Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti znasilnenie
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

pá duben 03, 2015 11:39 pm
Autor Zpráva
Baťa1
uživatel


Založen: 29.3.2015
Příspěvky: 43
Bydliště: okr. Vyškov

Předmět: Citovat

hmm, já su z malé vesničky na moravě a tady snad ani nebyl provedené žádné zločin (mimo sebevražd tech tu bylo co si pamatuju nekolik), no ale k věci, o přepadání neustále slyším z rádia a televize teď posledních pár let z internetu všechno je ale z velkoměst a nikdy by mě nenapadlo že by se mě neco podobnyho mohlo přihodit, teda takto, nechybělo moc a přihodilo se, jedu takto na babetě asi polovina května takže se "kochám" rozkvétajicí krajinó, sluničko krásně svítí nebe bez ráčku a nejací lidi dó v dáli po silnici přiblížil sem se na dohled a vidim tlupa nejakéch připalénéch lidí, hmm, cigoši, svině černy sem si pomyslel zase nic nedělají, v tym se pár metrů předemnó rozběhli napříč přes silnic a drželi se rukama abych neprojel, mě se zatmělo před očima no zastavit už nemužu to by mě buď chytli a nebo bych tak akorád sebó švihnul, tak sem šlápl do pedálů vší silou ať to dopadne jak chce motor šel stylem ble.e.e..éé.e.e.ééé no myslel sem že umře a já sním a dopadlo to tak že sem projel protrhl sem jejich řadu zavrávoral sem fest ale nespadl sem rychle zbytek sil znovu nahodil nohy do pedálů a rychle pryč asi po dvaceti metrech sem se ohlídl a jenom sem vyděl ty černé tlamy, to nebyli cigáni co vidět na ulici ale vypadali jak kříženci s opicama znaky v ksichtě něco jak pračlověk, no zdálo se mě otym každó noc asi pul roku nikdy sem nikdy nemluvil s nikym kemu by se přihodilo neco podobnyho kdo zná silnic Dřevnovice-Chválkovice na Hané a vubec tyto dědiny a že só plny cigošů tak ví, jo akorád eště známymu klukovi ve městě vipíchli cigoši oko to mu mohlo byt asi 12? to byla rodina tady z dědiny rodiče se rozvedli ona se aji s děckama odstěhovala do města a takto to dopadlo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 01, 2013 9:22 pm
Autor Zpráva
kolemjdouci666
tester


Založen: 1.12.2013
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: zase ten sex Citovat

sergej sudoplatov napsal:
A na testy nejen HIV ale i kapavku, syfl a žloutenku...všichni se bojí HIV, ale výše zmíněná "svatá trojice" je o dost rozšířenější.


co byste poradili , co je jeste bezpecny sex s nekym koho vubec neznam ale chci s nim mit jen sex?
porad na neco takovyho musim myslet a je tezky vyptacat se partneru, stejne si prece muzou neco vymyslet nebo zatajit...

staci pouzit kondom nebo pro jistotu treba dva, co treba takovy libani, co vsechno za choroby je libanim prenosny - treba takova zloutenka asi ano?
kdyz si nebudem davat primo francouzaky je potom riziko mensi?
bojim se zvat si kluky k sobe domu do meho krasneho bytecku Smile, spis bych k nekomu zasel, donesl bych si vlastni rucniky a zabky do sprchy, ktery bych mu tam pak nechal - myslite ze se tim riziko ze neco chytim omezi? Smile
hrozne moc po takovym sexu touzim, ale mam obavy z toho, ze nekde neco chytim Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 6:11 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Viem teda že nepíšem to zrovna včas, ale dobudúcna (snáď žiadne nebude), predtým ako sa poradíš na internete či to hlásiť alebo nie, skús vec riešiť ešte skôr ako sa osprchuješ a dáš dokopy. Ono vieš, bez dôkazov, slovo proti slovu, ešte v tak neošetrenej záležitosti ako je znásilenie chlapa... si urobil vlastne všetko preto aby si to chlapci za týždeň zopakovali
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 28, 2013 2:37 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Zbrojni pas a pistol/revolver a kurzy strelby pro stresove situace!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 11:02 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

viete co, zrejme som bol v minulom zivote prostitutka pretoze dnes ma to preslo a mam pocit ze som sa s tym vyrovnal. kazdopadne dakujem za vasu snahu o radu Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 10:24 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

A na testy nejen HIV ale i kapavku, syfl a žloutenku...všichni se bojí HIV, ale výše zmíněná "svatá trojice" je o dost rozšířenější.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 3:49 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No já bych to sdělil i z toho důvodu, že jaksi testy budou ještě nějakou dobu nehotové, že...


toto zatial nejak neriesim
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 3:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No já bych to sdělil i z toho důvodu, že jaksi testy budou ještě nějakou dobu nehotové, že...
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 1:20 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: znasilnenie Citovat

Václav napsal:

Já vyslovuju názor dle svého nejlepšího svědomí, gayboy si z něj vybere, co se mu bude hodit. Oba (všichni) už jsme velcí kluci Laughing.


Jasně, ale spíš to znělo jako tvoje přesvědčení, kterým by se pak mohl řídit a udělat třeba chybu, proto jsem tohle psal. A prosím neslovíčkařme Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 12:48 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: znasilnenie Citovat

Tom_c napsal:
ani ty bys neměl

Já vyslovuju názor dle svého nejlepšího svědomí, gayboy si z něj vybere, co se mu bude hodit. Oba (všichni) už jsme velcí kluci Laughing.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 12:32 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: znasilnenie Citovat

Václav napsal:
Přítel by to vědět měl, a to hned. Pokud to neunese, není přítel.


Myslím si totéž. Měli bysme se ale taky vžít do role gayboye, který se třeba opravdu hodně stydí, i když nemá ve skutečnosti důvod, nebo se bojí, že ho přítel opustí a nechce to riskovat, protože ho miluje. Já bych měl strach z toho, že to omylem prozradím někdy v budoucnu, nebo se to k němu jinak donese a pak by se mohl opravdu hodně a právem zlobit a opustit ho.
Hrozně nerad někomu striktně doporučuju nějaké kroky, a ani ty bys neměl, když neznáme motivaci k jeho rozhodování a nejsme ani v situaci jeho podobné.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 12:03 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: znasilnenie Citovat

Popíšu příhodu, která je v porovnání se zkušeností gayboye trapnou maličkostí.

Jdu takhle ulicí, vlevo proti směru mé chůze mladý Rom (kolem 20), vpravo po směru párek cizinců. Shodou okolností jsme se všichni míjeli přesně v jedné rovině. Po asi deseti metrech chůze cítím drobounký tlak na lopatkách a padám na hubu. Zvedám se, ohlížím, pár metrů ode mne na mne kouká ten Rom, já na něj křičím "ty dobytku," on na mne "ty pyčo," a utíká pryč. Netuším, čím jsem se Jeho Prevoschoditelstva dotknul, možná igelitkou s drobnostmi, kterou jsem měl v levé ruce, ale nic takového jsem nevnímal. Za pozornost stojí provedení toho "ataku": nutně mi musel podrazit nohu (což jsem vůbec necítil), když jsem měl nakročeno, tedy stál jsem jen na jedné noze, jinak by mne tím dotekem na lopatky nepoložil. Myslím, že něco takového se musí dlouho a důkladně trénovat. Ocenit nutno i rychlost, s níž odeběhl, aby neinkasoval odvetu. Profesionální, zákeřné a zbabělé.

Musím se smát pitomcům, kteří se tahají s bambitkami "k sebeobraně" - když natrefí na takto vytrénované útočníky, v nejlepším případě se podívají do ústí hlavně své vlastní pistole.

Je to asi deset let, a jste první, komu to vyprávím. Mísí se pocit pokoření, jímž se člověk nechlubí, s pocitem nedostačivosti, když člověk ten útok ani neodvrátil, ani nepotrestal. Gayboye úplně chápu.

Jenže: když gayboy nebude viditelně reagovat, počkají si na něj zas, případně na někoho jiného. A jestli došlo k sexuálnímu kontaktu, může se případ dotknout i přítele (netřeba dál rozebírat). Přítel taky asi bez dostatečného vysvětlení nebude chápat změnu gayboyova jednání v intimní oblasti, k níž velmi pravděpodobně dojde. Přítel by to vědět měl, a to hned. Pokud to neunese, není přítel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 11:03 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
gayboy1987 napsal:

nemozem to nahlasit v meste ma kazdy pozna s priatelom mame spolocny biznis a majetok navyse sme spolu 11 rokov zijeme si idylicky nehcem to pokazit. sme 100 % akceptovani okolim a toto by mi vsetko pokazilo. ale dnes mi je uz celkovo lepsie nejak sa to pretrasie.


Nenahlašuj to, ale příteli to stejně řekni. Kdybys byl v jeho pozici, určitě bys taky uvítal, že se ti svěřil, kór když jste spolu jedenáct let. Jsem moc rád, že je ti líp a že nemáš nějaké fyzické následky. Snad se z toho brzy dostaneš i psychicky.


nehcem aby sa na mna priatel pozeral ako na obet asi to znie cudne ale je to zlozitejsie. najlepsie bude ked nikto nebude nic vediet.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 10:51 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:

nemozem to nahlasit v meste ma kazdy pozna s priatelom mame spolocny biznis a majetok navyse sme spolu 11 rokov zijeme si idylicky nehcem to pokazit. sme 100 % akceptovani okolim a toto by mi vsetko pokazilo. ale dnes mi je uz celkovo lepsie nejak sa to pretrasie.


Nenahlašuj to, ale příteli to stejně řekni. Kdybys byl v jeho pozici, určitě bys taky uvítal, že se ti svěřil, kór když jste spolu jedenáct let. Jsem moc rád, že je ti líp a že nemáš nějaké fyzické následky. Snad se z toho brzy dostaneš i psychicky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 9:24 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Testy a NAHLÁSIT.

O něčem takovymhle neslyšim poprvý, ale musim říct, že se na to hlášení bohužel každej vyprdl, což naprosto nechápu. Mimochodem nahlásit hned, né za tejden né za měsíc. Smile


nemozem to nahlasit v meste ma kazdy pozna s priatelom mame spolocny biznis a majetok navyse sme spolu 11 rokov zijeme si idylicky nehcem to pokazit. sme 100 % akceptovani okolim a toto by mi vsetko pokazilo. ale dnes mi je uz celkovo lepsie nejak sa to pretrasie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 9:17 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Nemáš za co. Můžu se zeptat na podrobnosti? Myslím spíš kde se to stalo a co tomu předcházelo, z hlediska prevence. Přecejen jsem mladý a v pohybuju se občas v ulicích Prahy po půlnoci. Sice v místě bydliště máme velkou policejní stanici a všude samýho poldu (tam mě zas štve, že mi každou chvíli prohrabávaj tašku), ale jinde se po nich v noci slehla zem. Mojí výhodou asi bude, že se oblíkám dost rezervovaně. Ty budeš asi celkově až nebezpečně hezkej..


na to aby ta nejaky nadrzany chudak pretiahol nemusis byt moc hezkej, predchadzal tomu obycajny vecer v podniku v pracovny den, byvam v centre takze domov som siel peso skratkami odchytili si ma dvaja typci jeden sa vyhrazal nozom v ruke najprv si pytali vsetky osobne veci ked som odmietol zacali sa so mnou byt. jednemu som strasne prijebal ale tak boli dvaja jednemu by som sa urcite ubranil aspon ze ma nebili do tvare.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 8:47 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Nemáš za co. Můžu se zeptat na podrobnosti? Myslím spíš kde se to stalo a co tomu předcházelo, z hlediska prevence. Přecejen jsem mladý a v pohybuju se občas v ulicích Prahy po půlnoci. Sice v místě bydliště máme velkou policejní stanici a všude samýho poldu (tam mě zas štve, že mi každou chvíli prohrabávaj tašku), ale jinde se po nich v noci slehla zem. Mojí výhodou asi bude, že se oblíkám dost rezervovaně. Ty budeš asi celkově až nebezpečně hezkej..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 8:36 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Testy a NAHLÁSIT.

O něčem takovymhle neslyšim poprvý, ale musim říct, že se na to hlášení bohužel každej vyprdl, což naprosto nechápu. Mimochodem nahlásit hned, né za tejden né za měsíc. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 7:08 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Re: znasilnenie Citovat

Tom_c napsal:
gayboy1987 napsal:
ahoj ani neviem preco to sem pisem, mozno sa len potrebujem zdoverit lebo sa hanbim. vcera v noci ked som siel z podniku ma prepadli zbili a znasilnili dvaja chlapi. v zivote by ma nenapadlo ze taketo nieco sa moze stat prave mne. priatelovi sa bojim priznat bojim sa ze ma opusti. neviem ako sa s tym vyrovnam snad to bude ok do buducna.


Vzhledem k tomu, že pěkný urostlí chlapi někde na ulici neznásilňujou, to asi byl otřesnej zážitek. Jestli došlo i k análnímu styku, tak bych si samozřejmě došel za pár měsíců na testy. Přítelovi to řekni, pokud by tohle pro něj byl důvod rozchodu, je to vůl.


na testy si urcite zajdem, to ma nenapadlo. dakujem
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 12:11 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: znasilnenie Citovat

gayboy1987 napsal:
ahoj ani neviem preco to sem pisem, mozno sa len potrebujem zdoverit lebo sa hanbim. vcera v noci ked som siel z podniku ma prepadli zbili a znasilnili dvaja chlapi. v zivote by ma nenapadlo ze taketo nieco sa moze stat prave mne. priatelovi sa bojim priznat bojim sa ze ma opusti. neviem ako sa s tym vyrovnam snad to bude ok do buducna.


Vzhledem k tomu, že pěkný urostlí chlapi někde na ulici neznásilňujou, to asi byl otřesnej zážitek. Jestli došlo i k análnímu styku, tak bych si samozřejmě došel za pár měsíců na testy. Přítelovi to řekni, pokud by tohle pro něj byl důvod rozchodu, je to vůl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 27, 2013 12:06 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

1. Vyrovnánat se s tím budeš možná dlouho, nejlepší by bylo obrátit se co nejdřív na psychlologa! Rozhodně bych se nesnažil zvládnou to sám, tohle fakt nemusí být jednoduché!

2. Musíš oznámit znásilnění na policii, je to zločin - přece nechceš aby ti drbani zůstali na svobodě a pokračovali!

3. Partner by ti měl být oporou - proč si myslíš, že by tě opustil?

4. Za co se hanbíš? Hanbit by se měli ti chlapi, né ty, ty za nic nemůžeš!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 26, 2013 11:42 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: znasilnenie Citovat

ahoj ani neviem preco to sem pisem, mozno sa len potrebujem zdoverit lebo sa hanbim. vcera v noci ked som siel z podniku ma prepadli zbili a znasilnili dvaja chlapi. v zivote by ma nenapadlo ze taketo nieco sa moze stat prave mne. priatelovi sa bojim priznat bojim sa ze ma opusti. neviem ako sa s tym vyrovnam snad to bude ok do buducna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist