Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Nedokazu se o tom s nikym bavit
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út duben 12, 2016 9:23 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

John napsal:
Václav napsal:
kam jsi dal pana maršála?

Ale, po tech cca 245 letech chytnul druhou mizu, zacal si oblikat duhove uniformy, tak sem ho poslal k sipku. Very Happy

Tak teď jsem koukal na dokument o Napoleonovi, a úplně mne praštilo do očí, že maršál Lannes jako mladší byl moc pěknej chlap. A navíc má v Panteonu solidní hrobku. Toho bys mohl zkusit klofnout, to by bylo něco onačejšího, než Davout s pleší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 24, 2016 12:04 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

John napsal:
tak sem ho poslal k sipku. Very Happy

Škoda, ta jeho pleška je tak romantická! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 23, 2016 10:59 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Počtení ke kafi s cigaretou? Laughing

Takovou potřebu stačíš pokrýt Ty, Johníku. Smile Káva i cigarety ovšem jen kvalitní. BTW, kam jsi dal pana maršála? Byl docela milej. Že Ty jsi mu zahejbal?


Ale, po tech cca 245 letech chytnul druhou mizu, zacal si oblikat duhove uniformy, tak sem ho poslal k sipku. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 23, 2016 9:17 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

John napsal:
Počtení ke kafi s cigaretou? Laughing

Takovou potřebu stačíš pokrýt Ty, Johníku. Smile Káva i cigarety ovšem jen kvalitní. BTW, kam jsi dal pana maršála? Byl docela milej. Že Ty jsi mu zahejbal?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 23, 2016 8:23 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

Václav napsal:


Hodně zdaru a dej o sobě vědět!


Počtení ke kafi s cigaretou? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 23, 2016 3:46 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

Ahoj, Adame (?),

bright napsal:
Jo a po takhle pozdě v noci bys už měl dávno spát. Razz

... bright to vzal správně tatínkovsky, to mne pobavilo, ne, že by ostatně neměl pravdu. Napsal všechno, dodal bych jen, že je dobře, jako i u Míši před Tebou, že jsi si věc už dávno uvědomil a zřejmě se s ní v sobě nemusíš zvlášť prát. To je velká výhoda, asi žiješ v rozumném prostředí, které v syncích nepěstuje představu, že homosexuálové jsou zločinci a být homosexuálem je neštěstí bez konce. Takoví kluci pak třeba sami sebe obelhávají "já takový nejsem", "to nemůže být pravda", a utěšují se, že je to jen puberta a vyrostou z toho. A třeba i maří čas pokusy o vztahy s holkami, což je nemůže dovést jinam, než k ještě větší frustraci. Nebo je zbytečný vnitřní zápas zdeformuje - dost možná, že ten gauner, který vědomě nakazil virem HIV kvanta lidí včetně mladého kluka, o němž se teď všude píše, prošel něčím takovým.

Mít si o tom s kým povídat: třeba nějakého tak dobrého kamaráda, který to dokáže zpracovat "dospěle", máš. Není obtížné téma gayů, o nichž se dnes píše docela často, v řeči nanášet i bez toho, že bys rovnou řekl "to jsem já", a sledovat reakce. Hodně záleží na tom, kde a v jakém prostředí žiješ, a bohužel, to můžeš rozvážit jen Ty sám. Že by se nedaly zažít hezké věci i dřív, než v oněch devatenácti, o nichž píše bright, to si nemyslím, ale rozhodně se v mladším věku budou mnohem hůř řešit nezdary, které nezbytně přijdou taky. Možná si zatím spíš brus ty vidle na odhánění nežádoucích zájemců. Laughing

Hodně zdaru a dej o sobě vědět!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 23, 2016 10:45 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

Adamin napsal:
Je mi 14 let. Už cirka dva roky vím že jsem gay a rád bych se o tom s někým bavil, jenže bych byl nejpíš špatně pochopen a kámoši by mě zavrhli. Opravdu mě užírá, že nemůžu být sám sebou.. Sad

Vítej zde.
Problémem je, že kámoši v tomhle věku si ještě nejsou moc jistí sami sebou, svým zařazením ve společnosti ani svou sexualitou, a tak mají tendenci dětsky srážet ostatní pro jakoukoli jejich jinakost, o níž se dozví. Ber to tak a zbytečně jim nevnucuj informace, které ještě nejsou schopni zpracovat. Hledat si gay kamarády v tvém věku mimo okruh tvých spolužáků, sousedů nebo účastníků společných zájmových aktivit je jednak obtížné a jednak i trochu nebezpečné. Na pokec tedy zbývá jen internet, na kterém buď opatrný ohledně úmyslů toho, komu mu o sobě budeš svěřovat důvěrné informace, protože by jich mohl zneužít proti tobě. Neztrácej však optimismus, protože časem - v řádu let - si nějaké spřízněné duše jistě najdeš a nejpozději v 19ti se nepochybně staneš objektem zájmu gayů z širokého okolí, že je budeš muset odhánět vidlemi. Smile Radím ti trpělivost a veselou mysl. Nebyl jsi v podobné situaci sám a všichni z ní časem vyrostli.
Jo a po takhle pozdě v noci bys už měl dávno spát. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 23, 2016 3:18 am
Autor Zpráva
Adamin
tester


Založen: 23.1.2016
Příspěvky: 1

Předmět: Také se o tom neumím s nikým bavit. Citovat

Je mi 14 let. Už cirka dva roky vím že jsem gay a rád bych se o tom s někým bavil, jenže bych byl nejpíš špatně pochopen a kámoši by mě zavrhli. Opravdu mě užírá, že nemůžu být sám sebou.. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 15, 2015 7:33 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nedokazu se o tom s nikym bavit Citovat

Ahoj, Míšo (?),

jak píše Honza, času je dost, taky, když tu informaci vypustíš, ona už pak bude žít svým životem mimo Tvou vůli, a třeba jen nezáměrnou nepozorností se může dostat i tam, kde Tě to nepotěší. Záleží na tom, v jakém prostředí žiješ. Blbé homofobní kecy spolužáků, to nic neznamená, to je jen póza "já teda rozhodně žádná buzna nejsem", přičemž mluvčímu by třeba ani nevadilo si drobet "zabuznovat". Jenže když se lidem po staletí cpalo do hlavy, jak je to hnusné, jaký je to hřích a jaké je to neštěstí, tak se jim to z těch hlav za pár let snadno nedostane, a hloupý předsudek může někdy uškodit. "Generální CO" není rozumný, přinejmenším do doby, než je člověk opravdu nezávislý.
Druhá stránka je, že je opravdu uvolňující, když o tom můžeš s někým mluvit, to určitě. Takže hodně dobý HT kamarád, se kterým kamarádství vydrží i přes základku (kam asi teď chodíš, ?), to by mohlo být fajn. A když se nedá mluvit, může se psát, jenže to se pak hůř bere zpátky... promysli, jak moc by ta osoba stála za důvěru. Být gay není žádná tragédie, ale taky to není tak úplně jednoduché, jak se občas píše v některých huráoptimistických textech. Je fajn, nebýt na to sám.
Prostě, mít někoho, s kým můžu naplno mluvit o tom, co mne trápí nebo z čeho mám radost, to je hodně přínosné. Ale může se stát, že jen proto, že někoho takového potřebuju, nevidím realisticky a do toho vzorečku si dosadím někoho nesprávného. Musíš posoudit sám, jak moc komu můžeš důvěřovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 15, 2015 2:43 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Nedokazu se o tom s nikym bavit Citovat

miisa napsal:
teda ne sex, na ten moc nejsem, ...


neboj, budeš Smile

miisa napsal:
... rozkoktam se a nemuzu rict, ze jsem i kdyz bych chtel. Nestydim se za to, ale musim to v sobe dusit ...



klídek - proč bys měl něco říkat - na outování máš hafo času, ... >

miisa napsal:
... kamaradi ale by meli...


...> a proč by to měli kamarádi vědět? Oni se ti svěřujou, že jsou heteráci? Já jsem kámoše nikdy "neinformoval", když se zeptali, tak jsem odpověděl, ale nic víc. Kamarád (pokud tě nechce balit), přece nepotřebuje vědět, jestli jsi gay nebo hetero.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 14, 2015 11:33 pm
Autor Zpráva
miisa
tester


Založen: 14.10.2015
Příspěvky: 1

Předmět: Nedokazu se o tom s nikym bavit Citovat

Je mi 14 a vim to o sobe uz dva roky. Mel jsem uz i zkusenost s klukem, teda ne sex, na ten moc nejsem, ale... Vzdycky kdyz nekdo rekne buzna, teplous nebo proste svede na homosexualitu tema nejakym nepeknym zpusobem, rozkoktam se a nemuzu rict, ze jsem i kdyz bych chtel. Nestydim se za to, ale musim to v sobe dusit. Rodice to teda jeste nevi a asi ani v blizke dobe vedet nebudou, kamaradi ale by meli...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist