Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita TV, film, divadlo MEZIPATRA
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

po říjen 26, 2015 2:50 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Ahoj Citovat

John napsal:

Jenom?? Ty nic?
Shocked


Ja tam nepujdu, takze ode me nic necekej Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 23, 2015 3:38 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Ahoj Citovat

John napsal:
Tom_c napsal:

Tvl, to si tatínek jistě nepřál, ...

Ja si nepral takoveho tatinka..


Vzájemně se sobě nepřáli! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 23, 2015 12:58 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Ahoj Citovat

Tom_c napsal:

Tvl, to si tatínek jistě nepřál, aby jeho synek dělal pingla na filmovym festivalu pro teplouše Shocked

Ja si nepral tokoveho tatinka..Taky mi to bylo prd platny. Very Happy
Tom_c napsal:
A dýško dostaneš jen od Václava, a to v naturáliích Wink Very Happy

Jenom?? Ty nic?
Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 22, 2015 11:20 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Ahoj Citovat

John napsal:
Ahoj,
Mezipatra se blizi, tak nezapomente prijit..myslim, ze filmy budou zajimavy.. Wink
Treba si ode me neco koupite, tak davejte dysko!.. Laughing


Tvl, to si tatínek jistě nepřál, aby jeho synek dělal pingla na filmovym festivalu pro teplouše Shocked A dýško dostaneš jen od Václava, a to v naturáliích Wink Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 20, 2015 6:31 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Ahoj Citovat

Ahoj,
Mezipatra se blizi, tak nezapomente prijit..myslim, ze filmy budou zajimavy.. Wink
Treba si ode me neco koupite, tak davejte dysko!.. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 03, 2014 8:33 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ja se chystam na:

http://www.mezipatra.cz/program/katalog-filmu/3-2014/film/385-love-is-strange.html

http://www.mezipatra.cz/program/katalog-filmu/3-2014/film/384-hoje-eu-quero-voltar-sozinho.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 03, 2014 1:02 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Nu, chystate se a na co? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 06, 2012 3:50 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Samozřejmě.. že ne Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 05, 2012 8:33 pm
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Taky mám v plánu vyrazit:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 05, 2012 7:26 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

Já. Jako každý rok. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 05, 2012 12:43 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Kdo letos razí?Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 05, 2010 3:08 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak "olé" Fabiano vždy ví, co říct, a co neříct Laughing

PS: v jeho milované vlasti by mu za to uřízli.. no dejme tomu uši, ale jeho kritika ČR, do které emigroval, je stejně platná.... A HOTOVO, SEM NOVINÁŘ, RESPEKTUJTE MĚ!!!! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 05, 2010 2:25 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Onderka na Hrad, nebo na DVD? Citovat

Párkrát se tu v souvislosti s Mezipatry diskutoval odmítavý postoj brněnského primátora k podpoře festivalu. Naposledy si z brněnské grantové komise nádherně utahovala Simona Peková v Q.

A tady to teda Fabiano Golgo rozetnul...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 17, 2010 4:08 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Queer filmový festival Mezipatra už zná vítěze tří soutěžních kategorií...: festivalové publikum odhlasovalo diváckou cenu pro německý film Saša.
Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 15, 2010 10:36 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Saša Citovat

Dnes jsem byl ve Světozoru na filmu "Saša" - vtipné, vkusné, realistické... Doporučuju.daumen_hoch

P.S.: Pořád nemůžu dostat z hlavy Waldsteinovu sonátu od Beethovena.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá listopad 12, 2010 10:59 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Chris Isherwood Citovat

Pokud se nenecháte odradit nasládlým názvem a vypravíte se na film Chris a Don: příběh lásky, neuděláte chybu. Zajímavý je Svět Keithe Haringa (pro zájemce o dokument, malířství, zvlášť graffiti). Celkem je letošní program poměrně zdařilý (nebo jsem měl jen kliku?).

Co se Kvílení týče, souhlasím s Bartem. Toho filmu je mi poněkud líto, protože má ambice a Rob Epstein má Ginsberga vysloveně rád - je to vlastně takový film-pomník. Moc se mi líbil James Franco i černobílé "retro" pasáže - je na nich znát, že Epstein je dokumentarista. Animace mě rušila, vsunutá žánrovka - klasické soudní drama - by za určitých okolností vydala na samostatný film. Potíž této vsuvky je hlavně v tom, že člověk dopředu ví, jak to dopadne, a taky že z filmu dělá mišmaš.

(Jinak nic proti křížení žánrů - na to třeba vsadil režisér Patrika, věk 1,5, a vyšlo mu to.)
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 12, 2010 8:37 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Filmové Kvílení bohužel nesplnilo očekávání, nabízí příliš uhlazený portrét hlavního protagonisty, celý soudní spor je pojednán jako pře o několik "nepřijatelně" peprných slůvek v Ginsbergových verších. Chybí hlubší zobrazení básníkovy svobodomyslnosti jak ve sféře sexuální, tak politické. Nejpůsobivější jsou scény Ginsbergovy recitace Kvílení před vstřícně naladěným publikem, za naprostý omyl naopak považuju vložené animované scény, které se (marně) pokoušejí vizuálně zachytit náladu a obsah veršů.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 11, 2010 2:51 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Mezipatra-Saša-Kvílení Citovat

V programu letošních Mezipater je i německý snímek Saša. Příběh sympatického (a pohledného!) mladého pianisty, který pochází z Černé Hory, ale žije se svou rodinou (frustrovaná matka, postpubertální brácha a jižansky výbušný otec) v Kolíně nad Rýnem. Titulní hrdina se zamiluje do svého učitele klavíru, a díky tomu se začne roztáčet kolotoč tragikomických situací, které zasáhnou každého z členů rodiny. Citlivě natočený film nepostrádá vkusně dávkovanou erotiku i humor a při svém uvedení v Brně (minulou neděli) si vysloužil velmi pozitivní ohlas.
Dnes večer jsem zvědav na zahajovací film pražské části Mezipater - ginsbergovské Kvílení.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 17, 2009 2:28 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Letošní Mezipatra se docela povedla. Pokud byste někdo disponoval Patrikem a Yngvem, rád si je půjčím (s č. titulky). Dík.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 09, 2009 1:48 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Butch (and Topping) factor Citovat

Nevim, mě přijde že i sám autor recenze si myslí, že objevil něco tak převratného, až se tomu zdráhá uvěřit Laughing a mj. v recenzi neuvěřitelnym způsobem mísí odpor proti stereotypům s jejich (jakoby mimochodem) platností.

citace:
Gayové sice mají problém s tím, že se nedovedou chápat jako muži...

Shocked
citace:
...a utíkají se k náhradním identitám...

Think Confused (asi falšujou občanky)
citace:
...což vytváří právě onen dojem „úchylnosti"...

Shocked u koho?
citace:
Celkově se však málo mluví a ví o tom, že i mnoho gayů odmítá zženštilost u sebe i svých partnerů a dávají přednost tradičnímu modelu mužnosti. ... vypadat a chovat se jako absolutní vzor chlapáctví.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Jinými slovy (než autorovými): gayové (obecně; jazykový úzus viz Židé) si o sobě myslí, že jsou babochlapi, ženy, nebo hermafroditi, a podle toho i jednají, ale naštěstí tu jsou i absolutní chlapáci, kteří mužně dělají leklého herinka. Laughing

Dokument sám ovšem může být zajímavý, přestože je objevný zřejmě pouze pro americkou veřejnost a autora recenze.

PS: Natočení dokumentu v USA považuju za testament právě americké bigotnosti, nikoliv "svobodě". Dnes je to "Gayové nejsou podle šablony", na začátku minulého století to bylo "EXTRA!EXTRA!EXTRA! People of colour have thoughts, feelings and care for the young of their kin!!!" Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 09, 2009 12:22 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Mezipatra: Chlapský faktor Citovat

solok napsal:
Něco pro Honzu: Jak velký mají gayové chlapský faktor?


Ale Soloku, to přece není nic nového - jen někdo už po stotisící objevil Amériku a naservíroval to stylem TV Nova - "it´s a very big blockbuster". Jen mi na konci pořadu chybí nějaké to zvířátko.

Už dávno vím, že i ht-čko může být děsná buzna a buzna může být hard týpek. A že i některej z nejnařachnutějších borců je v posteli pasivka - a naopak. To, že jsem gay neznamená nic víc, než že mám nejspíš v posteli chlapa. Odvaha, statečnost, povaha, drsnost, ..... to s orientací, ať už politickou, světovou, či sexuální, nijak nesouvisí.

Řešilo se to třebas tady.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 09, 2009 1:11 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

"Chlapský faktor" asi nemusel být špatný film, kdyby bylo víc času, asi bych na něj šla také, to povídání je zajímavý.
...
Já jsem z letošních Mezipater naprosto nadšená skrz přehlídku filmů D. Jarmana. Je zvláštní, že nečtu knihy poezie, nemám příliš velký vztah k obrazům, vážné hudbě se spíš vyhýbám, ale když je tohle všechno ve filmu, tak to nějak vstřebat dokážu a vyvolá to dost silný účinek. Doufám, že pořadatelé nevyměknou a nerezignují na takové umělecké filmy, protože mají dost nízkou návštěvnost a polovina diváků je evidentně znechucena a baví se o tom, jestli mají jít pryč, nebo to přežít do konce. Je to už podruhé, co jsem na Mezipatrech viděla úžasné filmy, ke kterým se moc nejde dostat jinde, vnitřní estét jásá a mám z toho moc velkou radost.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 08, 2009 11:17 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Mezipatra: Chlapský faktor Citovat

Něco pro Honzu: Jak velký mají gayové chlapský faktor?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 07, 2009 11:48 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Patrik a letošní Mezipatra Citovat

Soloku, dík za info. Zkusím si film nějak obstarat (viz odkazy). Slyšela jsem, že to má být sonda do švédské společnosti ... jestli to je navíc trochu ve svěrákovském duchu, tak by to opravdu nemuselo být špatné. Jelikož ten film pravděpodobně něco vyhraje, nejspíš ho budou dávat na Mezipatrech i příští rok.
....
Včera jsme byli s Liborem a s mou dcerou na filmu Válečné requiem, což je naprosto vynikající film ze symbolických a alegorických obrazů o válce, který doprovází jen hudba a zpěv, značná část symbolů se nejspíš nějak vztahuje k náboženství nebo obrazům (já jsem jich rozluštila jen pár, protože jsem barbar nekulturní, ale ono to snad není u symbolů tak nutné a mohou působit i bez znalostí). V sále bylo asi patnáct lidí, s náma osmnáct.
Nevím, jestli bych ten film zařadila jako "gay", jak je zaškatulkovaný v programu. Gay je asi tím, že rozhodně není lesbický a že gay byl jeho tvůrce jako osoba. Jinak se spíš týkal úplně jiných věcí, takže tam bylo spíš jen pár letmých náznaků symboliky gay vztahů a o něco více vztahů HT, ale není vůbec důležité. Ale film opravdu super. Symbolika křesťanských námětů a starých obrazů (náměty, barvy, osvětlení, trnová koruna atd.) neunikla ani mně, takže jsem moc ráda, že šla hlavně má dcera, která studuje středověké umění.
....
Jinak, dcera si pak prý večer pustila filmy z Mezipater na internetu, a podle jejích referencí je hezký Oi!Warning ... tak se někdy kouknu, až budu mít čas.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 07, 2009 10:59 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: Mezipatra a Patrik Citovat

Waky napsal:
sengge napsal:
Naprosto souhlasím. Asi nejlepší film, jaký jsem kdy na Mezipatrech viděl.

Pokud toto říká Sengge, pak mě ten film začíná zajímat, i když podle popisu mě původně nezaujal ani v nejmenším ... čím je vlastně tak skvělý? Nemyslím to ironicky, opravdu mě to zajímá.

Těžko to popsat, musí se to vidět. Je to o stejnopohlavním švédském manželském páru, který si zažádá o adopci chlapce, dostane se mu příslibu chlapce ve věku 1,5 roku, přijde k nim však ve skutečnosti puberťák, který nesnáší homosexuály. Dodatečně se ukáže, že v informačním dopise o adopci byla tisková chyba (15 -> 1,5). Jeden z manželů si chce dítě ponechat, druhý jej nechce a pár se na čas úplně rozpadne.

Možná pomůže pár ukázek z You Tube:

http://www.youtube.com/watch?v=73AvGNSiVIU
http://www.youtube.com/watch?v=KCYyNIyN90w&feature=fvw
http://www.youtube.com/watch?v=upnZE9sqM1U&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=oOvD8P4r-ek&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-AFnOL-Um6A&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=EHQlawsY7JQ
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 06, 2009 11:09 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Mezipatra a Patrik Citovat

sengge napsal:
Naprosto souhlasím. Asi nejlepší film, jaký jsem kdy na Mezipatrech viděl.

Pokud toto říká Sengge, pak mě ten film začíná zajímat, i když podle popisu mě původně nezaujal ani v nejmenším ... čím je vlastně tak skvělý? Nemyslím to ironicky, opravdu mě to zajímá.
....
Pro mě je zatím z Mezipater jednoznačně nejlepší předloňská přehlídka filmů německé režisérky Ulriky Ottinger, hlavně "Úchyl Orlando" - to je trochu surreálné, hodně symbolické, krásné výtvarně provedené ... nespokojené divačky cestou brblaly, že nechápou, co bylo na tom filmu lesbického a že vyhodily zbytečně peníze, ale pro mě to byl jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy v životě viděla. Mezipatra 2007 se mi líbila asi nejvíc ze všech ročníků - kromě Ottinger tam byl ještě vynikající Querelle na závěr. Super.
....
Naopak třeba "Něco úplně nového", co dávají asi už potřetí, jsem viděla při prvním uvádění, a nemůžu říci, že by se mi to nelíbilo, ale nemám žádný důvod to vidět znova, ani zadarmo přes i-vysílání ČT. Má to sympatický námět, ale jako film nic moc, možná tak do televize, ať si běžný divák zvyká ... mohl by to strávit.
....
Letos jsem pojala Mezipatra ve znamení přehlídky filmů Dareka Jarmana, takže jsem zakoupila lístky na jeho čtyři filmy (což mi docela stačí, takže nic dalšího nestíhám) a ve znamení "heterácké osvěty", takže vesměs půjdu s dcerou a bývalým kolegou z práce.
Včera jsme viděly s dcerou Wittgensteina a líbil se nám.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 06, 2009 10:33 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Patrik, věk 1,5 Citovat

sengge napsal:
Naprosto souhlasím. Asi nejlepší film, jaký jsem kdy na Mezipatrech viděl. Film, který bych rád někdy viděl i v televizi nebo třeba v iboys edici.


ten film můžeš mít i bez iboysu Twisted Evil

třebas tady:
http://uloz.to/2674460/patrik-vek-1-5-2008-dvdrip-xvid-cz-by-woodox-of-ucu.rar

další linky po zaregistrování najdeš tu:
http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=38&t=255094&hilit=patrik
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá listopad 06, 2009 10:07 am
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

citace:
Včera jsem shlédl v Lucerně film Patrik, věk 1,5 a moc se mi líbil.


Naprosto souhlasím. Asi nejlepší film, jaký jsem kdy na Mezipatrech viděl. Film, který bych rád někdy viděl i v televizi nebo třeba v iboys edici.

Mimochodem divadelní předlohu filmu nabízí k provozování divadelní agentura zde.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 05, 2009 8:42 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Tento film nelze než doporučit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 04, 2009 7:21 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Patrik, věk 1,5 Citovat

Včera jsem shlédl v Lucerně film Patrik, věk 1,5 a moc se mi líbil. Má v sobě kus Svěrákovské poetiky, nabízí humorné momenty a nepostrádá ani dramatické prvky. Buhužel ho už nebudou v rámci Mezipater reprízovat, jinak bych ho všem doporučil.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist