Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět chlapci tučný
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

po červen 03, 2013 9:53 am
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

mojko napsal:
Možno.....ja fakt ani neviem či som gay.....lebo......na internete na obrázkoch a podobne sa mi taký chlapci páčia...čo ja viem, dovtedy, kým sa nespravím....potom je to pre mňa hnus. Alebo večer v posteli...je príjemné nad tým rozmýšľať.....ale cez deň...to nie, cez deň mám radšej dievčatá, no ale niekedy sa stane, že vidím niekoho peknéha a chvýľu som preč myšlienkami...alebo ak ma niekto chytí za zadok, prsia a podobne, alebo stisne ruku...ale ke´d sa vrátim z myšlienok späť, je to pre má fuj....ja už fakt neviem...ja fakt neviem..... Confused


A tohle je přesně ten důvod, proč bys tyhle věci neměl ještě pár let řešit. Páč nic nevyřešíš.
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 31, 2013 9:12 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Me se to zda cely podivny, to nedopadne dobre, na to mam nos!

No, je jasné, že mojko dostane po papuli (je jen otázka, jestli od rodičů nebo od staršího brášky), a to bude docela dobré "dopadnutí", řekl bych.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 31, 2013 8:46 pm
Autor Zpráva
mojko
uživatel


Založen: 2.4.2013
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

Možno.....ja fakt ani neviem či som gay.....lebo......na internete na obrázkoch a podobne sa mi taký chlapci páčia...čo ja viem, dovtedy, kým sa nespravím....potom je to pre mňa hnus. Alebo večer v posteli...je príjemné nad tým rozmýšľať.....ale cez deň...to nie, cez deň mám radšej dievčatá, no ale niekedy sa stane, že vidím niekoho peknéha a chvýľu som preč myšlienkami...alebo ak ma niekto chytí za zadok, prsia a podobne, alebo stisne ruku...ale ke´d sa vrátim z myšlienok späť, je to pre má fuj....ja už fakt neviem...ja fakt neviem..... Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 31, 2013 8:35 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Me se to zda cely podivny, to nedopadne dobre, na to mam nos!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 31, 2013 7:41 pm
Autor Zpráva
mojko
uživatel


Založen: 2.4.2013
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

Tak ale ta chlapec je v tomto smere až veľmi vyspelí Very Happy už asi od svojich deviatich sa rozpráva o masturbácii Very Happy a podobne....a dneska už každý vie kto je to gay........ už naša generácia to vedela, keď sme boli druháci......a včera ma ten chlapec zasa s časopisom potľapkal po cicke a minule sa mi snažil dvihnúť tričko....tučnejšía podľa mňa si nerobí sranu..aj on je
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 30, 2013 5:39 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
"Nulla poena sine lege."


nene, jen "Nulla poena sine vagina". Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 30, 2013 12:07 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
nejde o trestný čin, bo na místě činu nebyla přítomna vagina

To svádí ke generalizaci v duchu "Nulla poena sine lege."

Kam až se zde lze dostat od oplácaného teenagera...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 30, 2013 10:39 am
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Honza napsal:
nejde o trestný čin, bo na místě činu nebyla přítomna vagina

Applause
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 30, 2013 2:13 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
By mě ještě zajímalo, jak k tomuhle přistupuje zákon, jestliže bratr se sestrou spolu osouložují frajera,


Se to tu nedávno probíralo. Trestný čin se jmenuje soulož mezi příbuznými, a soulož je naším trestním právem definována taxativně jako proniknutí penisu do vaginy. Takže pro naplnění skutkové podstaty je nutné, aby penis pronikl do vagíny, která je mu příbuznou v pokolení přímém, či sourozencem.

Pokud si to rozdávají spolu třeba bráchové, nejde o trestný čin, bo na místě činu nebyla přítomna vagina a pokud si to brácha a ségra rozdaj análně, orálně nebo třeba prstěním, tak se o trestný čin také nejedná, bo při těchto technikách se do vaginy penisem neproniká.

A k tomu tvému dotazu: pokud vznikne nějaké skupina, kde je vagína užita postupně různými uživateli, pak rozhodující je přímý vztah jednotlivých uživatelů k užité vagině. Vzájemné příbuzenské vztahy mezi uživateli vaginy nejsou pro posouzení trestnosti významné.

Jediné, co nevím, je, jak by trestní právo řešilo, kdyby brácha přefikl bráchu hermafrodita. Asi by se muselo odborně přezkoumat, zda užitá vagina je schopna plnit funkce v místě a čase obvyklé. Někdy napíšu dotaz Šámalovi. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 29, 2013 9:36 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

2canis: ne, ale rovnou tě požádám o fotku z tý akce Very Happy Very Happy Very Happy protože to se fakt musí vidět! Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 29, 2013 9:29 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
augustus166 napsal:
2canis: Takže se se ségrou dělíte o kluka? Very Happy

Tak to jsem rád za to, že my s bratránkem máme každý své vlastní hřiště Very Happy


By mě ještě zajímalo, jak k tomuhle přistupuje zákon, jestliže bratr se sestrou spolu osouložují frajera, jestli se to dá hodnotit jako incest, nebo ne...fyzicky spolu sice propojeni nejsou, ale skrze třetího chlapa vlastně jo....sakra je tu někde nějaký právník? Very Happy


Když se pokusím zdůraznit množní číslo ve slově kluk, které jsem použil, začneš si dělat prdel z polyandrie? Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 29, 2013 9:00 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
2canis: Takže se se ségrou dělíte o kluka? Very Happy

Tak to jsem rád za to, že my s bratránkem máme každý své vlastní hřiště Very Happy


By mě ještě zajímalo, jak k tomuhle přistupuje zákon, jestliže bratr se sestrou spolu osouložují frajera, jestli se to dá hodnotit jako incest, nebo ne...fyzicky spolu sice propojeni nejsou, ale skrze třetího chlapa vlastně jo....sakra je tu někde nějaký právník? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 29, 2013 8:57 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

2canis: Takže se se ségrou dělíte o kluka? Very Happy

Tak to jsem rád za to, že my s bratránkem máme každý své vlastní hřiště Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 29, 2013 8:01 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:

Řeknu Ti vlastní zkušenost, jakou já z těchto let mám. Mám bratrance, moc pěkného kluka, který je stejně starý jako já. Když nám bylo oběma 12 let, koukali jsme společně na telku a zrovna se tam v nějaké scéně líbal chlap s ženskou. My tehdá neměli ani šajn, co je to sexuální orientace a že se lidé dělí na homo a hetero. No a jak jsme byli kluci zvědaví, tak jsme si řekli, že to taky zkusíme a na férovku jsme se spolu vykousli. Samozřejmě to ani s jedním z nás nic neudělalo, tak jsme toho nechali a koukali na film dál. No a dneska? Je nám oběma 23, on se cucá s holkama, já se cucám s klukama a oba dva jsme spokojení. Ale ve 12 letech jsme fakt řešili to, kdo nasbíral víc pokémonů a komu udělala mamka lepší svačinu do školy Wink


To já mám obdobný příběh z dětství, jenom nám nebylo 12 ale cca 7, a nebyl to kamarát ale ségra. Dnes ve 22 letech se oba cucáme s klukama Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 29, 2013 7:34 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

mojko napsal:
Minule ten chlapec čo ma chytil za zadok chcel, aby som mu ukázal prsia.......naozaj t nič neznamená?



milý tučný mojko,
nechci Ti moc kazit iluze, ale v 11 letech ten kluk fakt ještě neví, kdo ho jednou bude rajcovat. V tomto věku je to všechno ještě velice variabilní. Spíš si myslím, že si z Tebe ten malý uličník dělá spíš legraci.

Řeknu Ti vlastní zkušenost, jakou já z těchto let mám. Mám bratrance, moc pěkného kluka, který je stejně starý jako já. Když nám bylo oběma 12 let, koukali jsme společně na telku a zrovna se tam v nějaké scéně líbal chlap s ženskou. My tehdá neměli ani šajn, co je to sexuální orientace a že se lidé dělí na homo a hetero. No a jak jsme byli kluci zvědaví, tak jsme si řekli, že to taky zkusíme a na férovku jsme se spolu vykousli. Samozřejmě to ani s jedním z nás nic neudělalo, tak jsme toho nechali a koukali na film dál. No a dneska? Je nám oběma 23, on se cucá s holkama, já se cucám s klukama a oba dva jsme spokojení. Ale ve 12 letech jsme fakt řešili to, kdo nasbíral víc pokémonů a komu udělala mamka lepší svačinu do školy Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st květen 29, 2013 6:20 pm
Autor Zpráva
mojko
uživatel


Založen: 2.4.2013
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

Minule ten chlapec čo ma chytil za zadok chcel, aby som mu ukázal prsia.......naozaj t nič neznamená?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 15, 2013 5:38 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: coze? Citovat

Václav napsal:
mojko napsal:
...moze to nieco znamenat?

Jistě ano. Především to, že kamarádovi je jedenáct.


Mno, poněkud si taky myslim, že pointa je v tom.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 14, 2013 11:39 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: coze? Citovat

mojko napsal:
...moze to nieco znamenat?

Jistě ano. Především to, že kamarádovi je jedenáct.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 14, 2013 6:27 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

hele určitě jsou chlapi/kluci..který jsou na "plnotučný kluky"....sice jich bude málo, ale jsou tací Smile

tak rozhoď sítě a hledej Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 12, 2013 8:32 pm
Autor Zpráva
mojko
uživatel


Založen: 2.4.2013
Příspěvky: 9

Předmět: coze? Citovat

viete co sa mi stalo? jeden kamarat, ma 11 rokov aje dost nizky, je taky troska silnejsi.......ma vecsi brucho.a stalo sa mi par krat, ze mi pichl s prstom do mjho brucha, dokonca ma raz chztil za zadok, ked som bol s jednou nohou na malom mostiku ktorz je od zeme asi 30 cm a druhou nohou na zemi, cize som mal rifle pekne obtiahnute. potom sa zacal smiat...moze to nieco znamenat?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 04, 2013 2:57 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

bright napsal:
Václav napsal:
Nick Guest napsal:
Hromada

To slovo jistě není užito náhodou.

Nick Guest napsal:
jen trošku

Toto zřejmě taky ne. Smile

Třeba je ve hře i nějaký pan Hošek. Ale všichni Hoškové, které znám, jsou drobní a hubení.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 04, 2013 2:55 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

mojko napsal:
možno niesom ani gay len nemám dievča....tak...ae zasa predstava tučného chlapca ma vzrušuje.....na druhej strane, keby som sa páčil aj s mojou váhou nejakému dievčaťu čo sa páči mne..... ja už fakt neviem....

Mojko, člověk nemusí hned všemu rozumět a ve všem se orientovat (leckdy ani nechce). Vnímej pozorně sám sebe, pozoruj lidi kolem a snaž se pochopit jejich motivace a jednání. Časem z toho šumu, který teď vnímáš, začnou vystupovat jasnější a srozumitelnější hlasy.

Obezita má různé příčiny, někdy zdravotní, a ty jsou řešitelné špatně, případně vůbec. Pokud u Tebe nejsou příčiny zdravotní, všimni si toho, co napsal Martin, případně i veršíku NG:

Nick Guest napsal:
Hubnou hodně, či jen trošku.
Následuj je, milý hošku.

Tvůj život to spíš usnadní.


Naposledy upravil Vaclav dne čt duben 04, 2013 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt duben 04, 2013 9:04 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Mno ona asi pravá otázka by byla jestli chceš zhubnout, což bys zjevně rád, Tak ber to, že máš čas s tim nějak pokročit, a mimochodem myslim, že v pubertě se hubne nejsnadněji.

A mimochodem spíš než nad orientací se rozmysli, jak chceš vypadat Smile Partner ti zůstat nemusí, z těla se dostaneš .. mno těžko Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 03, 2013 7:34 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

mojko napsal:
možno niesom ani gay Very Happy Brick wall


To je myslím na tvoj vek tiež celkom v poriadku, a asi je zbytočné sa o tom dohadovať. Tieto veci sa v najbližších rokoch vyformujú rovnako ako tvoja postava. Len by som nejak záverom dodal radu, si mladý, nesnaž sa z lenivosti prijímať svoju obezitu. Ak sa ti páčia obéznejší chalani, nájdi si takého. Za rok keď to budeš mať legálne si rob v posteli čo chceš len do tej miery, kým to nieje na úkor tvojho zdravia. Dovtedy každý deň povinne na bežecký okruh a rob zo sebou niečo! Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 03, 2013 7:17 pm
Autor Zpráva
mojko
uživatel


Založen: 2.4.2013
Příspěvky: 9

Předmět: Citovat

Jo jo, tak predstava, že by ma niekto krmil až dovtedy kým neprasknem je nepríjemná, ďakujem, prasknúť nechcem, ale zasa predstava tučného chlapca ktorý by so mnou spal je milá, až vzrušujúca. Tiež by nebolo škaredé, keby sme sa možno navzájom krmili a niečim čo nás navzájom priťahuje by bola práve naša váha. Ale nie až tak, žeby sme mali prasknúť, radšej by som potom zas spoločne s ním schudol. keď nad tým teraz rozmýšľam, možno niesom ani gay Very Happy len nemám dievča....tak...ae zasa predstava tučného chlapca ma vzrušuje.....na druhej strane, keby som sa páčil aj s mojou váhou nejakému dievčaťu čo sa páči mne..... ja už fakt neviem.... Brick wall
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 03, 2013 5:01 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

No aby som nebudil mylný dojem, nejak bližšie tento fetiš nepoznám, len som sa s tým stretol tuším v nejakom filme Very Happy Každopádne moje chápanie obezity ti asi moc nepomôže, ako zdravotník to beriem cestou BMI a WHR... mimochodom v tvojom prípade by som ešte pouvažoval či neinklinuješ k feederismu iba preto že máš pocit že si tučný a bojíš sa že nik iný ako "feederista" by o teba nemal záujem. Alebo ťa skutočne vzrušuje predstava že ťa chalan bude počas predohry kŕmiť na prasknutie? Lebo... ja tu stále vidím ten do očí bijúci fakt že máš 14 rokov, a tvoja postava sa pravdepodobne v najbližších rokoch dosť rapídne zmení. Ako ja som bol tiež v tvojom veku obézny a teraz som rád keď mi vyššie uvedené hodnoty netvrdia že trpím podvýživou Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 03, 2013 4:48 pm
Autor Zpráva
mojko
uživatel


Založen: 2.4.2013
Příspěvky: 9

Předmět: Re: chlapci tučný Citovat

To to je hlavne pre canis....ale nevadí ak odpíšete aj ostatný...canis, možno máš pravdu...našiel som takéto obrázky..sú kreslené, ale asi je to toto, sú tu:
(a pre tých, čo spomínali, že sú gayovia, čo majú radi baculatých alebo oplácaných, našiel som obrázky dosť tučných ľudí..a v niektorých sa dokonca spomína, že sú taký tučný, že prasknú Very Happy ):

http://kolkovo.deviantart.com/art/sleepy-guys-for-pedroaventura-187008966?q=favby%3Akolkovo%2F54359426&qo=13

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/also-ready-to-burst-209162602

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/extra-sion-276597338

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/sora-and-roxas-for-fatcartoon-168655221

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/more-sora-297939810

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/extra-roxas-296362177

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/stuffing-heat-part-5-359769994

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/extra-burn-part-3-350897351

http://prisonsuit-rabbitman.deviantart.com/art/extra-storm-hawks-273375706

Tieto obrázky (pozryte si prosím všetky, aby ste mi mohly odpovedať, lebo takmer každý vystihuje niečo iné..... týchto ľudí už považujete za obéznych? asi áno, alebo nie? canis, je to niečo také, čo si spomínal?
Ďakujem Smile [/img]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 03, 2013 1:06 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Re: chlapci tučný Citovat

mojko napsal:
Alebo či by niekomu robilo radosť svojho partnera vykrmovať.


Ak som správne pochopil, trpíš sexuálnou deviáciou zvanou angl. "feederism". Neviem či to má nejaký slovenský/český preklad, ale snáď ťa uspokojí že v tom iste niesi sám, keďže to má aj svoje meno. Každopádne veľa šťastia v hľadaní takého partnera, keďže u teba sa výber obmedzuje len na homosexuálne orientovaných chlapov Wink
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st duben 03, 2013 11:26 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Nick Guest napsal:
Hromada

To slovo jistě není užito náhodou.

Nick Guest napsal:
jen trošku

Toto zřejmě taky ne. Smile

Václav napsal:
že by se někdo hrnul do doslovného vykrmování partnera

Ono to fakt existuje. Jeden docela známej (a štíhlej) herec, jehož jméno tu nebudu proflakovat, prý (podle iboys a svědectví kluků) záměrně hledá oplácané typy. Rande prý probíhá ve stylu: chutná ti?, dáš si ještě dortík?, necháš si ještě víc narůst břicho? Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st duben 03, 2013 6:58 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Hromada

To slovo jistě není užito náhodou.

mojko napsal:
či sa niekomu z váš páči ak je partner obézny. Alebo či by niekomu robilo radosť svojho partnera vykrmovať.

Podle pozorování svého okolí myslím, že asi v té míře, jako u HT, někteří gayové oceňují, když je partner "baculatý", "oplácaný" (nevím, jaké jsou slovenské ekvivalenty těch slov), ale preferenci vyslovené obezity jsem nezaregistroval. A že by se někdo hrnul do doslovného vykrmování partnera (asi jako vykrmování Jeníčka ježibabou v pohádce o perníkové chaloupce - není ona ta pohádka vlastně o perverzi?), dokonce snad s erotickým očekáváním (např. představa pukajícího partnera navodí extázi), to jsem určitě neviděl.

Hippie napsal:
Jsi chlupatej?

To už by asi bylo příliš najednou.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist