Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Komunita mix Policejní zásah proti technoparty
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

čt prosinec 05, 2013 9:45 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Nějak mi není jasné, jak se dá se slovem "násilí" manipulovat, když má pouze jeden význam.

A nějak mi "použití síly" připomíná důchodce, který máchají berlí na lidi libovolného věku, když se jejich pes vykadí na veřejný trávník, nebo je nepustěji na důchodcem vyhlédnuté místo v tramvaji.

Mimochodem, né Honzo, právník neví nic o zákonech, moji známý nevěději co se tam stalo když u toho byli, jen ty to víš a přitom ani Prahu neznáš Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 2:41 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bright: a víš co - už mě to tu fakt nebaví a jak nad tím přemýšlím, nic mi to nepřináší, vlastně ani nevím, proč se furt dokola jen obhajuju. Takže dám poslední příspěvek k týhle diskuzi, když už ho mám napsaný, a the end:

Je mi úplně jedno, jak manipuluješ se slovem násilí a jak ho překrucuješ, a je mi ukradený, jestli v ustálené právní terminologii budeme říkat, že "osoba se dopustila protiprávního jednání v jehož pokračování jí bylo zabráněno použitím domucovacího prostředku" nebo "harant nepřestal řvát a dělat bordel takže dostal pendrekem po čuni". Terminologii si domluv u legislativců.

Za násilí považuju to, že mě někdo obtěžuje, či ohrožuje, ať už řevem pod oknem, nebo kudlou někde v průjezdu. A že proti útočníkovi bude použito síly je jeho volba. S tím, že se budu bránit, musel útočník počítat a toto riziko vědomě podstoupil. A znova - síly, Brighte, síly, né násilí, to je zásadní rozdíl.

Tvůj poslední příspěvek nechávám bez komentáře, bo z toho co píšeš je jasný, že vůbec nevíš, která bije, takže nemá cenu dál to rozebírat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 2:03 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
bright napsal:
tak studují v potu mozkových závitů sebenesmyslnější obor.

Protože je k tomu nutí nesmyslně koncipovaný zákon - to si laskavě vyřiď s poslancema, že ten paskvil schválili tak, jak ho schválili.

Žádný zákon je nenutí studovat, natož nesmyslný obor. Naopak jim tím umožňuje dojit erár, takže bych řekl, že to tak poslanci schválili na základě lobby státních zaměstnanců.

Honza napsal:
Nevím, proč sem zatahuješ věc, která je od začátku do konce jen politická záležitost vyvolaná různými zájmy několika pánů ...

Protože je typická pro způsob fungování policie - věci se od začátku do konce řeší jako politické události vyvolané různými zájmy několika pánů.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:52 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Bright: ne, opravdu nepovažuju, je to zákonný donucovací prostředek jehož užití je vázáno předchozím protiprávním jednáním osoby, proti níž je použit.

Nejspíš marně jsem se pokusil ti ve zkratce vysvětlit, že obecné slovo jako je např. násilí popisuje činnost s použitím síly bez ohledu na to, zda je oprávněná či nikoli. Fachidioti píšící právní předpisy však potřebují rozlišit násilí na oprávněné a neoprávněné, tak tomu prvnímu začnou říkat jinak, vznešeněji, nejlépe souslovím (a to ve stylu ptydepe čím delším, tím lepším). Za použití donucovacích prostředků pak zní jinak a mnohem lépe než krátký a vystihující pojem 'násilně'. V momentě, kdy slova přestaneš vnímat podle jejich původního přirozeného obsahu, ale podle toho, jaký obsah mu dávají úřední manipulátoři, dostali tě, protože tě přinutili myslet způsobem, kterým chtěli, abys začal myslet.
Resumé: obuškem přes záda je fyzické násilí, ať ho má v ruce policajt nebo kriminálník, přestože jeden tomu říká použití donucovacího prostředku a druhá bajznout klackem.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:47 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
tak studují v potu mozkových závitů sebenesmyslnější obor.


Protože je k tomu nutí nesmyslně koncipovaný zákon - to si laskavě vyřiď s poslancema, že ten paskvil schválili tak, jak ho schválili.

bright napsal:
tak se za pomoci "znalců na oprávněné použití donucovacích prostředků" očistí, a stát jim vše zpětně doplatí.


A ty bys jako advokát měl být rád, že vše proběhlo v souladu se zákonem, né? Smile

bright napsal:
PS: Jsem zvědavej, jak vyřeší ty dva prezidenty. Možná si zákon vyloží tak, že je to v pořádku.


Nevím, proč sem zatahuješ věc, která je od začátku do konce jen politická záležitost vyvolaná různými zájmy několika pánů ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:34 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
nakonec raději položili sami, aby se vyhli postihu.

Z mého pohledu jsou to taková lidská zvířátka, z nichž by měl I.P.Pavlov radost. Na jedné straně jim dají vyšší plat, když mají vysokou, tak studují v potu mozkových závitů sebenesmyslnější obor. Na druhé straně vědí, že když je "soudruzi ve zbrani" nepodrží, tak co nejdříve odejdou sami, aby jim nesebrali finanční výhody. A pokud seberou, tak se za pomoci "znalců na oprávněné použití donucovacích prostředků" očistí, a stát jim vše zpětně doplatí. PS: Jsem zvědavej, jak vyřeší ty dva prezidenty. Možná si zákon vyloží tak, že je to v pořádku.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:26 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bright: ne, opravdu nepovažuju, je to zákonný donucovací prostředek jehož užití je vázáno předchozím protiprávním jednáním osoby, proti níž je použit. Lidově se říká: když to nejde po dobrém, půjde to po zlém.

Václav: no jistě, po mediální masáži, jaké se jim dostalo, se ani nedivím.

A víte co? Založte si spolek ochránců technařů a co nejvíc si je hýčkejte. Já je budu s chutí splachovat vodním dělem do Vltavy. Jednak pod vodou tolik neřvou, pak taky studená voda podporuje vystřízlivění, a taky je naděje, že je proud odnese do Německa a tam jim Bundespolizei jistě ráda vysvětlí, co je to přiměřenost zákroku, podle svých měřítek. A to budou (budete) koukat! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:25 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nikoli fyzické násilí ale užití donucovacího prostředku po opakované marné význě Smile Ten zákon má i další části. Smile

Pokud nepovažuješ použití donucovacího prostředku, konkrétně obušku, za fyzické násilí, tak jsi ztracen. Vymyli ti mozek svým ptydepe. Twisted Evil
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:17 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
A o tom to je - rušení nočního klidu versus fyzické násilí. Veřejnost oprávněně od policejních důstojníků očekává, že jsou schopni dbát na přiměřenost, protože dnes jsou to "fetky" a zítra to může být někdo jiný.

Tak, tak: přiměřeně... Pokud se pamatuju, tak ti tři nebo čtyři kovbojíčci, kteří kopali do ležícího technaře a bodali ho pendreky (za Paroubka), to nakonec raději položili sami, aby se vyhli postihu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:08 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
A o tom to je - rušení nočního klidu versus fyzické násilí.


Nikoli fyzické násilí ale užití donucovacího prostředku po opakované marné význě Smile Ten zákon má i další části. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:06 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
A že řvoucí opilec stěží vytvoří hluk srovnatelný s technopárty je asi jasné každému, kdo umí používat mozek.

Opilci, co v průběhu noci průběžně stílejí petardy jsou stejně protivné nebo dokonce protivnější jako hlasité monotónní ducduc. Rolling Eyes První tě spolehlivě pokaždé probudí, druhé nikoli (pokud tedy usneš).
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 1:02 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

No vida - § 53 odst. 5:
Policista při použití donucovacího prostředku dbá na to, aby nezpůsobil osobě újmu zřejmě nepřiměřenou povaze a nebezpečnosti jejího protiprávního jednání.

A o tom to je - rušení nočního klidu versus fyzické násilí. Veřejnost oprávněně od policejních důstojníků očekává, že jsou schopni dbát na přiměřenost, protože dnes jsou to "fetky" a zítra to může být někdo jiný.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne čt prosinec 05, 2013 1:09 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 12:58 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

To se ptáš jako advokát? § 53 z. 273/2008 Sb. Smile

třeba tady: http://eagri.cz/public/web/mze/legislativa/ostatni/100306629.html

EDIT: znovu ti opakuji, že se jinak bude posuzovat zábava na Silvestra, kdy je takové jednání obvyklé a jinak srovnatelně hlučná zábava někdy jindy, kdy takové jednání obvyklé není.

A že řvoucí opilec stěží vytvoří hluk srovnatelný s technopárty je asi jasné každému, kdo umí používat mozek.


Naposledy upravil Honza dne čt prosinec 05, 2013 1:02 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 12:55 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Stále jsi mi neodpověděl na mou otázku, zda policejní předpisy nějak řeší relevanci mezi druhem porušeného práva a intenzitou zásahu, anebo jsou hmaty, chvaty a kopy univerzálním řešením na všechno.

EDIT:
Honza napsal:
zvykově obvyklé, že se lidi "radujou"


Dovol mi tě znovu citovat:
Demokracie není o tom, že já se budu cpát práškama na spaní, protože nějaká jiná skupina občanů se rozhodla prořvat celou noc, ale o tom, že když chci řvát, tak svou činnost provádím tam, kde nikoho jiného neobtěžuju.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne čt prosinec 05, 2013 12:58 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 12:49 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Je dost podstatný rozdíl mezi Silvestrem, kdy je zvykově obvyklé, že se lidi "radujou" a mezi akcí, která je organizovaná jindy. Nevím, jak vypadá Silvestr v Praze, ale i tak pochybuju, že by to byl takový rachot, jako technopárty. A je rozdíl mezi nájemníkem který budí sousedy a technopárty, která se rozléhá na několik kilometrů do okolí. A pokud jde o tvé tvrzení, že se na Silvestra nic nedělá: napiš ti na krajské ředitelství, ať ti pošlou seznam zákroků. Smile

Naposledy upravil Honza dne čt prosinec 05, 2013 12:55 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 12:27 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
A srovnávat bengál na Silvestra a bengál z (nedovoleně pokračující) technopárty je taky dost mimo.

Nevím v čem by to srovnání bylo mimo. Aspoň tady v Praze dělají opilci celou noc randál, přestože úřady určitě povolily jen ohnostroj kolem půlnoci, lidi proto nemůžou spát, psi utíkaj, hasiči jezdí hasit požáry a policajti dělaj, že je to v pohodě a na zavolání nepřijedou udělat nějaké to "vytlačení", z kterého by si mohli nedejbože zranit prst.

Dovol mi tě citovat:
Demokracie není o tom, že já se budu cpát práškama na spaní, protože nějaká jiná skupina občanů se rozhodla prořvat celou noc, ale o tom, že když chci řvát, tak svou činnost provádím tam, kde nikoho jiného neobtěžuju.

Schválně si zjistím, co přesně magistrát na noc z 31.12. na 1.1. povolí, a když to někdo nebude respektovat tím, že bude "nedovoleně pokračovat", nahlásím to dvacetkrát z různých telefonů policii, protože je mi opravdu jedno, jestli rámus dělají fetky nebo ožralí státní zaměstnanci v bytech kolem, a dám ti vědět, jestli se budou obtěžovat přijet, nebo dokonce nasadit mlátičky. Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt prosinec 05, 2013 12:09 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Honza napsal:
byl zákrok na místě.

Přiměřený...


Vzhledem k okolnostem přiměřený byl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 11:59 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
byl zákrok na místě.

Přiměřený...

Honza napsal:
No, zatím spíš ze sebe děláte ... no hádejte co ... Smile

To, co nás i Tebe baví a těší.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 11:40 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
žalovatelným výrazem "fetka" Laughing


Fetka je hovorové označení osoby závislé na OPL, takže nic, co by bylo možné úspěšně žalovat. Smile Doporučuji Slovník nespisovné češtiny, tam najdeš kvalifikovaný rozbor tohoto slova.

Martin napsal:
je možná důvod pro blbýho skina, aby ho zmlátil, ne pro policistu.


Ačkoli tu vesele ječíte, že byl někdo "zmlácený", na žádném videu jsem nic takového neviděl, zato jsem tam viděl dost osob, které mohla celkem úspěšně "zmlátit" i pouhá gravitace a to bez další pomoci. Smile

bright napsal:
Podle mého laického názoru by měla intenzita zásahu odpovídat tomu, co delikventi porušují.


Na videozáznamech, tedy tom, co lze považovat za relativně objektivní informaci, jsem nic excesního neviděl.

bright napsal:
Ale nyní šlo jen a pouze o rušení pátečního nočního klidu na nákladovém nádraží.


Kde že je to nákladové nádraží Holešovice? Pokud vím, Holešovice jsou převážně obytná zástavba.

bright napsal:
Ale nyní šlo jen a pouze o rušení pátečního nočního klidu na nákladovém nádraží. Tedy nic, co by u těch cca dvaceti oznamovatelů nespravily špunty do uší, rohypnol nebo odvar z makovic jako je tomu v případě úředně schváleného bengálu na Silvestra. Zajímalo mne proto, a na zoo jsem se tě bez předsudků ptal, zda toto rozlišování intenzity předpisy nějak řeší či nikoli.


Pokud měl provozovatel ukončit akci do půlnoci a neučinil tak přes výzvu, byl zákrok na místě. Nevím, proč by se někdo měl krmit rohypnolem, odvarem z makovic aj. jen proto, že technaři se rozhodli (v rozporu s povolením) řádit až do rána. Pokud chce nějaká "společnost" pořádat podobnou akci, má jistě dostatek možností uspořádat ji tam, kde nikoho nebude obtěžovat.

A srovnávat bengál na Silvestra a bengál z (nedovoleně pokračující) technopárty je taky dost mimo.

Demokracie není o tom, že já se budu cpát práškama na spaní, protože nějaká jiná skupina občanů se rozhodla prořvat celou noc, ale o tom, že když chci řvát, tak svou činnost provádím tam, kde nikoho jiného neobtěžuju.

bright napsal:
z každé aparatury vede kabel, který je snadné rozpojit. V případě ohrožení se k němu lze dostat pomocí formace tzv. želvy.


Želva je úniková formace a i tak je jedna z nejrizikovějších a používá se jen zcela mimořádně. Možná šíp/klín, ale i tohle je rizikový postup, vhodný na otevřeném prostranství. Obecně se ví, že formační vytlačení je nejlepší a nejméně rizikový postup. A btw: oni by ti technaři nechali želvu projít? To asi sotva, že, takže by se tam (a zpět) musela "proboxovat", a bylo by tu další hystericky uječené téma brutalita zákroku.

bright napsal:
Václav napsal:
Honzu tejráme už moc

Promiskuita si to žádá. Very Happy


No, zatím spíš ze sebe děláte ... no hádejte co ... Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 11:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Honzu tejráme už moc

Promiskuita si to žádá. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 10:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Martin napsal:
je možná důvod pro blbýho skina, aby ho zmlátil, ne pro policistu.

Na druhou stranu mám pocit, že Honzu tejráme už moc, přeci jen on tu holku nezmlátil.


Máš pravdu, tejráme, ale pokud je to pro jeho argumenty, tak je to obhajitelné.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 10:22 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
je možná důvod pro blbýho skina, aby ho zmlátil, ne pro policistu.

Na druhou stranu mám pocit, že Honzu tejráme už moc, přeci jen on tu holku nezmlátil.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 10:02 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikam jsem nestřílel, natož do vzduchu (obvykle mířím přesně Smile ). Ptal jsem se tě coby znalce policejních předpisů na tvůj názor. Podle mého laického názoru by měla intenzita zásahu odpovídat tomu, co delikventi porušují. Ubližuje-li někdo někomu na zdraví, musí být intenzita zásahu logicky silnější než v případě pošlapání cizího trávníku. Chápu, že při “Paroubkově“ technoparty byly zabrány a ničeny cizí pozemky. Ale nyní šlo jen a pouze o rušení pátečního nočního klidu na nákladovém nádraží. Tedy nic, co by u těch cca dvaceti oznamovatelů nespravily špunty do uší, rohypnol nebo odvar z makovic jako je tomu v případě úředně schváleného bengálu na Silvestra. Zajímalo mne proto, a na to jsem se tě bez předsudků ptal, zda toto rozlišování intenzity předpisy nějak řeší či nikoli.
Mimochodem, z každé aparatury vede kabel, který je snadné rozpojit. V případě ohrožení se k němu lze dostat pomocí formace zvané želva.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne st prosinec 04, 2013 11:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 10:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Ano, ano, četl jsem, se soudruh Slánský se také po zatčení rozeběhl hlavou proti zdi, ale pak už spolupracoval, když se mu to vysvětlilo na základě dialektiky.


Bylo by ovšem vhodné připomenout, že soudruhu Gustákovi Hustákovi to dialekticky vysvětlovali, než si samozřejmě sám vyrazil všechny zuby, a stejně dycky zlotřile odvolal výpověď, bestyje Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 9:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No ona tady opět poněkud uniká Honzovi pointa - to že je někdo MOŽNÁ zhulený "dredař", nebo Honzovým žalovatelným výrazem "fetka" je možná důvod pro blbýho skina, aby ho zmlátil, ne pro policistu.

Že tyto skupíny bývají často totožné, je věc jiná. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 8:20 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Skvělá argumentace, skvělé postřehy, objektivní informace,

- podzemní zvukotěsný bunkr (dle Martina) nejspíš vůbec nebyl podzemní, ale byla to nejspíš obyčejná přízemní plechová (a zcela nezvukotěsná) hala, viz fotky z "nezávislého" tisku, na jehož informace se odvoláváte,

- videa (dle tebe) byla samotnými technaři zmanipulována, aby na nich nebyla vidět ta (nejspíš fiktivní a smyšlená) policejní brutalita,

- Martin by jako velitel zásahu vypnul elektřinu, aby se ti zhulení technaři v hale ve tmě ušlapali, případně udusili, (a ani ve snu ho nenapadlo, že tyhle kapely dost často používají vlastní elektrocentrály)

- hluk houkajícího parníku je dle Martina srovnatelně obtěžující, jako randál z technopárty,

- a Brightův "výstřel do vzduchu" nechávám bez komentáře, jako jednu z oblíbených (a zcela nesmyslných) urban legends, která nemá oporu v žádném zákoně!

Dejte se do kupy s Kateřinou Biomasou, sepisovatelem pravdivých zpráv a skvělým matematikem Jeníčkem Kubicou, "nejdéle" sloužícím ministrem vnitra ála Nova, Radkem Johnem a "kvalifikovaným" novinářem Doležalem, který je zajímavý snad jen tím, že si do jména přidává "x", a vytvořte komisi pro zkoumání policejních zákroků. Slibuju vám, že vás do roka navrhnu na cenu Josefa Goebbelse za demagogii. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 7:32 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Ta videa, která zmiňuješ, byla, stejně jako ta videa, na která odkazuji já

Ale ne, ta správná videa se teprve vynoří. Budou na nich příslušníci oblečení jako družičky o Božím Těle, na účastníky party budou sypat okvětní lístečky, a mezi tím vším se bude pohybovat pan demitovaný ministr vnitra se staronovým panem policejním ředitelem (dárečkem od Vítka Bárty) a všem budou žehnat (oni mají oba tváře osob už-už svatých). To bude pokoukání...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 6:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Znovu stejná otázka: Václave, kolikrát jsi byl při zákroku na nějaké podobné "párty" jako byla ta v Holešovicích? A doplňuji: ... a jaké jsou tvoje znalosti a zkušenosti v podobných zákrocích? Smile

Václav napsal:
Na videích z Národní třídy ze 17. listopadu taky - překvapivě - kusy chyběly. To už je u nás taková tradice... BTW: nic netvrdím, ale pochyby mám opravdu silné,


Ta videa, která zmiňuješ, byla, stejně jako ta videa, na která odkazuji já, pořízena přímo těmi, kteří byli v pozici "účastníků"? V tom případě pochybuji o zdravém rozumu chartistů, pokud sami zlikvidovali důkazní materiály. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 6:22 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
A jak je možné, že na žádném videu, která se objevují na netu, se nic takového, co tvrdíš ty a Martin, zatím neobjevilo? Smile

Na videích z Národní třídy ze 17. listopadu taky - překvapivě - kusy chyběly. To už je u nás taková tradice... BTW: nic netvrdím, ale pochyby mám opravdu silné,
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 04, 2013 6:14 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Ano, ano, četl jsem, se soudruh Slánský se také po zatčení rozeběhl hlavou proti zdi, ale pak už spolupracoval, když se mu to vysvětlilo na základě dialektiky.


Jistě, soudruh Slánský, známý hulič, dredař a technař, byl nepochybně i tentokrát na místě a poskytl nám své očité svědectví, že? Václave, kolikrát jsi byl při zákroku na nějaké podobné "párty" jako byla ta v Holešovicích? A jak je možné, že na žádném videu, která se objevují na netu, se nic takového, co tvrdíš ty a Martin, zatím neobjevilo? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist