smyslu "Přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme"), a tu zřejmě celou dobu plní dobře, a roli milence, kterou plní jen ve Tvých tužbách a představách, tedy ve skutečnosti vůbec. Pokud se od něj odpoutáš, nebudeš mít nikoho a budeš muset své nejbližší vztahy začít budovat od nuly. Pokud se od něj neodpoutáš, zůstane Ti přítel (a to je vysoká hodnota), ale neustále se budeš ničit, protože vzdor tomu, že rozum řekne něco jiného, pořád bude někde na pozadí hořet plamínek neopodstatněné naděje. Nezávidím Ti. Osobně bych se snažil odpoutat se zcela.

Myslím, že nechceš-li přijít o Davida-přítele, máš ihned přestat tlačit na pilu k posunutí vašeho vztahu do mileneckého, ihned ustat s i jen náznaky čehokoli takového (projevy žárlivosti na Martina). Všechno napovídá, že on tuhle roli nechce hrát, a čím víc se vyjevuje, co od něj opravdu očekáváš, tím víc ho odpuzuješ.

A dál bys měl určitě maximálně rozšiřovat okruh svých společenských kontaktů, abys snižoval svou závislost na Davidovi a našel někoho jiného pro roli milence. Kultura, sport, koníčky - tam všude se dá zabrousit mezi lidi a nacházet nové zajímavé tváře.

Vážený spoludiskutér Honza Ti určitě navrhne, abys jako prvního sbalil Martina. Přimlouvám se za to - bylo by to půvabné, Laughing.

Honza napsal:
Václav napsal:
od té doby, co mi Ježíšek přinesl šlapací autíčko ...

Kdy že to bylo? Loni? Smile

Docela se stydím, ale ve své stávající šlapací VW škodovce jezdím už třináctý rok, stále spokojen.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2016 2:33 pm
Autor Zpráva
petr435879
tester


Založen: 25.12.2016
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

Václav: děkuji za upřímnost, nevím co k tomu říct. Nejspíš máš ve všem pravdu, ale hrozně mě to děsí a nedokážu si to připustit. Upřímně z mé strany vyčerpání vztahu nepociťuji. Stále si s ním mám co říct, stále mě baví si s ním povídat i o tématech, které jsme už několikrát probrali. Umím si představit s ním být celý život, ale nevím, jak to pociťuje on. Hrozně se bojím toho, že je to přesně jak píšeš. Když jsme se společně o Martinovi bavili, tak došla řeč na to, že se mnou už všechno probral a pořád omíláme to samé dokola.

Asi by bylo nejlepší nechat ho jít, aby se mohl ode mě osvobodit. Mívám pocity, že jsem pro něj spíše zátěž, ale já si prostě život bez něj nedokážu představit. Nevím jak dál :’(
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2016 1:59 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do kamaráda Citovat

Václav napsal:
já sváteční nebudu, to by těch sladkostí a lahůdek bylo příliš


Jak můžeš bejt tak krutej?!
Cožpak nemáš kouska citu v těle?!

Václav napsal:
od té doby, co mi Ježíšek přinesl šlapací autíčko ...

Kdy že to bylo? Loni? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2016 1:42 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do kamaráda Citovat

Nazdar, Petře, všude kolem se o svátcích snaží aspoň o klid a pohodu, pokud nedorazilo i štěstí, a Ty se trápíš - jasně, že je to impuls se rozepsat. Omlouvám se, ale já sváteční nebudu, to by těch sladkostí a lahůdek bylo příliš.

Nemám pocit, že je nejdůležitější, je-li David gay, dokonce myslím, že (už) je to jedno. Radil bych sehnat tu největší tabuli, jakou můžeš, těmi největšími možnými číslicemi na ni napsat číslo 28 a dlouze a důkladně se na ně zadívat. Je to Tvůj věk. V tom věku většina kluků má za sebou první sňatek (či něco podobného), první dítě, první zahnízdění na stálejší pracovní pozici, první hypotéku, a mnozí i první rozvod. Ty jsi stále ještě v závětří školy, a v tom závětří si v další bublině pěstuješ vztah, který ani po osmi letech není takový, jaký bys chtěl, a v němž doopravdy nepadla ani pusa, jen hra na ni. Kdyby Tvůj post napsal kluk o deset i víc let mladší, byl by daleko přiměřenější.

Ony, jakési hloupé a zlé děti, Tě - původně veselého asertivního kluka - šikanou zahnaly do ulity, oni, učitelé, to přehlíželi, oni, rodiče, by Tě odsoudili, on, David, Tě zavedl na vysokou školu, on, David, Tě zavedl i k magisterskému studiu. Vlastně uvádíš jediný čin, k němuž jsi se rozhodl sám: obrana proti agresorovi. Skvělé, ale to není během 28 let moc. Konečně, on, David, měl osm let na to, aby za Tebou přišel a svěřil se, že je homosexuál a že Tě miluje. Jenže on to neudělal. Proč jsi to tedy neudělal Ty? Jistě, riziko zapuzení. Ale pokud z ani jedné strany nebylo dost síly toto risknout, pak vztah, ať je jeho podstata jakákoli, není dost silný, a přitažlivost, která by ho měla akcelerovat, nefunguje na obou stranách, a ani na té jedné nejspíš nefunguje dost. Přinejmenším David, ten aktivnější s vás dvou (jak se z Tvého psaní jeví), by to sdělení asi risknul, kdyby to byla pravda.

Ať už je jakýkoli, váš vztah se po osmi letech vyčerpal, tím spíš, že jste si jako lidé podobní: co šlo, jste si už řekli. David asi po někom, s kým je mu dobře smutno (Ty), našel někoho, s kým je mu dobře veselo (Martin), třeba má i pocit, že se svým způsobem osvobozuje. Ty mu "vše" řekneš - co se na situaci změní? V ideálním případě i on je gay a ještě spolu můžete poznat sex. I při něm si ale brzy budete uvědomovat, že "Na tomhle klukovi už nemám co objevit."

Jasně, že citliví lidé nešlapou tolik do pedálů, ale jestli za osm let nedojeli ani do první zastávky, pak do cíle tím spíš ne. Myslím, že David je příběh, který by ve Tvém nejvlastnějším zájmu měl skončit, stál Tě už příliš mnoho času. Sen, který osm let ukazuje, že nemá šanci se naplnit, Ti zakrývá jiné, reálnější příležitosti, brání Ti v cestě za nimi. Jak říkají sousedé, Lieber ein Ende mit Schrecken als ein Schrecken ohne Ende. A neprohloupil bys, kdybys - a to i s podporou psychologa - začal hledat způsob, jak žít svůj vlastní život podle svého, a ne tak, jak ho nastavují jiní.

Omluv mou nesváteční upřímnost. Jsem vzteklý, jako každý rok: od té doby, co mi Ježíšek přinesl šlapací autíčko a později vzduchovku, marně čekám na dárek, ze kterého bych byl opravdu nadšený.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2016 12:44 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Ahoj !

no jo, zamilovávání se do spolužáků ... Smile

Jestli je nebo není gay ti neporadím, napsal bych totéž, co Bright.

A myslím, že už jsi touhle "platonickou láskou" strávil dost času, a když to nerozsekneš co nejdřív, tak asi skončíš na cvokárně. Život není tak dlouhý, abychom ho mohli celý strávit čekáním na prince.

Tahle situace má jen jediné rozumné řešení - říct mu na férovku, jak to s tebou je. No a potom se připravit na tři varianty:

- je heterák, takže zapomeň na něco víc a začni si hledat jiného kluka
- je gay zamilovanej do Martina, takže zapomeň na něco víc a začni si hledat jiného kluka
- je gay a konečně mu docvakne, že spolu máte šanci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 26, 2016 12:11 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval jsem se do kamaráda Citovat

Ahoj Petře, vítej tu. Jistě ti tu ostatní poskytnout obsáhlejší a fundovanější rozbor, ale podle mě má tvoje situace dvojí vysvětlení. Buď je David gay, nechce si to připustit, ty mu tu skutečnost narozdíl od Martina připomínáš a možná se do Martina i zabouchnul. Nebo není gay (je jen zženštilej), ty jsi mu pozvedl sebevědomí, kam jsi jen mohl, a teď mu ho dál zvyšuje Martin a tebe už nepotřebuje. Nejspíš ti nezbude než přestat tlačit na pilu a najít si i jiné přátele.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 25, 2016 9:07 pm
Autor Zpráva
petr435879
tester


Založen: 25.12.2016
Příspěvky: 2

Předmět: Zamiloval jsem se do kamaráda Citovat

Dobrý den, předem se omlouvám ze délku textu ale potřeboval jsem vyjádřit vše, co se ve mně odehrává, tak to snad zvládnete dočíst až do konce Smile Popisuji zde i co předcházelo tomu, než jsem kamaráda poznal, bylo to takové osudové setkání.

Pro začátek bych asi rád představil, jmenuji se Petr, je mi 28 let. Moje dětství nebylo úplně nejlepší, když jsem byl malý, byl jsem živé dítě, měl jsem hodně kamarádů, rád jsem dělal takové ty klučičárny, celé dny jsem trávil venku, byl jsem samý průser, však to znáte Smile. Holky o mě měly velký zájem, měl jsem několik příležitostí s nějakou chodit, ale já o ně v té době nejevil zájem. Líbily se mi, byly hodně atraktivní, ale prostě mě nijak fyzicky nepřitahovaly. V tu chvíli jsem svoji orientaci vůbec neřešil, neměl jsem úplně vyhrazené, jestli se mi líbí více holky nebo kluci, stále jsem se hledal a nevím to pořádně ani v dnešní době.

Samozřejmě se tato skutečnost neobešla bez potíží a já si na základní škole prošel tvrdou šikanou, která trvala asi 3 roky. Učitelé to přehlíželi a doma jsem se to styděl říct, aby mě také neodsoudili. Během té doby jsem se hodně změnil, uzavřel jsem se do sebe, moje sebevědomí šlo rapidně dolů a zůstal mi jen jediný kamarád, který se se mnou před třídou také nechtěl moc bavit. Jelikož posměšky a útoky na mě překračovaly i hranice základní školy, tak jsem přestal chodit ven a veškerý volný čas jsem začal trávit sezením u počítače. Díky tomu jsem se zase více sociálně izoloval, což mi činí problémy až do dnešní doby, především v důvěřování cizím lidem, navazování nových přátelství, práci v kolektivu, sebevědomí a neustálému pocitu že vás všichni odsuzují.

Po základní škole jsem nastoupil na odborné učiliště, jelikož moje známky na základce byly v posledních letech docela špatné a měl jsem hodně čtyřek. Byl jsem hrozně rád za to, že už bylo utrpení, které jsem zažíval na základní škole za mnou a že můžu začít s novým štítem. Škola, kterou jsem si vybral, se nacházela asi 25 KM od mého bydliště, takže mě tam nikdo neznal a bývalí spolužáci nastoupili jinam. Bohužel jak můžete očekávat, tím jak jsem byl zdrženlivý a dlouho mi trvalo s někým navázat kontakt, začala šikana znovu. Bylo to velmi těžké období, možná i těžší než na základní škole. Uvažoval jsem i o sebevraždě, jelikož jsem nevěděl jak se mám z tohoto začarovaného kruhu dostat. Už jsem nevěděl co, a v rámci posledních sil jsem se dokázal postavit hlavnímu iniciátorovi a došlo mezi k námi k potyčce. Nevyhrál jsem, skončil jsem s krvácejícím nosem, roztrhanýma kalhotami a celý od bláta ale dokázal jsem se poprvé v životě bránit. Od této chvíle šikana hodně polevila, pokřikování na mou osobu sice trvalo stále, ale už to nebylo v takové míře a dalo se to přežít. Po úspěšném dokončení učebního oboru jsem chtěl pokračovat dále na nástavbu ale, jelikož nebylo jisté, zda dojde k jejímu otevření a já chtěl zůstat na stejné škole, jsem nastoupil na 4letý maturitní obor.

Chvíli po tom, co jsem nastoupil na 4letý maturitní obor, k nám do třídy kvůli šikaně na jiné škole přestoupil jeden kluk (říkejme mu David). K dnešnímu dni je to už 8 let, kdy jsme se poprvé setkali. Byl to takový tichý typ, který měl potíže navazovat přátelství. Mě takoví lidé velmi zajímali, a bylo mi jich velice líto, jelikož jsem byl, (jak jsem výše popsal) úplně stejný. S jinými typy jsem se téměř nedokázal bavit. Zároveň jsem cítil i takovou potřebu jim pomáhat a bavit se s nimi, protože moc dobře vím, jaké to je, když jste ve třídě sami a nikdo se s vámi nechce bavit.

Začátky byly těžké, naše první rozhovory neměly dlouhého trvání, ale jak šel čas, tak jsme se bavili čím dál tím více. Zjišťoval jsem, že je to opravdu suprový člověk, který si na nic nehraje a je velice chytrý. Zároveň jsme měli i stejné koníčky, o kterých jsme se mohli bavit a celkově jsme si moc dobře rozuměli. Byl jsem za toto přátelství hrozně moc rád, protože jsem nikdy takového kamaráda neměl. Získat si důvěru takovéhoto člověka trvá poměrně velkou dobu, tito lidé si daleko více dokáží vážit věcí, které jsou kolem nich, nehledě na to že přátelství s nimi je daleko hlubší a řekl bych na celý život.

Když už se blížila maturita, tak mi David sdělil, že by chtěl pokračovat na vysokou školu a zda bych tam šel s ním. Chvíli jsem promýšlel, zda má pro mě cenu studovat na vysoké škole, jelikož jsem si moc nevěřil, že bych ji zvládnul absolvovat. Ale jelikož si vybral obor, který byl i jedním z mých koníčků a hlavně jsem s ním nechtěl ztratit kontakt tak jsem mu na to kývnul s tím, že to zkusím a uvidí se.

Tím jak jsme nastoupili na vysokou školu a začali řešit věci s ní související, se náš vzájemný vztah začal ještě více utužovat a po nějaké době jsme si k sobě získali takovou důvěru, že jsme byli schopní řešit téměř vše i citlivé osobní problémy. Jelikož je vysoká škola pro typy, jako jsme byli my poměrně náročná (převážně co se týče sociální interakce, prezentací atd.), tak jsme si některé věci možná až zbytečně komplikovali, ale nakonec jsme to vždy dokázali společně zvládnout. David je hrozně hodný kluk, který mi dokázal se vším pomoci a podržel mě i v těžkých situacích.

Asi od druhého ročníku jsem k němu začínal cítit něco více než jen kamarádství. Čím dál tím více jsem se v jeho přítomnosti cítil dobře, rád jsem se na něj díval a začínal mě i fyzicky přitahovat. Když jsem byl sám, tak se mi po něm hrozně stýskalo a těšil jsem se, až ho zase uvidím. Nikdy předtím jsem nic tak silného k někomu necítil. Trávili jsme ve škole společně celé dny, i když jsme v určitý den třeba neměli ani jediný seminář. Dělali jsme povinné úlohy do školy nebo si jen tak dlouze do večera povídali.

S tím, jak ve večerních hodinách ve škole už téměř nikdo nebyl jsem ho pod záminkou, abych se ho mohl dotýkat, začal různě pošťuchovat a škádlit. Vypadalo to, že se mu to líbí a rád mi takové věci vracel. Věci zacházely až do takového stádia, že jsme byli schopní vyplavit záchody, jak jsme po sobě stříkali z kohoutku vodou a skončili tak úplně mokrý. Jindy jsme po sobě něco házeli, honili se po škole, lechtali atd. Hrozně mě to bavilo a jeho taky, v některých případech došlo k tomu, že jsme se k sobě přitiskli a drželi se za ruce. V jedné z těchto situací jsem se ho pokusil ze srandy políbit, ale ucuknul a začal se tomu smát. Jednou jsme spolu jen tak seděli a chytili se za ruku. Já mu jí políbil, začali jsme se tomu smát a on mi ji políbil taky. Jednou si například i položil hlavu na můj klín.

V tu chvíli jsem byl hrozně šťastný a chtěl jsem mu hrozně moc říct, co k němu cítím. Už nevím při jaké příležitosti to bylo, ale sdělil mi, že to všechno bere jako legraci a že doufá, že já taky. Docela mě to zaskočilo a nevěděl jsem co říct tak jsem mu řekl, že to taky beru jako legraci. Nicméně jsem pořád doufal, že kdyby byl na holky, tak by takové věci přeci nedělal a že je na něm hodně věcí, které naznačují, že by mohl být gay. Od této chvíle jsem se hrozně bál mu říci co k němu cítím, aby se nezalekl a nedržel si ode mě odstup, čímž by naše společné blbnutí skončilo. Byly i doby, kdy jsme si říkali zdrobnělinami typu broučku, miláčku atd.

Jak šel čas, tak jsme pořád občas společně zablbli, ale už na to nezbývalo tolika času a bylo potřeba se více věnovat škole abychom jí úspěšně dokončili. Školu jsme nakonec úspěšně dokončili a rozhodli jsme se, že budeme dále pokračovat a společně jsme nastoupili na magisterské studium. Bohužel na magisterském studiu došlo k situaci, která mezi nás poměrně výrazně vkročila a díky které píšu tuto zpověď.

Jak už to tak na vysoké škole v našem oboru bývá, některé semestrální práce jsou založené na skupinové práci v týmu. V jednom takovém týmu jsem i já s Davidem. Společně s námi tam jsou další dva členové, ale celá tato záležitost se týká jednoho člena (říkejme mu Martin). Netrvalo to ani měsíc a David se s Martinem hrozně rychle skamarádil. Vždycky když jsou spolu, tak se chichotají a cokoliv Martin řekne tak se tomu David zasměje. Martin je heterosexuál, chodí s nějakou dívkou, ale mám pocit, že si s ním David rozumí více než se mnou ale nedokážu posoudit, co se Davidovi honí hlavou.

Když jsem zavedl řeč na toto téma tak mi David odvětil, že v něm cítí podporu, že je vtipnější, ve všem si rozumí a že má právo se po tolika letech taky bavit s někým jiným. To mu samozřejmě neberu, převážnou většinu času na vysoké škole jsme se bavili jen spolu, ale mám hrozný strach aby se nezměnil jeho přístup ke mě. Jeho nový kamarád je téměř opak nás dvou, má hodně kamarádů, je to extrovert a oproti mě je i chytřejší takže mu s Martinem jde společné řešení úloh lépe než se mnou.

Bohužel mi přijde, že se David mění a více se mu začíná podobat. V jeho přítomnosti se směje, zčervená ve tváři, vtipkuje a na mě jakoby zapomněl a cítím se pak jako páté kolo u vozu. Naopak když jsme spolu sami jen my dva tak je David takový klidnější, vážnější a často si s Martinem píše alespoň přes internet.

Když mu v dnešní době řeknu ze srandy miláčku tak se na mě divně podívá a řekne mi, že jsem se asi zbláznil. Přitom dříve mu to nevadilo, a říkal mi tak i sám. Když jsem se s ním ze srandy bavil, proč mi nechce dát ruku, odvětil, že mu to nedělá dobře. Když ho chci jen ze srandy poštouchnout, tak mi řekne, že nemá náladu a ať ho nechám na pokoji. Ještě asi před čtvrt rokem, když jsme si psali přes internet tak jsme se loučili slovíčkem papa nebo jsme si říkali pipiny ale teď už tyto výrazy přestal používat. Nevím, jestli je to způsobený tím, jak poznal Martina nebo ne.

Nedokážu posoudit, jestli se mu líbí holky nebo ne. Když se společně o tomto tématu bavíme, tak mi tvrdí, že se mu líbí holky, ale nikdy žádnou neměl. Když se ho zeptám, jaký typ holek se mu líbí, tak nedokáže odpovědět, řekne, že neví a je na něm vidět, že je mu toto téma nepříjemné. Je na něm hodně věcí, které by mohly naznačovat, že je gay ale možná si to jen špatně vysvětluji a ve skutečnosti je jen více zženštilý. Mezi takové věci patří například, že se rád stará o svůj zevnějšek, fénuje si vlasy, používá výraznější parfémy, dělá výrazná gesta, má ženské pohyby, rád pomáhá druhým, dokáže řešit více věcí naráz a vůbec je duševně spíše holka než kluk. Vymyká se chováním všem klukům, které jsem kdy viděl.

Další věcí je, že má velmi dobrou paměť na tváře. Aniž by někoho osobně ve škole znal, tak si pamatuje jméno téměř každého a to i ty, s kterými jsme měli třeba jen 1 cvičení. Nicméně jsem zjistil, že si plete dvě dívky, které si zase tak moc podobné nejsou, což se mu u kluků nikdy nestalo.

David mě hrozně přitahuje už několik let, rád bych se ho dotýkal, obejmul, políbil. Když teď mezi nás vkročil Martin, tak hrozně žárlím, že si s ním David rozumí více než se mnou. Mám z toho hrozný deprese, nedokážu se na nic soustředit. Když jsem ho ze srandy chtěl zkusit chytit za ruku tak ucuknul a řekl mi, že mu to nedělá dobře. Přitom asi před 2 lety jsme se za ruce drželi (on to ale prý bral jako srandu).

Za posledních 14 dní jsem zhubnul 5 kilo, nedokážu na něj přestat myslet nevím, co mám dělat. Hrozně rád bych mu řekl pravdu, ale bojím se, aby to naše kamarádství nějak nepoznamenalo, nebo se v nejhorším případě úplně nerozpadlo. Říká mi, že jeho vztah ke mně se nijak nemění, ale já prostě cítím, že věci už nejsou takové, jako byly dřív. Nevím, jestli to déle vydržím, do konce školy mi zbývá ještě rok a půl a neumím si představit, jak to takhle půjde dál…

Chtěl bych vás požádat o radu, jestli máte někdo tušení, jestli je David gay nebo není. Už to opravdu nemohu dál vydržet a v nejbližší chvíli mám v plánu mu vše říct.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist