Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Uklouznutí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

st leden 28, 2015 1:03 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tak už jsem doma, a Tomáš mě mile překvapil,zařídil nám dvěma od pátku pěti denní vellnes pobyt v Mariánkách Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt leden 22, 2015 1:18 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Jinak ten doktor říkal že nemá cenu abych se snažil přestat kouřit,že by to akorát můj stav zhoršilo

Výborně, ten čestný odznak dostane s Tebou i pan doktor. Oba před nastoupeným útvarem. Kdybych byl někdy nemocný, chci se léčit jen v takové pokročilé nemocnici.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt leden 22, 2015 10:49 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tak mám jenom průduškové astma. Nechají si mě tu do úterý a ve středu už mohu jít
domů,akorát aspoň týden budu muset zůstat v klidu doma. Ano bylo to částečně způsobeno tím že jsem kuřák a taky my k tomu trochu přispěla ta Ostrava ,v Praze sice taky ovzduší není úplně nejlepší ,ale není tak hrozný jako je pořád v té Ostravě, navíc tím že většinu času kromě času v práci trávím u nás v balíkově tak na to můj organismus není zvyklý. Prej když tam budu,tak se mám co nejmíň pohybovat venku nebo mít přes ústa šálu nebo šátek( no v létě radši ne by si lidi mysleli že jsem nějakej extrémista nebo tak něco Very Happy ) Jinak ten doktor říkal že nemá cenu abych se snažil přestat kouřit,že by to akorát můj stav zhoršilo,protože můj organismus už je tak na nikotýn navyklej že bych po úplném vysazení mohl zkolabovat,takže to mám jen značně omezit. Jo zvířecí alergeny my naštěstí nevadí a nic nedělaj (uf) jen prej mám v ložnici kde spím hodně větrat a dohlédnou aby tam prach a nemám mít péřový peřiny a mám si nechat vyčistit matrace a nemít tam zbytečně moc věcí na kterých se drží prach. No dostal jsem nějaký tabletky a tady chodím na inhalace tak snad to bude už dobrý.
 
      Na začátek stránky  

čt leden 22, 2015 1:36 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
čestný odznak Vzorný kuřák.

Tak ten se ve slušné společnosti uděluje za úplně jiné výkony.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 10:53 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Proboha Matyáši! Vždyť je tolik mnohem lepších věcí, co si můžeš strčit do držky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 9:26 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
matyáš napsal:
jediný co tak se nemůžu zbavit kašle

Aha, tak to jo, to kuř co nejvíc. Kouř ze spálenýho papíru a sena je balzám (nejen) na plíce!
Otrava čistým vzduchem je děsně nebezpečná a zákeřná nemoc. Smile


Viť taky si myslím Very Happy
 
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 9:18 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
jediný co tak se nemůžu zbavit kašle

Aha, tak to jo, to kuř co nejvíc. Kouř ze spálenýho papíru a sena je balzám (nejen) na plíce!
Otrava čistým vzduchem je děsně nebezpečná a zákeřná nemoc. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 9:07 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Ty seš fakt vymaštěný pako!

Nene, matyáš je příkladný zákazník nás trafikantů a dostane čestný odznak Vzorný kuřák.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 8:57 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:
matyáš napsal:
na záchodě v otevřeným okně s cigaretou.

Ty seš fakt vymaštěný pako! Antibiotika nezabíraj, tak to posichruješ cigárem? A já se divim, proč platím takový palety na zdravotní pojištění! Proč lezeš do špitálu, když se vlastně ani nechceš léčit? Shocked


Tak já sem nechtěl,mě sem dotlačili ,kdyby to bylo na mě tak hnedka zítra podepíšu revers ,jenže to by mě doma ukamenovali. Navíc tu trčím úplně zbytečně,vždyť nemám ani horečky, jediný co tak se nemůžu zbavit kašle. Jako byl jsem na rengenu plic a na nějakých vyšetřeních ,ale stejně tam určitě hovno najdou,jenom tu zbytečně trčím. A jsem prostě silnej závislák,jako kdybych si tocigáro nedal tak by rovnou mohly volat do blázince ať si pro mě přijedou( a tam už jsem jednou byl a znova nechci) ,navíc jsem to tu dost omezil za celej den sem měl dvě. Jo a klidně si mysli že jsem vymaštěný pako .
 
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 7:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
na záchodě v otevřeným okně s cigaretou.

Ty seš fakt vymaštěný pako! Antibiotika nezabíraj, tak to posichruješ cigárem? A já se divim, proč platím takový palety na zdravotní pojištění! Proč lezeš do špitálu, když se vlastně ani nechceš léčit? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 4:38 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav napsal:
matyáš napsal:
na pokoji samý chrchlající dědci

No to je bezva, s nimi se nedostaneš do morálního dilema na toaletě, jako ve Stodolní. Laughing Dej se dohromady!



No to doufám že ne , no hned jsem dneska dostal sprda od sestřičky,nachytala mě právě na záchodě v otevřeným okně s cigaretou.Prej takový : No to si dělá ze mě srandu,sotva mluvíte máte podezření na zápal plic , a vy si tu hulíte ještě k tomu na plicním a v otevřeným okně a jenom v tričku a v trenýrkách (jsou to kratasy) na copak tady jste. Když jsem jí odpověděl že to vážně netušímproč tu jsem že možná proto abych oslnil pana doktora, tak se nadechla a že ať okamžitě mažu spátky do postele Very Happy

Jinak odpoledne sem daly docela hezkého chlapa tak kolem třicítky pohodář,sice ženatej a už tatík,ale to vůbec nevadí ,jinak ostatní chlapy sou přímo nadšení že tu mají buzeranta Very Happy Jo jídlo nic moc,ale chytám tu net tak to tu snad nějak přežiji Very Happy
 
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 3:55 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
na pokoji samý chrchlající dědci

No to je bezva, s nimi se nedostaneš do morálního dilema na toaletě, jako ve Stodolní. Laughing Dej se dohromady!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 11:08 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Hm tak aby toho nebylo málo, tak jsem skončil v nemocnici, doktorce se nějak nezdálo že nezabraly ani jedny antibiotika , tak prej jest-li nemám černej kašel nebo zápal plic , na pokoji samý chrchlající dědci fakt bezvadný no, ještě chytnu tuberu a bude to kopletní...
 
      Na začátek stránky  

út leden 20, 2015 1:55 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Honza napsal:
..bezprizorním, starým a škaredým psem, kterého nikdo nechce.


Měl bys zapracovat na svém sebevědomí, Honzíku Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 11:41 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Hm zajímavý dostat se od Stolní až ke psům a krávám..
 
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 11:34 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin: co má tohle téma společného s politickou korektností? Některé ortodoxní sekty se kravám fakt (nejen) klaní. Akorát teda nevím, jak v Praze, to v National Geographic nebylo. Bohové proklínají, jen to dělají prostřednictvím svých pozemských zástupců, ono být takovým zástupcem je celkem dobrej kšeft, že. Smile

Bright: pes se nemusí krmit jenom masem, pokud by se kategorizovala zvířata jen podle druhu přijímané potravy, tak by pes už byl domestikací spíš všežravec. Zařazení mezi masožravce je dané i tvarem chrupu a trávící soustavou. Pes třeba neumí přežvykovat, potravu hltá, trávící trakt je krátký a zpracování potravy neefektivní. Kráva je k výkrmu mnohem líp vybavená, přežvykuje, má několik žaludků, které jí umožňují žrát vpodstatě celý den a má dlouhou trávící soustavu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 10:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:
Nejenom že po masu nepřibývají, ale také z tepelně nezpracovaného masa chytají masožravci různé parazity a nemoci (není náhodou, že většina epidemií ma svůj původ v jihovýchodní Asii, kde jedí masožravce a pořádně je kvůli nedostatku topiva neupečou ani neuvaří). A péct a vařit maso psům chovaným na maso by se fakt prodražilo.


Zaprvé tak to své nepřibírání docela chápu Very Happy Zadruhé né, není to náhoda, ale také tak trošku tím, že parazitum a havěti se v našem podnebí ani moc nedaří.

A zatřetí - no tak, že by bylo psí maso drahé by měla být pointa, né? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 10:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honzo, nejsi převlečenej zeman? S politickou korektností ste na tom podobně Very Happy

Jinak v Indii není nutné se kravám klanět, si pleteš s prahou, kde jsme jednu zvolili primátorkou, a i předtou se maximálně kleká Very Happy A mnohorukých bohu a bohyň je tam více, tak budeš muset bejt konkrétnější, mmch neproklínají bohové, ale stařeny Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 9:50 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
To, že se psi (a obecně všechna masožravá zvířata) hospodářsky nechovají a nejedí je hlavně tím, že jsou masožravci, takže jejich výkrm je mnohem dražší, než výkrm býložravců a všežravců a mají i mnohem nižší přírůstkovost.

Nejenom že po masu nepřibývají, ale také z tepelně nezpracovaného masa chytají masožravci různé parazity a nemoci (není náhodou, že většina epidemií ma svůj původ v jihovýchodní Asii, kde jedí masožravce a pořádně je kvůli nedostatku topiva neupečou ani neuvaří). A péct a vařit maso psům chovaným na maso by se fakt prodražilo.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 9:03 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
bych ani to vepřový správně kdybych to dodržoval jíst ani neměl Very Happy

No vidíš, jedlost zvířat je jen otázka zvyku a místní tradice. Kdybys žil v Indii tak budeš klíďo jíst psy, ale kravám se budeš klanět, bo jinak by tě ta jejich bohyně, co umí vyhonit šest chlapů najednou, proklela. Smile

Andraste napsal:
Kanibalismus se vyskytuje u mnoha zvířat.

Jo, netvrdím, že vůbec neexistuje, myslel jsem to tak, že "lovecký" kanibalismus je poměrně ojedinělý, většina zvířat dospělé jedince svého druhu neloví. Sežrání mláďat nebo sourozenců v děloze je něco trochu jiného.

Andraste napsal:
Homelessáci se taky nestřílí jenom proto, že mají blechy a smrdí.

... a je to velká škoda! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 7:54 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Václav napsal:
Honza napsal:
mají i mnohem nižší přírůstkovost... jejich výkrm je mnohem dražší

Matyáš má přírůstkovost určitě tak akorát, a po celé té debatě doufám, že on v kafilerii neskončí, jeho zábavných postů by byla škoda. Jeho výkrm bych ovšem financovat nechtěl. Laughing



Och to jsem rád že tě tak bavím Vašulínku. Nevím jest-li sou tři vlastní děcka a jedno nevlastní akorát ,ale na mě je to až až. No tam doufám vážně neskončím, no já toho zas moc nesním,jeden čas sem nejedl skoro vůbec, teď sem sice dostal s nějakých 57 kilo na 67 ,ale ta můra co k ní chodím říká že bych ještě prej pár kilo potřeboval.
 
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 6:57 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
mají i mnohem nižší přírůstkovost... jejich výkrm je mnohem dražší

Matyáš má přírůstkovost určitě tak akorát, a po celé té debatě doufám, že on v kafilerii neskončí, jeho zábavných postů by byla škoda. Jeho výkrm bych ovšem financovat nechtěl. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 6:26 pm
Autor Zpráva
Andraste
uživatel


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 29

Předmět: Citovat

Kanibalismus se vyskytuje u mnoha zvířat. Dost creepy je třeba nitroděložní kanibalismus u vejcoživorodých žraloků. Ten nejrychlejší prostě sežere svoje nevylíhnuté sourozence. A často se taky stává, že matky sežerou svá nadbytečná nebo defektní mláďata.

Osobně mi ten rozdíl mezi zvířecím a lidským kanibalismem přijde dost vykonstruovaný, přece jenom u některých lidí fakt nevidím důvod, proč by s nimi mělo být nakládáno jinak než s toulavými psy. Homelessáci se taky nestřílí jenom proto, že mají blechy a smrdí.
_________________
Život je choroba smrtelná a velmi nakažlivá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 6:04 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza : Tak mě se nelíbej ani ty kafilerky,ani prasečáky,slepičárny a atd ale , s tím nic nenadělám , ale prostě s tím psem nemůžu s tebou souhlasit. A chápu že některý zvířata se chovaj pro užitek však naši králíci a později i ty husy a kachny skončí na pekáči. Ale ovci,kozu apašíka nedám, hlavně pašíka pač ho mám radši i než toho mého vola, když byl hodně malinkej tak sem si ho bral i dopostele a chodil nám po bytě. A vzhledem k tomu že babička byla židovka jak vyšitá , bych ani to vepřový správně kdybych to dodržoval jíst ani neměl Very Happy


Jinak u nás ty kravíny,slepičárny ,prasečáky jsou fakt děsný jaký tammají ty zvířata podmínky(si ještě pamatuji z praxí ze střední) Jako je to i jinde, ale třeba ve Švýcarsku nebo v Rakousku to třeba u těch krav mají vymyšlené úplně jinak, krávy mají úplně jiný podmínky a taky to je pak znát i v té kvalitě...

A co se týče Martina, sem nemyslel tu krajtu ale tu konzumaci psů . Jinak já mému hadovi kupuji normálně myši a dávám mu je, jednou se nám dokonce záhadně ztratilo i jedno morče...

Jo a o kanibalizmu sem nic nepsal , a přestaň mi říkat Matýsku!!!

No je na čase ukončit tuto debatu, se to obrátilo úplně jiným směrem,příště si hodně rozmyslím než sem zas něco napíši...
 
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 5:48 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
A jinak né je zakázáno u nás chovat psy jako jateční zvířata, konzumace jako taková zakázána není, jen to, že by je někdo choval pro konzumaci.


Jateční chov je něco jiného, než chov pro konzumaci.

S vyjímkou chráněných živočichů u nás není zakázáno chovat jakékoli zvíře jako krmné resp. konzumovatelné.

Zakázáno (resp. nedovoleno) je uvádět psí maso na trh jako zboží, (jateční chov) protože ve veterinární vyhlášce není pes uveden na seznamu potravinových (jatečních) zvířat. Takže můžeš mít klidně farmu jedlých psů, jen to maso nesmíš prodávat.

To, že se psi (a obecně všechna masožravá zvířata) hospodářsky nechovají a nejedí je hlavně tím, že jsou masožravci, takže jejich výkrm je mnohem dražší, než výkrm býložravců a všežravců a mají i mnohem nižší přírůstkovost. Kdyby to bylo opačně, tak bychom chodili na cvičáky s prasatama a psy bychom chovali v psínech na maso.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 4:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tak poznámku bych měl zejména k tomu, že u kafilérie se prakticky nedá nadýchnout... přesněji - smradu ze zvířátek, co se tam rozvařují na prvočinitele, je docela dost. A mimochodem on tam končí i ten pejsek s kočičkou, pokud je humánně odstraněn a není kam ho ... uložit Smile

Mimochodem, jestli někdo měl cokoliv se želatinou, tak dobrou chuť Very Happy

A jinak né je zakázáno u nás chovat psy jako jateční zvířata, konzumace jako taková zakázána není, jen to, že by je někdo choval pro konzumaci.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 3:44 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
K tomu vořechovi, s tím bych nesouhlasil, odblešit ho není hlavolamka a když už ho chceš nechat zabít, tak jedině tak, že by byl vhodný pro konzumaci....


matyáš napsal:
Tak třeba by se s toho dostal a pak by si ho někdo vzal a měl dobrej život. Hale mámin kůn kterej přežil i mého koně ...

Je rozdíl mezi starým koněm o kterého se někdo chce starat a mezi bezprizorním, starým a škaredým psem, kterého nikdo nechce.

A podle čeho budeme zvířata dělit na "mají právo na dožití v útulku" a "nemají právo a budou utracena". To bychom asi měli vystavět útulky i pro slepičky co už nenesou, kravičky co nedojí a králíčky, co už nedupou, .... a proto končí v kafilerii.

Okres má útulek plnej přestárlejch psů a koček které nikdo nechce a obcím, kde se tihle pazgřivci nalezli, účtuje poměrně mastné poplatky za jejich ustájení. Když nepotřebná kravička, slepička, kozička a kdovícoještě může skončit v kafilerii, tak proč by tam nemohl skončit i nepotřebný a nechtěný pejsek, nebo kočička?

Nechci vám kazit váš růžovoučký pohled na svět, ale kočička a pejsek není nic extrovního, prostě domestikované zvíře, jako hafo dalších zvířat - a v řadě států je pes a kočka skoro totéž jako králík, nebo prase - prostě je chovají, mordují a žerou. (I literární klasik v Babičce zmínil psožravce, že?)

Martin napsal:
že to není v naší vlasti v souladu se zákonem ti asi nemusím připomínat Very Happy

Utratit psa není v rozporu se zákonem, zákon zakazuje týrání zvířat. Pes je u veterináře utracen mnohem humálnějším způsobem, než většina hospodářských zvířat na jatkách. A zákon, který by zakazoval konzumaci nebo jiné využití mrtvých psů či koček zatím naši humanisté do sbírky zákonů neprotlačili. To už je smutný úděl nechtěných či starých zvířátek - končí jako živočišné uhlí, nebo mejdlo a jsou užitečná i posmrtně.

matyáš napsal:
To by si pak svým přístupem schvaloval i jednání té jedné zdravotní sestry, která zabila několik nemohoucích ležících pacientů protože se o ně nechtěla starat.

Tvl. to je logika - Matýsku, je trochu rozdíl mezi tím, když se mordují lidi mezi sebou a když lidi mordují zvířátka. Ono ta zvířátka většinou mordujeme, protože je chceme sežrat, nebo protože nám vadí jako škůdci (komáři, slimáci, ...) nebo nás ohrožují (vzteklá liška, jedovatí hadi, ... ) nebo nám prostě v něčem zásadním překážejí (fauna deštných pralesů). Vraždění svého vlastního druhu je takový malý kanibalismus, to je něco trochu jiného - ani většina zvířátek nežere jedince svého druhu.

matyáš napsal:
Martine: To co jsi teď napsal myslím to poslední, radši nebudu nějak komentovat.

Martin ti jen připomněl, že množina lvů a krajt, která s chutí posnídá a poobědvá hlávku zelí, jablíčko, musli a kapustičku je téměř nulová, a i když se ti to nejspíš nelíbí, tak existuje několik druhů bezcitných tvorů, kterým se říká masožravci nebo predátoři a ti prostě budou žrát jiná zvířátka, jakkoli je tento jejich stravovací návyk nehumální a odporný.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 12:41 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Martine: To co jsi teď napsal myslím to poslední, radši nebudu nějak komentovat.

Co se týče té tvé rády tak to radši ne. Ještě když sem byl s Vaškem, tak jsme Angii vzaly do Zoo v Praze a dopadlo to tak že hroši měly bazén plnej bonbar a ještěse za námi táhl roj včel a všelijaký havěti,takže zoo fakt radši ne,toužje radši vezmu na Olšany Very Happy


Ani na krmení lvu malými kuřátky? Ok, no Very Happy

Tak roj včel tě muže přepadnout i na smíchově, teda zvlášť když kolem sebe rozhazujete cukrovinky Very Happy Ale jinak jo, na olšanech to muže být taky poučný pro děti, sem tam kdysi našel v rozbořeným hrobě lebku Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 12:27 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martine: To co jsi teď napsal myslím to poslední, radši nebudu nějak komentovat.

Co se týče té tvé rády tak to radši ne. Ještě když sem byl s Vaškem, tak jsme Angii vzaly do Zoo v Praze a dopadlo to tak že hroši měly bazén plnej bonbar a ještěse za námi táhl roj včel a všelijaký havěti,takže zoo fakt radši ne,toužje radši vezmu na Olšany Very Happy
 
      Na začátek stránky  

so leden 17, 2015 12:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Tiše bych podotknul, že kruté a bezcitné mordování prasat, krav, hus, kachen a další fauny je součástí naší "národní potravinové kultury" a že ani to maso v hypermarketech není finálním produktem chemického průmyslu (doufám) ale výsledek brutálních vražd nevinných zvířátek.

Mi připomínáš některé naše zastupitele, co byli v šoku, když jsem navrhl, abychom potulného zablešeného vořecha nechali utratit, bo nechápu, proč by ho obec měla za těžký peníz zaopatřovat někde v útulku.


Je to smutné, ale musim říct, že honzík má v něčem pravdu Very Happy Tak ono i rybičky se mordují, a ostatně i mrkvička, žerte kameny Very Happy... a asi bych poradil vzít děcka do zoo, když je krmení Very Happy ono jak krajta rozdrtí a vcucne králíčka Karlíčka, je lepší poučení, než když ho dostanou k obědu samy Very Happy (což jistě patří k hýčkaným vzpomínkám pobytu u kohokoliv s králíkárnou Very Happy )

K tomu vořechovi, s tím bych nesouhlasil, odblešit ho není hlavolamka a když už ho chceš nechat zabít, tak jedině tak, že by byl vhodný pro konzumaci.... že to není v naší vlasti v souladu se zákonem ti asi nemusím připomínat Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist