Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Jiný gay v rodině
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

st leden 06, 2016 2:27 am
Autor Zpráva
Baťa1
uživatel


Založen: 29.3.2015
Příspěvky: 43
Bydliště: okr. Vyškov

Předmět: Re: TO murex: Citovat

llukynek napsal:
Myslím si, že je to naprostá náhoda a že není mnoho rodin, kde by se něco takového stalo. Vím, že přítel má příbuzného, který je také homosexuální, ale to je jediný případ, o němž vím. U Vás je to tedy docela extrémní, ale co, tak prostě oba máte rádi kluky a jestli máte v pohodě rodiče, tak není co řešit. Wink
mužu ti řict že moja sestra je a bráška od myho přítele je taky takže je to pohoda a né náhoda Very Happy a připadne mě že snad aji stréc od přítela ale to nevim to ví jenom on sám
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 07, 2013 12:21 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:

No on pan Kretschmer má jednu takovou zvláštní zálibu Laughing
Btw. to máte na Kosteclu takový hladomor že sbíráte už i housenky? Shocked



Neee, ty živý potvory bych něchtěl já raději z plyše,ze dřeva a z porcelánu Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

so červenec 06, 2013 9:35 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Náklaďák? a všechno ne, třeba to že sbírám housenky jste do teď nevěděli Razz


No on pan Kretschmer má jednu takovou zvláštní zálibu Laughing
Btw. to máte na Kosteclu takový hladomor že sbíráte už i housenky? Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 06, 2013 8:52 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:


No právě, teď už víme stejně všechno, zbytek si domyslíme a je to tim pádem jedno. Jdu brnknout Kretschmerovi ať nahodí náklaďák Cool


Náklaďák? a všechno ne, třeba to že sbírám housenky jste do teď nevěděli Razz
 
      Na začátek stránky  

so červenec 06, 2013 8:51 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Sorry ale jsem to fakt rozepisovat nebudu, myslím že i tak tu o prásknu na sebe dost, vše detailně vědět nemusíte.


No právě, teď už víme stejně všechno, zbytek si domyslíme a je to tim pádem jedno. Jdu brnknout Kretschmerovi ať nahodí náklaďák Cool
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 06, 2013 12:48 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
seriozne? rozpis sa zaujima ma to


Sorry ale jsem to fakt rozepisovat nebudu, myslím že i tak tu o prásknu na sebe dost, vše detailně vědět nemusíte. Pokud ti ale zvědavost nedá spát, napiš mi soukromou zprávu tam ti možná něco povím,co uznám za vhodný ti zdělit.
 
      Na začátek stránky  

po červenec 01, 2013 6:49 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nj, pod svícnem bejvá největší tma...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 01, 2013 4:47 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
A já mám fotra ,kterej si skoro celej život hrál na heteráka,a mě za to nadával a mlátil , až teď když je totálně v pr..... přiznal barvu, že by taky náhoda Very Happy Very Happy Very Happy


seriozne? rozpis sa zaujima ma to
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 01, 2013 4:32 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

A já mám fotra ,kterej si skoro celej život hrál na heteráka,a mě za to nadával a mlátil , až teď když je totálně v pr..... přiznal barvu, že by taky náhoda Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

po červen 24, 2013 12:17 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Já mám taky homosexuálního sourozence. Nevěřím, že je to náhoda.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 12, 2012 8:25 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

prd napsal:
Myslíte si, že naše vyrůstání spolu pomohlo k mé, či jeho orientaci?

Celý WEB 004.cz je dobrým zdrojem základních informací, a moc radím si ho projít. Např. zde najdeš odpověď na svou otázku:
citace:
"Výsledky biologických výzkumů posledních let však prokázaly, že homosexualita je vrozená, nejčastěji vzniká poruchou vývoje hypotalamického pohlaví na rozhraní 2. a 3. měsíce nitroděložního vývoje plodu,"

- prožití pár společných let nemohlo na vaší sexuální orientaci nic změnit; nechť je jakákoli, už jste se s ní narodili.

Jiná stránka věci je, že některé zážitky mohou vést k tomu, že si lidé svou orientaci uvědomí, když předtím o ní nevěděli/nechtěli vědět/snažili se nevědět.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 11, 2012 12:24 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright: Neřikej, že si při vyrůstání na Merrimacku leccos neodkoukal Razz

A jinak - ne to nemůže mít žádný valný vliv.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 11, 2012 3:18 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Náhoda. Sice menší, než mít bratra gaye, ale i takové případy jsou dost časté. Aspoň já znám osobně nebo z doslechu o třech gay sourozencích. Nepochází-li homosexualita z výchovy, nelze ji ani odkoukat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út duben 10, 2012 9:25 pm
Autor Zpráva
prd
uživatel


Založen: 12.10.2011
Příspěvky: 13

Předmět: Citovat

Zdravím, již delší dobu se srovnávám se svou orientací. Nedávno jsem se rozhodl založit si to slavný iBoys. Úplně náhodou jsem v posledních přihlášených s fotkou našel svého bratrance, se kterým jsem vyrůstal, avšak dnes se s ním moc nestýkám.(bydlí 150 km ode mne) Myslíte si, že naše vyrůstání spolu pomohlo k mé, či jeho orientaci? Díky za odpovědi.

Naposledy upravil prd dne st duben 11, 2012 6:35 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá leden 13, 2012 2:34 am
Autor Zpráva
Brio
uživatel+++


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 486
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Citovat

Znám rodinu, ve které figuruje pouze matka, 2 dcery a 1 syn. Syn je gay a 1 dcerka lesbička. Lesbička měla už i dámskou svadbu:-) Znám se s tou matkou a dcerkami, kluka znám jen od pohledu. Rodina je to zvláštní, mamča je s tím smířená a bere tu odlišnost jejich dětí v pohodě.

Osobně respekt před dní tedy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 11:02 pm
Autor Zpráva
petr12345
tester


Založen: 26.12.2010
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

No, tak ono taky nejde jenom o ty vnoučata, žejo. Upřímně řečeno, mně ani tolik netrápí že naši nebudou mít vnoučata, protože děcka bych nechtěl ani kdybych byl heterák. Já totiž děti nemám rád a nikdy jsem žádný nechtěl.

Spíš mi přijde jako problém že mít bráchu gaye bude znamenat pro rodinu dvojnásobný zklamání a bude to tím spíš těžší pro toho, kdo s tim přijde jako druhý. Na druhou stranu s tím nemůžu nic dělat takže asi nemá cenu se tím užírat no...

Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 7:23 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Honza: No tak pokud vím, tak i podle katolíků Panna Marie počala dítě naprosto běžným způsobem, akorát přišla na svět nezatížená dědičným hříchem.
Píše se to jak v článku na wiki
http://cs.wikipedia.org/wiki/Dogma_o_neposkvrn%C4%9Bn%C3%A9m_po%C4%8Det%C3%AD_Panny_Marie
tak také v článku na blogu idnesu ohledně této tematiky.
http://ignacpospisil.blog.idnes.cz/c/100744/Neposkvrnene-poceti-Panny-Marie.html
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 3:32 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Xakru chlapi - co tady furt pofňukáváte. Kdo chce dítě, může ho mít, i když trochu ilegálníma postupama - nežijeme ve středověku, ani v islámu - svobodné matky se u nás zpravidla neukamenovávaj (kde by se taky u nás daly sehnat takový hromady kamení) ani nezahrabávaj za hřbitovní zdí.

V týhle republice je hafo holek (a nemusí to být jen lesby) které se tak nějak nedostaly k tomu, aby si dítě pořídily tím nejjednodušším (resp. nejčastějsím) postupem.

Snad neni takovej problém nějakou najít - zrovna loni tu dvě holky hledaly tátu - pak nějakou dobu fňukat u sexuologa, že se to přes veškerou snahu nedaří a následně si dítě pořídit ve zkumavce. Odvážnější můžou vyzkoušet klasický postup, nebo to, čemu my zemědělci říkáme inseminace. U lidí na to stačí stříkačka a hadička.

Nekatolický rodiče budou spokojený, že mají vnouče a katolíkům stačí připomenout, že i taková Svaté Panna Márie si Jéžu Krista pořídila způsobem, nad kterým dodnes vědci vrtěj hlavou - pokud je pravda to, co se píše v tý tlustý knížce. :- )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 12:03 pm
Autor Zpráva
petr12345
tester


Založen: 26.12.2010
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

Nick Guest: nevim, možná máš pravdu, ale i když o tom CO v poslední době hodně přemýšlím, a zvažuju co bych měl vlastně udělat, samozřejmě to dopředu vidím že to dopadne katastroficky. Což nejspíš nedopadne.
Rozhodně se necítím na to, abych to o sobě vybalil doma našim, prostě, včera jsem o tom všem několik hodin přemýšlel a zjistil jsem že mám prostě hrozný strach.

Tim že mám bráchu gaye se to podstatně komplikuje, na druhou stranu to odvádí moji pozornost od jiných problémů co bych mohl mít, (problémy typu ježišmarja já jsem teplej to převádí na problém ježišmarja můj brácha je taky teplej) takže když se na to podívám z určitýho úhlu, tak je to vlastně dobře že je bratr na kluky Very Happy

No, ale tlachat o CO jsem tu nechtěl, protože s tím nehodlám prudit, zaprvé na tomhle fóru je takových příspěvků hodně a pak se mi nechce fňukat, navíc to co teď prožívám já má nejspíš na tomhle fóru za sebou kdekdo, takže to není kdovíjak objevný Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st leden 05, 2011 1:41 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

petr12345 napsal:
Já vím, že to asi vychází z tvojí zkušenosti, ale, nezlob se na mě, přijde mi to hrozný jako důvod to o sobě rozhlásit. Ale dík za radu. Smile


Ne jako důvod, ale jako impulz, protože to stejně jednou vyjde najevo. A taky ti už není čtrnáct... Smile
Navíc bys měl do budoucna jeden silnej argument pro případný nepříjemný diskuse: "Já jsem vám to přece řekl včas... "

......

Jinak samozřejmě jsem starý osel, co se neumí vyjadřovat: fajn jsou oba bráchové, co odsud znám, S. i T., akorát že S. znám o malinko líp, protože jsme jednou byli v čajovně. Embarassed
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 04, 2011 10:50 pm
Autor Zpráva
petr12345
tester


Založen: 26.12.2010
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

Díky za reakce.
Vodafone: já si nemyslim, že by reakce našich mohla být nějak hrozivá, myslím že to s vnoučaty je spíš zamrzí než že by se zhroutili že nebudou mít vnoučata, spíš jde o to, že ať už bude jejich reakce jakákoliv, já si budu připadat jako že jsem nějak selhal a zklamal, i když je to blbost.
Což je taky důvod proč se absolutně necítím na to, abych to někomu o sobě říkal.
Nick Guest: Díky za radu, ale na tohle se necejtim. Navíc, přece nejsme nějakej velkochov, abych svůj život řídil podle toho, jestli naši budou mít vnoučata ne? Já vím, že to asi vychází z tvojí zkušenosti, ale, nezlob se na mě, přijde mi to hrozný jako důvod to o sobě rozhlásit. Ale dík za radu. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne leden 02, 2011 3:00 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Krev není voda - prarodičovské radovánky Citovat

Vodafone napsal:
na tomto fóru se sporadicky vyskytují také dva takoví


Velmi sporadicky, žel. S. je přitom moc fajn. Crying or Very sad


Jinak mi ten Petrův příběh připomněl naši rodinnou anamnézu, i když trochu vzdáleně.

Když mi bylo asi šest a ségře dvanáct, máma byla na potratu, což jsem se samozřejmě dozvěděl mnohem později. Táta z toho patrně nebyl nadšený, ale zřejmě neměl sílu v tom matce zabránit. Asi si říkali, že dvě až čtyři vnoučata jsou téměř jistá a že to bude stačit. No a pak sestra emigrovala na druhý konec světa a já přišel na to, že jsem na kluky, takže dědečkovských a babičkovských radostí jsou naši ušetřeni, nepočítám-li ojedinělé návštěvy mojí australské neteře v Česku. Táta se kvůli tomu dokonce s mámou rozešel a založil novou rodinu a dlouho měl tendenci mi moji orientaci vyčítat, jako kdybych za to mohl. Možná že kdybych měl mladšího bráchu nebo ségru, tak by můj CO neměl tak dramatické dopady, máma by nebyla na stará kolena sama, a oba by se mohli věnovat nějaké mojí neteři či synovci...

Takže:
1. gay sourozenci jsou problém
2. potraty jsou taky problém, ne že ne.

Petře, kdyby byla šance, že vaši by mohli mít ještě další děti, například pokud je mámě kolem čtyřicítky, tak by bylo nejlepší rychle všechno vybalit...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 26, 2010 10:54 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Ahoj Petře, i to se stává, na tomto fóru se sporadicky vyskytují také dva takoví sourozenci. Cool

Ono těm rodičům stejně nakonec nic jiného nezbyde, než to akceptovat. Přece se nezřeknou všech svých dětí.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne prosinec 26, 2010 10:07 pm
Autor Zpráva
petr12345
tester


Založen: 26.12.2010
Příspěvky: 4

Předmět: Citovat

No, přečetl jsem si, co tu bylo, a řikal jsem si, že k tomuhle mám co říct tak taky napíšu a sorry, bude to asi trochu delší.
Já jsem nedávno dospěl k názoru, že asi nebudu bi, ale gay. Což je trochu problém (pro mě), protože asi před rokem jsem našel na iboys profil mýho bratra (jsme dva bratři, jiný sourozenci nejsou, mně je 21, jemu 19). Brácha se s tim netají, akorát doma jo, o mně to neví, myslim.
Nikdy jsme spolu o tom nemluvili a mně se to načínat ani nechce.

No a můj problém je samozřejmě v tom, že už teď mám depku z toho, že naši se to jednou tak jako tak dozvědí, a bude to pro ně hrozný zklamání. Takže samotnej fakt, že jsem na kluky mě zas tak neděsí, spíš mě trápí tohle (takže na jednu stranu je vlastně dobře, že tenhle problém odsunul jiné problémy, které bych mohl mít, a nevypadají už tak hrozně Very Happy ).

Celkem ani neočekávám nějaký rady, protože na tohle se nic radit nedá, jenom jsem to chtěl prostě říct, když už to tady v tom foru je...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 20, 2008 12:08 pm
Autor Zpráva
Nycsson
uživatel


Založen: 20.6.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň

Předmět: bro Citovat

2Tygřík: jo to docela chapu... Docela se bojim, aby bro nebyl taky Very HappyD
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 29, 2008 7:13 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

jo tenhle důvod chápu, já jen, jestli tam nebylo něco víc
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út leden 29, 2008 7:09 pm
Autor Zpráva
Tygřík
uživatel


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 35

Předmět: Citovat

No, tak asi nebudou úplně nadšení, když jejich jediná naděje mít vnuky zhasne Neutral Prostě ještě se na to necítím, jim to říct.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út leden 29, 2008 6:18 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

a ztrach z čeho?
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po leden 28, 2008 9:32 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Tygřík napsal:
Naprosto v pohodě...a mně tomu brání strach Neutral


Když to ví o tvém bratru (což je de fakto člověk, který bude pokračovat ve Vašem jménu) a berou to v pohodě, tak si myslím, že to budou brát určitě dobře i u Tebe. Přecijen u holek je to i lze říci "běžnější". Je sice pravda, že dozvědět se,že obě mé děti jsou homosexuální by byla rána ale zdá se, že máš tolerantní rodiče. Skutečně bych se toho nebál. Po pravdě je to neskutečná úleva.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po leden 28, 2008 8:20 pm
Autor Zpráva
Tygřík
uživatel


Založen: 27.1.2008
Příspěvky: 35

Předmět: Citovat

Naprosto v pohodě...a mně tomu brání strach Neutral
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist