Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Zamiloval som sa do kamarata, on samozrejme nie
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

út červenec 14, 2015 10:15 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Tenhle serial me zrovna moc netahne. A koho bych tam ztvarnoval?



No přece hlavní roli



Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 14, 2015 8:49 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Maty napsal:
Jinak Tomčáku až se u nás bude někdy natáčet česká verze seriálu Teorie velkého třesku, nechceš jít na casting ,myslím že by ses tam náramně hodil .


Tenhle serial me zrovna moc netahne. A koho bych tam ztvarnoval? Smile

Václav napsal:
Tom_c napsal:
To jako ze jsem blbej? Very Happy

A ještě se tomu směje... Shocked Rolling Eyes


Na rozdil od jisty zivouci fosilie, co se stydi za svy druhovy oznaceni, ja si ze sebe umim delat legraci Wink Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 7:35 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Mates: Proc by se mel ten tvuj kamos vykaslat na svou dlouholetou kamaradku, jen proto, ze se do nej zabouchla? Tomu teda nerozumim:D


Tomčáku tak kdyby to byl debil,jako ten jeho kamarád,tak by se na mě vykašlal,ale můj kámoš debil není a já se do něho nikdy nezamiloval.


Jinak Tomčáku až se u nás bude někdy natáčet česká verze seriálu Teorie velkého třesku, nechceš jít na casting ,myslím že by ses tam náramně hodil .

Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 4:17 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Zdravím z pyrenejského poloostrova. Je tu super, akorát si asi budu muset naordinovat tuplovanou dávku hystepsu, bo jinak brzo začnu neřízeně hárat.

Byl jsem kousek vedle a když kolem mě klusala grupa vojáků, vzpomněl jsem si na tebe. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 9:50 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Co kdybyste takhle radši reagovali na dotaz utrápeného kolegy?


Myslim, ze jsi to vsecko napsal, krom toho si myslim, ze jsem ten posledni, ktery by mel radit/reagovat na uvodni prispevek tohohle vlakna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 5:42 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
To jako ze jsem blbej? Very Happy

A ještě se tomu směje... Shocked Rolling Eyes

Honza napsal:
BTW: Zdravím z pyrenejského poloostrova. Je tu super, akorát si asi budu muset naordinovat tuplovanou dávku hystepsu, bo jinak brzo začnu neřízeně hárat.

Vynech aspoň královskou rodinu. Aby se nemusely pohádky přepisovat na "Jak se český Honza stal ve Španělsku princeznou."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 4:15 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Sem většinou chodí spíš inteligentnější lidi, a pro ty píšu. Bohužel sem občas zabrousí i někdo jiný...


To jako ze jsem blbej? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 12:30 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Razorblade napsal:
No poslednou dobou, možno dva mesiace som sa nim vôbec nestretol, ani na správy mi napríklad na facebooku neodpovedá ... Neviem si rady, mam ho stále v hlave, dokonca sa mi s nim aj sniva. Mavam pocit, ako keby som bol otrokom svojej mysle.

Ahoj a vítej v klubu - zamilovávání se do heteráků je oblíbený buzní sport, akorát to většinou nemá dobrý konec. Hele, zkus si představit, jak bys reagoval ty, kdyby po tobě vyjela nějaké zvlhlá roztoužená heterosexuální samice.

Jinak souhlas s Václavem: na odmilování je nejlepší najít si jiného kluka a je vystaráno. Smile Nebo se zabav něčím jiným, abys na toho kluka přestal myslet.

A nejsi první, koho tohle postihlo:
http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=1233

John napsal:
Václav napsal:
Honzovatět

Co to znamena?

Že z tebe bude konečně pořádnej chlap! Smile

Václav napsal:
Někteří jsou zřejmě nemocní chronicky a musí se léčit pořád, nejednou ve víc ordinacích současně,

I heteračky tuhle terapii používají, a ještě ti řeknou
"já nejsem kurva, já jsem nemocná a léčím se".


BTW: Zdravím z pyrenejského poloostrova. Je tu super, akorát si asi budu muset naordinovat tuplovanou dávku hystepsu, bo jinak brzo začnu neřízeně hárat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 12:21 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
A jsme komplet, Vaclavek, Matík, Tomík a já! Dancing

Uteč a zachraň se, kdo můžeš... Co kdybyste takhle radši reagovali na dotaz utrápeného kolegy?

Tom_c napsal:
Ty tvy hlody na pet normostran jsou skutecne delikatni zazitek:D

Sem většinou chodí spíš inteligentnější lidi, a pro ty píšu. Bohužel sem občas zabrousí i někdo jiný...


Naposledy upravil Vaclav dne po červenec 13, 2015 12:31 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 13, 2015 12:11 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

A jsme komplet, Vaclavek, Matík, Tomík a já! Dancing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 12, 2015 11:58 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Honzovaclav: Ty tvy hlody na pet normostran jsou skutecne delikatni zazitek:D To si muzem s Johnem rovnou strihnout neco od Kanta, bude to podobne srozumitelny.

Mates: Proc by se mel ten tvuj kamos vykaslat na svou dlouholetou kamaradku, jen proto, ze se do nej zabouchla? Tomu teda nerozumim:D
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 12, 2015 9:01 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Do heteráka jsem nikdy zamilovaný nebyl spíš jsem měl opačný problém s kamarádkou ,takže ti nedokážu nějak poradit ,ale souhlasím s Václavem. Můj nejlepší kámoš je taky heterák a kdybych mu řekl že jsem se do něj zamiloval tak jak ho znám by s toho měl strašnou prdel a nevykašlal by se na mě ,protože to si opravdový kámoši nedělaj. Takže asi fakt bude nejlepší když ho necháš zmizet ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 12, 2015 3:22 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Zamiloval som sa do kamarata, on samozrejme nie Citovat

Václav napsal:
Honzovatět

Co to znamena?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 12, 2015 2:09 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval som sa do kamarata, on samozrejme nie Citovat

John napsal:
Stacilo napsat tuhle vetu, ale Ty k tomu musis ridat roman na pokracovani. Laughing

Začínáš nějak Honzovatět, ale možná je to (pro Tebe) dobře. A já taky nejsem "můj HT kamarád, který se v tom vyzná", ale sentimentální buzna comme il faut, jak by řekl pan maršál. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 12, 2015 1:32 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Zamiloval som sa do kamarata, on samozrejme nie Citovat

Václav napsal:
"Nejlepší lék na ženskou je jiná ženská."

Stacilo napsat tuhle vetu, ale Ty k tomu musis ridat roman na pokracovani. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 12, 2015 11:59 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zamiloval som sa do kamarata, on samozrejme nie Citovat

Razorblade napsal:
Je to na nevydržanie, nedokažem sa sústrediť, upadavam stále do depresívnych nalad, v škole som sa nedokazal učiť a vnimať a potom to tak aj na konci roka vyzeralo.

Precizně popsáno, přesně takhle to prožila většina gayů, možná by se dalo říci, že bez zkušenosti se zamilovaností do HT kamaráda není pro gaye start do života úplný. Skvělé je, že Tobě osud nabídl "k zamilování" citlivého a chytrého kluka. Přijal s porozuměním Tvoje vyznání a mohli jste se o věci bavit, byl ochotný přistoupit i na malé důvěrnosti, a byl tak chytrý, že pochopil, že Ti tím nepomůže, nýbrž by Tě zničil. A má Tě dokonce tak rád, že oželel, že i jemu vztah s Tebou v kamarádské rovině asi něco dával, a udělal to jedině správné, co mohl udělat: zmizel. A na Tobě nechal už jen maličkost: nemusíš udělat už vůbec nic jiného, než nechat ho zmizet.

Moji HT kamarádi, kteří se v tom vyznají, mají hezké pravidlo: "Nejlepší lék na ženskou je jiná ženská." Někteří jsou zřejmě nemocní chronicky a musí se léčit pořád, nejednou ve víc ordinacích současně, ale to zatím není Tvůj případ. Bolest z touhy, která na 1000 % nemá šanci naplnění, odezní. Musí, protože někde v budoucnu Tebe někdo čeká, jen to ještě neví, a Ty zatím taky ne. Ta budoucnost určitě stojí za propátrání, sebetrýzeň nad nedosažitelným nikoli.

Vítej ve fóru.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 11, 2015 2:05 pm
Autor Zpráva
Razorblade
tester


Založen: 11.7.2015
Příspěvky: 1

Předmět: Zamiloval som sa do kamarata, on samozrejme nie Citovat

Mám 15 rokov (chcem poprosiť, aby vek nebol prvorady faktor v urceni si vasho objektivneho nazoru, vzdy som inklinoval o par rokov starsim,) a poslednou dobou sa ešte niekedy vyrovnavam s tym, že som gay. No a práve s tým mam spojených viacero problémov a jedným z nich je ten, ze som sa zamiloval a už od decembra pociťujem stupňujúce sa sympatie k jednému kamaratovi, ktorý je o 5 rokov starší.
Je to na nevydržanie, nedokažem sa sústrediť, upadavam stále do depresívnych nalad, v škole som sa nedokazal učiť a vnimať a potom to tak aj na konci roka vyzeralo. V domneni, že to pomôže som sa mu zdôveril, no aj napriek tomu že reagoval úžasne a pozitívne (v zmysle že ma pochopil a tak, vedel som že má priateľku) mi to "napätie" nepovolilo. Rozpravali sme sa vtedy o tom, podporil ma, hovoril, že sa medzi nami určite nič nezmení a preberali sme nejaké témy okolo toho. Bolo fajn, že keď mi bolo najhoršie, mohol som ho hocikedy objať (možno to pôsobí bizarne, ale niektorí ľudia sa gayov ani nedotknú a od niekoho, koho naozaj milujete vás ozaj poteší aj objatie). No poslednou dobou, možno dva mesiace som sa nim vôbec nestretol, ani na správy mi napríklad na facebooku neodpovedá. Nie sú síce prečítané, ale za tie dva mesiace zdieľal mnoho odkazov a pridával si niekoľko fotiek, teda bol tam. Metie ma to. Pritom som nikdy od neho nepožadoval nič hrozné, nebol som mu nejakou guľou na nohe, alebo pijavicou. Neviem si rady, mam ho stále v hlave, dokonca sa mi s nim aj sniva. Mavam pocit, ako keby som bol otrokom svojej mysle.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist