Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Přístup k sexuálním menšinám - dotazník
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

st duben 20, 2016 4:20 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Musím souhlasit s Václavem. Taky mi nepoděkoval, a to jsem ten dotazník jako jediný z vás poctivě vyplnil. ..Chci toho snad tolik? Jen jedno ''díky'' za můj drahocenný čas Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 16, 2016 7:55 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
kolik zboží zmizlo z pultu bez protiplnění během psaní tvé zprávy. Smile

Jedno Právo, jedna mladá Dnes a tři Blesky. Ke škodě čtenářů i lapků píšu rychle.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 16, 2016 4:43 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
teplým slůvkem


Zde ani jinak nelze, že! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 15, 2016 10:02 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Neodvažuji se ani domýšlet, kolik zboží zmizlo z pultu bez protiplnění během psaní tvé zprávy. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 15, 2016 11:14 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
trochu tvrd

Však, brighte, víš, že jsem učiněný beránek, někdy i ovečka. Se všemi požadavky na rozvedení a promyšlení toho a onoho zabere dotazník dost času: tvůrce byl tak zanořen do výhradně svých potřeb, že vůbec nepomyslel na respondenty. Kdyby to byl dotazník nějaké instituce, naší organizace či seriózního média, měl by člověk pocit, že může teoreticky něčemu prospět a že věnuje ten čas komunitě. Tady čteme, že jde o pouhou školní záležitost: ten čas darujeme leda SanDonkovi. Třeba chlapci dosud nikdo neřekl, že o dary se nežádá formou příkazu učitele ze školy s povinnou docházkou - opravdu jsem měl upřímnou snahu mu pomoci, Laughing, lepší cvičný elektronický pohlavek teď, než reálně vyražené zuby později.

Krom jiného: jako doyen fóra si vzpomeň, jestli se z těch desítek dotazníkářů někdo vrátil a poděkoval, třeba "Díky, kvůli vaší pomoci jsem prolezl do dalšího ročníku," nebo "Bakalářku, se kterou jste mi pomohli, si můžete stáhnout tam a tam." Většinou sem na nás zevlují jak na rybičky do akvária, možná si ověří, jestli opravdu chcípneme, když se nám ukousne hlavička nebo ocásek, a pak se vypaří jak malí smradi. Obvykle se silným pocitem, že se máme tetelit blažeností, když o nás přelaskavě projevili velkomožný zájem. Sami jsme si je zkazili špatnou výchovou, přeochotným vyplňováním čehokoli, leckdy nejapností a banalit. Tak jsem začal vychovávat, a nejlepší výchova pro oprsklé hošíky jsou pohlavky. Tom_cákova forma pohlavku je sice elegantnější, ale on na to má čas, fláká se někde u počítače a okukuje kolegovy účesy, já musím v trafice hlídat kunčofty, aby mi nerozkradli Blesk, Haló noviny a Ovarovy rozhledy.

Ale beru na vědomí docela vzácnou shodu ve fóru: příště budu vlídnější.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 15, 2016 2:04 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
neco pres dvacet
Snad se to časem aktualizuje. Smile
Tom_c napsal:
Jsem krasny, inteligentni, sportovni, sexy a pokorny chlapec.
Jinými slovy, blonďák s bujnou představivostí. Laughing

Heleď, Václave Václaviči, taky se mi zdá, žes na toho nebohého průzkumníka trochu tvrd. Možná mu stačilo teplým slůvkem naznačit, že máme toho svého zkoumání plné trenky a že by se musel daleko více snažit vlichotit se nám s tím svým dotazníkem. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt duben 14, 2016 7:43 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Václave, abys za pár let neskončil jako tymolínový stařík, který úmyslně jezdí výhradně v dopravní špišce, aby mohl mládeži nadávat, že ho nepustí sednout!

Musím ještě chvíli počkat, zatím mi omladina nabízí místo k sezení jen tak jednou za dva-tři měsíce. Ale moc se na to těším. Jistě už budu mít zubní protézu, a ta během vzteklého řvaní vyletí a trefí káraného do čela, a já přitom budu máchat holí. To bude úkoj, panečku! Laughing Třeba pak SanDonkovi vyplním dotazník o běsných penzistech.

Tom_c napsal:
pokorny chlapec

Kde? Přišel bych se podívat. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 14, 2016 6:58 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Chudák SanDonk, vy jste ho teda sepsuli! No nevím ... nezdá se mi, že by si tohle zasloužil. Sad


Václave, abys za pár let neskončil jako tymolínový stařík, který úmyslně jezdí výhradně v dopravní špišce, aby mohl mládeži nadávat, že ho nepustí sednout!


Tom_c: a to ti doma neřekli, že lhát je hřích? Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 14, 2016 6:37 pm
Autor Zpráva
SanDonk
tester


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Možná jsem neodpověděl právě slušně, ale reagoval jsem v podobném stylu, v jakém mi bylo odpovězeno na slušnou žádost o vyplnění dotazníku (ke které jsem tedy zapomněl ve snaze všechno správně popsat doplnit slovíčko prosím). Je fakt, že "šamana" neznám, na druhou stranu on nezná mě a neví, co už jsem za svůj krátký život stihl dokázat a jak dlouho a podrobně se problematiku zabývám. Víc tu nehodlám plýtvat slovy. Komu se chce vyplnit dotazník, ať mi ho prosím pošle na email, pravděpodobně tam budu častěji, než tady (sem moc nemám chuť už chodit). Mohu slíbit, že ta práce nepřijde vniveč a připravím pro spolužáky dobrou práci, co rozšíří jejich rozhled v tématu, o kterém se pořád ještě tolik nemluví. Bylo by hezké, kdybych mohl říct něco jiného, než, že jsem dostal zajímavé odpovědi od pedofilů, transsexuálů, sm menšiny, fetišistů a dalších a ze strany té nejpočetnější jsem se setkal s kádrováním a neochotou. Každému, kdo se rozhodne zapojit, předem děkuju, a účastněte se jenom, pokud se vám do toho chce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 14, 2016 1:35 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Přístup k sexuálním menšinám - dotazník Citovat

SanDonk napsal:

Osobní část:
1) Kolik vám je let? Chcete se před zahájením dotazníku popsat jednou dvěma větami?
2) Odkdy se u vás vyskytují příznaky odlišnosti?
3) Kdy jste pochopili, co to znamená, a seznámili se se skupinou, do níž se řadíte?
4) Kdy jste se se svou odlišností vnitřně smířili?
5) Komu ze svých blízkých jste svou odlišnost prozradili?
6) Setkali jste se s nepochopením či dokonce diskriminací? Pokud ano, popište.
7) Jak vypadá váš partnerský život?

Neosobní část:
1) Zajímáte se o dějiny sexuality a sexuální menšiny?
2) Fandíte sociálním komunitám sexuálních menšin nebo je považujete za způsob vlastní segregace a vzdalování se většinové společnosti?
3) Vidíte ve společenském přístupu za poslední desítky let nějaký posun? Popište.
4) Pozorujete sami osobně ve svém okolí nějaký hmatatelný posun?
5) Pokud jste na otázky 3 a 4 odpověděli kladně, zkuste vymyslet, čím je způsoben.
6) Co vidíte v současné době jako nejhorší překážky v přístupu společnosti k příslušníkům sexuálních menšin?
7) Existují nějaké překážky ze strany státu a zákonná diskriminace?
8. Vidíte výraznější rozdíl mezi situací v ČR a jiných státech Evropy?
9) Jaký je podle vás ideální přístup společnosti k sexuálním menšinám? Do jakého bodu byste byli rádi, aby tolerance dospěla?


Ahoj.
Pevne doufam, ze me odpovedi budou tazajicimu ku prospechu, a ze tak prispeju k realizaci velmi zajimaveho projektu, jenz nam byl zde predstaven:

1) neco pres dvacet. Jsem krasny, inteligentni, sportovni, sexy a pokorny chlapec.
2) nejsem nicim odlisny. Jsem normalni pohodovy borec, co miluje pivo, rychly auta, oblika se do chlapskyho obleceni, ma chlupaty nohy, nepouziva make up, zensky po nem silej. Akoratze strkam svy pero do riti jinych chlapcu a opacne. Vic bych v tom nehledal.
3) otazku jsem nepochopil.
4) viz odpoved na otazku c. 2.
5) viz odpoved na otazku c. 4.
6) mam blond vlasy, modry oci, fototyp nula; kdo by me mel diskriminovat?Surprised
7) jelikoz jsem jediny gay ve vsi, nemohu otazku zodpovedet.

1) to uz snad radsi dejiny Azerbajdzanu od pocatku devatenacteho stoleti do soucasnosti.
2) v pulce otazky jsem se nenavratne ztratil, zacatek zapomnel a druhou pulku nepochopil.
3) moc ne. Kdyby ses zeptal na posledni stovky let, pouvazoval bych nad odpovedi.
4) Ano. V pondeli vecer jsem zaznamenal vice moc dobre hmatatelnych posunu. Taky zasunu a prirazu..
5) hele, asi dvacet cisel, fak kus!
6) "prekazky v pristupu spolecnosti?" Asi sis to mel po sobe precist.
7) jisteze. Clovek si to nemuze ani rozdat v parku ve dve odpoledne, aby nejaka baba mavajici v ruce s JabloPhonem, nevyhrozovala policii.
8.) ovsem, v Ghane bych si to (bod c. 7) nedovolil. Moment, je vubec Ghana v Evrope? Teto uvaze bych se v ramci projektu doporucil zevrubneji venovat.
9) chci aby homosexualita byla zakonem narizena.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 14, 2016 9:46 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
ty testere?! Co si, kdo si?

Ano, Johne, taky jsem si říkal, jestli jsem toho hošíka nesjel trošku moc. Když vidím jeho reakci, tak ani ne:

SanDonk napsal:
nemarni čas zbytečnými komentáři ... zřejmě jsi ještě nikdy nevyplňoval žádný dotazník ... zdržte se prosím hloupých komentářů ... s tou blbostí, co citujete ... abyste mi už nepředával další rady.

Ke komunikaci s dospělými je opravdu ještě hodně nezralý (to rozčilené přeskakování mezi vykáním a tykáním až dojímá), a je jen k jeho prospěchu ho na to upozornit (ostatně, jako stařec mám na nerudnost právo, Smile). Že to je aspoň trochu účinné, je vidět z toho slabounkého náznaku sebereflexe zabaleného v závěru:

SanDonk napsal:
Je fakt, že poprosit jsem v úvodu zapomněl

... i když sebevědomí zavelelo ji pořádně zalomit:

SanDonk napsal:
ale nemyslím, že to tisícinásobně znehodnocuje dotazník.

Až opravdu dospěje, připojí možná i malinkou omluvu, a třeba ho někdo další upozorní, že tím měl svou reakci začít. Smile

John napsal:
Vaclavku, spokojenost s tim novym modelem?

Díky za optání, ano. To byl ovšem zimník, jarník čeká v původní délce na Tvou botu. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 14, 2016 12:43 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

SanDonk napsal:
Jestli myslíš, že nemá smysl ho vyplňovat, tak ho nevyplňuj a nemarni čas zbytečnými komentáři. Instrukce jsem napsal proto, aby bylo zřejmé, jak s dotazníkem naložit (zřejmě jsi ještě nikdy nevyplňoval žádný dotazník, že se divíš, že jsou k němu uloženy instrukce?) a nestalo se, že to někdo myslí dobře, ale reálně nic nepřinese (nepotřebuju statistiku, ale pohled ze strany příslušníků). Po nikom nechci, aby psal mojí práci, tu si napíšu sám, jen mám v jejím rámci v plánu na různých příhodných místech odcitovat dojmy přímo příslušníků menšiny, což doufám není žádný zločin. Dotazník lze brát příležitost, jak prezentovat svoje problémy a přání anonymně před větším množstvím lidí. Vím, že v dnešní době máte k dispozici účinnější a dalekosáhlejší prostředky. Pokud o to nemáte zájem, nevyplňujte ho, ale zdržte se prosím hloupých komentářů. Můj dotazník nikoho neuráží ani mu nevnucuje, že je nenormální (nechápu, proč ho srovnáváte s tou blbostí, co citujete), pouze konstatuje fakt, že určité orientace/preference jsou tu v menšině, což je prostě fakt. Navíc jako takový není zaměřený výhradně na homosexuály, ale na menšiny všeobecně (vyplňují ho také transsexuálové, pedofilové, sadisté, masochisté...). Rozhovor ..


Hele, tak ze zacatku...
1) Jak to mluvis se šamanem, ty testere?! Co si, kdo si?
2) Vaclavek nepise zbytecne komentare..naopak..
3)Ten vyplnil dotazniku..Je šaman..
4) Si myslis, ze Vaclavek ma potrebu prezentovat verejne a anonymne svoje problemy??! Naivko..
5) Pises rozhovor a davas tu dotaznik skrz net?? Varis kachnu( Matyas) jako pizzu?!
6) Drzej si dost na to, ze jsi mu ani neprislap kabat..(Vaclavku, spokojenost s tim novym modelem?)
7) Neboj, nic ti nevyplnim.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 13, 2016 9:07 pm
Autor Zpráva
SanDonk
tester


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 3

Předmět: Citovat

Jestli myslíš, že nemá smysl ho vyplňovat, tak ho nevyplňuj a nemarni čas zbytečnými komentáři. Instrukce jsem napsal proto, aby bylo zřejmé, jak s dotazníkem naložit (zřejmě jsi ještě nikdy nevyplňoval žádný dotazník, že se divíš, že jsou k němu uloženy instrukce?) a nestalo se, že to někdo myslí dobře, ale reálně nic nepřinese (nepotřebuju statistiku, ale pohled ze strany příslušníků). Po nikom nechci, aby psal mojí práci, tu si napíšu sám, jen mám v jejím rámci v plánu na různých příhodných místech odcitovat dojmy přímo příslušníků menšiny, což doufám není žádný zločin. Dotazník lze brát příležitost, jak prezentovat svoje problémy a přání anonymně před větším množstvím lidí. Vím, že v dnešní době máte k dispozici účinnější a dalekosáhlejší prostředky. Pokud o to nemáte zájem, nevyplňujte ho, ale zdržte se prosím hloupých komentářů. Můj dotazník nikoho neuráží ani mu nevnucuje, že je nenormální (nechápu, proč ho srovnáváte s tou blbostí, co citujete), pouze konstatuje fakt, že určité orientace/preference jsou tu v menšině, což je prostě fakt. Navíc jako takový není zaměřený výhradně na homosexuály, ale na menšiny všeobecně (vyplňují ho také transsexuálové, pedofilové, sadisté, masochisté...). Rozhovor se z odpovědí může elektronickou formou dále odvíjet (proto mimochodem preferuji email), pokud mě nějaká životní zkušenost nebo názor zaujme, potřebuju k tomu ovšem určitý základ společný pro všechny zpovídané.
To je asi všechno. Je fakt, že poprosit jsem v úvodu zapomněl, ale nemyslím, že to tisícinásobně znehodnocuje dotazník. Ostatní chci teda poprosit o vyplnění dotazníku (už mi jedna odpověď přišla, rád uvidím další) a vás o to, abyste mi už nepředával další rady, jak při zpracování projektu postupovat, neboť jej úspěšně zvládnu vypracovat sám.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 13, 2016 8:37 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Přístup k sexuálním menšinám - dotazník Citovat

SanDonk napsal:
Nemá smysl ho vyplňovat

Taky myslím. "kdybyste na ni odpověděli a poskytly náhled" - pěkné, i Švejk by s chutí porozprávěl s takhle vzdělanými lidmi. "potřebuju ucelenější myšlenky" - mohl bys uvést jediný důvod, proč bychom měli za Tebe psát Tvou práci? Myslíš, že Tvůj vlastní přístup k sexuálním menšinám, který zde projevuješ souborem direktiv nadřízeného, povzbuzuje k vyplnění Tvého dotazníku?

"Instrukce k vyplnění", "pak prostor pro odpovědi uzavírám", "Byl bych rád, kdyby". Rovnou jsi mohl napsat "Nebudu to víckrát opakovat." Jestlipak, SanDonku, znáš pojem "kouzelné slůvko"? Že s Tebou ve škole učitelé mluví touto formou příkazů s formálně zalomenými hroty, je v pořádku. Zde ale Ty nejsi v roli učitele a my v roli žáků. Myslíš, mimochodem, že rozhovor a předložení dotazníku k vyplnění je totéž?

Zpátky do škamen, chlapče! Až se doučíš, co je třeba, můžeš se vrátit a zdvořile poprosit o pomoc. Zatím Ti posílám k zamyšlení (kdyby to snad dokonce bylo možné, pak i ke vcítění) jeden text, který už dlouho koluje po internetu:

citace:
Dotazník pro heterosexuály:
1.Co podle vás způsobilo Vaši heterosexualitu?
2.Kdy jste si poprvé jasně uvědomili, že jste heterosexuální?
3.Je možné, že se přitom jedná jen o určitou fázi, kterou někdy v budoucnu překonáte?
4.Je možné, že je vaše heterosexualita způsobena neurotickým strachem z ostatních lidí stejného pohlaví?
5.Jestliže jste nikdy nespali s osobou stejného pohlaví, je možné, že vše, co vám schází, je dobrý homosexuální partner?
6.Komu všemu jste řekli o svých heterosexuálních sklonech? Jak na to reagovali?
7.Proč mají heterosexuálové neustále tendenci přesvědčovat ostatní o správnosti svého životního stylu?
8.Proč pořád dáváte najevo svoji heterosexualitu? Nemůžete být prostě sami sebou a přitom o tom nemluvit?
9.Chcete, aby vaše děti byly heterosexuální, vezmete-li v úvahu možné problémy, které je čekají?
10.Neúměrně vysoký podíl odsouzených za pohlavní zneužití je heterosexuálních. Myslíte si, že je bezpečné vystavovat vaše děti kontaktu s heterosexuálními učiteli?
11.I přes veškerou společenskou podporu, které se dostává manželství, roste stále míra rozvodovosti. Proč existuje tak málo stabilních heterosexuálních partnerství?
12.Proč heterosexuálům tolik záleží na sexu?
13.Když se člověk zamyslí nad přelidněním Země, jak by mohlo lidské pokolení přežít, kdyby byl každý jako vy heterosexuální?
14.Můžete věřit v nezaujatost heterosexuálního lékaře? Nemusíte se obávat, že se nechá unést svým vkusem?
15.Můžete se stát vyspělou vyrovnanou osobností, pokud se výhradně omezíte na heterosexualitu a nerozvinete a neprožijete přitom svůj přirozený zdravý homosexuální potenciál?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 13, 2016 1:18 am
Autor Zpráva
SanDonk
tester


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 3

Předmět: Přístup k sexuálním menšinám - dotazník Citovat

Ahoj, zpracovávám do školy projekt s názvem: "Vývoj společenského přístupu k sexuálním menšinám". Slíbil jsem v jeho rámci využít jako jeden ze zdrojů rozhovory přímo s příslušníky sexuálních menšin. Níže přikládám dotazník, není upraven speciálně pro homosexuály, ale měl by být použitelný univerzálně. Byl bych rád, kdyby se našlo alespoň pár lidí, kteří dotazník vyplní, mohlo by to být i pro vás zajímavé.

Instrukce k dotazníku:
Dotazník se skládá ze dvou částí. Osobní a neosobní. Nemá smysl ho vyplňovat, pokud na každou otázku odpovíte jednou větou, potřebuju ucelenější myšlenky. Samozřejmě chápu, že polovina otázek vás nezaujme nebo na ni odpovíte negativně.
Na osobní část nemusíte odpovídat. Můžete ji přeskočit, pokud o sobě nechcete mluvit, ale byl bych rád, kdybyste na ni odpověděli a poskytly náhled do skutečného života.
Pokud to pro vás bude pohodlnější, odpovědi na jednotlivé otázky stačí vypsat na forum. Můžete však, a já bych byl za to raději, odeslat odpovědi na můj email: SanDonk@seznam.cz. Zaručí se tak větší anonymita, vzájemné neovlivňování respondentů, a možnost další komunikace umožňující rozvinutí položených otázek.

Osobní část:
1) Kolik vám je let? Chcete se před zahájením dotazníku popsat jednou dvěma větami?
2) Odkdy se u vás vyskytují příznaky odlišnosti?
3) Kdy jste pochopili, co to znamená, a seznámili se se skupinou, do níž se řadíte?
4) Kdy jste se se svou odlišností vnitřně smířili?
5) Komu ze svých blízkých jste svou odlišnost prozradili?
6) Setkali jste se s nepochopením či dokonce diskriminací? Pokud ano, popište.
7) Jak vypadá váš partnerský život?

Neosobní část:
1) Zajímáte se o dějiny sexuality a sexuální menšiny?
2) Fandíte sociálním komunitám sexuálních menšin nebo je považujete za způsob vlastní segregace a vzdalování se většinové společnosti?
3) Vidíte ve společenském přístupu za poslední desítky let nějaký posun? Popište.
4) Pozorujete sami osobně ve svém okolí nějaký hmatatelný posun?
5) Pokud jste na otázky 3 a 4 odpověděli kladně, zkuste vymyslet, čím je způsoben.
6) Co vidíte v současné době jako nejhorší překážky v přístupu společnosti k příslušníkům sexuálních menšin?
7) Existují nějaké překážky ze strany státu a zákonná diskriminace?
8. Vidíte výraznější rozdíl mezi situací v ČR a jiných státech Evropy?
9) Jaký je podle vás ideální přístup společnosti k sexuálním menšinám? Do jakého bodu byste byli rádi, aby tolerance dospěla?

Způsob naložení s dotazníkem:
Jména ani přezdívky jeho účastníků nehodlám zmiňovat. Celé dotazníky nebudu dávat do rukou nikomu dalšímu ani je celé číst. Některé zajímavé úvahy či odpovědi na konkrétní otázky mám v plánu v rámci projektu citovat v plném znění. Dále budu u dotazníku sledovat četnost jednotlivých názorů a hledat převažující či srovnávat rozdíly panující mezi jednotlivými menšinami.
(Aktuální je to do 19.4.2016, pak prostor pro odpovědi uzavírám. Považuju za vhodné to dát na vědomí, abyste zbytečně nemarnili čas.)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist