Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Sportování Hokej
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá květen 08, 2015 9:23 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jo abych se vrátil k původnímu tématu tak jsme včera byli s Tomášem podívat na stadionu a bylo to skvělý ,slušně jsme to těm frantíkům natřeli .Jest-li seženeme dneska hlídání pro děcka (Iveta není dneska doma ) tak půjdeme zas Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 08, 2015 8:59 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

Tom_c napsal:
Nebylo by úplně zcestný, kdyby sis nejdřív zametl před vlastním prahem Wink Ty jsi tu prvně začal roztrubovat, že na sebe vpouštím šedesátníky. Tohle je ubohá pomluva, protože jsem nikdy nic takovýho nenapsal; jen, že mám staršího přítele (již neaktuální). Zřejmě sis to nějak zvláštně přebral.. Několikrát jsem tu uvedl, že s chlapem 40 let a víc jsem nikdy nic neměl (to stále platí, jestli nelhali). V souvislosti s tebou mě to spíš pobavilo, vzhledem k tvý minulosti, což jsi sám přiznal a dalšímu faktu, že jsi se nechal vydržovat od chlapa asi o 35 let staršího. No a když už jsem psal, že mě to od tebe pobavilo, přišlo mi vhodný, uvést důvod..


Když jsem začal chodit s Karlem tak je mu bylo 40 a mě bylo 18 , 40-18 je 22 kde máš těch 35? Vaškovi bylo 28 a Tomášovi bylo v říjnu 33/34 (teď to přesně nevím ) a v mé minulosti jsem sice potkal pár starších mužů,ale zas né nějak moc ,jako s někým nad 50 bych určitě nikdy nešel ... A to s těma šedesátníkama jsem napsal až když ty si začal že je škoda že sem nebyl na vojně že by ze mě udělali chlapa.
Dobře tak sem se číselně trochu seknul tak sorry no ,ale na tom nic nemění že si mě zklamal ...A ještě k tomu vydržování , ikdyž to tak vypadá tak jás Karlem nebyl pro peníze, přitahoval mě a tehdy mi připadal prostě úžasnej,on než se ukázalo že je to debil tak se choval strašně hezky a mile takže jsem se s ním cítil v pohodě a částečně mi i nahrazoval mého fotra. No a to že mě zval do restaurací,bral mě na nákupy ,na výlety a na dovolený a kupoval mi dárky to už byl bonus kterej uznej bych byl blbej kdybych ho odmítal. Jo ,ale když jsme se rozešli tak jsem si vzal jen pár oblečení co mi koupil a věci co koupil Angii a zvířata jinak jsem mu tam všechno ostatní nechal.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 07, 2015 8:59 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Hokej Citovat

Maty napsal:
důvod proč jsem to sem napsal byl ten že jsem si naivně myslel že ti třeba dojde jak jsi trapně netaktní ubožák a taky jsem tím předešel abys to tady napsal někdy ty..


Nebylo by úplně zcestný, kdyby sis nejdřív zametl před vlastním prahem Wink Ty jsi tu prvně začal roztrubovat, že na sebe vpouštím šedesátníky. Tohle je ubohá pomluva, protože jsem nikdy nic takovýho nenapsal; jen, že mám staršího přítele (již neaktuální). Zřejmě sis to nějak zvláštně přebral.. Několikrát jsem tu uvedl, že s chlapem 40 let a víc jsem nikdy nic neměl (to stále platí, jestli nelhali). V souvislosti s tebou mě to spíš pobavilo, vzhledem k tvý minulosti, což jsi sám přiznal a dalšímu faktu, že jsi se nechal vydržovat od chlapa asi o 35 let staršího. No a když už jsem psal, že mě to od tebe pobavilo, přišlo mi vhodný, uvést důvod..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 06, 2015 4:43 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

Tom_c napsal:
Cheš, abych uvěřil, že jsi přejel na inlinech rakouský Alpy? To bych si tak rozmlátil hubu, že by byl Václav konečně uspokojenej, protože tohle by mě opravdu hoooodně bolelo.


Tomášku Inline skating zájezdy a cyklo zájezdy Alpama jsou už pár let docela dost rozšířené ,samozřejmě že se nejezdí žádnýma krpálama ,ale po speciálně upravených asfaltových stezkách. A taky většinou jezdí i doprovodný autobus který veze zavazadla,občerstvení a ty co zrovna už nemůžou.


Tom_c napsal:
Tak to promiň. Měl jsem pocit, že jsi tuhle činnost zmínil ve výčtu aktivit, který jsem nikdy v životě neprovozoval.


No jest-li ti tanec ( v mém případě společenské a latinskoamerické tance ) přijde stejný jako tancování u tyče v bordelu tak toho teda o tanci moc nevíš. Jinak pro tvou informaci Tomášku tanec u tyče se v poslední době řádí mezi běžné sportovní aktivity a pořádají se i různé soutěže.


Tom_c napsal:
Rád ti to vysvětlím, Johne. Je zcela zřejmý, že si tím vším připadá ohromně zajímavej. Proč myslíš, že by sem vložil malou veřejnou ochutnávku? Už dávno měl od tebe mít soukromou zprávu s prosbami o vyčerpávající detaily. Wink


Tomášku já jsem zajímavý jinými věcmi než svým zpackaným životem ,důvod proč jsem to sem napsal byl ten že jsem si naivně myslel že ti třeba dojde jak jsi trapně netaktní ubožák a taky jsem tím předešel abys to tady napsal někdy ty .. A opravdu jsem si myslel že jsi kamarád,který mu se třeba můžu svěřit nebo mu odpovědět když se mě na něco zeptá. Celou dobu jsem tě považoval za fajn ,chytrého kluka. Pak jsi napsal ten dost drsný komentář s tou sociálkou,což mě dost urazilo, a zklamalo proto jsem ti napsal tu správu ,možná jsem taky zvolil ostřejší slova ,ale rozhodně jsem se nesnížil na tvou úroveň abych to psal veřejně,nebo abych cíleně vyhledával tvé příspěvky a komentáře a snažil se tě urážet ,shazovat a atd.. No nic dělej,jak myslíš však ono se ti to jednou vrátí...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 06, 2015 8:48 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Hokej Citovat

Honza napsal:

Maty napsal:
Jinak atomy,radioaktivita,jádro a další tyto píčoviny ....

Jen bych podotknul, že pokud označíš jeden atom jako pičovinu, pak ty sám seš neuvěřitelně obrovská píčovina, resp. shluk tak velkého množství píčovin, že k jejich kvantitativnímu vyjádření bude nejspíš nutné použít číslo v exponenciálním formátu. Very Happy

btw: Tome - když už budeš ten atomovej dědek - z kolika atomů se skládá tělo člověka?


Krásně napsáno, Honzo Wink Odhaduju, že Matyáš je, uvážíme-li, že má cca 60 kg, 10000000000000000000000000000 násobná píčovina (10^28 )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 06, 2015 8:41 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Hokej Citovat

Maty napsal:
v 15 letech jsem byl na turistickým sportovním zájezdu kterej se jel na inliinech z Prahy přes Rakousko do tvé oblíbené Itálie


Cheš, abych uvěřil, že jsi přejel na inlinech rakouský Alpy? To bych si tak rozmlátil hubu, že by byl Václav konečně uspokojenej, protože tohle by mě opravdu hoooodně bolelo.

Maty napsal:
Ps: Jak tančí experti u tyče v bordelu? já to nevím to víš šlapky jako já přece šlapají jen na hlaváku.


Tak to promiň. Měl jsem pocit, že jsi tuhle činnost zmínil ve výčtu aktivit, který jsem nikdy v životě neprovozoval.

John napsal:
Me by zajimalo, proc si mu to psal. Very Happy


Rád ti to vysvětlím, Johne. Je zcela zřejmý, že si tím vším připadá ohromně zajímavej. Proč myslíš, že by sem vložil malou veřejnou ochutnávku? Už dávno měl od tebe mít soukromou zprávu s prosbami o vyčerpávající detaily. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 05, 2015 8:28 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Hokej Citovat

Maty napsal:
John napsal:
Me by zajimalo, proc si mu to psal. Very Happy


Protože jsem byl blbej a myslel jsem si že je to kámoš .

To dycky zklame. Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 05, 2015 1:50 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Vaclavku, kdyby jsi napsal rovnou, ze ma stale sucho v ustech.. Smile

Tak: neukojitelný cukrovkář.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 05, 2015 1:33 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Hokej Citovat

Tom_c napsal:
na inlinech jsem jen od letošního února najel ... Dost jsem toho i uplaval ... na kole za cca 15 let jsem toho taky dost najezdil ...běhám denně
Maty napsal:
jel na inliinech z Prahy přes Rakousko ... na inlinech z Prahy do Berlína ... a na kole najel jak po čr tak i v zahraničí dost


Hele, když už si tu honíte trika, tak aspoň o něco pořádnýho,
třeba kdo má větší péro, jo? Smile

Maty napsal:
Jinak atomy,radioaktivita,jádro a další tyto píčoviny ....

Jen bych podotknul, že pokud označíš jeden atom jako pičovinu, pak ty sám seš neuvěřitelně obrovská píčovina, resp. shluk tak velkého množství píčovin, že k jejich kvantitativnímu vyjádření bude nejspíš nutné použít číslo v exponenciálním formátu.

Very Happy

btw: Tome - když už budeš ten atomovej dědek - z kolika atomů se skládá tělo člověka?

Václav napsal:
úkoj

Very Happy úžasný slovo - jak že se tenhle gramatický tvar jmenuje?

Tom_c napsal:
Tanec u tyče v bordelu rád přenechám expertům Wink

Přenecháš? To jako že už máš v nějakém bordelu u tyče rezervované své timesloty?

Maty napsal:
Protože jsem byl blbej a myslel jsem si že je to kámoš .

SZBP:
č. 35: myslet znamená ho.no vědět
č. 41: kamarád taky rád
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 05, 2015 12:17 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

John napsal:
Me by zajimalo, proc si mu to psal. Very Happy


Protože jsem byl blbej a myslel jsem si že je to kámoš .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 11:24 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Hokej Citovat

Maty napsal:
kdysi psal soukromě do zpráv




Me by zajimalo, proc si mu to psal. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 11:10 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
ukájet žízeň zahánět;


Vaclavku, kdyby jsi napsal rovnou, ze ma stale sucho v ustech.. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 10:50 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

Tom_c napsal:
Nejspíš tě zklamu, ale třeba na inlinech jsem jen od letošního února najel přes 500 km, což je určitě víc, než ty za celý život Very Happy Dost jsem toho i uplaval, i když letos ještě ne, na kole za cca 15 let jsem toho taky dost najezdil ...běhám denně (na autobus Very Happy ). Ve fitku už jsem taky byl, ale nebaví mě sportovat v uzavřenym prostoru, v tělocvičnách apod. Taky proto jsem seknul s basketbalem, který jsem hrál závodně Cool Tanec u tyče v bordelu rád přenechám expertům Wink


No já tě taky Tomášku z klamu , v 15 letech jsem byl na turistickým sportovním zájezdu kterej se jel na inliinech z Prahy přes Rakousko do tvé oblíbené Itálie, a pak jsem byl ještě na inlinech z Prahy do Berlína. A celkově jsem za celý svůj život na inliinech a na kole najel jak po čr tak i v zahraničí dost , mnohem více než těch tvých 500 km. To je škoda že jsme se při nějakým zápase nepotkali,bych ti zamával aby ses na lavičce necítil tak sám. Jo mimochodem pokusil jsem se o sebevraždu ,byl jsem v blázinci , můj fotr sedí v kriminále a jeho nemanželský syn můj brácha byl feták a předávkoval se jo a moje ségra žije s bývalým manželem mojí mámy. Neumím vařit ,prát, nedosáhnu si jazykem na špičku nosu a moc my nejde sraní na veřejných záchodech . To bylo jen pár inspiračních typů pro tebe Tomášku až tu zas budeš chtít vytahovat věci co jsem ti kdysi psal soukromě do zpráv nebo zas psát jakej jsem debil...




Tom_c napsal:
To je pochopitelný; plahočíš se v hnoji. Každý děláme, na co stačíme. Jen škoda, že tě vyhodili z Hnojárny ..mohl jsi být kydač profesionál Smile



Ale , mě nevyhodili ,já jsem odešel sám dobrovolně a to jsem mě kredity ,který by stačili na postu do dalšího ročníku ,ale jelikož moje práce je jiného zaměření tak to bylo zbytečný tam být,navíc koním a kydání hnoje se můžu věnovat i bez vysoký.


Ps: Jak tančí experti u tyče v bordelu? já to nevím to víš šlapky jako já přece šlapají jen na hlaváku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 9:48 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Vaclavku, co je to ukoj?

Ale Johníku, uvádíš mne do rozpaků: to bys ve svém věku už přeci jen mohl vědět, ne?

Jistě (zde) nečekáš ilustrativní obrázky nebo nabídky předvedení. Slovník spisovného jazyka českého uvádí významy slovesa ukojit takto:
citace:
ukojit dok. kniž. nasytit 2, utišit 2 (potřebu, touhu ap.): ukojit hlad, touhu, zvědavost; ukojit pud vybít;
ukojit se dok. kniž. dosáhnout uspokojení: ukojit se nadějí utěšit se;
ukájet ned. (3. mn. -/ej/í): ukájet žízeň zahánět;
ukájet se ned.

Po této vysvětlivce chci doufat, že je Ti do ve skutečnosti důvěrně známé, jako všem ostatním rozumným lidem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 9:05 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Vaclavku, co je to ukoj?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 6:09 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

Tom_c napsal:
nesmyslně ... nesnesitelný vlastnosti ... nepleť se

Jeje, tak to něco musí opravdu bolet - tolik nezvladatelného ovarovského vzteku... U normálních lidí by to mohly být zuby moudrosti, ovšem v tomto případě... Think
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 3:36 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Hokej Citovat

Václav napsal:
Tomoušku, někdy píšeš jako hodně zahořklý a hodně starý dědek utýraný artrózou a marnými pokusy o úkoj. weint_vor_lachen


Vašíčku, tím, že budeš nesmyslně přisuzovat svý neduhy a nesnesitelný vlastnosti druhým, je nevykompenzuješ. I když za pokus ti to asi stálo Smile A buď tak laskav, a nepleť se do cizích konverzací.. Neplatí to jen pro tohle forum, ale i pro tramvaj, lavičku v parku a čekárnu u geriatra Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 11:31 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

Tom_c napsal:
To je pochopitelný; plahočíš se v hnoji. Každý děláme, na co stačíme. Jen škoda, že tě vyhodili z Hnojárny ..mohl jsi být kydač profesionál Smile

Tomoušku, někdy píšeš jako hodně zahořklý a hodně starý dědek utýraný artrózou a marnými pokusy o úkoj. weint_vor_lachen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 04, 2015 11:10 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Hokej Citovat

Maty napsal:
Dělal jsi vůbec ty někdy nějaký sport ? Nebo byl jsi někdy běhat,plavat nebo třeba na kole nebo na inlainech? Nebo zašel sis někdy do fitka(nemyslím že si seděl někde v koutě,slintal a čuměl na chlapy )? Asi těžko co?


Nejspíš tě zklamu, ale třeba na inlinech jsem jen od letošního února najel přes 500 km, což je určitě víc, než ty za celý život Very Happy Dost jsem toho i uplaval, i když letos ještě ne, na kole za cca 15 let jsem toho taky dost najezdil ...běhám denně (na autobus Very Happy ). Ve fitku už jsem taky byl, ale nebaví mě sportovat v uzavřenym prostoru, v tělocvičnách apod. Taky proto jsem seknul s basketbalem, který jsem hrál závodně Cool Tanec u tyče v bordelu rád přenechám expertům Wink

Maty napsal:
..takovej magor abych se celý dne plahočil v bílém pláštíku někde v laboratoři nebo ve výzkumáku fakt nejsem


To je pochopitelný; plahočíš se v hnoji. Každý děláme, na co stačíme. Jen škoda, že tě vyhodili z Hnojárny ..mohl jsi být kydač profesionál Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 03, 2015 9:32 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

Honza napsal:

Tak já zkusím hádat:
Hraje se to většinou pukem a hokejkou, občas i rukou a zubama, a třetiny jsou tři. Vyhrávám? Smile



Ano Honzíčku a když vyjmenuješ alespoň tři naše současně hrající hráče tak dostaneš lízátko Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 03, 2015 8:56 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Hokej Citovat

arci napsal:
Myslíš, že vědí čím se hokej hraje, na kolik třetin ? Laughing

Tak já zkusím hádat:
Hraje se to většinou pukem a hokejkou, občas i rukou a zubama, a třetiny jsou tři. Vyhrávám? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 02, 2015 8:59 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

Tom_c napsal:
Prece tebe. Lednimu hokeji urcite rozumis jak casticovy fyzice, jen vriskas kdyz rvou ostatni a predstavujes si jednotlivy hrace, jak asi bejcej v posteli Very Happy


Tak to si fakt nepředstavuji ,hokejisti mě zrovna jako chlapy moc neberou. A je pravda že mám radši fotbal, než hokej a nikdy jsem se hokeji aktivně nevěnoval (při koních,tancování, basketbalu,fotbalu a florbalu bych to už tehdy nestíhal ) ale,pořád mu rozumím víc než ty Tomášku. Dělal jsi vůbec ty někdy nějaký sport ? Nebo byl jsi někdy běhat,plavat nebo třeba na kole nebo na inlainech? Nebo zašel sis někdy do fitka(nemyslím že si seděl někde v koutě,slintal a čuměl na chlapy )? Asi těžko co?

Jinak atomy,radioaktivita,jádro a další tyto píčoviny mě fakt nezajímají , takovej magor abych se celý dne plahočil v bílém pláštíku někde v laboratoři nebo ve výzkumáku fakt nejsem,na to tu máme jiné experty

Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 02, 2015 7:39 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Hokej Citovat

Maty napsal:
A teď máš na mysli koho ?

Very Happy


Prece tebe. Lednimu hokeji urcite rozumis jak casticovy fyzice, jen vriskas kdyz rvou ostatni a predstavujes si jednotlivy hrace, jak asi bejcej v posteli Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 02, 2015 4:32 pm
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hokej Citovat

arci napsal:
Myslíš, že vědí čím se hokej hraje, na kolik třetin ? Laughing


A teď máš na mysli koho ?

Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 02, 2015 3:12 pm
Autor Zpráva
arci
uživatel


Založen: 11.4.2014
Příspěvky: 37

Předmět: Re: Hokej Citovat

Maty napsal:
Tak co jak fandíte? Já jsem ještě v Brně ,ale koukal jsem s dvojčaty ,oni sice tomu ještě nerozuměli ,ale když jsem řval ,řvali taky a strašně se jim to líbilo. Jen je škoda že jsme ten poslední bod nedali. No s Tomášem teď sháníme lístky chceme se jít podívat přímo na stadion a taky jsem si říkal že bych se jel podívat i do Ostravy na slováky.



Myslíš, že vědí čím se hokej hraje, na kolik třetin ? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 02, 2015 8:55 am
Autor Zpráva
Maty
uživatel+


Založen: 27.3.2015
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

Předmět: Hokej Citovat

Tak co jak fandíte? Já jsem ještě v Brně ,ale koukal jsem s dvojčaty ,oni sice tomu ještě nerozuměli ,ale když jsem řval ,řvali taky a strašně se jim to líbilo. Jen je škoda že jsme ten poslední bod nedali. No s Tomášem teď sháníme lístky chceme se jít podívat přímo na stadion a taky jsem si říkal že bych se jel podívat i do Ostravy na slováky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist