Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Setkání
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

st červenec 24, 2013 5:07 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Honzo díky si mi připomněl co ještě musím v životě vyzkoušet (neboj budou to max. Konopí a možná Lysohlávky) Twisted Evil

Edit tak to bude lepší Embarassed
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 5:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
že z toho byl jak na drogách Very Happy


... a nebyl na drogách už před tím? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 5:26 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
(na líbání mám dar od Boha a ku*va si v tom věřim)
Mám svý triky Very Happy


U toho bych teda rád byl Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 25, 2013 5:06 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

2 Honza:To, že mám jinej názor na sex je tu už celkem známý, takže se nebudu opnakovat Very Happy Jináč pro mě má mrdání úplně jiný význal slova než pro tebe, tak se s tim holt smiř, že ho budu používat, prostě každej máme svuj slovník.

Já jsem se nikdy s nikym na první schůzce nevychrápal, protože mi to nepřišlo vhodný, prezentovat se jako nadrženej buran. I když se mi frajer fest líbil a měl jsem z něho mokro v trenclích, prostě jsem si to dokázal vždy utrhnout od huby a počkat aspoň na třetí setkání. Když sem si chtěl ale frajera zaháčkovat, aby věděl, že mám zájem, ale prostě musí si na šukání ještě chvíli počkat, tak jsem se s nim na rozloučenou líbal tak, že z toho byl jak na drogách Very Happy (na líbání mám dar od Boha a ku*va si v tom věřim)

Mám svý triky Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 23, 2013 12:47 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza: Fascinuje mě, jak si pamatuješ, co jsi kdy na gk napsal. Surprised
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 11:43 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Teda vy mu tady radíte, jako kdyby se chystal nejmíň na výstup na Mont Blank nebo na Venušin Pahorek ! Smile

Takumi98: Píšeš, že spolu už delší dobu randíte na netu, takže se vlastně celkem dobře znáte - to je dost velká výhoda. A předpokládám, že jste si i vyměnili fotky, tak nejspíš oba víte, co (resp. kdo) vás bude čekat.

První rande není žádná věda, začíná to podobně, jako když se setkáš s kámošem, prostě kecáte, někam spolu jdete, ..., fakt se není čeho bát. Jinak souhlas s tím, co tu už bylo napsaný: je dobré si dopředu domluvit program, aspoň přibližně. No a jestli to bude dál pokračovat, to už záleží jen na vás - na obou. Někdy je z toho suprovej vztah, někdy úlet, někdy jen získáš dalšího kámoše a někdy to takhle rovnou skončí. Hlavně z toho nedělej žádnou vědu.

Ad sex na prvním rande: vztah není obchodní smlouva, aby měl přesná pravidla, tohle je nejlepší předem vůbec neřešit. Hele, když se ti do toho nebude chtít, takl se nenuť, ale jestli ti z toho týpka bude hučet v klacku až do sousedního okresu, tak si s ním klidně užij. (Zásady jsou od toho aby se porušovaly.) Jo, několikrát jsem se s frajerem skácel do peřin na prvním rande a fakt to bylo super. Sex se nedá ukormidlovat pravidlama, to je dost spontální věc.

Takumi98 napsal:
Na jednu stranu už konečně chci něco zažít, na stranu druhou si říkám, že prostě ne a že bude ještě lepší počkat. Co byste udělali vy?


No jasně, že bych do toho šel, když budeš sedět jako panenka v koutě, tak tě nenajdou. Už seš přece dost starej na to abys s někým zarandil. Smile

Takumi98 napsal:
... nevím, nějak se toho prostě bojím.. :/


To je normální, bojíme se vždycky, když na nás čeká něco nového, co ještě neznáme, pak ten strach (většinou) překonáme a zjistíme, že jsme se báli úplně zbytečně, bo nebylo, čeho se bát! Smile

Takumi98 napsal:
Jinak, spát s někým se zatím opravdu nechystám Very Happy


Tak tohle není o chystání, ale o tom, že to přijde a je to tady. Smile

Václav napsal:
Takumi98 napsal:
... a jestli přespí nevím, jestli počítá, ale tak asi se to očekává, když je z daleka.. no, tak to by neprošlo ani kdybych chtěl, rodiče budou doma Very Happy

Nechat u Tebe přespat kamaráda (s vhodnou legendou) by rodiče mohli, a pokud máš pokoj pro sebe, pak pro nějaké decentní "sbírání zkušeností" by to nemusela být špatná situace.


A ono se zkušenosti nedaj sbírat jinde, než v bytě u rodičů? Šmarjá, je léto ... si dokážu představit z fleku hafo míst, kde bych klidně sbíral zkušenosti a rodiče o tom nemusí vědět vůůůbec nic! Smile

Václav napsal:
autoerotické pohodlíčko jim báječně vyhovovalo. .


Hele, máme tady teoreticky připravit mladého gaye na první zarandění, tak sem laskavě netahej takovýhle kontraproduktivní hesla, jo! Smile

augustus166 napsal:
Gustova rada zní: Užij si první schůzku, ale hlavně s ním hned nemrdej!!!

Nikdy nemrdej - viz vysvětlení -- tady -- Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 10:35 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Ale orál i anál bych si schoval jako trumfy, které budeš postupně odkrývat na dalších schůzkách. Časem se třeba naučíš vytvářet sexuální dusno, mezi tebou a frajerem, je to děsnej rajc a protějšek tim doslova budeš připravovat o rozum.

Auguste, prosím Tě, píšeš o erotických vztazích mezi lidmi, v nichž dost velkou roli hraje spontaneita, nebo o marketingové strategii prodeje produktů Apple?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 10:12 am
Autor Zpráva
Takumi98
uživatel


Založen: 16.6.2013
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

augustus166: Děkuju moc Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 9:13 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Re: ad Vašek Citovat

Honza napsal:

Když mi bylo 17, tak všechno >30 a něco už i >25 jsem zařazoval do kategorie "rakváč" Smile


Laughing Laughing Tak po tomhle jsem do daný kategorie málem spadal i já..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 22, 2013 8:12 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Gustova rada zní: Užij si první schůzku, ale hlavně s ním hned nemrdej!!! Pokud aspoň trochu uvažuješ o něčem víc, než jednorázovym divokym šukání, tak to prostě nedělej. Sebeluxusnější frajer, který hned na prvním real rande přistoupí k sexu klesá z kategorie kvalitních biopotravin do kategorie polskej polotovar. Prozradí to totiž hodně o přístupu člověka k sexu.

Takže pokud to bude mezi váma jiskřit, tak se cucejte, ošmatávejte. Ale orál i anál bych si schoval jako trumfy, které budeš postupně odkrývat na dalších schůzkách. Časem se třeba naučíš vytvářet sexuální dusno, mezi tebou a frajerem, je to děsnej rajc a protějšek tim doslova budeš připravovat o rozum.

Jinak souhlasím s tím, jak už níže řekli kluci, že nemá vůbec cenu se dopředu stresovat, jestli se ztrapníš nebo ne, nebo nějak plánovat, jak co bude. Fakt neplánuj, nemá to cenu, stejně to celé dopadné úplně jinak. Vztyč si třeba pár základních bodů, jako kam můžeme jít, když bude hezké/ošklivé počasí, jestli ho vezmeš domu, ale to je tak plus minus vše. Zbytek prostě nech na situaci, jak se to vyvine.

Hele a pokud se Ti nebude líbit, tak žádnou kámošku s sebou netahej, ale prostě mu slušně řekni, že nemáš zájem. To je život a je to normální, prostě každý se každému nelíbí a čím dřív se naučíš lidem říkat NE, tím líp pro Tebe. Seš určitě mladej pěknej kluk, tak nedělej nic, co se Ti nelíbí, stůj si za tim.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 10:17 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: ad Vašek Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Tom_c napsal:
Měl jsem první sexuální zážitek relativně v pokročilym věku (17).


Pokročilym? Tak to já tim pádem asi až po smrti. Laughing


Když mi bylo 17, tak všechno >30 a něco už i >25 jsem zařazoval do kategorie "rakváč" Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 10:03 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
gayboy1987 napsal:
nehnevajte sa na mna ale tie vase rady sa nedaju citat. chlapce ber si priklad zo mna, ja som mal v 16 rokoch za sebou uz davno prvy oralny sex a to s asi o 9 rokov starsim chalanom Twisted Evil


To nic není. Já měl první orální sex s chlapem starším o 15 let. Doteď si pamatuju chuť jeho nádhernýho ocasu.


tak to si ja nepamatam ani ako som sa dostal domov. v krvi som mal vtedy vselico Laughing


Naposledy upravil gayboy1987 dne so červen 22, 2013 11:29 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 5:34 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ad Vašek Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Tak to já tim pádem asi až po smrti. Laughing

Má s tím něco společného URNA?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 5:25 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: ad Vašek Citovat

Tom_c napsal:
Měl jsem první sexuální zážitek relativně v pokročilym věku (17).


Pokročilym? Tak to já tim pádem asi až po smrti. Laughing
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 5:23 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ad Vašek Citovat

Tom_c napsal:
věkový rozdíl mezi mnou a mým prvním orálním partnerem.

Tome, díky za vysvětlivku, myslím, že podstatu Tvého postu jsem pochopil. Reaguju jen na to, že tohle vlákno je o něčem jiném, totiž o dotazu kluka, který má asi k těmhle věcem spíš ještě dál, a není potřeba v něm (čímkoli) vyvolávat nesprávný pocit, že v jeho věku je už moc pozdě, ne-li moc špatně.


Naposledy upravil Vaclav dne pá červen 21, 2013 5:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 4:19 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: ad Vašek Citovat

To jsi mě špatně pochopil. Já nepsal, že jsem měl sex už ve školce, jen věkový rozdíl mezi mnou a mým prvním orálním partnerem. Měl jsem první sexuální zážitek relativně v pokročilym věku (17). Vždycky mě přitahovali starší, vyspělí chlapi kolem třicítky, se kterými jsem v běžném životě prostě nepřišel do styku (mimo pár učitelů na střední apod.).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 4:14 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
autoerotické pohodlíčko jim báječně vyhovovalo. .

Laughing Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 3:24 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

gayboy1987, Tom_c napsal:
... chlapce ber si priklad zo mna, ja som mal v 16 rokoch za sebou uz davno prvy oralny sex a to s asi o 9 rokov starsim chalanom ...
... To nic není. Já měl první orální sex s chlapem starším o 15 let...

Kolegové, to je pěkné, ale on je každý z nás jiný. Jistě sem časem dorazí borec, který se pochlubí senzačním sexíkem, ke kterému přemluvil už v kolébce zřízence porodnice. Já zase znám některá hátéčka, která měla první sex skoro až ve třiceti. Ti kluci měli jednak drobet jiné priority (odborná práce), jednak prostě k ochotě/schopnosti přizpůsobit se někomu jinému ve vztahu a v sexu (i schopnosti unést trapasy na rande) dost dlouho nedorostli a autoerotické pohodlíčko jim báječně vyhovovalo. Pak přišel jejich čas, naskočili do toho vlaku, a vypadají dnes úplně stejně spokojeně, jako jiní jejich vrstevníci.

Vytváření morálního nátlaku (byť třeba neuvědomělé) stylem "ve tvém věku já už dávno" je opravdu nešikovné, a v krajním případě může "objekt" dotlačit k psychiatrovi či venerologovi. Když se Takumi na některé věci ještě necítí, tak se na ně necítí, to je vše. "Chlapácké" pobídky i despekt, jichž se mu bude dostávat od jeho okolí (chytří "kamarádi"), určitě bohatě postačí, nemusíme k tomu přispívat i my zde, pro něco takového si sem (aspoň odhaduju) nepřišel.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 21, 2013 11:01 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
nehnevajte sa na mna ale tie vase rady sa nedaju citat. chlapce ber si priklad zo mna, ja som mal v 16 rokoch za sebou uz davno prvy oralny sex a to s asi o 9 rokov starsim chalanom Twisted Evil


To nic není. Já měl první orální sex s chlapem starším o 15 let. Doteď si pamatuju chuť jeho nádhernýho ocasu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 11:04 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

nehnevajte sa na mna ale tie vase rady sa nedaju citat. chlapce ber si priklad zo mna, ja som mal v 16 rokoch za sebou uz davno prvy oralny sex a to s asi o 9 rokov starsim chalanom Twisted Evil

netreba sa nicoho zbytocne dopredu bat trapasom na rande sa nevyhnes ci ti je 16, 25 alebo 45 a kazdy si tym musi prejst.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 9:23 pm
Autor Zpráva
Takumi98
uživatel


Založen: 16.6.2013
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Ty jsi jak já mě je 21 a jsem také děsně stydlivý. V životě jsem žádného nesbalil ,protože jsem nikdy neměl dostatek odvahy dotyčného jen pozdravit natož ho pozvat někam na rande. Vždycky mi to rande musel někdo za mě domluvit a dotáhnout mě tam,nebo mě ten dotyčný oslovil sám, jako můj současný přítel. Hrozně jsem se vždycky bál a ze začátku skoro neřekl ani slovo jen tam seděl jak největší trouba a když sem něco řekl tak to byl trapas,přesto to vždy nějak dopadlo. Hlavně se nenech do ničeho nutit a dej na svoje vnitřní pocity a dej tomu čas . Jest-li se opravdu bojíš ,tak si vezmi sebou nějakou kamarádku nebo kamaráda, bude opodál ,nebude se k tobě hlásit prostě tam bude jen jako kontrola. Nebo si na mobilu nařiď na určitou dobu budík jako že ti volá máma, když se ti to rande bude líbit tak jakože ten hovor ukončíš když ne omluvíš se a zmizíš.


Jo, tak to já jsem přesně takovej taky Smile A to s tou kamarádkou je dobrý nápad, díky, první by to ale nějaká musela o mně vědět.. Very Happy Ale to je jedno, díky za radu, někdy se může hodit Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 9:13 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Ty jsi jak já mě je 21 a jsem také děsně stydlivý. V životě jsem žádného nesbalil ,protože jsem nikdy neměl dostatek odvahy dotyčného jen pozdravit natož ho pozvat někam na rande. Vždycky mi to rande musel někdo za mě domluvit a dotáhnout mě tam,nebo mě ten dotyčný oslovil sám, jako můj současný přítel. Hrozně jsem se vždycky bál a ze začátku skoro neřekl ani slovo jen tam seděl jak největší trouba a když sem něco řekl tak to byl trapas,přesto to vždy nějak dopadlo. Hlavně se nenech do ničeho nutit a dej na svoje vnitřní pocity a dej tomu čas . Jest-li se opravdu bojíš ,tak si vezmi sebou nějakou kamarádku nebo kamaráda, bude opodál ,nebude se k tobě hlásit prostě tam bude jen jako kontrola. Nebo si na mobilu nařiď na určitou dobu budík jako že ti volá máma, když se ti to rande bude líbit tak jakože ten hovor ukončíš když ne omluvíš se a zmizíš.
 
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 6:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Martin napsal:
Smrtelníkovi Question Václave, mluv za sebe Twisted Evil

Radši Ti nechci rozumět...


Jo v tom případě v pořádku a ibid.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 6:52 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Smrtelníkovi Question Václave, mluv za sebe Twisted Evil

Radši Ti nechci rozumět...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 6:33 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Smrtelníkovi Question Václave, mluv za sebe Twisted Evil
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 5:55 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Takumi98 napsal:
Jinak, spát s někým se zatím opravdu nechystám Very Happy

Na naše kluzké žertíky nehleď, my bez nich nemůžeme bejt... Samozřejmě se nenech vtlačit někam, kde nechceš být, ale taky si nenech utíkat příležitosti, ono jich běžnému smrtelníku až tolik nepřichází.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 4:55 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Takumi98 napsal:
Děkuju za vaše rady, i když to nevidím moc slavně. Confused

Jinak, spát s někým se zatím opravdu nechystám Very Happy


Pak tě může jenom příjemně překvapit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 4:21 pm
Autor Zpráva
Takumi98
uživatel


Založen: 16.6.2013
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

Děkuju za vaše rady, i když to nevidím moc slavně. Confused

Jinak, spát s někým se zatím opravdu nechystám Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 3:31 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Jinak hodně štěstí na tvém prvním rande. Štěstí přeje připraveným a informovaným. Smile

Jo, toto mělo zaznít jako první. Bright má recht.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 16, 2013 3:30 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Setkání Citovat

John napsal:
Zas nemaluj černý scénáře Laughing

Tak tohle právě jsem neměl na mysli. V daném případě bude jistě možno víc než dost.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist