Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Informace o webu Varování před banem
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

po září 30, 2013 10:40 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

ved to su prave tie schizofrenicke stavy Laughing co uz kazdy genius ma svoje muchy Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 9:34 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
trpim nekontrolovatelnymi vybuchmi zlosti..

Já tě tipoval spíš na flegmatika, co to má na háku a občas někoho v klidu setře tak, že si dá příště pozor Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 30, 2013 2:42 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

chvilku mi trvalo kym som si vyhladal vsetky nove prispevky kedze som tu dost dlho nebol a co na to vsetko povedat? snad len tolko ze dakujem waky za sancu ktoru mi dala a budem sa snazit zmenit.

a ano volam sa gayboy a rad manipulujem ludmi, trpim nekontrolovatelnymi vybuchmi zlosti a rad urazam druhych pretoze mi to robi dobre a citim sa pri tom stastny. raz sa mi podarilo zdeptat nadriadeneho kolegu ktory dal vypoved a aj to priznal. a ano som na to uprimne hrdy Very Happy

no co uz budem na sebe pracovat..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 24, 2013 12:48 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Gayboy - obnova přístupu Citovat

Obnovila jsem pro Gayboye možnost přístupu na fórum. Ještě jednou připomínám, že podmínečně - pokud bude opět někoho napadat, bude zabanován tentokrát definitivně.
Nechci na něj samozřejmě pořádat "hon" a snažit se ho za každou cenu při něčem přistihnout .... naopak bych chtěla, aby bylo všechno v pořádku, všichni jsme se tady cítlili dobře a Gayboy byl v pohodě mezi námi Very Happy
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 19, 2013 11:01 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ještě jednou k banu pro Gayboye Citovat

Waky, velké díky za skvělou péči o fórum.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 19, 2013 10:42 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Ještě jednou k banu pro Gayboye Citovat

Napíšu to raději ještě jednou, abychom předešli případným pozdějším dohadům:
Fakt nedávám tresty ani bany ráda. Vždycky se snažím řešit věci po dobrém. Za celou dobu, co mám GK na starosti, jsem to ještě neudělala, protože to nebylo potřeba. Jen párkrát jsem někoho za něco napomenula a až dosud to stačilo.
V případě Gayboye jsem narazila na to, že domluvit se nelze. Po jakémkoli pokusu následovalo buď mlčení, nebo dotčený útok na mě, co si to vůbec dovoluju .... a pokračovalo se dál ve stejném duchu. Nebudu znovu rozepisovat, za co Gayboy ten ban dostal, to už jsem psala několikrát.
Gayboy novou šanci dostane. Jestli ale opět někoho bude napadat, dostane nový ban, tentokrát definitivní. Věřte, že bych si takový případný krok opravdu dobře rozmyslela, abych se nedopustila nějaké unáhlenosti. Pokud bych to ale udělala, nebudu už o tom s nikým diskutovat. Věřím nicméně, že to udělat nebudu muset.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 18, 2013 12:16 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

John napsal:
A trafikanty osvobodim od dane Very Happy

Konečně Ti to došlo... Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 18, 2013 12:15 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Tom_c napsal:
celý to fórum a jemu podobný (fotky pěkných čehosi) jsou krajně diskriminační, a to vůči klukům a chlapům, kteří se nepodělili o první cenu v genetický loterii.

Tak by to, Tome, bylo, kdyby fotky vkládal jakýsi centrální informační zdroj sloužící všem. Zde ale jednotliví uživatelé samostatně manifestují své gusto. Dle Tvé logiky by tedy každý uživatel diskriminoval ty druhé tím, že nenabízí i fotky odpovídající jejich vkusu. Za příznak rasové diskriminace považuju výzvu k založení vlákna Asiatů a s tím jejich vyloučení, odehnání z vlákna hlavního. To založíme vlákna černých, bílých, olomouckých, dlouhorukých atp.? Jsme ještě v Evropě 21. století?


Naposledy upravil Vaclav dne st září 18, 2013 2:17 am, celkově upraveno 7 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 18, 2013 12:11 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Znam pripady, kdy uzivatel fora, ktery nebyl div vyhnan se zmenil k lepsimu.

Poskytneš společenskou záruku? Very Happy

Ja udelam vse, co je v mych silach, abych nezklamal volice Laughing A trafikanty osvobodim od dane Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 18, 2013 12:09 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

John napsal:
Znam pripady, kdy uzivatel fora, ktery nebyl div vyhnan se zmenil k lepsimu.

Poskytneš společenskou záruku? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 18, 2013 12:07 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Václav napsal:

To se dá dost dobře předpokládat. Naznačuje to například post ve vláknu Fotky pěkných mužů z "po srpen 05, 2013 9:00 am" a celá předcházející debata. Pěkně smrdí rasismem, a Takumi se tu od té doby taky neobjevil - ani se mu nedivím. Další šestnáctiletý kluk (jakým má tohle fórum sloužit primárně) vyštvaný z fóra tím báječným humorem z hospody šesté cenové skupiny.


Já strašně nerad ničím tvoje iluze, ale celý to fórum a jemu podobný (fotky pěkných čehosi) jsou krajně diskriminační, a to vůči klukům a chlapům, kteří se nepodělili o první cenu v genetický loterii. Jemu i mě se tam prostě nelíbili mongoloidi s ženskými rysy, stejně tak by se tobě nelíbilo, kdybych tam postnul šilhajícího plešatýho bělocha bez svalový hmoty, nedejbože třeba někoho fyzicky postiženýho. Nevidím mezi tím opravdu žádnej rozdíl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 18, 2013 12:05 am
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Ja myslel toho,co se neukazal..

Ve velmi krátké době šlo už o tři kluky. Jde o setrvalou tendenci.


Beztak bych vyzval ke zdrzenlivosti. Znam pripady, kdy uzivatel fora, ktery nebyl div vyhnan se zmenil k lepsimu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 18, 2013 12:02 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

John napsal:
Ja myslel toho,co se neukazal..

Ve velmi krátké době šlo už o tři kluky. Jde o setrvalou tendenci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 11:59 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Zase nedelejme z jednoho uzivatele pohromu..

On ji, Johne, dělá ze sebe sám. Sad

Ja myslel toho,co se neukazal..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 11:58 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

John napsal:
Zase nedelejme z jednoho uzivatele pohromu..

On ji, Johne, dělá ze sebe sám. Sad Nikdo z nás přeci za něj ty nehoráznosti nepíše.


Naposledy upravil Vaclav dne út září 17, 2013 11:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 11:51 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Václav napsal:
Waky napsal:
Takže příští úterý dostane novou šanci a záleží na něm, co s ní udělá Very Happy

To se dá dost dobře předpokládat. Naznačuje to například post ve vláknu Fotky pěkných mužů z "po srpen 05, 2013 9:00 am" a celá předcházející debata. Pěkně smrdí rasismem, a Takumi se tu od té doby taky neobjevil - ani se mu nedivím. Další šestnáctiletý kluk (jakým má tohle fórum sloužit primárně) vyštvaný z fóra tím báječným humorem z hospody šesté cenové skupiny.


Zase nedelejme z jednoho uzivatele pohromu.. a zavani to honem na Gayboye. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 11:33 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Waky napsal:
Takže příští úterý dostane novou šanci a záleží na něm, co s ní udělá Very Happy

To se dá dost dobře předpokládat. Naznačuje to například post ve vláknu Fotky pěkných mužů z "po srpen 05, 2013 9:00 am" a celá předcházející debata. Pěkně smrdí rasismem, a Takumi se tu od té doby taky neobjevil - ani se mu nedivím. Další šestnáctiletý kluk (jakým má tohle fórum sloužit primárně) vyštvaný z fóra tím báječným humorem z hospody šesté cenové skupiny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 8:06 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Změna banu pro Gayboye na 7 dnů Citovat

Honzo, samozřejmě se přimluvit můžeš Very Happy
Dám Gayboyovi ban na 7 dnů, s tím, že při prvním porušení pravidel, tj. napadání ostatních uživatelů, dostane ban definitivní. Takže příští úterý dostane novou šanci a záleží na něm, co s ní udělá Very Happy
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 2:54 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Mohu se zde zdvořile přimluvit za dočasný ban na 7 dnů?

Sice napadá, ale zas někdy néni až tak daleko od reality! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 2:09 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Gayboy dostal ban za opakované napadání uživatelů a po několika varováních. Tome, nezbyde ti nic jiného, než to vzít na vědomí, nehodlám o tom nadále vést diskusi.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 1:18 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Tos mu za takovou pitomost dala trvalej ban, nebo co? Navíc měl víceméně pravdu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 17, 2013 12:10 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Gayboy1987 - BAN Citovat

Uživatel Gayboy1987 má po mnohých varováních na tomto fóru ban. Důvodem je neustálé napadání jiných uživatelů fóra.
Snažila jsem se vícekrát řešit tuto záležitost smírnou cestou či napomenutím, ale bez jakéhokoli úspěchu. Jako příklad důvodu k banu uvádím např. toto:
gayboy1987 napsal:
matyáš napsal:
Tom_c napsal:

Matyášku, když nemáš penízky, musíš nabídnout jinej způsob odměny. Já do toho teda nejdu, ale možná by se tu pak nějací zájemci našli Very Happy



Já mám penízky,ale jsem krkavej,no tak to snad radši ani né....


ani peniazky, ani ziadna odmena v naturaliach, o tom ze by si niekomu dal najest radsej ani nehovorim Laughing

myslis ze sa najde taky debil co by ti s tym pomohol?

ooo zabudol som ze nas postihnuty martinko by mozno zobral takyto prima kseft. ako odmena by mu postacilo keby si mu rukavicou pohladil jeho vercajch tak ako sa mi raz priznal v sukromnej sprave. navyse ma rad chlapcov co vyzeraju ako 12 rocne dievcatka v podpatkoch takze mozno on je ta spravna volba.

_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 28, 2013 9:16 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Část příspěvků byla oddělena do samostatného vlákna Matyáš a houba v Nezařaditelném.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 26, 2013 9:35 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Tak on je trochu rozdíl mezi neostrým obrázkem nahatýho chlapa v klidu a velmi ostrým obrázkem nahatýho chlapa v pohotovostní poloze, kterej si rve do zadku brutálního robíka.


Mně se nezdál tak brutální.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po srpen 26, 2013 4:29 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
mam to brat tak, ze ked si nakreslim ako si pcham dildo do zadku a hodim to sem, znamena ze je to ok??


Tak on je trochu rozdíl mezi neostrým obrázkem nahatýho chlapa v klidu a velmi ostrým obrázkem nahatýho chlapa v pohotovostní poloze, kterej si rve do zadku brutálního robíka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 25, 2013 4:40 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Waky napsal:
Už si přesně nevzpomínám, jak se těchto příspěvcích podílel Tom


Podílel jsem se na tom úplně stejně jako gayboy, ale myslel jsem, že tohle už je vyřešený. Nechápu, na cos reagovala tím dnešním varováním, a to i v případě gayboye.

gayboy1987 napsal:
ze 85% tohto fora tu tvoria obycajne kecy a zvysnych 15% je mozno pre niekoho uzitocnych.


Přesně! A co se z těch 85 % keců považuje za slovní výron je dost individuální. Mně zas nebaví kecy jinejch, tak je prostě nečtu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 25, 2013 4:22 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

no mne sa nezda ze by tu prispevky inych mali informacny charakter. jediny kto sa tu o nieco snazi je vaclav a to vyzera asi tak ze sem hodi zopar linkov behom tyzdna.

mila waky zrejme by si si mala zacat prezerat vlakno po vlakne aby si pochopila ze 85% tohto fora tu tvoria obycajne kecy a zvysnych 15% je mozno pre niekoho uzitocnych.

je mi naozaj uprimne luto ze si taka obmedzena a nedokazes pochopit jednoduche veci a ze si cez vyhrazky musis vybijat zlost ktora ocividne prameni z tvojich vnutornych nevyriesenych komplexov.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 25, 2013 3:45 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

Tome a Gayboi, nejde jen o dnešek, kdyby tomu nepředcházelo několik dalších dohadování s Vámi.
Problém je v tom, že soustavně a opakovaně vedete nicneříkající debaty na úrovni chatu, které vůbec nic věcného neřeší, ale zato se jen hemží vulgárními výrazy a dost často urážejí někoho dalšího. Vysvětlovala jsem Vám před časem, že takto se můžou mezi sebou bavit lidi, kteří to chápou jako srandu a všichni jsou s tím srozuměni. Problematičtější je to tam, kde přijdete někam jako noví a začnete se tak bavit s ostatními, kteří to jako zábavu vůbec brát nemusí, nejsou zvyklí se bavit takto a ani se tak bavit nechtějí. Moc se to nehodí ani obecně na veřejné fórum, kam chodí různí lidé a často tady hledají informace a rady a pokud místo toho najdou tyhle slovní výrony, dost spolehlivě je to odradí a to je věc, které se snažím rozhodně zabránit.
DNES jste skutečně nic tak hrozného neprovedli, aby z toho vyplýval požadavek na zabanování - kdyby tomu ale nepředcházela historie napomínání a dohadů, jejichž výsledkem je nová chatovací debata obsahující nulu informací, ale zato hodně přisprostlého humoru. Z toho důvodu mě to už začíná docela unavovat a štvát. Už si přesně nevzpomínám, jak se těchto příspěvcích podílel Tom - jeho napomenutí vyplývalo spíše z celkové situace v posledních dnech, než z dneška. Nicméně uznávám oprávněnost Tomovy otázky i jeho údiv - měla jsem to ve svém příspěvku odlišit a za to se Tomovi omlouvám.
Gayboi, různé posuzování avatarů jsem se Ti snažila vysvětlit už v prvním příspěvku. Právě proto, aby platila stejná pravidla pro všechny, jsem dlouho nechávala Tvé nahaté chlapce v avataru bez komentáře - že když manroot mít takový avatar může, není důvod, abys nemohl Ty. S Manrootem nicméně skutečně ještě nikdy nebyl jakýkoliv problém, což se o Tobě říci nedá. Vzhledem k tomuto kontextu jsem Tě požádala o změnu avataru.
_________________
Co je dobré nebo obsahuje kvalitu "dobra", má za následek "pravdu". Pokud tomu tak není, můžete si být jisti, že ta věc není krásná, i když může pořád ještě být vodotěsná.Woody Allen
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 25, 2013 2:43 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Žádám vysvětlení. Co a kam jsem zas tak hroznýho napsal Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne srpen 25, 2013 2:28 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

s avatarom problem nemam ale nechapem preco mazes prispevky. nikoho som nicim neurazil aspon teda posledne dni nie, tak sa laskavo ukludni z toho ze si admin sa tu fakt nikto neposerie.

co sa tyka manroota, mam to brat tak, ze ked si nakreslim ako si pcham dildo do zadku a hodim to sem, znamena ze je to ok?? wtf co su toto za pravidla, pre kazdeho platia ine, ako vidim. alebo si tam mam dat snad hrocha, aby si mi nemazala prispevky?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist