Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další

so únor 13, 2016 6:04 am
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

mysterion napsal:
Ahoj rad by som sa spytal či ste prišli s CO pred gay stykom alebo po nom, Ja som ešte nemal ani heterosexuálny styk a ani homosexuálny styk ale som definitivne gay som čital že takí tichí chlapci ako ja su 100 percent gayovia,.. Ludia sa ma pytaju či mám frajerku a vždy im hovorím že nie a potom pytačkyprečo atd. možno si o mne vytvorili názor a mne je to jedno ale otravuje ma stále odpovedať na to isté ale keď som nechodil s chalanom a ani nechodím tak som radšej nepovedal že som gay...


dlouho sjem tu nebyl Very Happy
Ja treba na ty otazky o cubinach rikal ze zensky toji prachy a cas Very Happy

co se tyce toho co pred gay sexem a co po nem tak ja muzu rict jen to ze pred tim sexem se me honi hlavou hygiena a po sexu se me honi hlavou.... no to zalezi s kym to bylo Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 29, 2015 11:08 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Koho z filmových a literárních postav byste rádi měli gayem? Citovat

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/63156/kouzelnik-brumbal-z-harryho-pottera-je-gay-potvrdila-jeho-autorka-rowlingova.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 22, 2015 3:11 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ani Honza už nemusí být bezradný Citovat

Honza: Pravda bolí. d'oh!
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so únor 21, 2015 12:10 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Ani Honza už nemusí být bezradný Citovat

Václav napsal:
http://www.novinky.cz/domaci/361967-deti-s-jinou-sexualni-orientaci-bojuji-uz-na-zakladni-skole-ted-maji-poradnu.html

To je porád cirátů! Bojový výcvik to chce! A bude pořešíno! Mě řekl na základce buzno jen jeden spolužák, jeho jsem odměnil přeraženým frňákem a sebe důtkou od ředitele - buzny největší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 20, 2015 9:14 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Ani Honza už nemusí být bezradný Citovat

http://www.novinky.cz/domaci/361967-deti-s-jinou-sexualni-orientaci-bojuji-uz-na-zakladni-skole-ted-maji-poradnu.html
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 29, 2014 8:36 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Myslím, že mamka to už zkousla celkem vpohodě,
jinak by něco takového neřekla. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 29, 2014 5:06 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

backpacKing napsal:
Tím mě pobavila až sem se začal smát Smile

Ale vždyť je to až dojemné, jak se Tě nechce dotknout. Zasloužila by si pusu. Tak jí jednu dej od nás.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá srpen 29, 2014 4:31 pm
Autor Zpráva
backpacKing
uživatel


Založen: 18.8.2014
Příspěvky: 10

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

Václav napsal:
backpacKing napsal:
a říct ji že ja sem v poho a že muže být v pohodě i ona. A nebo mám pořád čekat?

Honza napsal:
Ale s určitým odstupem asi budeš muset počítat i dál. Jsou věci, které maminky prostě vědět "nechtějí".

Tady, myslím, Honza vyhmátl podstatu: nedočkáš se, že by se s tím máti totálně srovnala, vždycky to bude nějak bolavé místo. Ale na Tobě je snažit se dovést jí k pochopení, že to není ničí "vina", již by si měl kdokoli vyčítat, a že každý pokus o "nápravu" je neštěstí. Víc udělat nemůžeš, a pokud se Ti to vzdor rozumné snaze nepovede, ani Ty si nebudeš mít co vyčítat. Nejvíc jí to ulehčíš, když uvidí, že vedeš dobrý a spokojený život.

Na druhé straně pozoruju, že i ti nejrozumnější rodiče nejsou nikdy úplně spokojeni s tím, koho si jejich (HT) dítě vybralo za partnera/partnerku: vždycky je tam aspoň maličký osten, že by si bylo zasloužilo nějaký výlupek vší dokonalosti, neexistující monstrum. Takže naprostého maminčina uspokojení bys nedosáhl ani jako HT, a ani kdybys se rozkrájel, a kvůli případnému neúspěchu se fatálně netrap. Smile



Tak ještě sem jí nic neřekl, ale pobavila mě, když se bala, kde je bracha. Tak sem ji řikal at se uklidní, že je v pořádku a ona na to:

Tobě se to lehce řekne, ale až budeš mít svoje děti ....... teda pokud si adoptuješ vlastně...... tak se o ně budeš taky bát.


Tím mě pobavila až sem se začal smát Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út srpen 19, 2014 6:37 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

backpacKing napsal:
a říct ji že ja sem v poho a že muže být v pohodě i ona. A nebo mám pořád čekat?

Honza napsal:
Ale s určitým odstupem asi budeš muset počítat i dál. Jsou věci, které maminky prostě vědět "nechtějí".

Tady, myslím, Honza vyhmátl podstatu: nedočkáš se, že by se s tím máti totálně srovnala, vždycky to bude nějak bolavé místo. Ale na Tobě je snažit se dovést jí k pochopení, že to není ničí "vina", již by si měl kdokoli vyčítat, a že každý pokus o "nápravu" je neštěstí. Víc udělat nemůžeš, a pokud se Ti to vzdor rozumné snaze nepovede, ani Ty si nebudeš mít co vyčítat. Nejvíc jí to ulehčíš, když uvidí, že vedeš dobrý a spokojený život.

Na druhé straně pozoruju, že i ti nejrozumnější rodiče nejsou nikdy úplně spokojeni s tím, koho si jejich (HT) dítě vybralo za partnera/partnerku: vždycky je tam aspoň maličký osten, že by si bylo zasloužilo nějaký výlupek vší dokonalosti, neexistující monstrum. Takže naprostého maminčina uspokojení bys nedosáhl ani jako HT, a ani kdybys se rozkrájel, a kvůli případnému neúspěchu se fatálně netrap. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 10:45 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

backpacKing napsal:
Pak jsem byl pul roku v zahraniči a po navratu jsem zjistil, že to asi vubec neni v poho. ...


No, pokud se to projevuje jen tím, co píšeš, tak to zas není velká trága. Maminka se čtvrt století těšila na snachu a vnoučata a nakonec z toho kouká akorát zeťák, tak se nediv, že to trochu nepobrala. Nebo se bojí, že sis "zničil" život. Nebo si vsugerovala, že je to její vina. Nebo všechno dohromady.

Jo, myslím, že by bylo dobré vysvětlit jí, že být gay je stejné neštěstí, jako být heterák.

A možná by nebylo od věci jí promítnout jeden "naučný" film o tom, jak to může skončit, když se to s náboženstvím přehání:

http://www.ulozto.cz/xcftChU9/modlitby-za-bobbyho-cz-avi-avi

Ale s určitým odstupem asi budeš muset počítat i dál. Jsou věci, které maminky prostě vědět "nechtějí". Moje mamka je celkem dost zvědavá, ale na některé oblasti mého života se neptá (i když vím, že by ji určitě zajímaly).


backpacKing napsal:
PS 2 bydlím na vesnici a moje rodiče a celá naše rodina (krom mě a bratra) jsou věřící.


Jestli se mamka poradila s farářem, tak potěš koště, si docela umím představit, jakých rad se jí dostalo. Ale i tady je jednoduchá obrana: Smile

kód:
Dr. Laura Schlesingerová je rozhlasovou moderátorkou v USA a posluchačům, kteří jí zatelefonují do její show, uděluje rady. Před nedávnem prohlásila, že se jako dbalá křesťanka nemůže za žádných okolností stavět příznivě k homosexualitě, protože ta je podle Třetí knihy Mojžíšovy (Leviticus 18,22) ohavností.
.
Následující text je otevřený dopis jednoho občana Spojených států dr. Schlesingerové, uveřejněný na Internetu.
.
Drahá paní doktorko,
.
ze srdce Vám děkuji, že vynakládáte tolik obětavého úsilí, abyste lidem přiblížila Boží zákony. Lecčemus jsem se díky Vašemu vysílání naučil a o toto poznání se snažím podílet se s co největším počtem lidí. Například když se někdo pokouší obhajovat homosexuální chování, připomenu mu prostě Třetí knihu Mojžíšovu (Leviticus 18,22), kde jasně stojí, že je to ohavnost. A basta fidli.
.
Jenže od Vás potřebuji poradit ohledně několika dalších zákonů a způsobů, jak je dodržovat.
.
Za prvé: Když u oltáře obětuji býka jako zápalnou oběť, vím, že je to libá vůně pro Hospodina (Leviticus 1,9). Problémem jsou moji sousedé. Tvrdí, že je to nelibá vůně pro ně. Mám je odrovnat?
.
Za druhé: Rád bych prodal svou dceru do otroctví, jak to dovoluje Druhá kniha Mojžíšova (Exodus 21,7). jakou přiměřenou cenu bych dnes podle Vašeho názoru za ni mohl požadovat?
.
Za třetí: Vím, že se nesmím dotknout žádné ženy, je-li ve stavu menstruační nečistoty (Leviticus 15,19-24). Problém je v tom, jak se to o ní dovědět. Zkoušel jsem se ptát, ale většina žen reaguje na dotaz podrážděně.
.
Za čtvrté: Leviticus 25,44 ustanovuje, že mohu vlastnit otroky, muže i ženy, získám-li je ze sousedních národů. Jeden přítel soudí, že asi jde o Mexičany. Ale Kanaďané jsou také sousedním národem. Myslíte, že bych mohl vlastnit i Kanaďany?
.
Za páté: Mám souseda, který o sobotách vždycky pracuje. Exodus 35,2 jasně stanoví, že musí zemřít. Znamená to pro mě morální závazek, abych ho vlastnoručně usmrtil?
.
Za šesté: Jeden můj přítel si myslí, že i když pojídání všeho, co žije ve vodě a co nemá ploutve a šupiny, jako mušlí a humrů (Leviticus 11,10 a 12) je prezentováno jako hodné opovržení, je to ohavnost menší než homosexualita. Mně se to tak nejeví. Můžete mi to blíže objasnit?
.
Za sedmé: Leviticus 21,20 praví, že se nesmím přiblížit k Hospodinovu oltáři, jsou-li mé oči stiženy nějakou nemocí. Přiznávám, že nosím brýle na čtení. Musí být můj zrak dokonalý, nebo se dá použít nějaká obezlička?
.
Za osmé: Většina mých mužských přátel si dává stříhat vlasy i přistřihovat vousy, přestože to Leviticus 19,27 jednoznačně zakazuje. Jakou smrtí mají sejít?
.
Za deváté: Podle Leviticu 11,6-8 vím, že dotknu-li se kůže mrtvého vepře, budu nečistý. Smím hrát házenou s míčem z vepřovice, když si navléknu rukavice?
.
Za desáté: Strýc má statek. Proviňuje se proti Leviticu 19,19, protože osívá totéž pole dvojím druhem semene. Navíc nosí jeho žena šaty utkané z dvojího druhu vlákna (bavlna + polyester). On nadto často zlořečí a rouhá se. Je opravdu třeba svolání celé vesnice, abychom je ukamenovali (viz Leviticus 24,13-16)? Nestačí, když je formou drobného rodinného obřadu upálíme, jako se to dělá s těmi, kteří se vyspí s vlastní tchyní (Leviticus 20,14)?
.
Vím, že jste se všemi těmito věcmi podrobně zabývala a tak jsem pln důvěry, že nám budete moci být nápomocna. A ještě jednou mockrát děkujeme za to, jak nám připomínáte neměnné a věčné Boží slovo.
.
S obdivem Váš oddaný učedník a fanoušek
.
Jake



backpacKing napsal:
jinak s těma teplejma Honzama ani mi nemluv muj milej je taky teplej Honza Very Happy


Hm, kdybych se včas přejmenoval,
nebyl by ze mně buzerant? '
Think
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 10:12 pm
Autor Zpráva
backpacKing
uživatel


Založen: 18.8.2014
Příspěvky: 10

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

Václav napsal:


Ať to dopadne, a dej vědět!

BTW: to je až pozoruhodné, kolik běhá po světě teplejch Honzů; tam bude nějaká souvislost... Laughing


jj dám vědět až to bude Smile

jinak s těma teplejma Honzama ani mi nemluv muj milej je taky teplej Honza Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 9:24 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

Václav napsal:
John napsal:
To je jasny, Jan je seXy jmeno! Jendo, Jeniku.. Laughing

A jak na Tebe volá maršál, když Tě zve ke svezení do Kačeny?


Vaclavku, to je zeleznej marsal, ten jen mavne holi a je hotovo, to da rozum..Delas, jak kdyby jsi to nepamatoval, v te Burske valce to dozajista nebylo jinak! Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 9:19 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

John napsal:
To je jasny, Jan je seXy jmeno! Jendo, Jeniku.. Laughing

A jak na Tebe volá maršál, když Tě zve ke svezení do Kačeny?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 9:15 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

Václav napsal:

BTW: to je až pozoruhodné, kolik běhá po světě teplejch Honzů; tam bude nějaká souvislost... Laughing

To je jasny, Jan je seXy jmeno! Jendo, Jeniku.. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 9:09 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

backpacKing napsal:
Hej brácha ten nehrozí to pasé ale možná jedna ze sester by připadla v uvahu jenže starší je vdaná a pryč a mladší je takový tele co by to rozkecala všude tak nevim

To byl jen takový nápad, kdybys příliš těžko sbíral odvahu (a vlastně i způsob, jak to na něj vybalit), ale ono je vždycky lepší, když si své věci člověk zařizuje sám.

Ale bereš to správně: aby na to nebyla sama - tenhle rozhovor bude hlavně pro ni, a ona to tak asi i vezme, i když třeba až později.

Ať to dopadne, a dej vědět!

BTW: to je až pozoruhodné, kolik běhá po světě teplejch Honzů; tam bude nějaká souvislost... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 9:00 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

backpacKing napsal:

To rozhodně nechystám v hlavě to už mam srovnaný spíš bych ji rád pomohl, aby na to nebyla sama jako já tehdy.

Jinak srandu ja chápu Very Happy, ale občas mi přijde, že gayove na diskuzích snad neberou nic važně a ze všeho si dělaj srandu a pro mě je toto celkem důležity.


Pro jistotu pocitej i s horsimi moznostmi Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 8:59 pm
Autor Zpráva
backpacKing
uživatel


Založen: 18.8.2014
Příspěvky: 10

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

Václav napsal:
Honzo, borče,

když jste se hned napoprvé bavili i o těch praktičtějších věcech, nemá maminka asi náboženské klapky na očích. Ale, jak odhaduje John, možná byl problém ve Tvém odjezdu do ciziny, ona asi buď neměla, s kým si o tom povídat a narůstalo to v ní, nebo si k tomu naopak našla někoho podjatého.

Myslím, že to téma máš otevřít, hlavně kvůli ní. Vstřícně, aby to nepůsobilo útočně. Zeptej se, jestli jí to trápí, jestli je zklamaná, jestli se o tom chce bavit. Může se jistě stát, že se pak na Tebe vyřine to negativní, co si s tím spojuje - to musíš - kvůli ní - vydržet. Nebo se nebude chtít bavit, a pak není co řešit. Další krok z Tvé strany má smysl, až se v souvislosti se Tvou orientací změní něco ve Tvém životě (partner, odchod z domova atp.).

Nepomohl by bráška jako průzkumník, že by ho zasvětil a vyslal k mamince na výzvědy?


Hej brácha ten nehrozí to pasé ale možná jedna ze sester by připadla v uvahu jenže starší je vdaná a pryč a mladší je takový tele co by to rozkecala všude tak nevim .

Každopadně díky moc za radu snad si s ní budu moct nějak v klidu promluvit a dozvědět se co je tou příčinou. Jako kluka ted mam hodně čerstvě, ale už sem si právě i řekl, že bych chtěl aby ho mamka poznala, protože by se ji určitě libil Smile (minimalně jako hetero přitel sestry Very Happy Very Happy )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 8:32 pm
Autor Zpráva
backpacKing
uživatel


Založen: 18.8.2014
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

John napsal:
Promin, musel jsem si udelat legraci. Pokud jses si jisty, ze byla v pohode i po tvem coming outu, tak ji treba neco doslo, kdyz jsi tu nebyl nebo si treba neco namluvila...zkus si s ni promluvit, pokud se nenechas vytocit a rict nejakou pitomost, tak nemas co ztratit..


To rozhodně nechystám v hlavě to už mam srovnaný spíš bych ji rád pomohl, aby na to nebyla sama jako já tehdy.

Jinak srandu ja chápu Very Happy, ale občas mi přijde, že gayove na diskuzích snad neberou nic važně a ze všeho si dělaj srandu a pro mě je toto celkem důležity.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 8:30 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

Honzo, borče,

když jste se hned napoprvé bavili i o těch praktičtějších věcech, nemá maminka asi náboženské klapky na očích. Ale, jak odhaduje John, možná byl problém ve Tvém odjezdu do ciziny, ona asi buď neměla, s kým si o tom povídat a narůstalo to v ní, nebo si k tomu naopak našla někoho podjatého.

Myslím, že to téma máš otevřít, hlavně kvůli ní. Vstřícně, aby to nepůsobilo útočně. Zeptej se, jestli jí to trápí, jestli je zklamaná, jestli se o tom chce bavit. Může se jistě stát, že se pak na Tebe vyřine to negativní, co si s tím spojuje - to musíš - kvůli ní - vydržet. Nebo se nebude chtít bavit, a pak není co řešit. Další krok z Tvé strany má smysl, až se v souvislosti se Tvou orientací změní něco ve Tvém životě (partner, odchod z domova atp.).

Nepomohl by bráška jako průzkumník, že bys ho zasvětil a vyslal k mamince na výzvědy?


Naposledy upravil Vaclav dne po srpen 18, 2014 8:34 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 8:23 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Promin, musel jsem si udelat legraci. Pokud jses si jisty, ze byla v pohode i po tvem coming outu, tak ji treba neco doslo, kdyz jsi tu nebyl nebo si treba neco namluvila...zkus si s ni promluvit, pokud se nenechas vytocit a rict nejakou pitomost, tak nemas co ztratit..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 8:16 pm
Autor Zpráva
backpacKing
uživatel


Založen: 18.8.2014
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

John napsal:
Ja si tedy myslim, ze jí nekdo pomotal palici, kdyz jsi byl v tom zahranici..


tak vidím, že tady se asi rady nedočkám .....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 8:09 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Ja si tedy myslim, ze jí nekdo pomotal palici, kdyz jsi byl v tom zahranici..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 18, 2014 7:20 pm
Autor Zpráva
backpacKing
uživatel


Založen: 18.8.2014
Příspěvky: 10

Předmět: Máma co to nedokáže přijmout Citovat

Ahoj borci,

je mi 23 sam sobě sem se přiznal před rokem a pul a mamce sem to řek asi před 10 mesici. Měli jsme krátkou debatu o tom jak dlouho to o sobě vím a jakto že sem měl holku když sem na kluky, potom o bezpečnosti a o zdraví. Myslel jsem si, že vše je v poho. Pak jsem byl pul roku v zahraniči a po navratu jsem zjistil, že to asi vubec neni v poho. Mamka to asi nikomu neřekla a sama se s tim nesmířila. Kdykoliv je ve zpravach něco o gayích nebo gay pravech (nedej bože ten šílenej pražskej karneval) tak vždy přepne program a nebo odejde. Většinou spolu zprávy komentujem, ale ona tohle tema uplně vytlačuje.

Nevím co mám dělat jestli si s ní promluvit a říct ji že ja sem v poho a že muže být v pohodě i ona. A nebo mám pořád čekat?

Byl bych moc rád kdyby mi kdokoliv z vas co třeba měl podobný coming out poradil.

Díky Honza

PS ví to o mě jen máma a par kamaradek z vysoke a bývalka.

PS 2 bydlím na vesnici a moje rodiče a celá naše rodina (krom mě a bratra) jsou věřící.


Naposledy upravil backpacKing dne po srpen 18, 2014 8:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 21, 2014 10:41 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

bright napsal:
matyáš: Obávám se, že Václav měl na mysli zájem dam jiného druhu. Zvědavý báby po přechodu se nepočítaj. Wink


Proč ne? Very Happy
 
      Na začátek stránky  

ne květen 18, 2014 10:30 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

matyáš: Obávám se, že Václav měl na mysli zájem dam jiného druhu. Zvědavý báby po přechodu se nepočítaj. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 18, 2014 7:15 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

matyáš napsal:

Na mě maj vždy spadeno babči tak kolem šedesátky a více ,vždy se mě ptaj proč mám na sobě tolik obrázků Very Happy Very Happy

Ty obrazky, ktere se nejak navlhci a priplacnou na zadek? Ale nesmis se myt? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 18, 2014 9:51 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

bright napsal:
Václav napsal:
Kdo z nás se nestal aspoň na chvíli předmětem zájmu nějaké dámy, která při pohledu na svobodného pána zastříhala ušima a zadoufala, že konečně/zase urve chlapa, aby ji živil?

Naposledy dneska. Člověk si jednou vezme oblek a maminy div nevyklopěj haranty z kočárku. Rolling Eyes


Na mě maj vždy spadeno babči tak kolem šedesátky a více ,vždy se mě ptaj proč mám na sobě tolik obrázků Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po duben 21, 2014 12:03 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Vyoutuj sa az po. Pre istotu Smile
_________________
Cieľom vyššie uvedeného príspevku nieje urážka ani akýkoľvek druh zosmiešnenia. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 20, 2014 12:55 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Já i bf. jsme se vyoutovali "po".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 19, 2014 10:59 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

mysterion napsal:
... či ste prišli s CO pred gay stykom alebo po nom ...takí tichí chlapci ako ja su 100 percent gayovia,.. Ludia sa ma pytaju či mám frajerku ...

Mysterione, myslím, že jsi obětí pověr. Potkal jsem pár "takových tichých chlapců", kteří gayové rozhodně nebyli, a hodně mne to mrzelo. Je to příznak, který o orientaci neříká vůbec nic. Pro CO není moc podstatné, jestli se odehraje "před" nebo "po", nesouvisí to spolu. To je takové to rodičovské chytání se stébla trávy "dokud jsi si to nevyzkoušel, nemůžeš tvrdit, že jsi gay." Ve skutečnosti sám víš nejlíp, kdo vystupuje ve Tvých představách. V praxi ale myslím, že většina z nás se vyoutovala "po". A pokud nebudeš každému na potkání říkat, že jsi gay, samozřejmě bude vždy nějaký okruh lidí, kteří se budou debilně vyptávat "na frajerku". Vždycky se dá odpovědět "a jak jsi na tom ty?", u ženských to bude zvlášť funkční.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 53
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist