Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Homoparentalita (homosexuální rodičovství)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Měly by mít homosexuální páry právo vychovávat dítě?
Ne
10%
 10%  [ 11 ]
Ano, ale jen takové, které pochází z předchozího heterosexuálního vztahu.
3%
 3%  [ 4 ]
Ano a to i dítě adoptované.
85%
 85%  [ 89 ]
Celkem hlasů : 104
      Na začátek stránky  

čt duben 23, 2015 1:38 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Už se nemusíte zlobit Citovat

Tom_c napsal:
Václave, není přecejen lepší, pořídit si psa? Smile


Nejlepší je pořídit si šukézního frajera, haranty nechat heterákům a čokly důchodcům!

Václav napsal:
"vloni jsme si koupili off-road, letos si koupíme dítě a napřesrok želvičku"


To jsou nápady, todleto, fuj! Jako off-road bych bral, to jo, ale fakana rasovi a želvičku si strč třeba do pr.ele, hned za křečkem!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 21, 2015 6:32 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Už se nemusíte zlobit Citovat

Tom_c napsal:
Václave, není přecejen lepší, pořídit si psa? Smile

Pokud myslíš místo těch platforem a politikářů, kteří mají tu drzost tvářit se, že mluví za mne, tak to jistě, jen bych neřekl "místo nich", ale na "na ně" - takového pěkně vyhládlého baskervillského čokla. Ale jak Tě znám, Ty vlastně myslíš ne psa, ale nějakého subíka na vodítku.

Samozřejmě je třeba legrační, že v situaci, kdy celý civilizovaný svět utíká od formálního manželství, protože samozvaní "ochránci rodiny" z něj udělali kriminál, buzny se do něj hrnou. Osobně bych nikdy do takového svazku nevstoupil. Třeba jsem nepotkal toho pravého: Honza nechce přijet do Prahy, Matyáš má Toma a Stodolní a John dává přednost blýskavým epoletám pana maršála. Ale viděl jsem případy, kdy institut RP pomohl v praktických záležitostech. Dobře, že tu je pro ty, kdo ho potřebují.

S adopcemi je to stejné. Jsem velmi skeptický, že to je vhodné pro větší počet HM párů, bojím se, že v leckterém případě bude motivace na úrovni "vloni jsme si koupili off-road, letos si koupíme dítě a napřesrok želvičku" - až se pár rozhádá, že jeden z nich vypral slipeččččky v obyčejném Persilu, bude to pro dítě krušné, jenže to může nastat i u HT páru. Ale nepochybuju, že jsou situace, kdy odebrat z formálních důvodů dítě z prostředí HM páru, na které je zvyklé a citově vázané, by bylo kruté, a že jsou i páry, kterým adopce přinese skutečné naplnění a pro dítě zázemí dokonalé po všech stránkách. Důležité je, aby to bylo možné a nebyla tu umělá překážka v podobě jedné klauzule zákona o registrovaném partnerství (za zparchantělý kompromis poděkujme soudruhu Paroubkovi a jednomu neúspěšnému tančícímu kandidátu do senátu).

Každému, co jeho jest: mě psa baskervillského, Tobě subíka, a dětem, kterým to přinese dobrý život, hodné a obětavé teplé rodiče.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 20, 2015 10:02 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Už se nemusíte zlobit Citovat

Václav napsal:
- jakási "platforma" to odzlobí za vás: http://www.novinky.cz/domaci/367412-gayove-se-zlobi-na-snemovnu-blokuje-jim-zakon-o-adopcich.html, a ani jste jí o to nemuseli říkat. To jste rádi, ne?


Václave, není přecejen lepší, pořídit si psa? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 20, 2015 4:26 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Už se nemusíte zlobit Citovat

- jakási "platforma" to odzlobí za vás: http://www.novinky.cz/domaci/367412-gayove-se-zlobi-na-snemovnu-blokuje-jim-zakon-o-adopcich.html, a ani jste jí o to nemuseli říkat. To jste rádi, ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 04, 2015 1:26 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Zas o krůček dál (ve Slovinsku) Citovat

http://echo24.cz/a/wGLuF/slovinci-schvalili-snatky-homosexualu-vcetne-adopce-deti
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 11:25 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Hyde Park- CT24- Adopce dětí homosexuály Citovat

Bart90210 napsal:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10252839638-hyde-park-ct24/214411058081007-hyde-park

Trošku malér. Ten chlapec určitě vystupoval nejlépe, jak uměl, ale je krásným dokladem, že lidé z akademického prostředí nadělají v médiích víc škody, než užitku. Člověk by čekal, že činovník podobného sdružení má za sebou desítky takových diskusí a má natrénované stručné, jasné, přímočaré a úderné odpovědi. V tomto případě bohužel nikoli, toto "pupkatého plešatého propoceného smradlavého strejdu z hospody "U Sparťana"" (abych drze citoval sám sebe) přesvědčí jen těžko, přičemž většina tazatelů byla právě z toho okruhu. Jako agitátor byl Hromada daleko lepší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2014 6:47 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Hyde Park- CT24- Adopce dětí homosexuály Citovat

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10252839638-hyde-park-ct24/214411058081007-hyde-park
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 13, 2014 3:50 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

bright napsal:
Tom_c napsal:
Co konkrétně by to vysvětlovalo? Smile

Že jablko nepadá daleko od stromu. Twisted Evil


Nejak to porad nechapu. Co konkretne by to vysvetlovalo? Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 12, 2014 10:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Co konkrétně by to vysvětlovalo? Smile

Že jablko nepadá daleko od stromu. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 12, 2014 9:03 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

bright napsal:
Není to náhodou tvoje matka? Ono by to mnohé vysvětlovalo. Smile


Co konkrétně by to vysvětlovalo? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2014 3:11 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Není to náhodou tvoje matka?

Teda Ty si krutej! Rolling Eyes Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 11, 2014 12:44 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Nechapu, co mate porad proti ty Jilkovy. Kdybyste byli na zensky, urcite ji budete chtit projet. Je to kus zensky..

Není to náhodou tvoje matka? Ono by to mnohé vysvětlovalo. Smile
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 10, 2014 10:41 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nechci být stále v opozici, ale "Sám doma s Tomem" bych fakt viděl rozhodně radši, než "Sám doma s Markem". A myslím, že by to mohlo mít i celkem dobrou sledovanost! Smile


Dekuju Honzo, zvednul jsi mi mizernou naladu dnes vecer. Koncipoval bych to jako porad o prirode, vesmiru apod.

Nechapu, co mate porad proti ty Jilkovy. Kdybyste byli na zensky, urcite ji budete chtit projet. Je to kus zensky..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 09, 2014 7:36 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Fakt nechápu, že veřejnoprávní televize přetáhne do svého vysílání tuhle původně Nováckou hrůzu. Jílková tady sice byla (s ohledem na to, co předváděla dřív) dost krotká, ale to je asi tak všechno.

Jsem rád, že podobné baby existují, bo kdykoli jsem pochyboval, jestli je dobře, že jsem buzna, stačí mi vidět tuhle "dámu" a děkuji bohu, že jsem takový, jaký jsem, a do něčeho podobného nemusím zasunovat! Smile

Bez ohledu na kvalitu pořadu si myslím, že pokud chtějí lesby a gayové přesvědčit společnost, že by chtěli "mít děti", tak pořady podobného typu jsou NAPROSTO kontraproduktivní.

Václav napsal:
Byl tento pořad způsobilý ozřejmit běžnému diváku aspoň základní souvislosti problému, a vysvětlit mu,

Ptáš se blbě. Otázka by měla být spíš: "Je naše veřejnoprávní televize vůbec schopna natočit pořad, který by dokázal běžnému divákovi něco vysvětlit nebo ozřejmit ...?"

Václav napsal:
Pokud jde o pana Semína a paní Jílkovou, tak mne nenapadá žádný aspoň trochu slušný název vlákna.

Honoré de Balzac napsal román s příhodným názvem, ten o lesku a bídě ... Smile

Václav napsal:
Pořad s Markem Ebenem by asi vypadal jinak, a pořad s Tebou ještě jinak, a to ani nechci popisovat. Embarassed

Nechci být stále v opozici, ale "Sám doma s Tomem" bych fakt viděl rozhodně radši, než "Sám doma s Markem". A myslím, že by to mohlo mít i celkem dobrou sledovanost! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2014 9:41 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Jaci?

D'Avout a Poirot.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2014 9:38 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Jaci?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 07, 2014 6:51 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
porad tohoto typu je jen na zasmani i kdyby tam byli jen odbornici, bezny divak neposloucha nezaujate, ale jen to, co potvrdi jeho nazor..

Exactement, jak by řekli hned dva Tví oblíbenci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 10:43 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Byl tento pořad způsobilý ozřejmit běžnému diváku aspoň základní souvislosti problému, a vysvětlit mu, že odstranění diskriminačního ustanovení v ZRP je na prvním místě důležité proto, aby nemohlo dojít k situacím krutým především pro děti? [/b]To je totiž to, čeho by kvalitní pořad tohoto typu ve veřejnoprávním médiu měl dosáhnout. Jak to vidíte?


Vaclavku, co reknes na nazor moji mati, kterou ani tak nezajimalo, ze se tam plete pate pres devate, ale to, ze se hold stejnopohlavni pary musi smirit s tim, ze deti mit nebudou a ze je hrozne, ze se nekdo jen tak svoli k tomu, aby oplodnil zenu a dal ho to nezajimalo..vyjadrila se cosi ve smyslu, ze jsou to existence..Tim chci rict, ze porad tohoto typu je jen na zasmani i kdyby tam byli jen odbornici, bezny divak neposloucha nezaujate, ale jen to, co potvrdi jeho nazor..Zjednodusene v tomto pripade bude jeden homofob a ten druhej jiste homosexual..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 9:09 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Nechapu, co sem pletes Ebena.

Přeci, Tomášku, abych uvedl příklad diametrálně odlišného způsobu moderování. Cizí příjmy mne nezajímají, tvář, kterou kdo představuje veřejnosti a médiím, je vylhaná vždy, i to je ostatně věc profesionality. Za to, aby mi ukazoval svou skutečnou tvář, ho jako divák neplatím, já chci za své peníze své iluze. Eben je dokonalý profesionál a poskytuje mi, co od něj čekám.

Ale zase jsme utekli od tématu (jsem na to přeborník, já vím). Zkusme na Bartův odkaz postavit otázku a diskutovat o ní: Byl tento pořad způsobilý ozřejmit běžnému diváku aspoň základní souvislosti problému, a vysvětlit mu, že odstranění diskriminačního ustanovení v ZRP je na prvním místě důležité proto, aby nemohlo dojít k situacím krutým především pro děti? To je totiž to, čeho by kvalitní pořad tohoto typu ve veřejnoprávním médiu měl dosáhnout. Jak to vidíte?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 12:30 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Nechapu, co sem pletes Ebena. Moje osobni (nikoli ze cteni bulvaru!) zkusenost je takova, ze si hraje na svetce, ale ve skutecnosti je pekne na prachy. Nesnasim lidi, co predstiraj neco, co nejsou:-))
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 10:51 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Koncept pořadu má na svědomí někdo jinej... jsem teď já nejchytřejším členem fóra Wink

A koncept se samozřejmě šije na míru vyhlédnuté "tváře" pořadu, v daném případě uřvané čarodějnice, však ona se srovnatelným "osvědčeným" konceptem přešla z jedné TV do druhé, bohužel ze soukromé do veřejnoprávní. Pořad s Markem Ebenem by asi vypadal jinak, a pořad s Tebou ještě jinak, a to ani nechci popisovat. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 8:15 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Ty vole, ona je moderátorka. Koncept pořadu má na svědomí někdo jinej.

Vašoure, Vašourku.. se ti přes léto trošku zapařil mozek a zdá se, že jsem teď já nejchytřejším členem fóra Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 2:10 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Nemelo to byt v sekci zabava?! Very Happy

Pokud jde o pana Semína a paní Jílkovou, tak mne nenapadá žádný aspoň trochu slušný název vlákna.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 12:50 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Nemelo to byt v sekci zabava?! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so září 06, 2014 12:04 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jílkové hláška Citovat

Tom_c napsal:
Jinak Míša byla v tomhle díle dost profesionální.

Ano, i bulvár se musí dělat profesionálně, jinak to nikdo nekoupí. Ovšem veřejnoprávní médium nemá být bulvár. Tento pořad je bulvárem par excellence, Tomóšu. Když se dělal předchůdce, Kotel na Nově s toutéž profesionálkou, tak se tam k rozhicování publika dokonce snad i střílelo z poplašňáků (nebo něco podobného) - ta to, panečku, umí!.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 05, 2014 11:21 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Jílkové hláška Citovat

citace:
Jak jste mluvil o tom pochodu, vy jste tam předváděli o.o.orální tento?!


Jsem málem spadnul z postele Very Happy Very Happy Very Happy Já na ten pochod snad někdy zajdu.

Jinak Míša byla v tomhle díle dost profesionální. Něco takovýho moderovat bude pěkně složitý, trochu pochopení by to chtělo, Václave.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 05, 2014 7:50 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Mate slovo - adopce deti Citovat

Bart90210 napsal:
pan Semín se opět ukázal ve skvělé kondici

Barte, ahoj, zase jednou!

Pan Semín je pořád stejný a už dávno nikoho nepřekvapí - jeho podpora a přítomnost je polibkem smrti pro cokoli, na co sáhne.

Tragické je, že "veřejná diskuse" je ve veřejnoprávní televizi simulována tímhle šíleným způsobem a moderována touto nekompetentní osobou. Vypadá to, že skutečnou diskusi nad čímkoli kontroverznějším se ČT snaží "spláchnout" podobnými neseriózními náhražkami. Ostatně podobně, jako pořad s LGBT tématikou je (nebo byl? - už to dávno nesleduju) simulován Queer Magazinem, dudlíkem pro menšinu v menšině, aby se na to nikdo nekoukal, mohlo se to odsunout do nepoužitelných vysílacích časů, ale nikdo nemohl říci, že se pro LGBT nic nevysílá. Jen, proboha, ne k jádru kontroverzního pudla, vokecáme to stupidními pitomostmi a zamaskujeme okrajovými skandálními osobnostmi a zjevy!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 05, 2014 7:00 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Mate slovo - adopce deti Citovat

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-mate-slovo/214411030520024-mate-slovo-s-m-jilkovou


pan Semín se opět ukázal ve skvělé kondici Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 01, 2014 10:56 pm
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Ne nevzdala, ja to blbe napsal, tam melo byt ze by se pripadne mohl tento pripad na me vztahovat, kdyby se s ni neco stalo a deti by vyrustali u me a meho BF, tak bych chtel aby si je pripadne mohl osvojit.....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 01, 2014 4:44 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Obtížně použitelný Benda Citovat

http://www.lidovky.cz/benda-oznacil-deti-z-detskych-domovu-za-nepouzitelne-pak-couval-pwa-/zpravy-domov.aspx?c=A140801_082427_ln_domov_sk
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist