Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti kapavka
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

po prosinec 19, 2016 10:57 pm
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Díky za odpovědi!
Řekl jsem to ihned, abych nic netajil, naštěstí super doktorka, se kterou se dá mluvit.
Tahle necom je fakt svině. Protože jsem to musel chytnout od přítele, který je ovšem ten jeden z mála, u kterého se neprojeví žádné symptomy a je pouze přenašeč.
Lékařskou zprávu bohužel v angličtině nenapíše, samozřejmě latina to zachrání... tak uvidíme...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 19, 2016 4:49 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kapavka Citovat

Honza napsal:
A nevidím jediný důvod, proč by někdo neměl uznat lékařskou zprávu z UK.

Nejde tak o "uznání", jako o schopnost lékařskou zprávu z UK s porozuměním přečíst. A o alibismus: když zprávu nepochopím, radši budu někoho šikanovat, než nést riziko nevůle šéfíků.

Pan kolega tu ovšem už byl na pohotovosti, takže na sebe upozornil. Tedy bych viděl jako rozumnou prevenci před buzerací hygienické služby zdejší kožní navštívit, zřetelně sdělit, že odjíždí z republiky a požádat o zprávu pro britského lékaře. Dá tím prokazatelně najevo zájem léčbu absolvovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 19, 2016 2:29 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: kapavka Citovat

prd napsal:
protože se to hlásí na hygienu a je trestné neléčit se. Nepředpokládám, že nějaké lékařské zprávy z UK by mi v čr uznali.


Povinnost léčit se není nikde omezena pouze na tuzemsko, takže se klidně můžeš léčit i v zahraničí, jen to před odletem nikomu neříkej, občas se najde debilní doktor, co to nechápe a mohl by ti dělat problémy.

A nevidím jediný důvod, proč by někdo neměl uznat lékařskou zprávu z UK. Myslíš, že kdyby ti v UK třeba vykuchali apendix, tak to naši doktoři neuznají? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 19, 2016 12:07 am
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: kapavka Citovat

Ahoj,

má takový zvláštní dotaz. žiju dlouhodobě v zahraničí, a jsem 2 týdny v čr. Navštívil jsem tu pohotovost, protože jsem měl příznaky kapavky, a musím na kožní. Chci to samozřejmě vyléčit co nejdříve, jenže za týden letím zpět a prostě v čr zase nějakou dobu nebudu.. A s tím souvisí můj problém. v čr je léčba povinná a člověk musí chodit na kontroly, což já bych mohl jedině doma v zahraničí, kde je léčba kapavky ambulantní a běžná a mnohem modernější než tady. Bojím se ale, aby mi tu nedělali problémy, protože se to hlásí na hygienu a je trestné neléčit se. Nepředpokládám, že nějaké lékařské zprávy z UK by mi v čr uznali.

Máte někdo zkušenosti?

Díky
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist