Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Kde je problém?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

čt leden 22, 2015 12:28 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Měl by sis nějak doplnit sebevědomí Johne. Třeba kdyby se před tebou Honza svlíknul Very Happy


Jo, to bude ono, teda nez toho Honzy zejo Very Happy

Ne, ja nejak moc nad tim nepremejslim, mohlo to vyznik vseljak, kazdopadne dik za rady ci za teple lidske slovo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 11:00 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Měl by sis nějak doplnit sebevědomí Johne. Třeba kdyby se před tebou Honza svlíknul Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 10:09 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde je problém? Citovat

bright napsal:
Mohl bys dělat Johnovi kouče.

Nemohl. Ale on si nějakého najde. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 9:33 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde je problém? Citovat

Mohl bys dělat Johnovi kouče.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 7:55 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde je problém? Citovat

bright napsal:
V tvém věku se mají vyrábět budoucí vzpomínky, protože ničeho člověk nelituje víc, než toho, co mohl udělat a neudělal to.
Co třeba Václav? Very Happy

Nerozumím úplně, proč jsem v té souvislosti oslovován - bažanta nemám a krupicovou kaši (takovej fujtajbl!) jsem jedl naposledy jako dítě. Laughing Samozřejmě jsem si v patřičném (a každém dalším) věku vyrobil řadu vzpomínek na nevyužité příležitosti, ale taky na nějaké ty využité. Jistě jsem mohl/měl být přičinlivější, ale takových je nás víc Very Happy.

Johnův problém není ve fyzické nezajímavosti/nepřitažlivosti, ale v obecné komunikaci s lidmi. Do fitka klidně, ale s bandou kamarádů - HM, HT, to je jedno. Pak do hospody, za muzikou, na výlet, kamkoli, hlavně mezi lidmi, a komunikovat a komunikovat, a je úplně fuk, že ho to nebaví. Je potřeba se překonat a oblomit. Uvažování v kategoriích "vejš", "lůza", "chcípáček", "extratřída" je samozřejmě cesta do pekel, vlastně jen výmluva, proč nekonat. Heteráci používají - tuším - obratu "hlavně, že jí má", a obvykle se nerozpakují ji použít, i když nejde o extratřídu... I to je o tom "oblomení se": od jednodušších ke složitějším příkladům, škola hrou - však ten Komenský věděl, o čem píše. Laughing


Naposledy upravil Vaclav dne st leden 21, 2015 10:44 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 2:13 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kde je problém? Citovat

Honza napsal:
Filozofovat můžeš až v domově důchodců, mezi bažantem a krupičnou kaší.

Přesně tak. V tvém věku se mají vyrábět budoucí vzpomínky, protože ničeho člověk nelituje víc, než toho, co mohl udělat a neudělal to.
Co třeba Václav? Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 2:02 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Kde je problém? Citovat

Co znamená to "myslim si, ze koukam po klukach, co jsou vejs"? Jako že na ně nemáš? Hele, jak vůbec můžeš něco takovýho napsat? O tom to neni - ty seš prostě ten nejúžasnější kluk, co na týhle zemi kdy žil a každej může bejt rád, když si ho vůbec všimneš.

Tohle taky nechápu: tak vetsinu kluku, co se me libej, nemohu dat do nejake extratridy. Když se mi kluk líbí, tak ho balím a nekádruju, na co jsou ti nějaký třídy.

A k tomu "vyjde mi, ze na kluky, co se me libej nemam"": a zkusil jsi někdy takovýho týpka sbalit? Seznamování není o tom, že sedim v koutě a přemejšlim, na koho mám a na koho nemám, a jestli to vůbec má cenu zkusit, ale o tom, že vidím kluka, co se mi líbí, a hurá na něj - a buď to vyjde, nebo ne. Filozofovat můžeš až v domově důchodců, mezi bažantem a krupičnou kaší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 21, 2015 12:56 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Kde je problém? Citovat

Ahoj souputnici,
cim jsem starsi, tim si uvedomuju svoji neschopnost si najit nebo potkat kluka..Ja si sam se sebou neumim pomoci..Teda snazim se cvicit drepy, hiit, bench, rozpazky, tlaky, horolezce na dodelani nohou, bicak, bricho Laughing ..Ale myslim si, ze koukam po klukach, co jsou vejs..Nemuzu si pomoc, ale na ibku mi vetsinou pise nejakej nedomrlej chcipacek Very Happy , no ale zas, kdyz me popadne realismus, tak vetsinu kluku, co se me libej, nemohu dat do nejake extratridy..No nebo jsem tak osklivej, ze jsem sam mezi zjevovou luzou? Nebo nejsem nejak zazracne krasnej, ale s moji "ukecanosti" nejak tak zapadnu..Prijde mi to, jak nejaka smycka, at se snazim premyslet, jak chci vyjde mi, ze na kluky, co se me libej nemam, i kdyz si nemyslim, ze vsichni jsou TOP, o nejaky chcipacky, co mi pisou a davaj pluska nestojim, ale sam sebe nedokazu zhodnotit..
Tak predem diky, kdyby nekdo odpovedel..A od Tomika cekam nejake to rejpnuti.. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist